Jokerit Helsinki VS Vitiaz Chekhov


Jokerit Helsinki

Vitiaz Chekhov

Jokerit Helsinki (T1) VS Vitiaz Chekhov (T2)

Jokerit Helsinki

Vitiaz Chekhov

Zaujímavé

Jokerit Helsinki

  • Počet remíz tímu Jokerit Helsinki je až 15 z celkového počtu 52 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 31 zápasov tímu Jokerit Helsinki skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 52 zápasov, to je až 60%.

Vitiaz Chekhov

  • 27% zápasov tímu Vitiaz Chekhov skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 14 z celkového počtu 51 zápasov.
  • 38 z celkového počtu 51 zápasov tímu Vitiaz Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.

H2H

  • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 8, čo je 80%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 10 vzájomných zápasov, čo je 80%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
14.01.2020 17:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:0,1:2
30.12.2019 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov under 4:1 0:1,3:0,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
10.10.2018 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,1:1,3:0
14.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 1:4 0:2,0:2,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
28.12.2017 17:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 1:4 1:0,0:1,0:3
25.09.2017 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov over 5:2 0:2,2:0,3:0
Rusko / KHL / 2016/2017
26.10.2016 18:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 1:2 0:0,0:1,1:1
04.10.2016 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov over 3:4ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
10.01.2016 15:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 1:3 0:1,1:1,0:1
19.09.2015 15:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-

Jokerit Helsinki

8 - 2 - 0

Vitiaz Chekhov

Jokerit Helsinki


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.01.20 15:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk under 3:2 2:2,1:0,0:0
25.01.20 15:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun over 4:3 0:2,1:1,3:0
23.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
21.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Barys Astana over 1:5 1:1,0:1,0:3
16.01.20 17:30 Petrohrad Jokerit Helsinki under 4:1 0:0,3:0,1:1
14.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:0,1:2
11.01.20 14:00 Jokerit Helsinki Čerepovec over 2:5 1:1,1:3,0:1
10.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Čerepovec under 4:1 1:0,2:1,1:0
08.01.20 15:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
06.01.20 18:30 Dinamo Riga Jokerit Helsinki over 0:7 0:4,0:3,0:0
03.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Petrohrad over 6:0 0:0,5:0,1:0
30.12.19 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov under 4:1 0:1,3:0,1:0
28.12.19 15:00 Sochi Jokerit Helsinki over 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
26.12.19 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
21.12.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 5:3 3:1,0:0,2:2
19.12.19 17:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl over 4:5sn 2:1,1:2,1:1,0:0,2:3
17.12.19 17:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
09.12.19 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 3:2 2:1,1:0,0:1
06.12.19 13:30 Novosibirsk Jokerit Helsinki over 3:4 0:2,3:1,0:1
04.12.19 14:30 Barys Astana Jokerit Helsinki over 2:4 0:0,0:2,2:2
02.12.19 15:00 Ufa Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:1,1:1
29.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Novosibirsk under 1:4 1:1,0:1,0:2
26.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur under 4:1 1:0,1:1,2:0
24.11.19 15:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:2
22.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva under 3:1 1:1,1:0,1:0
19.11.19 15:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki over 2:5 0:2,1:3,1:0
17.11.19 08:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki under 4:1 0:1,1:0,3:0
15.11.19 10:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:2
13.11.19 12:30 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:1,1:1
02.11.19 15:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod under 3:1 1:1,1:0,1:0
31.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl under 1:4 0:1,0:1,1:2
29.10.19 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki over 4:2 2:2,1:0,1:0
26.10.19 16:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
24.10.19 18:30 CSKA Moskva Jokerit Helsinki under 0:3 0:0,0:1,0:2
22.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 2:3 1:0,0:1,1:2
19.10.19 16:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
17.10.19 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
13.10.19 15:00 Jokerit Helsinki Ufa under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:2
11.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk under 3:2 1:0,0:2,2:0
08.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Sochi under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
02.10.19 18:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 1:2 0:0,0:0,1:2
30.09.19 18:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
28.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg over 4:2 2:1,1:0,1:1
25.09.19 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 1:5 0:2,1:1,0:2
23.09.19 18:30 Jaroslavl Jokerit Helsinki under 1:4 0:3,1:0,0:1
21.09.19 16:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki under 5:0 0:0,3:0,2:0
15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2

