Nižnyj Novgorod VS Omsk


Nižnyj Novgorod

Omsk

Nižnyj Novgorod (T1) VS Omsk (T2)

Nižnyj Novgorod

Omsk

Zaujímavé

Nižnyj Novgorod

  • Až 41 zápasov tímu Nižnyj Novgorod skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 66 zápasov, to je až 62%.
  • Nižnyj Novgorod ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
  • Nižnyj Novgorod už 4 zápasov v rade nevyhrali.
  • Nižnyj Novgorod ťahá aktuálne sériu 8 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Omsk

  • 45 z celkového počtu 68 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 66%.
  • Omsk už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 12 vzájomných zápasov, čo je 83%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
15.09.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
08.09.2019 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
19.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
28.10.2018 14:30 Omsk Nižnyj Novgorod under 1:3 0:0,0:0,1:3
Rusko / KHL / 2017/2018
23.10.2017 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
26.08.2017 13:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
08.11.2016 14:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 2:1 1:0,0:0,1:1
13.10.2016 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
01.02.2016 14:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 4:1 0:0,1:1,3:0
05.10.2015 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:2ppsn 1:2,0:0,1:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
14.01.2012 14:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 2:3 0:1,1:1,1:1
10.10.2011 14:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 3:2ppsn 0:2,1:0,1:0,0:0,-:-

