Jekatěrinburg VS Spartak Moskva


Jekatěrinburg

Spartak Moskva

Jekatěrinburg (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Jekatěrinburg

Spartak Moskva

Zaujímavé

Jekatěrinburg

  • 67% (4 z 6) výhier mužstva Jekatěrinburg.
  • Počet remíz tímu Jekatěrinburg je až 2 z celkového počtu 6 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 4 zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 67%.
  • Jekatěrinburg už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Jekatěrinburg už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Jekatěrinburg už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Spartak Moskva

  • 43% zápasov tímu Spartak Moskva skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 3 z celkového počtu 7 zápasov.
  • 4 z celkového počtu 7 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (4 z 12) skončilo remízou.
  • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
10.12.2018 15:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 4:1 0:0,2:1,2:0
14.11.2018 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg over 4:3pp 0:1,1:2,2:0,1:0
28.10.2018 13:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17.09.2018 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg over 2:4 1:1,1:2,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
28.11.2017 15:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva over 4:2 0:0,1:2,3:0
21.11.2017 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg over 5:2 2:1,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
08.01.2017 13:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva over 4:3 0:1,3:1,1:1
29.09.2016 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 3:0 1:0,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
05.02.2016 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg over 2:4 2:2,0:2,0:0
24.10.2015 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
26.02.2012 12:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
30.11.2011 16:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg over 5:2 2:0,2:1,1:1

Jekatěrinburg

5 - 4 - 3

Spartak Moskva

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.09.19 16:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:5 1:2,2:1,0:2
12.09.19 16:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:1,0:0,0:1
09.09.19 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:1
06.09.19 16:00 Jekatěrinburg Petrohrad over 5:2 0:0,3:1,2:1
04.09.19 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.09.19 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1
02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
19.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun porovnaj tímy
21.09.2019 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva porovnaj tímy
24.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg porovnaj tímy
26.09.2019 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
28.09.2019 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg porovnaj tímy
01.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Jaroslavl porovnaj tímy
05.10.2019 14:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Petrohrad Jekatěrinburg porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
18.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
25.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Jaroslavl Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
ukáž viac

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.09.2019 15:30 Barys Astana Spartak Moskva porovnaj tímy
19.09.2019 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva porovnaj tímy
21.09.2019 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva porovnaj tímy
24.09.2019 18:30 Spartak Moskva Ufa porovnaj tímy
26.09.2019 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
28.09.2019 16:00 Omsk Spartak Moskva porovnaj tímy
01.10.2019 17:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
05.10.2019 16:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
12.10.2019 17:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Spartak Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
2. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
3. Petrohrad 5 1 1 0 2 -1 13 14 6
4. Jokerit Helsinki 5 2 0 1 1 2 19 17 5
5. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
6. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Omsk 5 2 1 0 1 3 14 11 8
4. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
5. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
6. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
7. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
8. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
9. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 6 1 0 1 3 -7 8 15 3
12. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 5 2 1 0 1 3 14 11 8
2. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
3. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
4. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
3. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
4. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
5. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
6. Magnitogorsk 6 1 0 1 3 -7 8 15 3

