Dynamo Moskva VS Spartak Moskva


Dynamo Moskva

Spartak Moskva

Dynamo Moskva (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Dynamo Moskva

Spartak Moskva

Zaujímavé

Dynamo Moskva

  • Až 32 zápasov tímu Dynamo Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 50 zápasov, to je až 64%.

Spartak Moskva

  • 33% zápasov tímu Spartak Moskva skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 16 z celkového počtu 49 zápasov.
  • 32 z celkového počtu 49 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 65%.
  • Spartak Moskva už 5 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 18 vzájomných zápasov, čo je 61%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
05.01.2020 15:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
06.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
11.02.2019 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 1:5 0:1,1:3,0:1
25.01.2019 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:1 0:0,1:0,2:1
05.11.2018 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:2 0:1,0:0,1:1
22.10.2018 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 4:2 1:1,0:1,3:0
Rusko / KHL / 2017/2018
01.03.2018 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 4:3 1:0,1:2,2:1
18.01.2018 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva over 4:5 1:0,1:2,2:3
04.11.2017 15:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
27.10.2017 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
20.12.2016 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:0 0:0,1:0,2:0
17.09.2016 16:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 2:3ppsn 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
12.11.2015 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
01.11.2015 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva over 5:4ppsn 2:0,1:4,1:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
17.10.2011 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 1:7 1:1,0:5,0:1
03.10.2011 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
19.09.2011 17:45 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 2:1 0:1,1:0,1:0
17.09.2011 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 5:2 2:1,1:0,2:1

Dynamo Moskva

7 - 4 - 7

Spartak Moskva

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.01.20 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva over 6:4 2:1,2:2,2:1
12.01.20 15:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
10.01.20 15:00 Ufa Dynamo Moskva over 3:4 0:1,1:1,2:2
08.01.20 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:4 1:0,0:3,0:1
07.01.20 15:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur over 4:2 2:0,0:2,2:0
05.01.20 15:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
03.01.20 15:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun under 2:0 0:0,1:0,1:0
29.12.19 13:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva over 5:4sn 3:1,0:1,1:2,0:0,2:0
27.12.19 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
25.12.19 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
22.12.19 15:00 Dynamo Moskva Sochi under 3:1 0:0,1:1,2:0
19.12.19 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec over 8:1 1:1,4:0,3:0
17.12.19 17:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
09.12.19 17:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
06.12.19 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva under 0:4 0:2,0:2,0:0
04.12.19 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:1 1:1,0:0,1:0
01.12.19 15:00 Kazaň Dynamo Moskva over 5:2 4:1,1:1,0:0
29.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
26.11.19 17:30 Dynamo Moskva Jaroslavl under 4:1 1:0,2:1,1:0
22.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva under 3:1 1:1,1:0,1:0
20.11.19 18:30 Dinamo Riga Dynamo Moskva over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
18.11.19 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva over 4:6 1:2,0:3,3:1
16.11.19 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk over 4:2 2:0,0:0,2:2
14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
12.11.19 17:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk over 3:6 0:1,0:2,3:3
03.11.19 15:30 Omsk Dynamo Moskva over 4:3 1:1,1:0,2:2
31.10.19 17:30 Dynamo Moskva Ufa under 4:1 1:0,3:0,0:1
29.10.19 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
23.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
21.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 1:5 0:1,0:3,1:1
19.10.19 09:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 1:2 1:1,0:0,0:1
16.10.19 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
14.10.19 18:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 6:3 1:2,2:0,3:1
12.10.19 16:30 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 6:3 0:2,2:0,4:1
09.10.19 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 14:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:4 1:1,0:1,0:2
02.10.19 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
30.09.19 18:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
28.09.19 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.09.19 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 3:4 1:2,1:2,1:0
21.09.19 16:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga under 4:1 0:0,2:0,2:1
19.09.19 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
17.09.19 18:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,1:1,3:0
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva over 5:2 1:1,2:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.01.20 17:00 Čerepovec Spartak Moskva under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
12.01.20 15:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 1:5 0:2,0:2,1:1
10.01.20 17:30 Sochi Spartak Moskva under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
08.01.20 15:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
07.01.20 15:00 Spartak Moskva Petrohrad under 3:1 2:1,0:0,1:0
05.01.20 15:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
03.01.20 15:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov under 2:3 2:1,0:1,0:1
29.12.19 15:00 Sochi Spartak Moskva under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
27.12.19 15:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:5 1:1,1:2,0:2
25.12.19 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 0:5 0:1,0:3,0:1
22.12.19 15:15 Spartak Moskva Barys Astana under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.12.19 17:30 Spartak Moskva Sochi over 5:4pp 0:1,0:2,4:1,1:0
17.12.19 17:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov over 6:0 3:0,2:0,1:0
09.12.19 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 3:2 2:1,1:0,0:1
04.12.19 12:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva over 4:3pp 2:0,0:3,1:0,1:0
02.12.19 10:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva under 0:2 0:1,0:1,0:0
30.11.19 08:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva under 5:0 1:0,0:0,4:0
25.11.19 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
21.11.19 17:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 7:2 2:2,2:0,3:0
20.11.19 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl over 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,1:0
16.11.19 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
14.11.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 3:1 1:0,0:0,2:1
12.11.19 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
02.11.19 15:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok over 3:4 1:1,2:1,0:2
31.10.19 17:30 Spartak Moskva Čerepovec under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,4:3
29.10.19 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki over 4:2 2:2,1:0,1:0
27.10.19 15:00 Spartak Moskva Dinamo Riga under 3:2 2:0,1:0,0:2
24.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 1:3 1:0,0:2,0:1
22.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 2:3 1:0,0:1,1:2
20.10.19 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 1:2,0:1,1:0
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
07.10.19 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
26.09.19 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 1:0 0:0,1:0,0:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva over 2:4 1:1,1:3,0:0
19.09.19 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 3:0,1:1,0:2
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1
02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

