Jekatěrinburg VS Vitiaz Chekhov


Jekatěrinburg

Vitiaz Chekhov

Jekatěrinburg (T1) VS Vitiaz Chekhov (T2)

Jekatěrinburg

Vitiaz Chekhov

Zaujímavé

Jekatěrinburg

  • Počet remíz tímu Jekatěrinburg je až 10 z celkového počtu 31 zápasov, čo je až 32%.
  • Až 17 zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 55%.
  • Jekatěrinburg už 8 zápasov v rade nevyhrali.

Vitiaz Chekhov

    H2H

    • 36% vzájomných zápasov (5 z 14) skončilo remízou.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2020/2021
    14.10.2020 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg over 3:4 1:1,0:1,2:2
    22.09.2020 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov over 3:4pp 1:1,2:2,0:0,0:1
    Rusko / KHL / 2019/2020
    24.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
    04.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,1:0,1:1
    Rusko / KHL / 2018/2019
    22.02.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg over 1:5 0:2,1:1,0:2
    02.02.2019 13:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 2:1ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,3:2
    Rusko / KHL / 2017/2018
    11.01.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg over 1:5 0:3,1:0,0:2
    10.10.2017 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov over 5:3 1:1,2:2,2:0
    Rusko / KHL / 2016/2017
    30.11.2016 17:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg under 3:2 2:1,1:1,0:0
    22.10.2016 14:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 2:1 1:0,0:0,1:1
    Rusko / KHL / 2015/2016
    25.11.2015 15:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2 1:0,2:2,0:0
    15.10.2015 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
    Rusko / KHL / 2011/2012
    24.02.2012 14:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov over 4:5pp 3:0,0:3,1:1,0:1
    28.11.2011 16:00 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg over 6:1 3:1,2:0,1:0

    Jekatěrinburg

    7 - 5 - 2

    Vitiaz Chekhov

    Jekatěrinburg


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    03.12.20 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva over 2:7 0:3,0:1,2:3
    30.11.20 15:00 Jekatěrinburg Ufa under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
    28.11.20 13:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva over 1:5 0:1,0:2,1:2
    26.11.20 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
    24.11.20 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 5:1 3:1,2:0,0:0
    21.11.20 12:30 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:2
    16.11.20 17:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:0 2:0,0:0,1:0
    14.11.20 16:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
    12.11.20 17:30 Jaroslavl Jekatěrinburg under 1:2 0:0,0:2,1:0
    01.11.20 13:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga over 7:2 1:1,4:0,2:1
    28.10.20 15:00 Jekatěrinburg Jaroslavl under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
    24.10.20 16:00 Omsk Jekatěrinburg over 6:3 2:1,1:0,3:2
    22.10.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:3,1:0,0:2
    18.10.20 16:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:1 2:1,0:0,0:0
    16.10.20 18:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:3
    14.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg over 3:4 1:1,0:1,2:2
    11.10.20 14:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
    09.10.20 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:2
    07.10.20 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 3:2 2:1,1:0,0:1
    02.10.20 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:2,0:0
    30.09.20 16:30 Ufa Jekatěrinburg under 1:4 0:1,0:3,1:0
    28.09.20 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 6:4 0:1,3:2,3:1
    25.09.20 16:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk over 3:4 1:1,1:3,1:0
    22.09.20 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov over 3:4pp 1:1,2:2,0:0,0:1
    20.09.20 14:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
    17.09.20 18:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg over 2:5 1:2,1:1,0:2
    15.09.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:6 0:4,1:0,2:2
    11.09.20 16:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,0:1
    08.09.20 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 7:0 3:0,2:0,2:0
    05.09.20 14:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
    03.09.20 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:3 0:1,1:0,0:2

