Kazaň VS Novosibirsk


Kazaň

Novosibirsk

Kazaň (T1) VS Novosibirsk (T2)

Kazaň

Novosibirsk

Zaujímavé

Kazaň

  • 68% (23 z 34) výhier mužstva Kazaň.
  • Až 21 zápasov tímu Kazaň skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 62%.
  • Kazaň už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Kazaň už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Kazaň už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Novosibirsk

  • 25 z celkového počtu 33 zápasov tímu Novosibirsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 76%.
  • Novosibirsk už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Z 13 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 8, čo je 62%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 13 vzájomných zápasov, čo je 77%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
20.11.2019 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:4 0:1,0:1,1:2
23.09.2019 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
22.10.2018 14:30 Novosibirsk Kazaň under 0:1 0:0,0:0,0:1
24.09.2018 18:30 Kazaň Novosibirsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
29.12.2017 13:30 Novosibirsk Kazaň under 4:1 2:0,0:1,2:0
02.10.2017 18:30 Kazaň Novosibirsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
25.01.2017 17:00 Kazaň Novosibirsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
22.11.2016 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:2 0:0,0:2,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
03.02.2016 17:00 Kazaň Novosibirsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
25.09.2015 15:30 Novosibirsk Kazaň over 5:4pp 0:2,2:1,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
25.12.2011 14:00 Kazaň Novosibirsk under 3:1 1:0,2:0,0:1
26.09.2011 14:00 Novosibirsk Kazaň over 3:4 2:1,1:1,0:2

Kazaň

8 - 3 - 2

Novosibirsk

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.12.19 17:30 Petrohrad Kazaň under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
01.12.19 15:00 Kazaň Dynamo Moskva over 5:2 4:1,1:1,0:0
29.11.19 17:00 Kazaň Sochi under 0:1 0:0,0:0,0:1
27.11.19 17:00 Kazaň Novosibirsk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
24.11.19 12:30 Ufa Kazaň over 3:4sn 0:2,1:0,2:1,0:0,2:3
22.11.19 14:30 Barys Astana Kazaň over 1:5 0:3,0:0,1:2
20.11.19 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:4 0:1,0:1,1:2
14.11.19 17:00 Kazaň Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
12.11.19 17:30 Kazaň Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
04.11.19 15:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:0,0:2,0:0
02.11.19 15:30 Nižněkamsk Kazaň over 4:2 1:0,3:0,0:2
30.10.19 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,1:0,1:0
28.10.19 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,1:1,0:0
26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
23.10.19 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
21.10.19 16:00 Jekatěrinburg Kazaň over 1:6 0:2,1:1,0:3
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
17.10.19 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
14.10.19 18:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 0:1,2:0,1:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:00 Jaroslavl Kazaň under 0:4 0:1,0:2,0:1
06.10.19 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 2:4 0:0,1:2,1:2
02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
30.09.19 18:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
25.09.19 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
21.09.19 14:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.09.19 18:30 Kazaň Nižněkamsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
13.09.19 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.12.19 13:30 Novosibirsk Omsk over 5:2 2:1,3:0,0:1
01.12.19 15:00 Čerepovec Novosibirsk over 4:6 1:4,1:0,2:2
29.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Novosibirsk under 1:4 1:1,0:1,0:2
27.11.19 17:00 Kazaň Novosibirsk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
24.11.19 11:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok under 1:2 0:0,1:2,0:0
22.11.19 13:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 1:4 0:0,1:0,0:4
20.11.19 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:4 0:1,0:1,1:2
16.11.19 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk over 4:2 2:0,0:0,2:2
14.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 6:2 1:1,2:1,3:0
12.11.19 17:00 Jaroslavl Novosibirsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
03.11.19 13:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 4:1 1:0,1:1,2:0
31.10.19 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 2:1 1:1,1:0,0:0
29.10.19 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.10.19 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
22.10.19 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,3:1,1:0
18.10.19 18:30 Sochi Novosibirsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.10.19 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 4:2 3:1,1:1,0:0
02.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,3:1
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
05.09.19 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 5:1 2:1,1:0,2:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
19.12.2019 17:30 Kazaň Ufa porovnaj tímy
21.12.2019 15:30 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
28.12.2019 15:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Kazaň porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
ukáž viac

