Jaroslavl VS Chabarovsk Amur


Jaroslavl

Chabarovsk Amur

Jaroslavl (T1) VS Chabarovsk Amur (T2)

Jaroslavl

Chabarovsk Amur

Zaujímavé

Jaroslavl

  • 59% prehier (10 zápasov) z celkového počtu 17 tímu Jaroslavl.
  • Až 11 zápasov tímu Jaroslavl skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 17 zápasov, to je až 65%.
  • Jaroslavl už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Jaroslavl už 17 zápasov v rade neremízovali.
  • Jaroslavl už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Chabarovsk Amur

  • 17 z celkového počtu 18 zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 94%.
  • Chabarovsk Amur ťahá aktuálne sériu 11 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 9 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 67%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 9 vzájomných zápasov, čo je 89%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
15.10.2019 11:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl under 2:1 1:0,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
15.01.2019 10:30 Chabarovsk Amur Yaroslavl under 0:2 0:1,0:1,0:0
05.12.2018 17:00 Yaroslavl Chabarovsk Amur under 3:0 2:0,1:0,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
22.01.2018 17:00 Yaroslavl Chabarovsk Amur under 3:0 0:0,3:0,0:0
22.11.2017 10:30 Chabarovsk Amur Yaroslavl under 3:1 0:0,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
18.02.2017 15:00 Yaroslavl Chabarovsk Amur over 3:5 0:1,2:1,1:3
24.08.2016 11:30 Chabarovsk Amur Yaroslavl under 0:1 0:0,0:1,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
23.12.2015 17:00 Yaroslavl Chabarovsk Amur under 4:1 1:0,0:0,3:1
25.09.2015 11:30 Chabarovsk Amur Yaroslavl under 0:1 0:0,0:0,0:1

Jaroslavl

6 - 0 - 3

Chabarovsk Amur

Jaroslavl


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl under 2:1 1:0,0:1,1:0
13.10.19 09:00 Red Star Kunlun Jaroslavl over 3:6 0:1,2:4,1:1
10.10.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 1:0 0:0,0:0,1:0
08.10.19 18:00 Jaroslavl Kazaň under 0:4 0:1,0:2,0:1
06.10.19 16:00 Jaroslavl Omsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
03.10.19 16:00 Magnitogorsk Jaroslavl over 5:3 1:0,1:1,3:2
01.10.19 16:00 Jekatěrinburg Jaroslavl under 4:1 2:0,0:1,2:0
29.09.19 14:00 Čeljabinsk Jaroslavl under 2:1 0:0,2:1,0:0
25.09.19 18:30 Jaroslavl Dinamo Riga under 4:0 1:0,2:0,1:0
23.09.19 18:30 Jaroslavl Jokerit Helsinki under 1:4 0:3,1:0,0:1
20.09.19 18:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.09.19 18:30 Dinamo Riga Jaroslavl under 2:3 1:1,1:1,0:1
16.09.19 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl over 5:2 3:1,0:1,2:0
12.09.19 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva over 5:2 1:1,2:0,2:1
10.09.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 2:1 0:0,2:0,0:1
06.09.19 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod over 3:4 1:0,1:4,1:0
04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl under 2:1 1:0,0:1,1:0
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.10.19 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
06.10.19 16:00 Sochi Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
03.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 3:2 2:1,0:1,1:0
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
26.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:2 1:0,0:2,0:0
24.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:0,1:0,1:2
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
16.09.19 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Jaroslavl


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.10.2019 11:30 Admiral Vladivostok Jaroslavl porovnaj tímy
21.10.2019 18:30 Jaroslavl Čeljabinsk porovnaj tímy
24.10.2019 18:30 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
26.10.2019 16:30 Jaroslavl Petrohrad porovnaj tímy
29.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
31.10.2019 17:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
02.11.2019 15:00 Petrohrad Jaroslavl porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Jaroslavl Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Jaroslavl Novosibirsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Jaroslavl Nižněkamsk porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Jaroslavl Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Jaroslavl Magnitogorsk porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jaroslavl Red Star Kunlun porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy
ukáž viac

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.10.2019 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec porovnaj tímy
21.10.2019 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.10.2019 11:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
26.10.2019 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
01.11.2019 17:30 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Petrohrad porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 7 2 2 3 10 44 34 24
2. Dynamo Moskva 18 7 1 3 3 2 47 45 21
3. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
4. Spartak Moskva 18 1 3 4 3 -6 44 50 18
5. Čerepovec 18 0 4 1 8 -8 42 50 17
6. Dinamo Riga 17 1 2 0 12 -38 26 64 10

