Jokerit Helsinki VS Chabarovsk Amur


Jokerit Helsinki

Chabarovsk Amur

Jokerit Helsinki (T1) VS Chabarovsk Amur (T2)

Jokerit Helsinki

Chabarovsk Amur

Zaujímavé

Jokerit Helsinki

  • Z celkového počtu 6 prehralo mužstvo Jokerit Helsinki až 50% svojích zápasov. 3 prehraných zápasov.
  • Jokerit Helsinki už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Jokerit Helsinki už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Jokerit Helsinki už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Chabarovsk Amur

  • 63% prehier (5 zápasov) z celkového počtu 8 tímu Chabarovsk Amur.
  • 38% zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 3 z celkového počtu 8 zápasov.
  • 7 z celkového počtu 8 zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 88%.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (4 z 8) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 8 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
17.01.2019 10:30 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki over 4:5ppsn 1:0,1:1,2:3,0:0,1:3
05.09.2018 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
29.11.2017 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur over 4:5pp 1:2,2:2,1:0,0:1
11.09.2017 11:30 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki over 2:4 2:2,0:2,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
16.01.2017 10:30 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,1:2,2:0
08.11.2016 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur under 3:2ppsn 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
17.01.2016 15:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur under 3:2ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
14.09.2015 11:30 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki under 2:3 2:0,0:3,0:0

Jokerit Helsinki

3 - 4 - 1

Chabarovsk Amur

Jokerit Helsinki


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.09.19 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
16.09.19 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Jokerit Helsinki


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.09.2019 16:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
23.09.2019 18:30 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
25.09.2019 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
28.09.2019 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
02.10.2019 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
08.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
11.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Kazaň Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
ukáž viac

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.09.2019 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.09.2019 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok porovnaj tímy
26.09.2019 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok porovnaj tímy
28.09.2019 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
03.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
06.10.2019 16:00 Sochi Chabarovsk Amur porovnaj tímy
08.10.2019 17:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
15.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Čerepovec porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
26.10.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
01.11.2019 17:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Petrohrad porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
2. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
3. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
4. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
5. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
6. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
2. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
3. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
4. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
5. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
6. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
7. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
8. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
9. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
10. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
11. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
12. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
2. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
3. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
4. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
5. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
6. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
2. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
3. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
4. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
5. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
6. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
2. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
3. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
4. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
5. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
6. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
2. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
3. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
4. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
5. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
6. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
7. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
8. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
9. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6
10. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
11. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
12. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
2. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
3. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
4. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
5. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
6. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
7. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
8. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
9. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
10. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
11. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
12. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
13. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
14. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
15. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
16. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
17. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
18. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6
19. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
20. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
21. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
22. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5
23. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
24. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
2. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
4. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
5. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
6. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
4. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
5. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
6. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
7. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
8. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
9. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
2. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
3. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
4. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
4. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
5. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
2. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
3. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
4. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
2. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
3. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
4. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
5. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
6. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
8. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
9. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
10. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
11. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
12. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
2. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
3. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
4. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
5. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
6. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
7. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
8. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
9. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
10. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
11. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
12. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
13. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
14. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
15. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
16. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
17. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
18. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
19. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
20. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
21. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
22. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
24. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
2. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
3. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
4. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
5. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
6. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
3. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
4. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
5. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
6. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
7. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
8. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
9. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
10. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
11. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
12. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
2. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
3. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
4. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
5. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
6. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
3. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
5. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
6. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
4. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
5. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
4. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
5. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
6. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
7. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
8. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
9. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
10. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
11. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
12. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
2. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
3. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
4. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
7. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
10. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
12. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
13. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
14. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
15. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3
16. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
17. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
18. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
19. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
20. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2
21. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
22. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
23. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0