Jokerit Helsinki VS Jaroslavl


Jokerit Helsinki

Jaroslavl

Jokerit Helsinki (T1) VS Jaroslavl (T2)

Jokerit Helsinki

Jaroslavl

Zaujímavé

Jokerit Helsinki

  • Z celkového počtu 6 prehralo mužstvo Jokerit Helsinki až 50% svojích zápasov. 3 prehraných zápasov.
  • Jokerit Helsinki už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Jokerit Helsinki už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Jokerit Helsinki už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Jaroslavl

  • Tím Jaroslavl odohral až 3 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 75% z celkového počtu 4 zápasov.
  • Jaroslavl už 4 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
07.12.2018 17:30 Yaroslavl Jokerit Helsinki under 0:3 0:1,0:2,0:0
18.11.2018 15:00 Jokerit Helsinki Yaroslavl over 4:3 2:2,1:0,1:1
Rusko / KHL / 2017/2018
23.10.2017 17:30 Jokerit Helsinki Yaroslavl over 3:4 1:3,2:1,0:0
27.08.2017 16:00 Yaroslavl Jokerit Helsinki over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
29.10.2016 16:00 Yaroslavl Jokerit Helsinki under 4:1 1:0,0:1,3:0
02.10.2016 15:00 Jokerit Helsinki Yaroslavl over 4:3 0:1,3:1,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
24.11.2015 17:30 Jokerit Helsinki Yaroslavl under 3:1 2:0,0:0,1:1
18.10.2015 16:00 Yaroslavl Jokerit Helsinki under 3:1 0:0,1:1,2:0

Jokerit Helsinki

4 - 1 - 3

Jaroslavl

Jokerit Helsinki


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2

Jaroslavl


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.09.19 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva over 5:2 1:1,2:0,2:1
10.09.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 2:1 0:0,2:0,0:1
06.09.19 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod over 3:4 1:0,1:4,1:0
04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1

Jokerit Helsinki


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.09.2019 16:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
23.09.2019 18:30 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
25.09.2019 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
28.09.2019 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
02.10.2019 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
08.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
11.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Kazaň Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
ukáž viac

Jaroslavl


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.09.2019 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
18.09.2019 18:30 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
20.09.2019 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
23.09.2019 18:30 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
25.09.2019 18:30 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
29.09.2019 14:00 Čeljabinsk Jaroslavl porovnaj tímy
01.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Jaroslavl porovnaj tímy
03.10.2019 17:00 Magnitogorsk Jaroslavl porovnaj tímy
06.10.2019 16:00 Jaroslavl Omsk porovnaj tímy
08.10.2019 17:00 Jaroslavl Kazaň porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Jaroslavl Sochi porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Jaroslavl porovnaj tímy
15.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jaroslavl porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 Jaroslavl Čeljabinsk porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Jaroslavl Petrohrad porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Petrohrad Jaroslavl porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Jaroslavl Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Jaroslavl Novosibirsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Jaroslavl Nižněkamsk porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Jaroslavl Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Jaroslavl Magnitogorsk porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jaroslavl Red Star Kunlun porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
2. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
3. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
4. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
5. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
6. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
4. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
5. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
6. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
7. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
8. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
9. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
12. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
2. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
3. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
4. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
4. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
5. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
6. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
3. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
4. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
3. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
4. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
5. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
6. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
7. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
8. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
9. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
11. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
12. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
3. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
4. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
5. Petrohrad 6 2 1 0 2 0 16 16 8
6. Omsk 6 2 1 0 2 0 14 14 8
7. Nižnyj Novgorod 7 0 2 0 3 0 19 19 8
8. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
9. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
10. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
11. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
12. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
13. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
14. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
15. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
16. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
17. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
18. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
19. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
20. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
21. Dynamo Minsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
22. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
23. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
24. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
2. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
4. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
5. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
6. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
4. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
5. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
6. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
7. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
8. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
9. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
2. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
3. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
4. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
4. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
5. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
3. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
4. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
3. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
4. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
5. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
6. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
8. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
9. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
12. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
3. Nižnyj Novgorod 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
4. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
7. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
8. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
9. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
10. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
11. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
12. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
13. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
14. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
15. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
16. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
17. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
18. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
19. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
20. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
21. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
22. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
24. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
2. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
3. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
4. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
5. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
6. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
4. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
7. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
8. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
9. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
10. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
2. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
3. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
4. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
5. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
6. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
4. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
4. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
5. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
6. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
7. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
8. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
9. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
12. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
2. Omsk 4 1 1 0 1 2 9 7 6
3. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
4. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
5. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
6. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
7. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
10. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
12. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
13. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
14. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
15. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
16. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
17. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
18. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
19. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
20. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
21. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0
24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0