Nižnyj Novgorod VS Chabarovsk Amur


Nižnyj Novgorod

Chabarovsk Amur

Nižnyj Novgorod (T1) VS Chabarovsk Amur (T2)

Nižnyj Novgorod

Chabarovsk Amur

Zaujímavé

Nižnyj Novgorod

  • Až 11 zápasov tímu Nižnyj Novgorod skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 20 zápasov, to je až 55%.
  • Nižnyj Novgorod už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Nižnyj Novgorod už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Nižnyj Novgorod už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Chabarovsk Amur

  • 18 z celkového počtu 19 zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 95%.
  • Chabarovsk Amur ťahá aktuálne sériu 12 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 60% vzájomných zápasov (6 z 10) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
22.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
30.09.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur over 4:3 1:2,0:1,3:0
Rusko / KHL / 2017/2018
24.12.2017 08:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod under 3:1 0:0,3:0,0:1
23.09.2017 16:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
06.10.2016 11:30 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod under 0:1 0:0,0:1,0:0
08.09.2016 18:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
28.11.2015 15:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur under 2:1ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
23.10.2015 11:30 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod under 1:3 1:1,0:0,0:2
Rusko / KHL / 2011/2012
31.01.2012 16:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur under 3:2ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
03.11.2011 09:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod over 4:5ppsn 0:1,3:2,1:1,0:0,-:-

Nižnyj Novgorod

3 - 6 - 1

Chabarovsk Amur

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.10.19 18:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 0:6 0:3,0:1,0:2
13.10.19 16:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 1:4 1:2,0:2,0:0
11.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 4:2 0:1,2:1,2:0
05.10.19 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:4
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
01.10.19 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 5:1 1:1,3:0,1:0
29.09.19 16:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 4:1 1:1,3:0,0:0
27.09.19 18:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
24.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
21.09.19 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 2:4 1:3,0:1,1:0
19.09.19 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:4 1:0,3:1,1:3
17.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
11.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
06.09.19 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod over 3:4 1:0,1:4,1:0
04.09.19 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 3:0 0:0,2:0,1:0
02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl under 2:1 1:0,0:1,1:0
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.10.19 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
06.10.19 16:00 Sochi Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
03.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 3:2 2:1,0:1,1:0
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
26.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:2 1:0,0:2,0:0
24.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:0,1:0,1:2
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
16.09.19 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.10.2019 16:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
21.10.2019 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
24.10.2019 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun porovnaj tímy
02.11.2019 11:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
04.11.2019 15:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki porovnaj tímy
ukáž viac

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2019 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.10.2019 11:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
26.10.2019 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
01.11.2019 17:30 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Petrohrad porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 20 7 2 2 5 8 47 39 24
2. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
3. Jokerit Helsinki 16 3 3 2 3 1 46 45 20
4. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
5. Čerepovec 19 0 4 1 9 -9 42 51 17
6. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 12 1 0 3 28 60 32 28
2. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
3. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
4. Admiral Vladivostok 18 1 5 1 5 0 37 37 23
5. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
6. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
7. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
8. Čeljabinsk 21 4 2 2 9 -15 36 51 18
9. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
10. Nižněkamsk 20 3 2 3 7 -8 40 48 17
11. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
12. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
2. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
3. Admiral Vladivostok 18 1 5 1 5 0 37 37 23
4. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
5. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
6. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 12 1 0 3 28 60 32 28
2. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
3. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
4. Čeljabinsk 21 4 2 2 9 -15 36 51 18
5. Nižněkamsk 20 3 2 3 7 -8 40 48 17
6. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 18 6 4 1 2 19 47 28 29
3. Nižnyj Novgorod 20 3 4 1 7 5 55 50 23
4. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
5. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
6. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 18 6 4 1 2 19 47 28 29
3. Petrohrad 20 7 2 2 5 8 47 39 24
4. Nižnyj Novgorod 20 3 4 1 7 5 55 50 23
5. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
6. Jokerit Helsinki 16 3 3 2 3 1 46 45 20
7. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
8. Čerepovec 19 0 4 1 9 -9 42 51 17
9. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
10. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
11. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
12. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 11 2 1 1 40 64 24 31
2. Vitiaz Chekhov 18 6 4 1 2 19 47 28 29
3. Kazaň 17 12 1 0 3 28 60 32 28
4. Omsk 17 9 1 3 0 15 51 36 25
5. Barys Astana 17 11 0 2 2 9 36 27 24
6. Petrohrad 20 7 2 2 5 8 47 39 24
7. Nižnyj Novgorod 20 3 4 1 7 5 55 50 23
8. Admiral Vladivostok 18 1 5 1 5 0 37 37 23
9. Ufa 18 8 1 2 4 3 41 38 22
10. Novosibirsk 17 9 0 4 0 1 34 33 22
11. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
12. Dynamo Moskva 19 7 1 3 4 1 48 47 21
13. Jokerit Helsinki 16 3 3 2 3 1 46 45 20
14. Čeljabinsk 21 4 2 2 9 -15 36 51 18
15. Spartak Moskva 19 1 3 4 4 -7 45 52 18
16. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
17. Nižněkamsk 20 3 2 3 7 -8 40 48 17
18. Čerepovec 19 0 4 1 9 -9 42 51 17
19. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
20. Magnitogorsk 19 4 1 4 5 -10 42 52 16
21. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
22. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
23. Sochi 18 3 1 5 3 -13 36 49 15
24. Dinamo Riga 18 0 3 0 12 -37 30 67 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
2. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
3. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
4. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
3. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
4. Admiral Vladivostok 8 3 1 1 1 4 17 13 11
5. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
8. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
9. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
10. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
11. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
12. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
2. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
3. Admiral Vladivostok 8 3 1 1 1 4 17 13 11
4. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
5. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
6. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
3. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
4. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
5. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
6. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
5. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
6. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
4. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
5. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
6. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
7. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
10. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
11. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
12. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
2. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
3. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
4. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
8. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
9. Barys Astana 9 5 0 2 0 4 21 17 12
10. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
11. Admiral Vladivostok 8 3 1 1 1 4 17 13 11
12. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
13. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
14. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
15. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
16. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
17. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
18. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
19. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
20. Sochi 11 2 1 2 3 -6 28 34 10
21. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
22. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
2. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
3. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
4. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
5. Čerepovec 10 -1 2 1 5 -8 19 27 7
6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
3. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
6. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
8. Čeljabinsk 12 2 2 0 6 -4 19 23 12
9. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
10. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
11. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
12. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
4. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
5. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
6. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
4. Čeljabinsk 12 2 2 0 6 -4 19 23 12
5. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
6. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Nižnyj Novgorod 10 2 1 0 6 -2 27 29 8
4. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
5. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
6. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
4. Nižnyj Novgorod 10 2 1 0 6 -2 27 29 8
5. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
6. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
7. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
8. Čerepovec 10 -1 2 1 5 -8 19 27 7
9. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
10. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
11. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
4. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
5. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
6. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
7. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
8. Čeljabinsk 12 2 2 0 6 -4 19 23 12
9. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
10. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
11. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
12. Novosibirsk 8 3 0 3 -1 -5 14 19 9
13. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
14. Nižnyj Novgorod 10 2 1 0 6 -2 27 29 8
15. Čerepovec 10 -1 2 1 5 -8 19 27 7
16. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
17. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
18. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
19. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
20. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
21. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
22. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
23. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4