Vitiaz Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 15:30 Vitiaz Chekhov Jaroslavl over 2:5 0:2,1:0,1:3
23.01.20 17:30 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov under 3:1 0:0,1:0,2:1
21.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Omsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
16.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 5:1 2:0,2:0,1:1
14.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:0,1:2
12.01.20 15:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov under 2:3 0:1,1:1,1:1
10.01.20 17:10 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 3:2 0:0,2:0,1:2
05.01.20 15:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok over 4:3 2:0,1:2,1:1
03.01.20 15:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov under 2:3 2:1,0:1,0:1
30.12.19 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov under 4:1 0:1,3:0,1:0
28.12.19 15:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 3:0 0:0,1:0,2:0
22.12.19 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva over 1:6 1:0,0:3,0:3
20.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 2:5 1:1,0:3,1:1
19.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 1:0 0:0,0:0,1:0
17.12.19 17:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov over 6:0 3:0,2:0,1:0
09.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod under 3:2 1:0,2:1,0:1
06.12.19 10:30 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov under 3:1 2:0,0:0,1:1
04.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
02.12.19 12:30 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:1
27.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
25.11.19 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
22.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 4:1 2:0,1:1,1:0
20.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
17.11.19 15:30 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 6:2 0:1,5:1,1:0
15.11.19 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 4:0 1:0,1:0,2:0
13.11.19 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov over 4:3 2:2,2:1,0:0
04.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod over 3:4sn 0:0,1:0,2:3,0:0,1:3
02.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1 1:0,1:0,0:1
30.10.19 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
27.10.19 15:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun over 2:4 0:2,2:1,0:1
24.10.19 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
22.10.19 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,3:1,1:0
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
17.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 3:1 1:0,2:0,0:1
15.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1
13.10.19 16:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 4:2 0:1,2:1,2:0
07.10.19 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:0,0:2
05.10.19 16:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
03.10.19 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:2,0:0
28.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,2:1
24.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
22.09.19 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 2:4 0:1,1:1,1:2
20.09.19 18:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.09.19 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.09.19 16:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov over 2:4 1:1,1:1,0:2

Jokerit Helsinki


Vitiaz Chekhov


Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 52 12 11 5 8 36 142 106 73
2. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
3. Dynamo Moskva 52 20 5 7 8 29 148 119 67
4. Spartak Moskva 52 13 8 8 7 27 143 116 66
5. Čerepovec 52 3 8 10 13 -35 107 142 48
6. Dinamo Riga 50 4 5 6 24 -72 82 154 34

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 50 23 6 4 7 47 140 93 74
2. Omsk 52 22 6 6 6 47 143 96 74
3. Barys Astana 52 16 7 7 8 14 130 116 67
4. Jekatěrinburg 51 9 10 7 8 13 133 120 65
5. Novosibirsk 51 17 5 5 14 -4 116 120 59
6. Ufa 51 15 5 7 12 10 126 116 57
7. Red Star Kunlun 54 13 6 7 15 -10 126 136 57
8. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
9. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
10. Nižněkamsk 51 9 6 8 14 -14 121 135 50
11. Čeljabinsk 53 12 4 5 23 -36 107 143 45
12. Chabarovsk Amur 50 10 4 8 16 -21 95 116 44

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 52 22 6 6 6 47 143 96 74
2. Barys Astana 52 16 7 7 8 14 130 116 67
3. Ufa 51 15 5 7 12 10 126 116 57
4. Red Star Kunlun 54 13 6 7 15 -10 126 136 57
5. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
6. Chabarovsk Amur 50 10 4 8 16 -21 95 116 44

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 50 23 6 4 7 47 140 93 74
2. Jekatěrinburg 51 9 10 7 8 13 133 120 65
3. Novosibirsk 51 17 5 5 14 -4 116 120 59
4. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
5. Nižněkamsk 51 9 6 8 14 -14 121 135 50
6. Čeljabinsk 53 12 4 5 23 -36 107 143 45

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Jaroslavl 51 9 9 4 16 5 133 128 58
3. Nižnyj Novgorod 52 12 7 4 18 8 146 138 56
4. Vitiaz Chekhov 51 12 6 8 11 -19 109 128 56
5. Sochi 51 6 7 8 15 -34 102 136 48
6. Dynamo Minsk 51 6 3 10 19 -74 108 182 34

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Petrohrad 52 12 11 5 8 36 142 106 73
3. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
4. Dynamo Moskva 52 20 5 7 8 29 148 119 67
5. Spartak Moskva 52 13 8 8 7 27 143 116 66
6. Jaroslavl 51 9 9 4 16 5 133 128 58
7. Nižnyj Novgorod 52 12 7 4 18 8 146 138 56
8. Vitiaz Chekhov 51 12 6 8 11 -19 109 128 56
9. Sochi 51 6 7 8 15 -34 102 136 48
10. Čerepovec 52 3 8 10 13 -35 107 142 48
11. Dinamo Riga 50 4 5 6 24 -72 82 154 34
12. Dynamo Minsk 51 6 3 10 19 -74 108 182 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Kazaň 50 23 6 4 7 47 140 93 74
3. Omsk 52 22 6 6 6 47 143 96 74
4. Petrohrad 52 12 11 5 8 36 142 106 73
5. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
6. Dynamo Moskva 52 20 5 7 8 29 148 119 67
7. Barys Astana 52 16 7 7 8 14 130 116 67
8. Spartak Moskva 52 13 8 8 7 27 143 116 66
9. Jekatěrinburg 51 9 10 7 8 13 133 120 65
10. Novosibirsk 51 17 5 5 14 -4 116 120 59
11. Jaroslavl 51 9 9 4 16 5 133 128 58
12. Ufa 51 15 5 7 12 10 126 116 57
13. Red Star Kunlun 54 13 6 7 15 -10 126 136 57
14. Nižnyj Novgorod 52 12 7 4 18 8 146 138 56
15. Vitiaz Chekhov 51 12 6 8 11 -19 109 128 56
16. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
17. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
18. Nižněkamsk 51 9 6 8 14 -14 121 135 50
19. Sochi 51 6 7 8 15 -34 102 136 48
20. Čerepovec 52 3 8 10 13 -35 107 142 48
21. Čeljabinsk 53 12 4 5 23 -36 107 143 45
22. Chabarovsk Amur 50 10 4 8 16 -21 95 116 44
23. Dinamo Riga 50 4 5 6 24 -72 82 154 34
24. Dynamo Minsk 51 6 3 10 19 -74 108 182 34

