Novosibirsk VS Dynamo Moskva


Novosibirsk

Dynamo Moskva

Novosibirsk (T1) VS Dynamo Moskva (T2)

Novosibirsk

Dynamo Moskva

Zaujímavé

Novosibirsk

  • Až 47 zápasov tímu Novosibirsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 62 zápasov, to je až 76%.
  • Novosibirsk už 4 zápasov v rade neremízovali.

Dynamo Moskva

  • 26% zápasov tímu Dynamo Moskva skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 16 z celkového počtu 62 zápasov.
  • 40 z celkového počtu 62 zápasov tímu Dynamo Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 65%.
  • Dynamo Moskva už 6 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 12 zápasov.
  • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
16.11.2019 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk over 4:2 2:0,0:0,2:2
07.10.2019 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
Rusko / KHL / 2018/2019
18.11.2018 11:30 Novosibirsk Dynamo Moskva over 6:4 1:1,3:1,2:2
06.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Novosibirsk over 6:3 1:2,4:1,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
30.11.2017 17:30 Dynamo Moskva Novosibirsk over 6:4 1:0,1:4,4:0
21.09.2017 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
Rusko / KHL / 2016/2017
05.01.2017 11:30 Novosibirsk Dynamo Moskva over 2:5 1:2,1:2,0:1
02.09.2016 18:30 Dynamo Moskva Novosibirsk under 4:1 3:0,1:1,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
25.01.2016 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 2:3ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-
26.08.2015 18:30 Dynamo Moskva Novosibirsk over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
06.02.2012 16:30 Dynamo Moskva Novosibirsk over 5:3 2:0,2:1,1:2
05.11.2011 11:00 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:2 1:0,0:2,0:0