    Vitiaz Chekhov


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    03.12.20 17:30 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod under 2:3 0:2,1:1,1:0
    30.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 4:1 0:0,3:1,1:0
    28.11.20 15:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki over 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,3:2
    26.11.20 17:10 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
    24.11.20 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 2:1 0:0,1:1,1:0
    20.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
    16.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:3 0:1,0:1,1:1
    14.11.20 15:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva over 3:7 1:4,2:1,0:2
    12.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad over 1:8 1:2,0:4,0:2
    10.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 1:2 0:2,1:0,0:0
    01.11.20 15:00 Sochi Vitiaz Chekhov over 3:4pp 1:2,1:0,1:1,0:1
    30.10.20 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 0:3 0:0,0:2,0:1
    26.10.20 17:30 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov over 1:5 0:2,0:1,1:2
    23.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi over 2:5 0:0,2:2,0:3
    21.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa over 4:3 0:1,2:0,2:2
    19.10.20 18:30 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 5:1 3:0,0:1,2:0
    14.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg over 3:4 1:1,0:1,2:2
    12.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur over 6:3 0:2,5:0,1:1
    08.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Kazaň under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:3
    06.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Jaroslavl under 0:5 0:2,0:0,0:3
    03.10.20 16:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga over 6:1 1:1,2:0,3:0
    01.10.20 18:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
    26.09.20 13:30 Ufa Vitiaz Chekhov over 6:5 2:3,2:1,2:1
    24.09.20 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 1:4 0:2,1:0,0:2
    22.09.20 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov over 3:4pp 1:1,2:2,0:0,0:1
    17.09.20 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 1:3 1:1,0:0,0:2
    15.09.20 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 2:4 0:1,1:3,1:0
    13.09.20 16:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:0
    08.09.20 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov over 4:3 2:1,1:2,1:0
    06.09.20 13:30 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov over 4:3 3:0,0:1,1:2
    04.09.20 18:30 Kazaň Vitiaz Chekhov under 0:4 0:1,0:1,0:2

    Jekatěrinburg


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    06.12.2020 15:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
    08.12.2020 15:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    10.12.2020 17:30 Petrohrad Jekatěrinburg porovnaj tímy
    13.12.2020 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    22.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
    24.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
    26.12.2020 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
    28.12.2020 15:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    03.01.2021 12:30 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
    05.01.2021 18:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    08.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
    11.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    13.01.2021 18:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    15.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    17.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
    19.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Petrohrad porovnaj tímy
    21.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Čerepovec porovnaj tímy
    26.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
    28.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
    01.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
    03.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
    05.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
    16.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
    18.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
    21.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
    23.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    25.02.2021 18:00 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
    27.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy

    Vitiaz Chekhov


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    06.12.2020 12:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    08.12.2020 13:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    10.12.2020 10:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    13.12.2020 15:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
    23.12.2020 18:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    27.12.2020 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
    30.12.2020 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva porovnaj tímy
    03.01.2021 15:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    08.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
    10.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
    12.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    14.01.2021 18:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    16.01.2021 18:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    19.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk porovnaj tímy
    21.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Petrohrad porovnaj tímy
    25.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun porovnaj tímy
    31.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
    03.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    05.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    07.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    16.02.2021 18:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    18.02.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk porovnaj tímy
    22.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    24.02.2021 18:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    27.02.2021 18:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 34 11 6 4 3 27 105 78 50
    2. Omsk 31 18 1 6 -1 32 91 59 46
    3. Čeljabinsk 33 15 3 2 8 21 89 68 44
    4. Ufa 34 6 7 3 8 9 100 91 43
    5. Magnitogorsk 33 11 4 4 6 14 93 79 42
    6. Jekatěrinburg 31 9 4 6 2 8 93 85 40
    7. Nižnyj Novgorod 32 5 5 4 9 -6 88 94 34
    8. Novosibirsk 33 11 2 3 12 -5 85 90 33
    9. Barys Astana 29 5 4 5 6 -13 63 76 31
    10. Chabarovsk Amur 34 5 4 2 17 -23 79 102 28
    11. Nižněkamsk 32 6 2 0 22 -45 73 118 20
    12. Red Star Kunlun 30 5 0 4 17 -40 67 107 14

