Jekatěrinburg VS Magnitogorsk


Jekatěrinburg

Magnitogorsk

Jekatěrinburg (T1) VS Magnitogorsk (T2)

Jekatěrinburg

Magnitogorsk

Zaujímavé

Jekatěrinburg

  • Jekatěrinburg už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Jekatěrinburg už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Jekatěrinburg už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Magnitogorsk

    H2H

    • Hosťujúce mužstvo vyhralo 57% vzájomných zápasov, čo je 16 výhier z 28 zápasov.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 16 z 28 vzájomných zápasov, čo je 57%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    04.02.2019 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
    27.01.2019 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 6:3 1:2,2:0,3:1
    25.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 5:3 3:0,0:1,2:2
    10.10.2018 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 1:4 0:1,0:2,1:1
    Rusko / KHL / 2017/2018
    12.03.2018 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 3:1 0:0,2:1,1:0
    10.03.2018 13:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 1:4 1:2,0:0,0:2
    08.03.2018 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 1:2 0:1,1:0,0:1
    07.03.2018 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 3:1 0:1,1:0,2:0
    05.03.2018 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
    04.03.2018 13:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:3 1:0,1:1,0:2
    04.11.2017 13:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
    23.08.2017 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 2:5 1:1,1:0,0:4
    Rusko / KHL / 2016/2017
    10.10.2016 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 6:0 2:0,2:0,2:0
    29.08.2016 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    03.03.2016 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 2:5 2:0,0:1,0:4
    01.03.2016 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 4:2 1:1,1:0,2:1
    28.02.2016 12:30 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 3:1 0:0,3:1,0:0
    26.02.2016 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 0:6 0:3,0:2,0:1
    24.02.2016 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:0 0:0,0:0,2:0
    22.02.2016 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 1:2 1:1,0:1,0:0
    18.02.2016 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:3ppsn 2:0,0:0,0:2,0:0,-:-
    25.01.2016 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 6:2 1:0,2:1,3:1
    18.01.2016 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 6:3 0:1,3:2,3:0
    30.08.2015 13:30 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 1:2 0:2,1:0,0:0
    Rusko / KHL / 2011/2012
    07.01.2012 12:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 4:0 3:0,0:0,1:0
    21.12.2011 14:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:6 0:3,3:0,0:3
    11.12.2011 12:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 6:3 1:0,1:2,4:1
    21.10.2011 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 2:6 1:2,0:1,1:3

    Jekatěrinburg

    10 - 2 - 16

    Magnitogorsk

    Jekatěrinburg


    nenájdený žiadny zápas

    Magnitogorsk


    nenájdený žiadny zápas

    Jekatěrinburg


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    02.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec porovnaj tímy
    04.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    06.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Petrohrad porovnaj tímy
    09.09.2019 18:30 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    17.09.2019 17:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
    19.09.2019 17:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva porovnaj tímy
    24.09.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg porovnaj tímy
    26.09.2019 17:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg porovnaj tímy
    01.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Jaroslavl porovnaj tímy
    05.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
    10.10.2019 17:00 Petrohrad Jekatěrinburg porovnaj tímy
    12.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    14.10.2019 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
    18.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
    21.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
    25.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    13.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Sochi porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
    21.11.2019 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    28.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Jaroslavl Jekatěrinburg porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
    05.12.2019 17:00 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
    09.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
    ukáž viac

    Magnitogorsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    02.09.2019 16:00 Magnitogorsk Petrohrad porovnaj tímy
    04.09.2019 16:00 Magnitogorsk Čerepovec porovnaj tímy
    06.09.2019 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    09.09.2019 18:30 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
    11.09.2019 18:30 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    13.09.2019 18:30 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
    15.09.2019 17:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    19.09.2019 17:00 Magnitogorsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
    25.09.2019 17:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk porovnaj tímy
    30.09.2019 17:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    03.10.2019 17:00 Magnitogorsk Jaroslavl porovnaj tímy
    05.10.2019 17:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
    10.10.2019 17:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    12.10.2019 17:00 Čerepovec Magnitogorsk porovnaj tímy
    14.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
    16.10.2019 17:00 Sochi Magnitogorsk porovnaj tímy
    20.10.2019 17:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
    23.10.2019 17:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
    25.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
    27.10.2019 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
    01.11.2019 17:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    15.11.2019 17:00 Magnitogorsk Sochi porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Magnitogorsk porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk porovnaj tímy
    21.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Magnitogorsk porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
    28.11.2019 17:00 Magnitogorsk CSKA Moskva porovnaj tímy
    30.11.2019 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Jaroslavl Magnitogorsk porovnaj tímy
    05.12.2019 17:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
    07.12.2019 17:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    22.12.2019 17:00 Petrohrad Magnitogorsk porovnaj tímy
    24.12.2019 17:00 CSKA Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
    26.12.2019 17:00 Dinamo Riga Magnitogorsk porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
    09.01.2020 17:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
    24.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk porovnaj tímy
    26.01.2020 17:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
    21.02.2020 17:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0