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
3. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
4. Nižnyj Novgorod 6 -1 2 0 3 -3 16 19 6
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 5 1 0 0 4 -4 15 19 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
2. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
3. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
4. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
5. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
6. Petrohrad 5 1 1 0 2 -1 13 14 6
7. Nižnyj Novgorod 6 -1 2 0 3 -3 16 19 6
8. Jokerit Helsinki 5 2 0 1 1 2 19 17 5
9. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
11. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
12. Dynamo Minsk 5 1 0 0 4 -4 15 19 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 2 2 0 0 10 21 11 12
2. Vitiaz Chekhov 6 1 2 0 1 8 18 10 10
3. CSKA Moskva 6 2 1 1 0 6 15 9 9
4. Čeljabinsk 8 2 1 1 2 0 16 16 9
5. Omsk 5 2 1 0 1 3 14 11 8
6. Nižněkamsk 6 3 0 1 1 5 18 13 7
7. Ufa 5 3 0 1 0 2 11 9 7
8. Novosibirsk 6 3 0 1 1 1 15 14 7
9. Sochi 6 3 0 1 1 -2 15 17 7
10. Dynamo Moskva 6 1 1 1 1 -4 14 18 7
11. Spartak Moskva 7 2 0 3 -1 2 19 17 7
12. Kazaň 4 3 0 0 1 6 15 9 6
13. Admiral Vladivostok 5 3 0 0 2 0 10 10 6
14. Barys Astana 6 3 0 0 3 -2 10 12 6
15. Petrohrad 5 1 1 0 2 -1 13 14 6
16. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
17. Nižnyj Novgorod 6 -1 2 0 3 -3 16 19 6
18. Jokerit Helsinki 5 2 0 1 1 2 19 17 5
19. Čerepovec 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
20. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
21. Dinamo Riga 5 0 1 0 3 -9 8 17 4
22. Magnitogorsk 6 1 0 1 3 -7 8 15 3
23. Dynamo Minsk 5 1 0 0 4 -4 15 19 2
24. Chabarovsk Amur 6 0 0 1 4 -7 8 15 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
2. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
3. Petrohrad 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
4. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
5. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
6. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
4. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
5. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
6. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
7. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
8. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
9. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
2. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
3. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
4. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
4. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
5. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
3. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
4. Nižnyj Novgorod 2 -2 2 0 0 2 8 6 4
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
2. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
3. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
4. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
5. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
6. Petrohrad 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
7. Nižnyj Novgorod 2 -2 2 0 0 2 8 6 4
8. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
9. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
10. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
11. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
12. Dynamo Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 0 2 0 0 6 14 8 8
2. Vitiaz Chekhov 3 -1 2 0 0 5 10 5 6
3. Dynamo Moskva 3 1 1 0 0 3 9 6 6
4. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
5. Dinamo Riga 2 0 1 0 0 4 5 1 4
6. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
7. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
8. Novosibirsk 3 2 0 0 1 3 8 5 4
9. Nižnyj Novgorod 2 -2 2 0 0 2 8 6 4
10. CSKA Moskva 3 0 1 0 1 0 7 7 4
11. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
12. Sochi 3 2 0 0 1 -1 11 12 4
13. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
14. Kazaň 1 1 0 0 0 1 2 1 2
15. Ufa 2 1 0 0 1 -1 3 4 2
16. Petrohrad 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
17. Barys Astana 2 1 0 0 1 -1 4 5 2
18. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
19. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
20. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
21. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
22. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
23. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
24. Dynamo Minsk 2 0 0 0 2 -3 4 7 0

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
2. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
3. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
4. Jokerit Helsinki 2 1 0 1 -1 2 9 7 3
5. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
6. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Omsk 3 1 1 0 0 5 9 4 6
4. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
7. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
8. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
9. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
10. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Magnitogorsk 3 0 0 1 1 -5 3 8 1
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 3 1 1 0 0 5 9 4 6
2. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
3. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
4. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
3. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
5. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
6. Magnitogorsk 3 0 0 1 1 -5 3 8 1

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
4. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
3. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
4. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
5. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
6. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
7. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
8. Jokerit Helsinki 2 1 0 1 -1 2 9 7 3
9. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
12. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 6 2 1 0 2 3 11 8 8
2. Omsk 3 1 1 0 0 5 9 4 6
3. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
4. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
5. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
6. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
7. Spartak Moskva 3 1 0 2 -2 1 8 7 4
8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
10. Petrohrad 3 0 1 0 1 0 9 9 4
11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
12. Jokerit Helsinki 2 1 0 1 -1 2 9 7 3
13. Čerepovec 3 1 0 1 0 1 9 8 3
14. Nižněkamsk 3 1 0 1 0 0 8 8 3
15. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
16. Admiral Vladivostok 2 1 0 0 1 -2 4 6 2
17. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
18. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
19. Magnitogorsk 3 0 0 1 1 -5 3 8 1
20. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
21. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 0 3 -3 5 8 0
24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0