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
06.12.2019 13:30 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
09.12.2019 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
17.12.2019 15:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:30 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
21.12.2019 15:30 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 13:30 Novosibirsk Petrohrad porovnaj tímy
28.12.2019 11:30 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Novosibirsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 36 7 8 4 5 24 96 72 50
2. Dynamo Moskva 35 12 4 3 9 13 97 84 43
3. Spartak Moskva 35 7 6 5 6 5 92 87 43
4. Jokerit Helsinki 33 10 4 5 5 4 90 86 41
5. Čerepovec 35 1 5 7 10 -28 66 94 29
6. Dinamo Riga 35 2 5 3 17 -41 64 105 27

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 34 20 3 2 4 51 107 56 54
2. Omsk 36 13 4 6 3 16 89 73 48
3. Ufa 37 11 4 5 8 6 89 83 43
4. Barys Astana 33 6 6 6 3 4 70 66 42
5. Jekatěrinburg 34 4 7 5 6 -1 81 82 41
6. Novosibirsk 33 15 1 5 6 1 74 73 39
7. Magnitogorsk 36 8 4 7 6 -1 80 81 39
8. Nižněkamsk 36 7 5 4 11 -2 88 90 38
9. Admiral Vladivostok 32 4 7 2 10 -2 70 72 38
10. Red Star Kunlun 35 5 6 4 10 -5 75 80 38
11. Chabarovsk Amur 34 9 2 5 11 -11 64 75 31
12. Čeljabinsk 36 8 2 2 20 -30 69 99 26

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 36 13 4 6 3 16 89 73 48
2. Ufa 37 11 4 5 8 6 89 83 43
3. Barys Astana 33 6 6 6 3 4 70 66 42
4. Admiral Vladivostok 32 4 7 2 10 -2 70 72 38
5. Red Star Kunlun 35 5 6 4 10 -5 75 80 38
6. Chabarovsk Amur 34 9 2 5 11 -11 64 75 31

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 34 20 3 2 4 51 107 56 54
2. Jekatěrinburg 34 4 7 5 6 -1 81 82 41
3. Novosibirsk 33 15 1 5 6 1 74 73 39
4. Magnitogorsk 36 8 4 7 6 -1 80 81 39
5. Nižněkamsk 36 7 5 4 11 -2 88 90 38
6. Čeljabinsk 36 8 2 2 20 -30 69 99 26

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 34 15 4 3 5 40 98 58 49
2. Vitiaz Chekhov 34 6 6 7 2 2 77 75 43
3. Nižnyj Novgorod 36 7 6 4 9 6 101 95 42
4. Jaroslavl 35 9 5 1 14 6 94 88 39
5. Sochi 36 10 2 6 10 -17 72 89 34
6. Dynamo Minsk 34 3 3 8 9 -40 78 118 26

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 36 7 8 4 5 24 96 72 50
2. CSKA Moskva 34 15 4 3 5 40 98 58 49
3. Dynamo Moskva 35 12 4 3 9 13 97 84 43
4. Spartak Moskva 35 7 6 5 6 5 92 87 43
5. Vitiaz Chekhov 34 6 6 7 2 2 77 75 43
6. Nižnyj Novgorod 36 7 6 4 9 6 101 95 42
7. Jokerit Helsinki 33 10 4 5 5 4 90 86 41
8. Jaroslavl 35 9 5 1 14 6 94 88 39
9. Sochi 36 10 2 6 10 -17 72 89 34
10. Čerepovec 35 1 5 7 10 -28 66 94 29
11. Dinamo Riga 35 2 5 3 17 -41 64 105 27
12. Dynamo Minsk 34 3 3 8 9 -40 78 118 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 34 20 3 2 4 51 107 56 54
2. Petrohrad 36 7 8 4 5 24 96 72 50
3. CSKA Moskva 34 15 4 3 5 40 98 58 49
4. Omsk 36 13 4 6 3 16 89 73 48
5. Dynamo Moskva 35 12 4 3 9 13 97 84 43
6. Ufa 37 11 4 5 8 6 89 83 43
7. Spartak Moskva 35 7 6 5 6 5 92 87 43
8. Vitiaz Chekhov 34 6 6 7 2 2 77 75 43
9. Nižnyj Novgorod 36 7 6 4 9 6 101 95 42
10. Barys Astana 33 6 6 6 3 4 70 66 42
11. Jokerit Helsinki 33 10 4 5 5 4 90 86 41
12. Jekatěrinburg 34 4 7 5 6 -1 81 82 41
13. Novosibirsk 33 15 1 5 6 1 74 73 39
14. Jaroslavl 35 9 5 1 14 6 94 88 39
15. Magnitogorsk 36 8 4 7 6 -1 80 81 39
16. Nižněkamsk 36 7 5 4 11 -2 88 90 38
17. Admiral Vladivostok 32 4 7 2 10 -2 70 72 38
18. Red Star Kunlun 35 5 6 4 10 -5 75 80 38
19. Sochi 36 10 2 6 10 -17 72 89 34
20. Chabarovsk Amur 34 9 2 5 11 -11 64 75 31
21. Čerepovec 35 1 5 7 10 -28 66 94 29
22. Dinamo Riga 35 2 5 3 17 -41 64 105 27
23. Čeljabinsk 36 8 2 2 20 -30 69 99 26
24. Dynamo Minsk 34 3 3 8 9 -40 78 118 26