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 33 16 4 3 3 41 112 71 51
    2. Petrohrad 33 16 2 4 5 24 99 75 44
    3. Jaroslavl 31 10 5 4 3 31 89 58 44
    4. Dynamo Minsk 32 5 7 3 7 13 95 82 41
    5. Dynamo Moskva 31 11 3 4 6 12 97 85 38
    6. Jokerit Helsinki 26 10 3 2 6 21 86 65 34
    7. Čerepovec 32 4 6 2 12 -19 70 89 34
    8. Spartak Moskva 32 6 4 6 6 -9 83 92 34
    9. Vitiaz Chekhov 31 4 5 2 13 -4 90 94 30
    10. Sochi 32 6 1 6 12 -43 60 103 22
    11. Dinamo Riga 27 0 2 5 13 -46 54 100 13

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 31 18 1 6 -1 32 91 59 46
    2. Ufa 34 6 7 3 8 9 100 91 43
    3. Novosibirsk 33 11 2 3 12 -5 85 90 33
    4. Barys Astana 29 5 4 5 6 -13 63 76 31
    5. Chabarovsk Amur 34 5 4 2 17 -23 79 102 28
    6. Red Star Kunlun 30 5 0 4 17 -40 67 107 14

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 33 16 2 4 5 24 99 75 44
    2. Jokerit Helsinki 26 10 3 2 6 21 86 65 34
    3. Čerepovec 32 4 6 2 12 -19 70 89 34
    4. Spartak Moskva 32 6 4 6 6 -9 83 92 34
    5. Vitiaz Chekhov 31 4 5 2 13 -4 90 94 30
    6. Sochi 32 6 1 6 12 -43 60 103 22

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 34 11 6 4 3 27 105 78 50
    2. Čeljabinsk 33 15 3 2 8 21 89 68 44
    3. Magnitogorsk 33 11 4 4 6 14 93 79 42
    4. Jekatěrinburg 31 9 4 6 2 8 93 85 40
    5. Nižnyj Novgorod 32 5 5 4 9 -6 88 94 34
    6. Nižněkamsk 32 6 2 0 22 -45 73 118 20

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 33 16 4 3 3 41 112 71 51
    2. Jaroslavl 31 10 5 4 3 31 89 58 44
    3. Dynamo Minsk 32 5 7 3 7 13 95 82 41
    4. Dynamo Moskva 31 11 3 4 6 12 97 85 38
    5. Dinamo Riga 27 0 2 5 13 -46 54 100 13
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 33 16 4 3 3 41 112 71 51
    2. Kazaň 34 11 6 4 3 27 105 78 50
    3. Omsk 31 18 1 6 -1 32 91 59 46
    4. Čeljabinsk 33 15 3 2 8 21 89 68 44
    5. Petrohrad 33 16 2 4 5 24 99 75 44
    6. Jaroslavl 31 10 5 4 3 31 89 58 44
    7. Ufa 34 6 7 3 8 9 100 91 43
    8. Magnitogorsk 33 11 4 4 6 14 93 79 42
    9. Dynamo Minsk 32 5 7 3 7 13 95 82 41
    10. Jekatěrinburg 31 9 4 6 2 8 93 85 40
    11. Dynamo Moskva 31 11 3 4 6 12 97 85 38
    12. Jokerit Helsinki 26 10 3 2 6 21 86 65 34
    13. Čerepovec 32 4 6 2 12 -19 70 89 34
    14. Nižnyj Novgorod 32 5 5 4 9 -6 88 94 34
    15. Spartak Moskva 32 6 4 6 6 -9 83 92 34
    16. Novosibirsk 33 11 2 3 12 -5 85 90 33
    17. Barys Astana 29 5 4 5 6 -13 63 76 31
    18. Vitiaz Chekhov 31 4 5 2 13 -4 90 94 30
    19. Chabarovsk Amur 34 5 4 2 17 -23 79 102 28
    20. Sochi 32 6 1 6 12 -43 60 103 22
    21. Nižněkamsk 32 6 2 0 22 -45 73 118 20
    22. Red Star Kunlun 30 5 0 4 17 -40 67 107 14
    23. Dinamo Riga 27 0 2 5 13 -46 54 100 13