Dynamo Moskva


Spartak Moskva


Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
2. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
3. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
4. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
5. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
6. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
2. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
3. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
4. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
5. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
6. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
7. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
8. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
9. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
10. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
11. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45
12. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
2. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
3. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
4. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
5. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
6. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
2. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
3. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
4. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
5. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
6. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
2. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
3. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
4. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
5. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
6. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
2. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
3. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
4. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
5. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
6. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
7. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
8. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
9. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
10. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
11. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32
12. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 25 5 4 6 72 153 81 74
2. Petrohrad 49 10 11 5 7 33 129 96 69
3. Kazaň 47 22 5 4 7 43 132 89 68
4. Omsk 49 21 5 6 6 38 130 92 68
5. Dynamo Moskva 50 19 5 7 7 29 145 116 65
6. Jokerit Helsinki 48 15 7 7 5 23 145 122 65
7. Barys Astana 49 15 7 7 6 16 119 103 65
8. Spartak Moskva 49 11 8 8 6 21 133 112 62
9. Jekatěrinburg 48 9 9 7 7 10 125 115 61
10. Novosibirsk 48 16 5 5 12 -1 108 109 57
11. Jaroslavl 48 8 9 4 14 7 127 120 56
12. Vitiaz Chekhov 48 12 6 7 10 -13 105 118 55
13. Nižnyj Novgorod 49 11 7 4 16 9 139 130 54
14. Red Star Kunlun 51 11 6 7 14 -13 115 128 53
15. Magnitogorsk 49 11 6 7 12 4 113 109 53
16. Ufa 48 13 5 6 13 6 117 111 52
17. Admiral Vladivostok 47 7 8 3 18 -17 103 120 49
18. Nižněkamsk 48 8 6 7 14 -15 112 127 47
19. Sochi 49 7 6 8 14 -32 98 130 46
20. Čerepovec 50 2 8 10 12 -34 104 138 46
21. Čeljabinsk 50 12 4 5 20 -26 104 130 45
22. Chabarovsk Amur 48 10 4 8 14 -17 91 108 44
23. Dinamo Riga 48 4 5 4 26 -70 80 150 32
24. Dynamo Minsk 49 5 3 10 18 -73 103 176 32