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
2. Dynamo Moskva 17 8 2 2 1 16 51 35 26
3. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
4. Jokerit Helsinki 16 4 2 2 4 -1 43 44 18
5. Čerepovec 18 2 2 5 2 -13 34 47 17
6. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Omsk 16 10 0 3 0 8 41 33 23
3. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
4. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
5. Jekatěrinburg 17 2 4 1 5 2 45 43 21
6. Novosibirsk 17 9 1 1 4 10 40 30 23
7. Magnitogorsk 18 6 2 3 2 6 41 35 23
8. Nižněkamsk 17 5 3 1 4 11 54 43 23
9. Admiral Vladivostok 15 4 2 2 3 0 33 33 18
10. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
11. Chabarovsk Amur 17 9 0 2 4 4 35 31 20
12. Čeljabinsk 17 5 0 2 8 -11 39 50 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 10 0 3 0 8 41 33 23
2. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
3. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
4. Admiral Vladivostok 15 4 2 2 3 0 33 33 18
5. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
6. Chabarovsk Amur 17 9 0 2 4 4 35 31 20

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Jekatěrinburg 17 2 4 1 5 2 45 43 21
3. Novosibirsk 17 9 1 1 4 10 40 30 23
4. Magnitogorsk 18 6 2 3 2 6 41 35 23
5. Nižněkamsk 17 5 3 1 4 11 54 43 23
6. Čeljabinsk 17 5 0 2 8 -11 39 50 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
2. Vitiaz Chekhov 17 1 5 4 -2 13 43 30 26
3. Nižnyj Novgorod 18 5 3 3 1 12 50 38 25
4. Jaroslavl 20 6 3 0 8 8 54 46 24
5. Sochi 20 6 2 3 4 -2 51 53 23
6. Dynamo Minsk 16 1 3 4 1 -4 39 43 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
2. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
3. Dynamo Moskva 17 8 2 2 1 16 51 35 26
4. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
5. Vitiaz Chekhov 17 1 5 4 -2 13 43 30 26
6. Nižnyj Novgorod 18 5 3 3 1 12 50 38 25
7. Jokerit Helsinki 16 4 2 2 4 -1 43 44 18
8. Jaroslavl 20 6 3 0 8 8 54 46 24
9. Sochi 20 6 2 3 4 -2 51 53 23
10. Čerepovec 18 2 2 5 2 -13 34 47 17
11. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16
12. Dynamo Minsk 16 1 3 4 1 -4 39 43 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 11 2 0 2 26 51 25 30
2. Vitiaz Chekhov 17 1 5 4 -2 13 43 30 26
3. Dynamo Moskva 17 8 2 2 1 16 51 35 26
4. Ufa 19 9 1 3 2 14 51 37 25
5. Nižnyj Novgorod 18 5 3 3 1 12 50 38 25
6. Jaroslavl 20 6 3 0 8 8 54 46 24
7. Novosibirsk 17 9 1 1 4 10 40 30 23
8. Omsk 16 10 0 3 0 8 41 33 23
9. Magnitogorsk 18 6 2 3 2 6 41 35 23
10. Petrohrad 18 4 3 3 2 9 48 39 23
11. Red Star Kunlun 19 0 5 3 3 -1 40 41 23
12. Nižněkamsk 17 5 3 1 4 11 54 43 23
13. Sochi 20 6 2 3 4 -2 51 53 23
14. Jekatěrinburg 17 2 4 1 5 2 45 43 21
15. Chabarovsk Amur 17 9 0 2 4 4 35 31 20
16. CSKA Moskva 16 7 1 2 3 11 44 33 20
17. Barys Astana 18 4 2 4 2 -2 41 43 20
18. Admiral Vladivostok 15 4 2 2 3 0 33 33 18
19. Spartak Moskva 16 4 2 2 4 2 44 42 18
20. Dynamo Minsk 16 1 3 4 1 -4 39 43 18
21. Jokerit Helsinki 16 4 2 2 4 -1 43 44 18
22. Čerepovec 18 2 2 5 2 -13 34 47 17
23. Dinamo Riga 18 3 2 2 7 -7 34 41 16
24. Čeljabinsk 17 5 0 2 8 -11 39 50 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 3 5 1 3 15 48 33 27
2. Dynamo Moskva 18 4 2 1 8 -3 46 49 17
3. Spartak Moskva 19 3 4 3 2 3 48 45 25
4. Jokerit Helsinki 17 6 2 3 1 5 47 42 23
5. Čerepovec 17 -1 3 2 8 -15 32 47 12
6. Dinamo Riga 17 -1 3 1 10 -34 30 64 11