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
2. Barys Astana 16 11 0 1 3 10 33 23 23
3. Omsk 16 8 1 3 0 14 48 34 23
4. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
5. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
6. Ufa 17 7 1 2 4 2 39 37 20
7. Novosibirsk 16 8 0 4 0 0 32 32 20
8. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
9. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
10. Chabarovsk Amur 18 4 1 3 6 -7 29 36 15
11. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
12. Magnitogorsk 18 5 0 4 5 -11 38 49 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 16 11 0 1 3 10 33 23 23
2. Omsk 16 8 1 3 0 14 48 34 23
3. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
4. Ufa 17 7 1 2 4 2 39 37 20
5. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
6. Chabarovsk Amur 18 4 1 3 6 -7 29 36 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
2. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
3. Novosibirsk 16 8 0 4 0 0 32 32 20
4. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
5. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
6. Magnitogorsk 18 5 0 4 5 -11 38 49 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 1 1 39 62 23 29
2. Vitiaz Chekhov 16 5 4 1 1 18 43 25 27
3. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
4. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
5. Jaroslavl 17 7 0 0 10 -8 39 47 14
6. Sochi 17 3 1 4 4 -12 33 45 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 1 1 39 62 23 29
2. Vitiaz Chekhov 16 5 4 1 1 18 43 25 27
3. Petrohrad 18 7 2 2 3 10 44 34 24
4. Dynamo Moskva 18 7 1 3 3 2 47 45 21
5. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
6. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
7. Spartak Moskva 18 1 3 4 3 -6 44 50 18
8. Čerepovec 18 0 4 1 8 -8 42 50 17
9. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
10. Jaroslavl 17 7 0 0 10 -8 39 47 14
11. Sochi 17 3 1 4 4 -12 33 45 14
12. Dinamo Riga 17 1 2 0 12 -38 26 64 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 1 1 39 62 23 29
2. Vitiaz Chekhov 16 5 4 1 1 18 43 25 27
3. Kazaň 16 13 0 0 3 27 56 29 26
4. Petrohrad 18 7 2 2 3 10 44 34 24
5. Barys Astana 16 11 0 1 3 10 33 23 23
6. Omsk 16 8 1 3 0 14 48 34 23
7. Admiral Vladivostok 17 1 5 0 6 1 34 33 22
8. Jekatěrinburg 18 2 4 2 4 3 46 43 22
9. Dynamo Moskva 18 7 1 3 3 2 47 45 21
10. Nižnyj Novgorod 19 2 4 1 7 -1 49 50 21
11. Ufa 17 7 1 2 4 2 39 37 20
12. Novosibirsk 16 8 0 4 0 0 32 32 20
13. Jokerit Helsinki 15 3 3 1 4 2 43 41 19
14. Čeljabinsk 20 4 2 2 8 -13 35 48 18
15. Spartak Moskva 18 1 3 4 3 -6 44 50 18
16. Čerepovec 18 0 4 1 8 -8 42 50 17
17. Red Star Kunlun 18 1 3 2 7 -11 38 49 16
18. Chabarovsk Amur 18 4 1 3 6 -7 29 36 15
19. Dynamo Minsk 17 2 2 3 5 -4 46 50 15
20. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
21. Jaroslavl 17 7 0 0 10 -8 39 47 14
22. Magnitogorsk 18 5 0 4 5 -11 38 49 14
23. Sochi 17 3 1 4 4 -12 33 45 14
24. Dinamo Riga 17 1 2 0 12 -38 26 64 10

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
2. Dynamo Moskva 10 5 1 2 -1 10 31 21 16
3. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
4. Spartak Moskva 8 2 0 2 2 -7 18 25 6
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
2. Barys Astana 8 5 0 1 1 5 18 13 11
3. Omsk 7 5 0 1 0 5 21 16 11
4. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
5. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
6. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
7. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
8. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
9. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
10. Chabarovsk Amur 8 4 0 1 2 1 15 14 9
11. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9
12. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 8 5 0 1 1 5 18 13 11
2. Omsk 7 5 0 1 0 5 21 16 11
3. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
4. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
5. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
6. Chabarovsk Amur 8 4 0 1 2 1 15 14 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
2. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
3. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
4. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
5. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9
6. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 8 -1 4 1 -1 12 22 10 15
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
5. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
6. Sochi 10 2 1 1 4 -5 25 30 9

