Dynamo Moskva VS CSKA Moskva


Dynamo Moskva

CSKA Moskva

Dynamo Moskva (T1) VS CSKA Moskva (T2)

Dynamo Moskva

CSKA Moskva

Zaujímavé

Dynamo Moskva

  • Až 19 zápasov tímu Dynamo Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 27 zápasov, to je až 70%.
  • Dynamo Moskva už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Dynamo Moskva už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Dynamo Moskva už 2 zápasov v rade nevyhrali.

CSKA Moskva

  • 16 víťazstiev z celkového počtu 27 (59% výhier).
  • 20 z celkového počtu 27 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 74%.

H2H

  • 26% vzájomných zápasov (6 z 23) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 19 z 23 vzájomných zápasov, čo je 83%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
16.10.2019 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
21.03.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 3:2 1:1,1:1,1:0
19.03.2019 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:0,0:2
17.03.2019 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:2,0:1
15.03.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
13.03.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
10.10.2018 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva over 5:1 1:0,1:1,3:0
08.09.2018 16:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:3 0:3,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
25.12.2017 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 2:3ppsn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:2
08.09.2017 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 3:1 1:0,0:1,2:0
25.08.2017 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva over 1:6 0:0,1:5,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
18.01.2017 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.12.2016 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva over 5:3 1:1,1:1,3:1
28.11.2016 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:3ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
13.11.2016 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva over 4:5ppsn 2:3,1:0,1:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
18.02.2016 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 1:3 1:1,0:1,0:1
20.01.2016 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 2:3ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
05.12.2015 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
28.10.2015 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 3:2 2:0,1:2,0:0
Rusko / KHL / 2011/2012
22.02.2012 16:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:0 0:0,0:0,1:0
28.11.2011 16:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
27.10.2011 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 2:0 1:0,0:0,1:0
21.10.2011 17:45 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:3 1:2,0:0,1:1

Dynamo Moskva

5 - 6 - 12

CSKA Moskva

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
12.11.19 17:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk over 3:6 0:1,0:2,3:3
03.11.19 15:30 Omsk Dynamo Moskva over 4:3 1:1,1:0,2:2
31.10.19 17:30 Dynamo Moskva Ufa under 4:1 1:0,3:0,0:1
29.10.19 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
23.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
21.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 1:5 0:1,0:3,1:1
19.10.19 09:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 1:2 1:1,0:0,0:1
16.10.19 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
14.10.19 18:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 6:3 1:2,2:0,3:1
12.10.19 16:30 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 6:3 0:2,2:0,4:1
09.10.19 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 14:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:4 1:1,0:1,0:2
02.10.19 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
30.09.19 18:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
28.09.19 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.09.19 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 3:4 1:2,1:2,1:0
21.09.19 16:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga under 4:1 0:0,2:0,2:1
19.09.19 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
17.09.19 18:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,1:1,3:0
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva over 5:2 1:1,2:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 17:30 CSKA Moskva Ufa over 2:5 2:2,0:0,0:3
12.11.19 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
04.11.19 15:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 4:1 2:0,0:0,2:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 2:1 1:1,1:0,0:0
27.10.19 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
24.10.19 18:30 CSKA Moskva Jokerit Helsinki under 0:3 0:0,0:1,0:2
21.10.19 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod over 5:2 2:0,1:0,2:2
19.10.19 16:00 CSKA Moskva Čeljabinsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.10.19 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
13.10.19 16:00 Sochi CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:2,0:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
05.10.19 16:00 CSKA Moskva Dinamo Riga over 6:1 1:1,4:0,1:0
03.10.19 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:2,0:0
01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
27.09.19 18:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
25.09.19 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 1:5 0:2,1:1,0:2
23.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
19.09.19 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 4:0 0:0,3:0,1:0
16.09.19 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl over 5:2 3:1,0:1,2:0
13.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
11.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.11.2019 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.11.2019 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 17:30 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.11.2019 17:30 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
24.11.2019 13:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 15:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Magnitogorsk CSKA Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:30 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
04.12.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
08.12.2019 15:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 CSKA Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok CSKA Moskva porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 28 5 5 4 5 9 67 58 34
2. Dynamo Moskva 27 11 2 3 6 10 73 63 33
3. Spartak Moskva 28 4 5 4 6 -1 71 72 32
4. Jokerit Helsinki 24 5 4 3 5 1 65 64 29
5. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22
6. Dinamo Riga 27 3 3 2 14 -39 47 86 20

