Magnitogorsk VS Ufa


Magnitogorsk

Ufa

Magnitogorsk (T1) VS Ufa (T2)

Magnitogorsk

Ufa

Zaujímavé

Magnitogorsk

    Ufa

      H2H

      • 40% vzájomných zápasov (10 z 25) skončilo remízou.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 18 z 25 vzájomných zápasov, čo je 72%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      23.02.2020 13:00 Magnitogorsk Ufa under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
      05.12.2019 15:00 Ufa Magnitogorsk under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2
      30.11.2019 13:00 Magnitogorsk Ufa under 1:0 0:0,0:0,1:0
      07.10.2019 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      07.03.2019 15:00 Ufa Magnitogorsk under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
      05.03.2019 15:00 Magnitogorsk Ufa under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
      03.03.2019 12:30 Ufa Magnitogorsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
      01.03.2019 15:00 Ufa Magnitogorsk over 5:1 5:0,0:0,0:1
      27.02.2019 15:00 Magnitogorsk Ufa under 1:4 0:2,0:2,1:0
      25.02.2019 15:00 Magnitogorsk Ufa under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
      29.11.2018 15:00 Ufa Magnitogorsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
      16.10.2018 16:00 Magnitogorsk Ufa under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
      Rusko / KHL / 2017/2018
      26.10.2017 16:00 Ufa Magnitogorsk under 1:4 1:0,0:1,0:3
      22.09.2017 16:00 Magnitogorsk Ufa over 3:4 0:2,2:1,1:1
      Rusko / KHL / 2016/2017
      29.12.2016 15:00 Ufa Magnitogorsk over 3:5 0:2,2:1,1:2
      04.10.2016 16:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
      Rusko / KHL / 2015/2016
      31.03.2016 16:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
      29.03.2016 16:00 Ufa Magnitogorsk under 1:3 0:1,0:0,1:2
      27.03.2016 13:30 Ufa Magnitogorsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
      25.03.2016 15:00 Magnitogorsk Ufa over 6:1 1:0,3:0,2:1
      23.03.2016 15:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
      02.12.2015 15:00 Ufa Magnitogorsk over 6:2 2:0,3:1,1:1
      16.10.2015 16:00 Magnitogorsk Ufa over 4:6 0:2,2:3,2:1
      Rusko / KHL / 2011/2012
      26.02.2012 12:00 Magnitogorsk Ufa over 4:3 2:1,2:1,0:1
      29.11.2011 14:00 Ufa Magnitogorsk under 3:1 0:0,2:0,1:1

      Magnitogorsk

      8 - 10 - 7

      Ufa

      Magnitogorsk


      nenájdený žiadny zápas

      Ufa


      nenájdený žiadny zápas

      Magnitogorsk


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      04.09.2020 18:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      06.09.2020 18:00 Magnitogorsk Sochi porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      11.09.2020 18:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Sochi Magnitogorsk porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 CSKA Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk porovnaj tímy
      02.10.2020 18:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      05.10.2020 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Petrohrad Magnitogorsk porovnaj tímy
      09.10.2020 18:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Magnitogorsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Dinamo Riga Magnitogorsk porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Red Star Kunlun Magnitogorsk porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 Čerepovec Magnitogorsk porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      15.11.2020 18:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      17.11.2020 18:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Magnitogorsk Čerepovec porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
      27.11.2020 18:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Dynamo Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Magnitogorsk Petrohrad porovnaj tímy
      07.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
      04.01.2021 18:00 Magnitogorsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      07.01.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk porovnaj tímy
      09.01.2021 18:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      11.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      16.01.2021 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Magnitogorsk Jaroslavl porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Magnitogorsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy

      Ufa


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Čerepovec Ufa porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 Dynamo Minsk Ufa porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Spartak Moskva Ufa porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Ufa Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      30.09.2020 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
      05.10.2020 18:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
      15.10.2020 18:00 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Sochi Ufa porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Ufa porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Petrohrad Ufa porovnaj tímy
      20.11.2020 18:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
      30.11.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
      02.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
      07.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Ufa Dynamo Minsk porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
      16.01.2021 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
      30.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
      04.02.2021 18:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0