Nižněkamsk VS Jokerit Helsinki


Nižněkamsk

Jokerit Helsinki

Nižněkamsk (T1) VS Jokerit Helsinki (T2)

Nižněkamsk

Jokerit Helsinki

Zaujímavé

Nižněkamsk

  • Až 4 zápasov tímu Nižněkamsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 67%.
  • Nižněkamsk už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Nižněkamsk už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Nižněkamsk už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Jokerit Helsinki

    H2H

    • 50% vzájomných zápasov (4 z 8) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 8 vzájomných zápasov, čo je 75%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    21.01.2019 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk under 1:2 0:2,0:0,1:0
    13.10.2018 16:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
    Rusko / KHL / 2017/2018
    21.01.2018 15:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 3:2 0:2,1:0,2:0
    15.11.2017 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk over 6:3 1:2,4:0,1:1
    Rusko / KHL / 2016/2017
    14.02.2017 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
    25.09.2016 16:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 3:2ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
    Rusko / KHL / 2015/2016
    08.12.2015 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk over 6:5pp 1:1,2:3,2:1,1:0
    09.10.2015 18:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 0:3 0:1,0:0,0:2

    Nižněkamsk

    2 - 4 - 2

    Jokerit Helsinki

    Nižněkamsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    14.09.19 16:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:5 1:2,2:1,0:2
    11.09.19 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
    09.09.19 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga under 4:0 2:0,2:0,0:0
    06.09.19 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
    04.09.19 18:30 Sochi Nižněkamsk under 3:2 0:0,1:0,2:2
    02.09.19 18:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk over 2:4 0:1,2:1,0:2

    Jokerit Helsinki


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
    13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
    11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
    07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
    05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
    03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2

    Nižněkamsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    17.09.2019 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk porovnaj tímy
    19.09.2019 18:30 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
    21.09.2019 13:30 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
    23.09.2019 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    26.09.2019 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
    28.09.2019 16:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
    30.09.2019 17:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
    02.10.2019 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    05.10.2019 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
    10.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
    14.10.2019 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
    17.10.2019 17:00 Nižněkamsk Petrohrad porovnaj tímy
    20.10.2019 17:00 Dinamo Riga Nižněkamsk porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Petrohrad Nižněkamsk porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
    28.10.2019 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    30.10.2019 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    02.11.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
    04.11.2019 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Jaroslavl Nižněkamsk porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    18.11.2019 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
    25.11.2019 17:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
    27.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
    05.12.2019 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    08.12.2019 17:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
    11.01.2020 17:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    24.01.2020 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
    26.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    21.02.2020 17:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
    24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
    26.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy
    ukáž viac

    Jokerit Helsinki


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    21.09.2019 16:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    23.09.2019 18:30 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    25.09.2019 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
    28.09.2019 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg porovnaj tímy
    30.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    02.10.2019 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    08.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
    11.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk porovnaj tímy
    13.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
    17.10.2019 17:00 Kazaň Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    26.10.2019 17:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    02.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    13.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    15.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
    02.12.2019 17:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.12.2019 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    30.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
    06.01.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
    11.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
    26.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
    2. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
    3. Petrohrad 5 1 1 0 2 -1 13 14 6
    4. Jokerit Helsinki 5 2 0 1 1 2 19 17 5
    5. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
    6. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
    2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
    3. Omsk 5 2 1 0 1 3 14 11 8
    4. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
    5. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
    6. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
    7. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
    8. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
    9. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
    10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    11. Magnitogorsk 6 1 0 1 3 -7 8 15 3
    12. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 5 2 1 0 1 3 14 11 8
    2. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
    3. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
    4. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
    5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    6. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
    2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
    3. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
    4. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
    5. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
    6. Magnitogorsk 6 1 0 1 3 -7 8 15 3

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
    2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
    3. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
    4. Nižnyj Novgorod 6 -1 2 0 3 -3 16 19 6
    5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    6. Dynamo Minsk 5 1 0 0 4 -4 15 19 2

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
    2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
    3. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
    4. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
    5. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
    6. Petrohrad 5 1 1 0 2 -1 13 14 6
    7. Nižnyj Novgorod 6 -1 2 0 3 -3 16 19 6
    8. Jokerit Helsinki 5 2 0 1 1 2 19 17 5
    9. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
    10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    11. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
    12. Dynamo Minsk 5 1 0 0 4 -4 15 19 2
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
    2. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
    3. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
    4. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
    5. Omsk 5 2 1 0 1 3 14 11 8
    6. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
    7. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
    8. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
    9. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
    10. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
    11. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
    12. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
    13. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
    14. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
    15. Petrohrad 5 1 1 0 2 -1 13 14 6
    16. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    17. Nižnyj Novgorod 6 -1 2 0 3 -3 16 19 6
    18. Jokerit Helsinki 5 2 0 1 1 2 19 17 5
    19. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
    20. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    21. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
    22. Magnitogorsk 6 1 0 1 3 -7 8 15 3
    23. Dynamo Minsk 5 1 0 0 4 -4 15 19 2
    24. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
    2. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
    3. Petrohrad 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
    4. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
    5. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
    6. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
    2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
    3. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    4. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
    5. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
    6. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    7. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
    8. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
    9. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
    10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
    12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    2. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
    3. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
    4. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
    5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
    2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
    3. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
    4. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    5. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
    6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
    2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
    3. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
    4. Nižnyj Novgorod 2 -2 2 0 0 2 8 6 4
    5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    6. Dynamo Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
    2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
    3. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
    4. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
    5. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
    6. Petrohrad 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
    7. Nižnyj Novgorod 2 -2 2 0 0 2 8 6 4
    8. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
    9. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
    10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    11. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
    12. Dynamo Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
    2. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
    3. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
    4. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    5. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
    6. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
    7. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
    8. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    9. Nižnyj Novgorod 2 -2 2 0 0 2 8 6 4
    10. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
    11. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    12. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
    13. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
    14. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
    15. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
    16. Petrohrad 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
    17. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
    18. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
    19. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    20. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
    21. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
    22. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
    23. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
    24. Dynamo Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
    2. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
    3. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
    4. Jokerit Helsinki 2 1 0 1 -1 2 9 7 3
    5. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
    6. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
    2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
    3. Omsk 3 1 1 0 0 5 9 4 6
    4. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
    5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
    6. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
    7. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
    8. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
    9. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
    10. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Magnitogorsk 3 0 0 1 1 -5 3 8 1
    12. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 3 1 1 0 0 5 9 4 6
    2. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
    3. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
    4. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
    2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
    3. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
    4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
    5. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
    6. Magnitogorsk 3 0 0 1 1 -5 3 8 1

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
    3. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
    4. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
    5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
    3. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
    4. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
    5. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
    6. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
    7. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
    8. Jokerit Helsinki 2 1 0 1 -1 2 9 7 3
    9. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
    10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
    12. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
    2. Omsk 3 1 1 0 0 5 9 4 6
    3. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
    4. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
    5. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
    6. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    7. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
    8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
    9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
    10. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
    11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
    12. Jokerit Helsinki 2 1 0 1 -1 2 9 7 3
    13. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
    14. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
    15. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
    16. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
    17. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
    18. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
    19. Magnitogorsk 3 0 0 1 1 -5 3 8 1
    20. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
    21. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0
    24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0