Nižnyj Novgorod

3 - 3 - 6

Omsk

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.03.20 15:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
06.03.20 17:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
04.03.20 17:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod under 3:0 2:0,0:0,1:0
02.03.20 17:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod under 3:0 2:0,1:0,0:0
25.02.20 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki under 3:1 3:1,0:0,0:0
22.02.20 15:30 Sochi Nižnyj Novgorod under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
20.02.20 17:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
18.02.20 17:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod under 2:3 0:1,1:0,1:2
15.02.20 15:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur over 2:5 0:1,1:2,1:2
13.02.20 17:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 2:3 1:2,1:0,0:1
11.02.20 17:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod under 4:1 1:0,2:1,1:0
01.02.20 15:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec under 5:0 1:0,3:0,1:0
30.01.20 17:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod under 5:0 4:0,1:0,0:0
28.01.20 17:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 5:1 2:0,1:0,2:1
26.01.20 15:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod over 4:3 1:0,3:1,0:2
24.01.20 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 1:3 0:2,1:0,0:1
21.01.20 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl under 3:1 1:0,0:1,2:0
16.01.20 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva over 6:4 2:1,2:2,2:1
14.01.20 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
11.01.20 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod over 4:2 0:0,3:2,1:0
09.01.20 17:30 Kazaň Nižnyj Novgorod under 1:4 1:0,0:2,0:2
07.01.20 15:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok under 1:2 0:2,1:0,0:0
03.01.20 15:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk over 1:6 1:3,0:0,0:3
28.12.19 15:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga over 5:2 2:2,3:0,0:0
25.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod under 2:0 2:0,0:0,0:0
23.12.19 10:00 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod under 0:5 0:2,0:1,0:2
21.12.19 08:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod over 2:7 2:1,0:4,0:2
18.12.19 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 0:4 0:0,0:1,0:3
09.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod under 3:2 1:0,2:1,0:1
06.12.19 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 3:4 1:0,1:2,1:2
03.12.19 17:30 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
29.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
26.11.19 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 3:4 0:2,1:2,2:0
24.11.19 13:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 4:0 2:0,1:0,1:0
22.11.19 13:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 1:4 0:0,1:0,0:4
19.11.19 17:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 1:0,0:1,2:1
17.11.19 15:30 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 6:2 0:1,5:1,1:0
14.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 6:2 1:1,2:1,3:0
12.11.19 17:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 6:5sn 2:0,2:3,1:2,0:0,2:0
04.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod over 3:4sn 0:0,1:0,2:3,0:0,1:3
02.11.19 15:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod under 3:1 1:1,1:0,1:0
31.10.19 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 1:2 0:1,1:0,0:1
29.10.19 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl under 2:1 0:0,2:0,0:1
24.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 1:3 1:0,0:2,0:1
21.10.19 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod over 5:2 2:0,1:0,2:2
19.10.19 16:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
17.10.19 18:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 0:6 0:3,0:1,0:2
13.10.19 16:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 1:4 1:2,0:2,0:0
11.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 4:2 0:1,2:1,2:0
05.10.19 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:4
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
01.10.19 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 5:1 1:1,3:0,1:0
29.09.19 16:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 4:1 1:1,3:0,0:0
27.09.19 18:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
24.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
21.09.19 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 2:4 1:3,0:1,1:0
19.09.19 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:4 1:0,3:1,1:3
17.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
11.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
06.09.19 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod over 3:4 1:0,1:4,1:0
04.09.19 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 3:0 0:0,2:0,1:0
02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.03.20 15:00 Ufa Omsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
09.03.20 15:00 Omsk Ufa over 3:6 1:1,1:2,1:3
07.03.20 12:30 Ufa Omsk over 1:5 0:3,0:2,1:0
05.03.20 15:00 Ufa Omsk over 6:3 0:2,2:0,4:1
03.03.20 17:30 Omsk Ufa under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
01.03.20 14:00 Omsk Ufa over 5:2 1:1,4:1,0:0
25.02.20 17:30 Omsk Jekatěrinburg over 2:4 1:1,1:2,0:1
23.02.20 15:30 Omsk Jaroslavl under 0:1 0:0,0:1,0:0
21.02.20 17:30 Omsk Jokerit Helsinki under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,3:4
18.02.20 17:00 Kazaň Omsk over 5:3 2:0,0:0,3:3
13.02.20 17:30 Omsk Admiral Vladivostok over 5:2 1:1,3:1,1:0
11.02.20 17:30 Omsk Kazaň under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:1
03.02.20 15:00 Magnitogorsk Omsk under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
01.02.20 12:00 Barys Astana Omsk over 4:3 2:0,2:3,0:0
30.01.20 17:30 Petrohrad Omsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.01.20 17:30 Omsk Nižněkamsk under 3:2 1:1,2:0,0:1
26.01.20 15:00 Omsk Magnitogorsk over 6:1 2:0,3:1,1:0
23.01.20 17:30 Omsk Sochi over 5:2 0:1,1:1,4:0
21.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Omsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
16.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 1:3 0:2,1:0,0:1
15.01.20 10:30 Admiral Vladivostok Omsk over 2:5 1:0,1:3,0:2
13.01.20 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
11.01.20 11:30 Barys Astana Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
06.01.20 15:30 Omsk Barys Astana under 2:3 1:1,1:1,0:1
03.01.20 15:00 Omsk Admiral Vladivostok under 4:1 1:0,1:0,2:1
30.12.19 15:00 Čeljabinsk Omsk over 1:5 1:0,0:3,0:2
28.12.19 15:00 Nižněkamsk Omsk over 2:6 1:2,0:2,1:2
25.12.19 17:30 Omsk Čeljabinsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
21.12.19 15:30 Omsk Ufa under 2:1 1:0,0:1,1:0
19.12.19 17:30 Omsk Novosibirsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
09.12.19 17:30 Omsk Barys Astana under 2:3 2:0,0:1,0:2
08.12.19 15:00 Omsk Kazaň under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.12.19 13:30 Novosibirsk Omsk over 5:2 2:1,3:0,0:1
02.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
30.11.19 08:00 Red Star Kunlun Omsk under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
28.11.19 12:30 Red Star Kunlun Omsk under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:1
25.11.19 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.11.19 15:00 Omsk Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.11.19 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
18.11.19 17:30 Omsk Ufa under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.11.19 17:10 Dynamo Minsk Omsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
14.11.19 17:00 Čerepovec Omsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
12.11.19 17:30 Kazaň Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
03.11.19 15:30 Omsk Dynamo Moskva over 4:3 1:1,1:0,2:2
01.11.19 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
29.10.19 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
27.10.19 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
25.10.19 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:2,0:1
22.10.19 16:00 Ufa Omsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
20.10.19 14:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
18.10.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 1:3 1:2,0:0,0:1
15.10.19 18:00 Omsk Petrohrad under 3:2 1:2,1:0,1:0
12.10.19 16:00 Omsk Dinamo Riga under 4:1 1:1,3:0,0:0
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.10.19 16:00 Jaroslavl Omsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
04.10.19 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
02.10.19 18:30 Dinamo Riga Omsk over 0:7 0:2,0:3,0:2
30.09.19 18:30 Omsk Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
22.09.19 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:2 1:1,2:0,2:1
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Nižnyj Novgorod