Novosibirsk

2 - 2 - 8

Dynamo Moskva

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.20 13:30 Novosibirsk Dinamo Riga over 4:2 0:1,1:1,3:0
25.02.20 13:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
22.02.20 13:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 4:0 0:0,1:0,3:0
20.02.20 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 3:1 0:0,2:1,1:0
18.02.20 14:30 Barys Astana Novosibirsk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
15.02.20 11:30 Novosibirsk Čerepovec under 3:2 2:2,0:0,1:0
13.02.20 13:30 Novosibirsk Sochi under 2:3sn 2:0,0:0,0:2,0:0,2:3
11.02.20 13:30 Novosibirsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:3,0:0
03.02.20 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
01.02.20 11:30 Novosibirsk Dynamo Minsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
28.01.20 18:30 Dinamo Riga Novosibirsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
26.01.20 15:00 CSKA Moskva Novosibirsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
24.01.20 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk over 6:3 5:1,1:1,0:1
21.01.20 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk over 5:2 2:0,1:2,2:0
16.01.20 10:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
14.01.20 12:30 Red Star Kunlun Novosibirsk over 4:5sn 1:1,0:1,3:2,0:0,1:2
13.01.20 12:30 Red Star Kunlun Novosibirsk over 3:4 2:0,1:2,0:2
10.01.20 13:30 Novosibirsk Jaroslavl under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.01.20 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk over 3:4pp 2:2,0:1,1:0,0:1
05.01.20 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
03.01.20 11:30 Novosibirsk Nižněkamsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
28.12.19 11:30 Novosibirsk Red Star Kunlun under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,3:2
27.12.19 13:30 Novosibirsk Petrohrad under 0:2 0:0,0:0,0:2
25.12.19 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 0:5 0:1,0:3,0:1
21.12.19 15:30 Kazaň Novosibirsk under 0:3 0:0,0:1,0:2
19.12.19 17:30 Omsk Novosibirsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
17.12.19 15:00 Ufa Novosibirsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
09.12.19 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
06.12.19 13:30 Novosibirsk Jokerit Helsinki over 3:4 0:2,3:1,0:1
04.12.19 13:30 Novosibirsk Omsk over 5:2 2:1,3:0,0:1
01.12.19 15:00 Čerepovec Novosibirsk over 4:6 1:4,1:0,2:2
29.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Novosibirsk under 1:4 1:1,0:1,0:2
27.11.19 17:00 Kazaň Novosibirsk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
24.11.19 11:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok under 1:2 0:0,1:2,0:0
22.11.19 13:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 1:4 0:0,1:0,0:4
20.11.19 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:4 0:1,0:1,1:2
16.11.19 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk over 4:2 2:0,0:0,2:2
14.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 6:2 1:1,2:1,3:0
12.11.19 17:00 Jaroslavl Novosibirsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
03.11.19 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
31.10.19 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 2:1 1:1,1:0,0:0
29.10.19 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.10.19 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
22.10.19 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,3:1,1:0
18.10.19 18:30 Sochi Novosibirsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.10.19 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 4:2 3:1,1:1,0:0
02.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,3:1
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.02.20 17:10 Dynamo Minsk Dynamo Moskva over 4:3 1:3,3:0,0:0
25.02.20 17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
23.02.20 15:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,3:2
19.02.20 17:30 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,4:3
17.02.20 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva under 5:0 2:0,3:0,0:0
15.02.20 16:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva over 6:7pp 5:2,0:3,1:1,0:1
03.02.20 17:30 Dynamo Moskva Jaroslavl under 3:1 1:1,1:0,1:0
01.02.20 15:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 0:4 0:2,0:2,0:0
30.01.20 17:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga over 5:2 1:1,1:0,3:1
28.01.20 17:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 5:1 2:0,1:0,2:1
23.01.20 17:30 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov under 3:1 0:0,1:0,2:1
21.01.20 17:30 Dynamo Moskva Kazaň under 0:2 0:1,0:0,0:1
16.01.20 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva over 6:4 2:1,2:2,2:1
12.01.20 15:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
10.01.20 15:00 Ufa Dynamo Moskva over 3:4 0:1,1:1,2:2
08.01.20 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:4 1:0,0:3,0:1
07.01.20 15:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur over 4:2 2:0,0:2,2:0
05.01.20 15:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
03.01.20 15:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun under 2:0 0:0,1:0,1:0
29.12.19 13:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva over 5:4sn 3:1,0:1,1:2,0:0,2:0
27.12.19 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
25.12.19 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
22.12.19 15:00 Dynamo Moskva Sochi under 3:1 0:0,1:1,2:0
19.12.19 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec over 8:1 1:1,4:0,3:0
17.12.19 17:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
09.12.19 17:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
06.12.19 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva under 0:4 0:2,0:2,0:0
04.12.19 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:1 1:1,0:0,1:0
01.12.19 15:00 Kazaň Dynamo Moskva over 5:2 4:1,1:1,0:0
29.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
26.11.19 17:30 Dynamo Moskva Jaroslavl under 4:1 1:0,2:1,1:0
22.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva under 3:1 1:1,1:0,1:0
20.11.19 18:30 Dinamo Riga Dynamo Moskva over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
18.11.19 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva over 4:6 1:2,0:3,3:1
16.11.19 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk over 4:2 2:0,0:0,2:2
14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
12.11.19 17:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk over 3:6 0:1,0:2,3:3
03.11.19 15:30 Omsk Dynamo Moskva over 4:3 1:1,1:0,2:2
31.10.19 17:30 Dynamo Moskva Ufa under 4:1 1:0,3:0,0:1
29.10.19 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
23.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
21.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 1:5 0:1,0:3,1:1
19.10.19 09:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 1:2 1:1,0:0,0:1
16.10.19 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
14.10.19 18:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 6:3 1:2,2:0,3:1
12.10.19 16:30 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 6:3 0:2,2:0,4:1
09.10.19 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 14:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:4 1:1,0:1,0:2
02.10.19 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
30.09.19 18:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
28.09.19 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.09.19 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 3:4 1:2,1:2,1:0
21.09.19 16:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga under 4:1 0:0,2:0,2:1
19.09.19 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
17.09.19 18:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,1:1,3:0
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva over 5:2 1:1,2:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.03.2020 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
04.03.2020 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
06.03.2020 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
08.03.2020 11:30 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.03.2020 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
04.03.2020 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
06.03.2020 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
08.03.2020 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 62 16 14 5 8 61 179 118 93
2. Jokerit Helsinki 62 18 10 8 8 20 184 164 84
3. Dynamo Moskva 62 21 8 8 9 38 182 144 82
4. Spartak Moskva 62 18 8 9 10 30 173 143 77
5. Čerepovec 62 4 10 10 18 -45 126 171 58
6. Dinamo Riga 62 5 6 7 31 -84 103 187 41