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
    2. Omsk 15 11 1 2 -2 28 50 22 28
    3. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
    4. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
    5. Magnitogorsk 18 9 0 2 5 2 47 45 20
    6. Jekatěrinburg 15 3 2 5 -2 3 43 40 19
    7. Nižnyj Novgorod 17 9 0 4 0 7 54 47 22
    8. Novosibirsk 18 6 2 2 4 -2 49 51 22
    9. Barys Astana 15 5 1 4 0 -2 34 36 18
    10. Chabarovsk Amur 16 6 1 1 6 5 40 35 17
    11. Nižněkamsk 19 2 2 0 13 -23 43 66 12
    12. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 18 10 1 3 0 21 57 36 27
    2. Petrohrad 17 7 1 2 4 4 47 43 20
    3. Jaroslavl 17 6 3 1 3 20 53 33 25
    4. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
    5. Dynamo Moskva 16 5 2 2 3 8 52 44 20
    6. Jokerit Helsinki 12 8 0 0 4 22 45 23 16
    7. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
    8. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
    9. Vitiaz Chekhov 18 3 2 1 9 -12 48 60 15
    10. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10
    11. Dinamo Riga 12 1 1 3 3 -8 30 38 9

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 15 11 1 2 -2 28 50 22 28
    2. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
    3. Novosibirsk 18 6 2 2 4 -2 49 51 22
    4. Barys Astana 15 5 1 4 0 -2 34 36 18
    5. Chabarovsk Amur 16 6 1 1 6 5 40 35 17
    6. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 17 7 1 2 4 4 47 43 20
    2. Jokerit Helsinki 12 8 0 0 4 22 45 23 16
    3. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
    4. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
    5. Vitiaz Chekhov 18 3 2 1 9 -12 48 60 15
    6. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
    2. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
    3. Magnitogorsk 18 9 0 2 5 2 47 45 20
    4. Jekatěrinburg 15 3 2 5 -2 3 43 40 19
    5. Nižnyj Novgorod 17 9 0 4 0 7 54 47 22
    6. Nižněkamsk 19 2 2 0 13 -23 43 66 12

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 18 10 1 3 0 21 57 36 27
    2. Jaroslavl 17 6 3 1 3 20 53 33 25
    3. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
    4. Dynamo Moskva 16 5 2 2 3 8 52 44 20
    5. Dinamo Riga 12 1 1 3 3 -8 30 38 9
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 15 11 1 2 -2 28 50 22 28
    2. CSKA Moskva 18 10 1 3 0 21 57 36 27
    3. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
    4. Jaroslavl 17 6 3 1 3 20 53 33 25
    5. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
    6. Nižnyj Novgorod 17 9 0 4 0 7 54 47 22
    7. Novosibirsk 18 6 2 2 4 -2 49 51 22
    8. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
    9. Petrohrad 17 7 1 2 4 4 47 43 20
    10. Dynamo Moskva 16 5 2 2 3 8 52 44 20
    11. Magnitogorsk 18 9 0 2 5 2 47 45 20
    12. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
    13. Jekatěrinburg 15 3 2 5 -2 3 43 40 19
    14. Barys Astana 15 5 1 4 0 -2 34 36 18
    15. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
    16. Chabarovsk Amur 16 6 1 1 6 5 40 35 17
    17. Jokerit Helsinki 12 8 0 0 4 22 45 23 16
    18. Vitiaz Chekhov 18 3 2 1 9 -12 48 60 15
    19. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
    20. Nižněkamsk 19 2 2 0 13 -23 43 66 12
    21. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10
    22. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10
    23. Dinamo Riga 12 1 1 3 3 -8 30 38 9