nenájdený žiadny zápas

Omsk


nenájdený žiadny zápas

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 62 16 14 5 8 61 179 118 93
2. Jokerit Helsinki 62 18 10 8 8 20 184 164 84
3. Dynamo Moskva 62 21 8 8 9 38 182 144 82
4. Spartak Moskva 62 18 8 9 10 30 173 143 77
5. Čerepovec 62 4 10 10 18 -45 126 171 58
6. Dinamo Riga 62 5 6 7 31 -84 103 187 41

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 62 32 6 5 8 57 178 121 93
2. Barys Astana 62 24 7 8 8 19 156 137 84
3. Omsk 62 23 7 9 7 43 163 120 83
4. Jekatěrinburg 62 13 11 8 11 17 168 151 78
5. Novosibirsk 62 20 7 6 16 -4 139 143 74
6. Ufa 62 17 6 10 13 9 153 144 68
7. Magnitogorsk 62 12 8 9 16 -7 138 145 65
8. Nižněkamsk 62 14 7 8 18 4 162 158 64
9. Chabarovsk Amur 62 14 6 10 16 -13 132 145 62
10. Red Star Kunlun 62 14 6 8 20 -19 139 158 60
11. Čeljabinsk 62 15 5 6 25 -29 132 161 56
12. Admiral Vladivostok 62 6 10 4 28 -51 126 177 56

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 62 24 7 8 8 19 156 137 84
2. Omsk 62 23 7 9 7 43 163 120 83
3. Ufa 62 17 6 10 13 9 153 144 68
4. Chabarovsk Amur 62 14 6 10 16 -13 132 145 62
5. Red Star Kunlun 62 14 6 8 20 -19 139 158 60
6. Admiral Vladivostok 62 6 10 4 28 -51 126 177 56

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 62 32 6 5 8 57 178 121 93
2. Jekatěrinburg 62 13 11 8 11 17 168 151 78
3. Novosibirsk 62 20 7 6 16 -4 139 143 74
4. Magnitogorsk 62 12 8 9 16 -7 138 145 65
5. Nižněkamsk 62 14 7 8 18 4 162 158 64
6. Čeljabinsk 62 15 5 6 25 -29 132 161 56

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 35 5 4 9 103 202 99 94
2. Jaroslavl 62 16 9 5 18 19 170 151 73
3. Vitiaz Chekhov 62 11 8 11 13 -29 137 166 65
4. Nižnyj Novgorod 62 15 7 6 21 -2 165 167 64
5. Sochi 62 5 10 9 19 -40 124 164 59
6. Dynamo Minsk 62 8 3 11 26 -97 135 232 39

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 35 5 4 9 103 202 99 94
2. Petrohrad 62 16 14 5 8 61 179 118 93
3. Jokerit Helsinki 62 18 10 8 8 20 184 164 84
4. Dynamo Moskva 62 21 8 8 9 38 182 144 82
5. Spartak Moskva 62 18 8 9 10 30 173 143 77
6. Jaroslavl 62 16 9 5 18 19 170 151 73
7. Vitiaz Chekhov 62 11 8 11 13 -29 137 166 65
8. Nižnyj Novgorod 62 15 7 6 21 -2 165 167 64
9. Sochi 62 5 10 9 19 -40 124 164 59
10. Čerepovec 62 4 10 10 18 -45 126 171 58
11. Dinamo Riga 62 5 6 7 31 -84 103 187 41
12. Dynamo Minsk 62 8 3 11 26 -97 135 232 39
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 35 5 4 9 103 202 99 94
2. Kazaň 62 32 6 5 8 57 178 121 93
3. Petrohrad 62 16 14 5 8 61 179 118 93
4. Barys Astana 62 24 7 8 8 19 156 137 84
5. Jokerit Helsinki 62 18 10 8 8 20 184 164 84
6. Omsk 62 23 7 9 7 43 163 120 83
7. Dynamo Moskva 62 21 8 8 9 38 182 144 82
8. Jekatěrinburg 62 13 11 8 11 17 168 151 78
9. Spartak Moskva 62 18 8 9 10 30 173 143 77
10. Novosibirsk 62 20 7 6 16 -4 139 143 74
11. Jaroslavl 62 16 9 5 18 19 170 151 73
12. Ufa 62 17 6 10 13 9 153 144 68
13. Magnitogorsk 62 12 8 9 16 -7 138 145 65
14. Vitiaz Chekhov 62 11 8 11 13 -29 137 166 65
15. Nižnyj Novgorod 62 15 7 6 21 -2 165 167 64
16. Nižněkamsk 62 14 7 8 18 4 162 158 64
17. Chabarovsk Amur 62 14 6 10 16 -13 132 145 62
18. Red Star Kunlun 62 14 6 8 20 -19 139 158 60
19. Sochi 62 5 10 9 19 -40 124 164 59
20. Čerepovec 62 4 10 10 18 -45 126 171 58
21. Čeljabinsk 62 15 5 6 25 -29 132 161 56
22. Admiral Vladivostok 62 6 10 4 28 -51 126 177 56
23. Dinamo Riga 62 5 6 7 31 -84 103 187 41
24. Dynamo Minsk 62 8 3 11 26 -97 135 232 39