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 7 5 3 3 21 74 53 37
2. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
3. Dynamo Moskva 26 13 2 4 1 24 75 51 38
4. Spartak Moskva 25 8 3 3 5 15 72 57 31
5. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
6. Dinamo Riga 25 4 2 5 7 -21 40 61 21

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Omsk 25 16 0 3 3 21 69 48 35
3. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
4. Jekatěrinburg 26 9 4 2 5 16 78 62 36
5. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
6. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
7. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
8. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
9. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
10. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
11. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18
12. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 25 16 0 3 3 21 69 48 35
2. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
3. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
4. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
5. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
6. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Jekatěrinburg 26 9 4 2 5 16 78 62 36
3. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
4. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
5. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
6. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
2. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
3. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
4. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
5. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
6. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
2. Petrohrad 26 7 5 3 3 21 74 53 37
3. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
4. Dynamo Moskva 26 13 2 4 1 24 75 51 38
5. Spartak Moskva 25 8 3 3 5 15 72 57 31
6. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
7. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
8. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
9. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
10. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
11. Dinamo Riga 25 4 2 5 7 -21 40 61 21
12. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Dynamo Moskva 26 13 2 4 1 24 75 51 38
3. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
4. Petrohrad 26 7 5 3 3 21 74 53 37
5. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
6. Jekatěrinburg 26 9 4 2 5 16 78 62 36
7. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
8. Omsk 25 16 0 3 3 21 69 48 35
9. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
10. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
11. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
12. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
13. Spartak Moskva 25 8 3 3 5 15 72 57 31
14. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
15. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
16. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
17. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29
18. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
19. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
20. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
21. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
22. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24
23. Dinamo Riga 25 4 2 5 7 -21 40 61 21
24. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
2. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
3. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
4. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
5. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
6. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 11 2 4 3 19 74 55 34
2. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
3. Barys Astana 26 9 4 2 5 17 65 48 36
4. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
5. Novosibirsk 27 7 3 4 6 -10 62 72 30
6. Ufa 24 3 3 3 9 -14 49 63 21
7. Red Star Kunlun 25 7 1 3 10 -13 53 66 21
8. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
9. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
10. Nižněkamsk 25 3 2 5 8 -19 45 64 19
11. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27
12. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
2. Barys Astana 26 9 4 2 5 17 65 48 36
3. Ufa 24 3 3 3 9 -14 49 63 21
4. Red Star Kunlun 25 7 1 3 10 -13 53 66 21
5. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
6. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 11 2 4 3 19 74 55 34
2. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
3. Novosibirsk 27 7 3 4 6 -10 62 72 30
4. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
5. Nižněkamsk 25 3 2 5 8 -19 45 64 19
6. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Jaroslavl 25 0 6 3 7 -3 66 69 27
3. Nižnyj Novgorod 25 5 3 1 12 1 74 73 23
4. Vitiaz Chekhov 25 7 1 3 10 -26 45 71 21
5. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
6. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
3. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
4. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
5. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
6. Jaroslavl 25 0 6 3 7 -3 66 69 27
7. Nižnyj Novgorod 25 5 3 1 12 1 74 73 23
8. Vitiaz Chekhov 25 7 1 3 10 -26 45 71 21
9. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
10. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
11. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
12. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
3. Barys Astana 26 9 4 2 5 17 65 48 36
4. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
5. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
6. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
7. Kazaň 26 11 2 4 3 19 74 55 34
8. Novosibirsk 27 7 3 4 6 -10 62 72 30
9. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
10. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
11. Jaroslavl 25 0 6 3 7 -3 66 69 27
12. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27
13. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
14. Nižnyj Novgorod 25 5 3 1 12 1 74 73 23
15. Ufa 24 3 3 3 9 -14 49 63 21
16. Red Star Kunlun 25 7 1 3 10 -13 53 66 21
17. Vitiaz Chekhov 25 7 1 3 10 -26 45 71 21
18. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
19. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
20. Nižněkamsk 25 3 2 5 8 -19 45 64 19
21. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
22. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15
23. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
24. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10