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 19 3 4 2 4 7 55 48 24
    2. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
    3. Čeljabinsk 19 10 1 0 7 7 47 40 24
    4. Ufa 18 2 4 1 6 1 50 49 21
    5. Magnitogorsk 15 2 4 2 1 12 46 34 22
    6. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
    7. Nižnyj Novgorod 15 -4 5 0 9 -13 34 47 12
    8. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
    9. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
    10. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
    11. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8
    12. Red Star Kunlun 17 1 0 2 12 -32 31 63 4

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
    2. Petrohrad 16 9 1 2 1 20 52 32 24
    3. Jaroslavl 14 4 2 3 0 11 36 25 19
    4. Dynamo Minsk 16 6 2 2 2 9 52 43 22
    5. Dynamo Moskva 15 6 1 2 3 4 45 41 18
    6. Jokerit Helsinki 14 2 3 2 2 -1 41 42 18
    7. Čerepovec 16 -1 5 2 3 -8 37 45 20
    8. Spartak Moskva 17 5 1 2 6 -12 38 50 16
    9. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
    10. Sochi 17 3 1 2 8 -23 29 52 12
    11. Dinamo Riga 15 -1 1 2 10 -38 24 62 4

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
    2. Ufa 18 2 4 1 6 1 50 49 21
    3. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
    4. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
    5. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
    6. Red Star Kunlun 17 1 0 2 12 -32 31 63 4

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 16 9 1 2 1 20 52 32 24
    2. Jokerit Helsinki 14 2 3 2 2 -1 41 42 18
    3. Čerepovec 16 -1 5 2 3 -8 37 45 20
    4. Spartak Moskva 17 5 1 2 6 -12 38 50 16
    5. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
    6. Sochi 17 3 1 2 8 -23 29 52 12

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 19 3 4 2 4 7 55 48 24
    2. Čeljabinsk 19 10 1 0 7 7 47 40 24
    3. Magnitogorsk 15 2 4 2 1 12 46 34 22
    4. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
    5. Nižnyj Novgorod 15 -4 5 0 9 -13 34 47 12
    6. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
    2. Jaroslavl 14 4 2 3 0 11 36 25 19
    3. Dynamo Minsk 16 6 2 2 2 9 52 43 22
    4. Dynamo Moskva 15 6 1 2 3 4 45 41 18
    5. Dinamo Riga 15 -1 1 2 10 -38 24 62 4
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 16 9 1 2 1 20 52 32 24
    2. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
    3. Čeljabinsk 19 10 1 0 7 7 47 40 24
    4. Kazaň 19 3 4 2 4 7 55 48 24
    5. Magnitogorsk 15 2 4 2 1 12 46 34 22
    6. Dynamo Minsk 16 6 2 2 2 9 52 43 22
    7. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
    8. Ufa 18 2 4 1 6 1 50 49 21
    9. Čerepovec 16 -1 5 2 3 -8 37 45 20
    10. Jaroslavl 14 4 2 3 0 11 36 25 19
    11. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
    12. Dynamo Moskva 15 6 1 2 3 4 45 41 18
    13. Jokerit Helsinki 14 2 3 2 2 -1 41 42 18
    14. Spartak Moskva 17 5 1 2 6 -12 38 50 16
    15. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
    16. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
    17. Nižnyj Novgorod 15 -4 5 0 9 -13 34 47 12
    18. Sochi 17 3 1 2 8 -23 29 52 12
    19. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
    20. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
    21. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8
    22. Dinamo Riga 15 -1 1 2 10 -38 24 62 4
    23. Red Star Kunlun 17 1 0 2 12 -32 31 63 4