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
2. Jokerit Helsinki 31 12 3 4 5 9 95 86 40
3. Dynamo Moskva 31 14 4 4 1 35 93 58 48
4. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
5. Čerepovec 31 4 5 7 3 -11 64 75 35
6. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 18 4 0 5 37 90 53 52
2. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
3. Omsk 31 17 1 4 4 22 82 60 42
4. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
5. Novosibirsk 31 13 3 2 8 10 73 63 40
6. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
7. Magnitogorsk 31 9 5 5 2 16 78 62 43
8. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
9. Chabarovsk Amur 31 12 2 7 1 3 68 65 39
10. Red Star Kunlun 31 6 5 4 7 -1 74 75 36
11. Čeljabinsk 31 8 2 4 11 -10 72 82 28
12. Admiral Vladivostok 31 6 4 3 11 -12 70 82 31

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
2. Omsk 31 17 1 4 4 22 82 60 42
3. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
4. Chabarovsk Amur 31 12 2 7 1 3 68 65 39
5. Red Star Kunlun 31 6 5 4 7 -1 74 75 36
6. Admiral Vladivostok 31 6 4 3 11 -12 70 82 31

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 18 4 0 5 37 90 53 52
2. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
3. Novosibirsk 31 13 3 2 8 10 73 63 40
4. Magnitogorsk 31 9 5 5 2 16 78 62 43
5. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
6. Čeljabinsk 31 8 2 4 11 -10 72 82 28

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 2 3 5 40 97 57 43
2. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
3. Vitiaz Chekhov 31 3 7 6 2 4 78 74 40
4. Nižnyj Novgorod 31 9 4 3 8 10 84 74 37
5. Sochi 31 3 7 3 8 -6 74 80 37
6. Dynamo Minsk 31 4 3 6 9 -31 71 102 26

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 2 3 5 40 97 57 43
2. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
3. Jokerit Helsinki 31 12 3 4 5 9 95 86 40
4. Dynamo Moskva 31 14 4 4 1 35 93 58 48
5. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
6. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
7. Vitiaz Chekhov 31 3 7 6 2 4 78 74 40
8. Nižnyj Novgorod 31 9 4 3 8 10 84 74 37
9. Sochi 31 3 7 3 8 -6 74 80 37
10. Čerepovec 31 4 5 7 3 -11 64 75 35
11. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24
12. Dynamo Minsk 31 4 3 6 9 -31 71 102 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 18 4 0 5 37 90 53 52
2. Dynamo Moskva 31 14 4 4 1 35 93 58 48
3. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
4. CSKA Moskva 31 16 2 3 5 40 97 57 43
5. Magnitogorsk 31 9 5 5 2 16 78 62 43
6. Omsk 31 17 1 4 4 22 82 60 42
7. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
8. Novosibirsk 31 13 3 2 8 10 73 63 40
9. Vitiaz Chekhov 31 3 7 6 2 4 78 74 40
10. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
11. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
12. Jokerit Helsinki 31 12 3 4 5 9 95 86 40
13. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
14. Chabarovsk Amur 31 12 2 7 1 3 68 65 39
15. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
16. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
17. Nižnyj Novgorod 31 9 4 3 8 10 84 74 37
18. Sochi 31 3 7 3 8 -6 74 80 37
19. Red Star Kunlun 31 6 5 4 7 -1 74 75 36
20. Čerepovec 31 4 5 7 3 -11 64 75 35
21. Admiral Vladivostok 31 6 4 3 11 -12 70 82 31
22. Čeljabinsk 31 8 2 4 11 -10 72 82 28
23. Dynamo Minsk 31 4 3 6 9 -31 71 102 26
24. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 8 7 2 5 26 87 61 46
2. Jokerit Helsinki 31 6 7 4 3 11 89 78 44
3. Dynamo Moskva 31 7 4 4 8 3 89 86 34
4. Spartak Moskva 31 7 5 6 2 13 82 69 40
5. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
6. Dinamo Riga 31 0 4 1 21 -58 51 109 17