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
2. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
3. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
4. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
5. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
6. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
3. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
4. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
5. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
6. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
7. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
8. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
9. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
10. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
11. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18
12. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
2. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
3. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
4. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
5. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
6. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
3. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
4. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
5. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
6. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
2. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
3. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
4. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
5. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
6. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
2. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
3. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
4. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
5. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
6. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
7. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
8. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
9. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
10. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
11. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19
12. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 23 13 3 0 4 27 63 36 38
2. Dynamo Moskva 24 12 2 4 0 24 72 48 36
3. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
4. Vitiaz Chekhov 24 5 5 4 1 11 61 50 34
5. Jekatěrinburg 24 8 4 2 4 14 72 58 34
6. CSKA Moskva 24 11 2 3 3 24 70 46 33
7. Petrohrad 24 5 5 3 3 17 63 46 33
8. Ufa 25 10 2 4 3 19 70 51 32
9. Red Star Kunlun 27 4 5 4 5 -1 65 66 32
10. Omsk 23 14 0 3 3 13 58 45 31
11. Jaroslavl 25 9 3 1 8 11 67 56 31
12. Nižnyj Novgorod 25 6 4 3 5 7 68 61 31
13. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
14. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29
15. Jokerit Helsinki 23 9 2 3 4 10 71 61 29
16. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
17. Nižněkamsk 24 5 4 2 7 3 69 66 28
18. Novosibirsk 23 9 2 1 8 3 49 46 27
19. Spartak Moskva 23 6 3 3 5 8 65 57 27
20. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
21. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
22. Dynamo Minsk 25 2 3 6 5 -24 54 78 22
23. Dinamo Riga 23 4 2 3 9 -19 38 57 19
24. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
2. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
3. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
4. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
5. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
6. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
2. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
3. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
4. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
5. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
6. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
7. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
8. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
9. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
10. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
11. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27
12. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
2. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
3. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
4. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
5. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
6. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
2. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
3. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
4. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
5. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
6. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
3. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
4. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
5. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
6. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
3. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
4. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
5. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
6. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
7. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
8. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
9. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
10. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
11. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
12. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 3 1 3 48 83 35 41
2. Omsk 26 7 5 3 3 25 72 47 37
3. Petrohrad 25 5 6 2 4 16 66 50 36
4. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
5. Spartak Moskva 26 5 5 5 1 13 68 55 35
6. Barys Astana 23 8 4 2 3 19 54 35 34
7. Kazaň 24 9 2 4 3 16 69 53 30
8. Novosibirsk 25 7 3 4 4 -4 59 63 30
9. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
10. Jekatěrinburg 24 1 5 5 3 -4 53 57 27
11. Čeljabinsk 26 7 3 1 11 -7 53 60 27
12. Jaroslavl 23 -1 6 3 6 -4 60 64 25
13. Nižnyj Novgorod 24 5 3 1 11 2 71 69 23
14. Admiral Vladivostok 23 1 5 0 12 -15 48 63 22
15. Red Star Kunlun 24 7 1 3 9 -12 50 62 21
16. Vitiaz Chekhov 24 7 1 3 9 -24 44 68 21
17. Ufa 23 3 3 2 10 -13 47 60 20
18. Nižněkamsk 24 3 2 5 7 -18 43 61 19
19. Čerepovec 24 -2 5 3 10 -22 51 73 19
20. Magnitogorsk 24 3 2 4 9 -11 48 59 18
21. Sochi 23 4 1 5 7 -22 38 60 17
22. Chabarovsk Amur 24 0 3 3 12 -21 40 61 15
23. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
24. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10