Dynamo Moskva VS Novosibirsk


Dynamo Moskva

Novosibirsk

Dynamo Moskva (T1) VS Novosibirsk (T2)

Dynamo Moskva

Novosibirsk

Zaujímavé

Dynamo Moskva

  • Dynamo Moskva už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Dynamo Moskva už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Dynamo Moskva už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Novosibirsk

    H2H

    • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 70%.
    • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 10 zápasov.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    18.11.2018 11:30 Novosibirsk Dynamo Moskva over 6:4 1:1,3:1,2:2
    06.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Novosibirsk over 6:3 1:2,4:1,1:0
    Rusko / KHL / 2017/2018
    30.11.2017 17:30 Dynamo Moskva Novosibirsk over 6:4 1:0,1:4,4:0
    21.09.2017 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
    Rusko / KHL / 2016/2017
    05.01.2017 11:30 Novosibirsk Dynamo Moskva over 2:5 1:2,1:2,0:1
    02.09.2016 18:30 Dynamo Moskva Novosibirsk under 4:1 3:0,1:1,0:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    25.01.2016 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 2:3ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-
    26.08.2015 18:30 Dynamo Moskva Novosibirsk over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
    Rusko / KHL / 2011/2012
    06.02.2012 16:30 Dynamo Moskva Novosibirsk over 5:3 2:0,2:1,1:2
    05.11.2011 11:00 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:2 1:0,0:2,0:0

    Dynamo Moskva

    7 - 2 - 1

    Novosibirsk

    Dynamo Moskva


    nenájdený žiadny zápas

    Novosibirsk


    nenájdený žiadny zápas

    Dynamo Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    02.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    04.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    06.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    09.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
    17.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    19.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.09.2019 17:00 Sochi Dynamo Moskva porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
    30.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    02.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    05.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Novosibirsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    14.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
    16.10.2019 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
    19.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva porovnaj tímy
    21.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva porovnaj tímy
    23.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Omsk porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Omsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
    18.11.2019 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    08.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    22.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    ukáž viac

    Novosibirsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    03.09.2019 13:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    05.09.2019 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    07.09.2019 12:30 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
    10.09.2019 18:30 Petrohrad Novosibirsk porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Dynamo Minsk Novosibirsk porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Novosibirsk porovnaj tímy
    18.09.2019 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    20.09.2019 17:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    23.09.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
    30.09.2019 17:00 Admiral Vladivostok Novosibirsk porovnaj tímy
    02.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Novosibirsk porovnaj tímy
    05.10.2019 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Novosibirsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    11.10.2019 17:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
    14.10.2019 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
    16.10.2019 17:00 Spartak Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
    18.10.2019 17:00 Sochi Novosibirsk porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Novosibirsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    27.10.2019 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Novosibirsk CSKA Moskva porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Jaroslavl Novosibirsk porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Novosibirsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Novosibirsk Petrohrad porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Novosibirsk Jaroslavl porovnaj tímy
    13.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Novosibirsk porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Novosibirsk Čeljabinsk porovnaj tímy
    24.01.2020 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
    26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Dinamo Riga Novosibirsk porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Novosibirsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Novosibirsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Novosibirsk porovnaj tímy
    22.02.2020 17:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
    26.02.2020 17:00 Novosibirsk Dinamo Riga porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0