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 62 32 6 5 8 57 178 121 93
2. Barys Astana 62 24 7 8 8 19 156 137 84
3. Omsk 62 23 7 9 7 43 163 120 83
4. Jekatěrinburg 62 13 11 8 11 17 168 151 78
5. Novosibirsk 62 20 7 6 16 -4 139 143 74
6. Ufa 62 17 6 10 13 9 153 144 68
7. Magnitogorsk 62 12 8 9 16 -7 138 145 65
8. Nižněkamsk 62 14 7 8 18 4 162 158 64
9. Chabarovsk Amur 62 14 6 10 16 -13 132 145 62
10. Red Star Kunlun 62 14 6 8 20 -19 139 158 60
11. Čeljabinsk 62 15 5 6 25 -29 132 161 56
12. Admiral Vladivostok 62 6 10 4 28 -51 126 177 56

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 62 24 7 8 8 19 156 137 84
2. Omsk 62 23 7 9 7 43 163 120 83
3. Ufa 62 17 6 10 13 9 153 144 68
4. Chabarovsk Amur 62 14 6 10 16 -13 132 145 62
5. Red Star Kunlun 62 14 6 8 20 -19 139 158 60
6. Admiral Vladivostok 62 6 10 4 28 -51 126 177 56

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 62 32 6 5 8 57 178 121 93
2. Jekatěrinburg 62 13 11 8 11 17 168 151 78
3. Novosibirsk 62 20 7 6 16 -4 139 143 74
4. Magnitogorsk 62 12 8 9 16 -7 138 145 65
5. Nižněkamsk 62 14 7 8 18 4 162 158 64
6. Čeljabinsk 62 15 5 6 25 -29 132 161 56

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 35 5 4 9 103 202 99 94
2. Jaroslavl 62 16 9 5 18 19 170 151 73
3. Vitiaz Chekhov 62 11 8 11 13 -29 137 166 65
4. Nižnyj Novgorod 62 15 7 6 21 -2 165 167 64
5. Sochi 62 5 10 9 19 -40 124 164 59
6. Dynamo Minsk 62 8 3 11 26 -97 135 232 39

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 35 5 4 9 103 202 99 94
2. Petrohrad 62 16 14 5 8 61 179 118 93
3. Jokerit Helsinki 62 18 10 8 8 20 184 164 84
4. Dynamo Moskva 62 21 8 8 9 38 182 144 82
5. Spartak Moskva 62 18 8 9 10 30 173 143 77
6. Jaroslavl 62 16 9 5 18 19 170 151 73
7. Vitiaz Chekhov 62 11 8 11 13 -29 137 166 65
8. Nižnyj Novgorod 62 15 7 6 21 -2 165 167 64
9. Sochi 62 5 10 9 19 -40 124 164 59
10. Čerepovec 62 4 10 10 18 -45 126 171 58
11. Dinamo Riga 62 5 6 7 31 -84 103 187 41
12. Dynamo Minsk 62 8 3 11 26 -97 135 232 39
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 35 5 4 9 103 202 99 94
2. Kazaň 62 32 6 5 8 57 178 121 93
3. Petrohrad 62 16 14 5 8 61 179 118 93
4. Barys Astana 62 24 7 8 8 19 156 137 84
5. Jokerit Helsinki 62 18 10 8 8 20 184 164 84
6. Omsk 62 23 7 9 7 43 163 120 83
7. Dynamo Moskva 62 21 8 8 9 38 182 144 82
8. Jekatěrinburg 62 13 11 8 11 17 168 151 78
9. Spartak Moskva 62 18 8 9 10 30 173 143 77
10. Novosibirsk 62 20 7 6 16 -4 139 143 74
11. Jaroslavl 62 16 9 5 18 19 170 151 73
12. Ufa 62 17 6 10 13 9 153 144 68
13. Magnitogorsk 62 12 8 9 16 -7 138 145 65
14. Vitiaz Chekhov 62 11 8 11 13 -29 137 166 65
15. Nižnyj Novgorod 62 15 7 6 21 -2 165 167 64
16. Nižněkamsk 62 14 7 8 18 4 162 158 64
17. Chabarovsk Amur 62 14 6 10 16 -13 132 145 62
18. Red Star Kunlun 62 14 6 8 20 -19 139 158 60
19. Sochi 62 5 10 9 19 -40 124 164 59
20. Čerepovec 62 4 10 10 18 -45 126 171 58
21. Čeljabinsk 62 15 5 6 25 -29 132 161 56
22. Admiral Vladivostok 62 6 10 4 28 -51 126 177 56
23. Dinamo Riga 62 5 6 7 31 -84 103 187 41
24. Dynamo Minsk 62 8 3 11 26 -97 135 232 39