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 9 1 2 2 25 56 31 24
2. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
3. Ufa 18 2 3 2 6 -8 38 46 18
4. Barys Astana 15 2 4 2 1 6 29 23 22
5. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
6. Novosibirsk 16 6 0 4 2 -9 34 43 16
7. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
8. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
9. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
10. Red Star Kunlun 16 5 1 1 7 -4 35 39 15
11. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11
12. Čeljabinsk 19 3 2 0 12 -19 30 49 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
2. Ufa 18 2 3 2 6 -8 38 46 18
3. Barys Astana 15 2 4 2 1 6 29 23 22
4. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
5. Red Star Kunlun 16 5 1 1 7 -4 35 39 15
6. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 17 9 1 2 2 25 56 31 24
2. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
3. Novosibirsk 16 6 0 4 2 -9 34 43 16
4. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
5. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
6. Čeljabinsk 19 3 2 0 12 -19 30 49 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 8 3 1 2 29 54 25 29
2. Vitiaz Chekhov 17 5 1 3 4 -11 34 45 17
3. Nižnyj Novgorod 18 2 3 1 8 -6 51 57 17
4. Jaroslavl 15 3 2 1 6 -2 40 42 15
5. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
6. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 3 5 1 3 15 48 33 27
2. CSKA Moskva 18 8 3 1 2 29 54 25 29
3. Dynamo Moskva 18 4 2 1 8 -3 46 49 17
4. Spartak Moskva 19 3 4 3 2 3 48 45 25
5. Vitiaz Chekhov 17 5 1 3 4 -11 34 45 17
6. Nižnyj Novgorod 18 2 3 1 8 -6 51 57 17
7. Jokerit Helsinki 17 6 2 3 1 5 47 42 23
8. Jaroslavl 15 3 2 1 6 -2 40 42 15
9. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
10. Čerepovec 17 -1 3 2 8 -15 32 47 12
11. Dinamo Riga 17 -1 3 1 10 -34 30 64 11
12. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 18 8 3 1 2 29 54 25 29
2. Petrohrad 18 3 5 1 3 15 48 33 27
3. Omsk 20 3 4 3 3 8 48 40 25
4. Spartak Moskva 19 3 4 3 2 3 48 45 25
5. Kazaň 17 9 1 2 2 25 56 31 24
6. Jokerit Helsinki 17 6 2 3 1 5 47 42 23
7. Barys Astana 15 2 4 2 1 6 29 23 22
8. Admiral Vladivostok 17 0 5 0 7 -2 37 39 20
9. Jekatěrinburg 17 2 3 4 1 -3 36 39 20
10. Ufa 18 2 3 2 6 -8 38 46 18
11. Vitiaz Chekhov 17 5 1 3 4 -11 34 45 17
12. Dynamo Moskva 18 4 2 1 8 -3 46 49 17
13. Nižnyj Novgorod 18 2 3 1 8 -6 51 57 17
14. Novosibirsk 16 6 0 4 2 -9 34 43 16
15. Magnitogorsk 18 2 2 4 4 -7 39 46 16
16. Red Star Kunlun 16 5 1 1 7 -4 35 39 15
17. Jaroslavl 15 3 2 1 6 -2 40 42 15
18. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -13 34 47 15
19. Čeljabinsk 19 3 2 0 12 -19 30 49 14
20. Čerepovec 17 -1 3 2 8 -15 32 47 12
21. Sochi 16 4 0 3 6 -15 21 36 11
22. Chabarovsk Amur 17 0 2 3 7 -15 29 44 11
23. Dinamo Riga 17 -1 3 1 10 -34 30 64 11
24. Dynamo Minsk 18 2 0 4 8 -36 39 75 8