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
2. Vitiaz Chekhov 8 -1 4 1 -1 12 22 10 15
3. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
4. Dynamo Moskva 10 5 1 2 -1 10 31 21 16
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
7. Spartak Moskva 8 2 0 2 2 -7 18 25 6
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
10. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
11. Sochi 10 2 1 1 4 -5 25 30 9
12. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 10 5 1 2 -1 10 31 21 16
2. Jekatěrinburg 10 0 4 0 2 9 32 23 16
3. Vitiaz Chekhov 8 -1 4 1 -1 12 22 10 15
4. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
5. Kazaň 8 7 0 0 1 11 25 14 14
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. CSKA Moskva 8 4 1 0 2 14 27 13 12
8. Petrohrad 10 3 1 2 1 2 24 22 12
9. Barys Astana 8 5 0 1 1 5 18 13 11
10. Omsk 7 5 0 1 0 5 21 16 11
11. Red Star Kunlun 10 1 2 1 3 -3 18 21 11
12. Admiral Vladivostok 7 3 1 0 2 5 14 9 10
13. Dynamo Minsk 8 1 2 0 3 5 22 17 10
14. Ufa 9 5 0 0 4 1 19 18 10
15. Jokerit Helsinki 8 1 2 0 3 1 24 23 10
16. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
17. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
18. Chabarovsk Amur 8 4 0 1 2 1 15 14 9
19. Nižněkamsk 7 0 2 1 1 5 21 16 9
20. Sochi 10 2 1 1 4 -5 25 30 9
21. Dinamo Riga 8 0 2 0 4 -6 15 21 8
22. Magnitogorsk 9 3 0 2 2 -4 21 25 8
23. Spartak Moskva 8 2 0 2 2 -7 18 25 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 8 4 1 0 2 8 20 12 12
2. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
3. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
4. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
5. Čerepovec 9 -1 2 1 4 -7 19 26 7
6. Dinamo Riga 9 1 0 0 8 -32 11 43 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
6. Ufa 8 2 1 2 0 1 20 19 10
7. Novosibirsk 7 2 0 3 -1 -6 12 18 7
8. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
9. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
10. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
11. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
12. Magnitogorsk 9 2 0 2 3 -7 17 24 6

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
2. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
3. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
4. Ufa 8 2 1 2 0 1 20 19 10
5. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
6. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
2. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
3. Novosibirsk 7 2 0 3 -1 -6 12 18 7
4. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
5. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
6. Magnitogorsk 9 2 0 2 3 -7 17 24 6

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 6 1 1 -1 25 35 10 17
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
4. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
5. Jaroslavl 7 2 0 0 5 -6 17 23 4
6. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 6 1 1 -1 25 35 10 17
2. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
3. Petrohrad 8 4 1 0 2 8 20 12 12
4. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
5. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
6. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
7. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
8. Čerepovec 9 -1 2 1 4 -7 19 26 7
9. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
10. Jaroslavl 7 2 0 0 5 -6 17 23 4
11. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
12. Dinamo Riga 9 1 0 0 8 -32 11 43 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 6 1 1 -1 25 35 10 17
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Petrohrad 8 4 1 0 2 8 20 12 12
4. Kazaň 8 6 0 0 2 16 31 15 12
5. Vitiaz Chekhov 8 6 0 0 2 6 21 15 12
6. Omsk 9 3 1 2 0 9 27 18 12
7. Čeljabinsk 11 2 2 0 5 -2 18 20 12
8. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
9. Spartak Moskva 10 -1 3 2 1 1 26 25 12
10. Ufa 8 2 1 2 0 1 20 19 10
11. Jokerit Helsinki 7 2 1 1 1 1 19 18 9
12. Novosibirsk 7 2 0 3 -1 -6 12 18 7
13. Čerepovec 9 -1 2 1 4 -7 19 26 7
14. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
15. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
16. Magnitogorsk 9 2 0 2 3 -7 17 24 6
17. Nižnyj Novgorod 9 1 1 0 6 -8 21 29 6
18. Nižněkamsk 12 2 0 2 6 -14 17 31 6
19. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
20. Dynamo Moskva 8 2 0 1 4 -8 16 24 5
21. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
22. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
23. Jaroslavl 7 2 0 0 5 -6 17 23 4
24. Dinamo Riga 9 1 0 0 8 -32 11 43 2