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
2. Jokerit Helsinki 31 12 3 4 5 9 95 86 40
3. Dynamo Moskva 31 14 4 4 1 35 93 58 48
4. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
5. Čerepovec 31 4 5 7 3 -11 64 75 35
6. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 18 4 0 5 37 90 53 52
2. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
3. Omsk 31 17 1 4 4 22 82 60 42
4. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
5. Novosibirsk 31 13 3 2 8 10 73 63 40
6. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
7. Magnitogorsk 31 9 5 5 2 16 78 62 43
8. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
9. Chabarovsk Amur 31 12 2 7 1 3 68 65 39
10. Red Star Kunlun 31 6 5 4 7 -1 74 75 36
11. Čeljabinsk 31 8 2 4 11 -10 72 82 28
12. Admiral Vladivostok 31 6 4 3 11 -12 70 82 31

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
2. Omsk 31 17 1 4 4 22 82 60 42
3. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
4. Chabarovsk Amur 31 12 2 7 1 3 68 65 39
5. Red Star Kunlun 31 6 5 4 7 -1 74 75 36
6. Admiral Vladivostok 31 6 4 3 11 -12 70 82 31

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 18 4 0 5 37 90 53 52
2. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
3. Novosibirsk 31 13 3 2 8 10 73 63 40
4. Magnitogorsk 31 9 5 5 2 16 78 62 43
5. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
6. Čeljabinsk 31 8 2 4 11 -10 72 82 28

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 2 3 5 40 97 57 43
2. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
3. Vitiaz Chekhov 31 3 7 6 2 4 78 74 40
4. Nižnyj Novgorod 31 9 4 3 8 10 84 74 37
5. Sochi 31 3 7 3 8 -6 74 80 37
6. Dynamo Minsk 31 4 3 6 9 -31 71 102 26

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 2 3 5 40 97 57 43
2. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
3. Jokerit Helsinki 31 12 3 4 5 9 95 86 40
4. Dynamo Moskva 31 14 4 4 1 35 93 58 48
5. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
6. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
7. Vitiaz Chekhov 31 3 7 6 2 4 78 74 40
8. Nižnyj Novgorod 31 9 4 3 8 10 84 74 37
9. Sochi 31 3 7 3 8 -6 74 80 37
10. Čerepovec 31 4 5 7 3 -11 64 75 35
11. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24
12. Dynamo Minsk 31 4 3 6 9 -31 71 102 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 18 4 0 5 37 90 53 52
2. Dynamo Moskva 31 14 4 4 1 35 93 58 48
3. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
4. CSKA Moskva 31 16 2 3 5 40 97 57 43
5. Magnitogorsk 31 9 5 5 2 16 78 62 43
6. Omsk 31 17 1 4 4 22 82 60 42
7. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
8. Novosibirsk 31 13 3 2 8 10 73 63 40
9. Vitiaz Chekhov 31 3 7 6 2 4 78 74 40
10. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
11. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
12. Jokerit Helsinki 31 12 3 4 5 9 95 86 40
13. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
14. Chabarovsk Amur 31 12 2 7 1 3 68 65 39
15. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
16. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
17. Nižnyj Novgorod 31 9 4 3 8 10 84 74 37
18. Sochi 31 3 7 3 8 -6 74 80 37
19. Red Star Kunlun 31 6 5 4 7 -1 74 75 36
20. Čerepovec 31 4 5 7 3 -11 64 75 35
21. Admiral Vladivostok 31 6 4 3 11 -12 70 82 31
22. Čeljabinsk 31 8 2 4 11 -10 72 82 28
23. Dynamo Minsk 31 4 3 6 9 -31 71 102 26
24. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 8 7 2 5 26 87 61 46
2. Jokerit Helsinki 31 6 7 4 3 11 89 78 44
3. Dynamo Moskva 31 7 4 4 8 3 89 86 34
4. Spartak Moskva 31 7 5 6 2 13 82 69 40
5. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
6. Dinamo Riga 31 0 4 1 21 -58 51 109 17