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
2. Barys Astana 31 13 4 2 6 19 79 60 44
3. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
4. Jekatěrinburg 31 4 6 6 3 3 74 71 38
5. Novosibirsk 31 7 4 4 8 -14 66 80 34
6. Ufa 31 3 4 5 10 -16 65 81 27
7. Magnitogorsk 31 3 3 4 14 -23 60 83 22
8. Nižněkamsk 31 4 3 5 11 -13 63 76 25
9. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
10. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
11. Čeljabinsk 31 7 3 2 14 -19 60 79 28
12. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 13 4 2 6 19 79 60 44
2. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
3. Ufa 31 3 4 5 10 -16 65 81 27
4. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
5. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
6. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
2. Jekatěrinburg 31 4 6 6 3 3 74 71 38
3. Novosibirsk 31 7 4 4 8 -14 66 80 34
4. Magnitogorsk 31 3 3 4 14 -23 60 83 22
5. Nižněkamsk 31 4 3 5 11 -13 63 76 25
6. Čeljabinsk 31 7 3 2 14 -19 60 79 28

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Jaroslavl 31 3 6 4 8 -2 84 86 34
3. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -33 59 92 25
4. Nižnyj Novgorod 31 6 3 3 13 -12 81 93 27
5. Sochi 31 2 3 6 11 -34 50 84 22
6. Dynamo Minsk 31 4 0 5 17 -66 64 130 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Petrohrad 31 8 7 2 5 26 87 61 46
3. Jokerit Helsinki 31 6 7 4 3 11 89 78 44
4. Dynamo Moskva 31 7 4 4 8 3 89 86 34
5. Spartak Moskva 31 7 5 6 2 13 82 69 40
6. Jaroslavl 31 3 6 4 8 -2 84 86 34
7. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -33 59 92 25
8. Nižnyj Novgorod 31 6 3 3 13 -12 81 93 27
9. Sochi 31 2 3 6 11 -34 50 84 22
10. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
11. Dinamo Riga 31 0 4 1 21 -58 51 109 17
12. Dynamo Minsk 31 4 0 5 17 -66 64 130 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Petrohrad 31 8 7 2 5 26 87 61 46
3. Barys Astana 31 13 4 2 6 19 79 60 44
4. Jokerit Helsinki 31 6 7 4 3 11 89 78 44
5. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
6. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
7. Spartak Moskva 31 7 5 6 2 13 82 69 40
8. Jekatěrinburg 31 4 6 6 3 3 74 71 38
9. Novosibirsk 31 7 4 4 8 -14 66 80 34
10. Dynamo Moskva 31 7 4 4 8 3 89 86 34
11. Jaroslavl 31 3 6 4 8 -2 84 86 34
12. Čeljabinsk 31 7 3 2 14 -19 60 79 28
13. Ufa 31 3 4 5 10 -16 65 81 27
14. Nižnyj Novgorod 31 6 3 3 13 -12 81 93 27
15. Nižněkamsk 31 4 3 5 11 -13 63 76 25
16. Vitiaz Chekhov 31 8 1 5 11 -33 59 92 25
17. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25
18. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
19. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
20. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
21. Magnitogorsk 31 3 3 4 14 -23 60 83 22
22. Sochi 31 2 3 6 11 -34 50 84 22
23. Dinamo Riga 31 0 4 1 21 -58 51 109 17
24. Dynamo Minsk 31 4 0 5 17 -66 64 130 13