Nižněkamsk VS Red Star Kunlun


Nižněkamsk

Red Star Kunlun

Nižněkamsk (T1) VS Red Star Kunlun (T2)

Nižněkamsk

Red Star Kunlun

Zaujímavé

Nižněkamsk

    Red Star Kunlun

      H2H

      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      22.11.2019 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun under 0:2 0:0,0:0,0:2
      10.10.2019 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
      09.10.2019 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1 2:0,0:0,0:1
      26.09.2019 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 3:4ppsn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      20.10.2018 09:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk over 2:4 1:0,1:2,0:2
      24.09.2018 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun under 0:2 0:1,0:0,0:1
      Rusko / KHL / 2017/2018
      31.10.2017 12:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
      26.08.2017 16:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun under 2:1 0:0,2:1,0:0
      Rusko / KHL / 2016/2017
      13.10.2016 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 4:3 1:0,3:0,0:3
      20.09.2016 13:30 Red Star Kunlun Nižněkamsk under 2:1 1:0,0:1,1:0

      Nižněkamsk

      3 - 2 - 5

      Red Star Kunlun

      Nižněkamsk


      nenájdený žiadny zápas

      Red Star Kunlun


      nenájdený žiadny zápas

      Nižněkamsk


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      04.09.2020 18:00 Nižněkamsk Petrohrad porovnaj tímy
      06.09.2020 16:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
      11.09.2020 18:00 Dinamo Riga Nižněkamsk porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Petrohrad Nižněkamsk porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      18.09.2020 18:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      25.09.2020 18:00 Jaroslavl Nižněkamsk porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
      05.10.2020 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      18.10.2020 18:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      22.10.2020 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
      27.10.2020 18:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Nižněkamsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
      27.11.2020 18:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
      07.12.2020 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Sochi Nižněkamsk porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Dynamo Minsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 CSKA Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
      13.01.2021 18:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
      03.02.2021 18:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy

      Red Star Kunlun


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      04.09.2020 18:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      06.09.2020 14:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      08.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun porovnaj tímy
      10.09.2020 18:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.09.2020 18:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
      21.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Jaroslavl porovnaj tímy
      25.09.2020 18:00 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
      04.10.2020 18:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      09.10.2020 18:00 Dynamo Minsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
      15.10.2020 18:00 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Red Star Kunlun Magnitogorsk porovnaj tímy
      25.10.2020 18:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Petrohrad Red Star Kunlun porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Dinamo Riga Red Star Kunlun porovnaj tímy
      18.11.2020 18:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
      23.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      27.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      07.12.2020 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Sochi Red Star Kunlun porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Red Star Kunlun Dynamo Minsk porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Čerepovec porovnaj tímy
      07.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
      25.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun porovnaj tímy
      27.01.2021 18:00 Jaroslavl Red Star Kunlun porovnaj tímy
      30.01.2021 18:00 Kazaň Red Star Kunlun porovnaj tímy
      01.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun porovnaj tímy
      03.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Sochi porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
      22.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Petrohrad porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0