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
2. Barys Astana 31 13 4 2 6 19 79 60 44
3. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
4. Jekatěrinburg 31 4 6 6 3 3 74 71 38
5. Novosibirsk 31 7 4 4 8 -14 66 80 34
6. Ufa 31 3 4 5 10 -16 65 81 27
7. Magnitogorsk 31 3 3 4 14 -23 60 83 22
8. Nižněkamsk 31 4 3 5 11 -13 63 76 25
9. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
10. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
11. Čeljabinsk 31 7 3 2 14 -19 60 79 28
12. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 13 4 2 6 19 79 60 44
2. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
3. Ufa 31 3 4 5 10 -16 65 81 27
4. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
5. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
6. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
2. Jekatěrinburg 31 4 6 6 3 3 74 71 38
3. Novosibirsk 31 7 4 4 8 -14 66 80 34
4. Magnitogorsk 31 3 3 4 14 -23 60 83 22
5. Nižněkamsk 31 4 3 5 11 -13 63 76 25
6. Čeljabinsk 31 7 3 2 14 -19 60 79 28

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Jaroslavl 31 3 6 4 8 -2 84 86 34
3. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -33 59 92 25
4. Nižnyj Novgorod 31 6 3 3 13 -12 81 93 27
5. Sochi 31 2 3 6 11 -34 50 84 22
6. Dynamo Minsk 31 4 0 5 17 -66 64 130 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Petrohrad 31 8 7 2 5 26 87 61 46
3. Jokerit Helsinki 31 6 7 4 3 11 89 78 44
4. Dynamo Moskva 31 7 4 4 8 3 89 86 34
5. Spartak Moskva 31 7 5 6 2 13 82 69 40
6. Jaroslavl 31 3 6 4 8 -2 84 86 34
7. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -33 59 92 25
8. Nižnyj Novgorod 31 6 3 3 13 -12 81 93 27
9. Sochi 31 2 3 6 11 -34 50 84 22
10. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
11. Dinamo Riga 31 0 4 1 21 -58 51 109 17
12. Dynamo Minsk 31 4 0 5 17 -66 64 130 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Petrohrad 31 8 7 2 5 26 87 61 46
3. Barys Astana 31 13 4 2 6 19 79 60 44
4. Jokerit Helsinki 31 6 7 4 3 11 89 78 44
5. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
6. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
7. Spartak Moskva 31 7 5 6 2 13 82 69 40
8. Jekatěrinburg 31 4 6 6 3 3 74 71 38
9. Novosibirsk 31 7 4 4 8 -14 66 80 34
10. Dynamo Moskva 31 7 4 4 8 3 89 86 34
11. Jaroslavl 31 3 6 4 8 -2 84 86 34
12. Čeljabinsk 31 7 3 2 14 -19 60 79 28
13. Ufa 31 3 4 5 10 -16 65 81 27
14. Nižnyj Novgorod 31 6 3 3 13 -12 81 93 27
15. Nižněkamsk 31 4 3 5 11 -13 63 76 25
16. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -33 59 92 25
17. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25
18. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
19. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
20. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
21. Magnitogorsk 31 3 3 4 14 -23 60 83 22
22. Sochi 31 2 3 6 11 -34 50 84 22
23. Dinamo Riga 31 0 4 1 21 -58 51 109 17
24. Dynamo Minsk 31 4 0 5 17 -66 64 130 13