Jekatěrinburg VS Novosibirsk


Jekatěrinburg

Novosibirsk

Jekatěrinburg (T1) VS Novosibirsk (T2)

Jekatěrinburg

Novosibirsk

Zaujímavé

Jekatěrinburg

    Novosibirsk

      H2H

      • 29% vzájomných zápasov (6 z 21) skončilo remízou.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 14 z 21 vzájomných zápasov, čo je 67%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      10.03.2020 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
      08.03.2020 11:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 1:5 0:0,1:3,0:2
      06.03.2020 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
      04.03.2020 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
      02.03.2020 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 0:2 0:1,0:0,0:1
      20.02.2020 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 3:1 0:0,2:1,1:0
      03.02.2020 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:2ppsn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
      07.01.2020 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk over 3:4pp 2:2,0:1,1:0,0:1
      29.10.2019 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,1:0,1:0
      Rusko / KHL / 2018/2019
      20.02.2019 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 3:4 1:1,1:1,1:2
      04.11.2018 13:00 Jekatěrinburg Novosibirsk over 4:2 0:1,3:1,1:0
      12.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 4:1 0:0,2:0,2:1
      11.09.2018 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 1:4 0:2,0:0,1:2
      Rusko / KHL / 2017/2018
      21.01.2018 11:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 2:0,1:0,0:0
      16.01.2018 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 1:4 1:2,0:1,0:1
      Rusko / KHL / 2016/2017
      18.02.2017 13:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
      23.08.2016 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 3:5 1:2,0:2,2:1
      Rusko / KHL / 2015/2016
      08.12.2015 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 4:2 0:0,2:2,2:0
      04.10.2015 13:30 Jekatěrinburg Novosibirsk under 2:3ppsn 2:0,0:1,0:1,0:0,-:-
      Rusko / KHL / 2011/2012
      28.01.2012 11:00 Novosibirsk Jekatěrinburg under 2:3 0:2,0:0,2:1
      27.10.2011 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 0:2 0:1,0:0,0:1

      Jekatěrinburg

      8 - 6 - 7

      Novosibirsk

      Jekatěrinburg


      nenájdený žiadny zápas

      Novosibirsk


      nenájdený žiadny zápas

      Jekatěrinburg


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva porovnaj tímy
      08.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun porovnaj tímy
      11.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      25.09.2020 18:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk porovnaj tímy
      28.09.2020 18:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      30.09.2020 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
      02.10.2020 18:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
      09.10.2020 18:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
      11.10.2020 18:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
      18.10.2020 18:00 Čerepovec Jekatěrinburg porovnaj tímy
      22.10.2020 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Jekatěrinburg Jaroslavl porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Jaroslavl Jekatěrinburg porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
      30.11.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva porovnaj tímy
      06.12.2020 18:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
      08.12.2020 18:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      10.12.2020 18:00 Petrohrad Jekatěrinburg porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
      11.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      13.01.2021 18:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
      15.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Petrohrad porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Čerepovec porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
      01.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
      03.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
      21.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy

      Novosibirsk


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
      10.09.2020 18:00 Novosibirsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      12.09.2020 18:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      16.09.2020 18:00 Novosibirsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
      21.09.2020 18:00 Dynamo Minsk Novosibirsk porovnaj tímy
      23.09.2020 18:00 Petrohrad Novosibirsk porovnaj tímy
      25.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
      28.09.2020 18:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      30.09.2020 18:00 Novosibirsk Petrohrad porovnaj tímy
      02.10.2020 18:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      06.10.2020 18:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
      11.11.2020 18:00 Novosibirsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
      13.11.2020 18:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
      15.11.2020 18:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      17.11.2020 18:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      23.11.2020 18:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
      27.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
      06.12.2020 18:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
      08.12.2020 18:00 Novosibirsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Jaroslavl Novosibirsk porovnaj tímy
      07.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Sochi Novosibirsk porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
      02.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
      21.02.2021 18:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Spartak Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0