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Omsk 27 12 2 4 3 13 69 56 36
3. Ufa 27 8 4 3 5 13 68 55 35
4. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
5. Nižněkamsk 29 5 5 3 8 2 72 70 33
6. Novosibirsk 25 12 1 4 3 3 53 50 32
7. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
8. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
9. Jekatěrinburg 25 3 5 2 8 -3 62 65 28
10. Red Star Kunlun 26 6 3 2 10 -6 56 62 26
11. Čeljabinsk 29 6 2 2 15 -25 49 74 22
12. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 27 12 2 4 3 13 69 56 36
2. Ufa 27 8 4 3 5 13 68 55 35
3. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
4. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
5. Red Star Kunlun 26 6 3 2 10 -6 56 62 26
6. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Nižněkamsk 29 5 5 3 8 2 72 70 33
3. Novosibirsk 25 12 1 4 3 3 53 50 32
4. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
5. Jekatěrinburg 25 3 5 2 8 -3 62 65 28
6. Čeljabinsk 29 6 2 2 15 -25 49 74 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
2. Vitiaz Chekhov 26 7 4 5 1 10 63 53 35
3. Nižnyj Novgorod 29 3 6 2 10 3 81 78 32
4. Jaroslavl 27 8 3 0 13 -1 68 69 28
5. Sochi 26 7 1 5 7 -15 52 67 23
6. Dynamo Minsk 26 2 3 6 6 -23 64 87 22

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
2. Vitiaz Chekhov 26 7 4 5 1 10 63 53 35
3. Petrohrad 28 5 5 4 5 9 67 58 34
4. Dynamo Moskva 27 11 2 3 6 10 73 63 33
5. Nižnyj Novgorod 29 3 6 2 10 3 81 78 32
6. Spartak Moskva 28 4 5 4 6 -1 71 72 32
7. Jokerit Helsinki 24 5 4 3 5 1 65 64 29
8. Jaroslavl 27 8 3 0 13 -1 68 69 28
9. Sochi 26 7 1 5 7 -15 52 67 23
10. Dynamo Minsk 26 2 3 6 6 -23 64 87 22
11. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22
12. Dinamo Riga 27 3 3 2 14 -39 47 86 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
3. Omsk 27 12 2 4 3 13 69 56 36
4. Ufa 27 8 4 3 5 13 68 55 35
5. Vitiaz Chekhov 26 7 4 5 1 10 63 53 35
6. Petrohrad 28 5 5 4 5 9 67 58 34
7. Dynamo Moskva 27 11 2 3 6 10 73 63 33
8. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
9. Nižněkamsk 29 5 5 3 8 2 72 70 33
10. Novosibirsk 25 12 1 4 3 3 53 50 32
11. Nižnyj Novgorod 29 3 6 2 10 3 81 78 32
12. Spartak Moskva 28 4 5 4 6 -1 71 72 32
13. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
14. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
15. Jokerit Helsinki 24 5 4 3 5 1 65 64 29
16. Jaroslavl 27 8 3 0 13 -1 68 69 28
17. Jekatěrinburg 25 3 5 2 8 -3 62 65 28
18. Red Star Kunlun 26 6 3 2 10 -6 56 62 26
19. Sochi 26 7 1 5 7 -15 52 67 23
20. Čeljabinsk 29 6 2 2 15 -25 49 74 22
21. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22
22. Dynamo Minsk 26 2 3 6 6 -23 64 87 22
23. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22
24. Dinamo Riga 27 3 3 2 14 -39 47 86 20

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Dynamo Moskva 15 6 2 2 1 11 43 32 22
3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
6. Dinamo Riga 13 2 2 1 5 -6 23 29 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
3. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
4. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
6. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
7. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
8. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Red Star Kunlun 13 2 2 1 5 -4 24 28 13
11. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8
12. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
4. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
5. Red Star Kunlun 13 2 2 1 5 -4 24 28 13
6. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
5. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
6. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Nižnyj Novgorod 14 3 3 1 3 9 38 29 19
4. Jaroslavl 16 5 2 0 7 1 40 39 18
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 14 1 3 2 3 -2 36 38 16

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
4. Dynamo Moskva 15 6 2 2 1 11 43 32 22
5. Nižnyj Novgorod 14 3 3 1 3 9 38 29 19
6. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
8. Jaroslavl 16 5 2 0 7 1 40 39 18
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Dynamo Minsk 14 1 3 2 3 -2 36 38 16
11. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
12. Dinamo Riga 13 2 2 1 5 -6 23 29 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Dynamo Moskva 15 6 2 2 1 11 43 32 22
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
6. Nižnyj Novgorod 14 3 3 1 3 9 38 29 19
7. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
8. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Jaroslavl 16 5 2 0 7 1 40 39 18
11. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
12. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
13. Dynamo Minsk 14 1 3 2 3 -2 36 38 16
14. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
15. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
16. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
17. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
18. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
19. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13
20. Red Star Kunlun 13 2 2 1 5 -4 24 28 13
21. Dinamo Riga 13 2 2 1 5 -6 23 29 13
22. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
23. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
24. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 3 3 1 3 9 34 25 19
2. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
3. Spartak Moskva 15 1 4 2 2 4 39 35 20
4. Jokerit Helsinki 12 3 2 2 1 3 32 29 16
5. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 15 4 2 2 3 9 37 28 18
3. Ufa 14 2 3 2 2 2 34 32 18
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
6. Novosibirsk 12 4 0 3 2 -11 21 32 11
7. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
10. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
11. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
12. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 15 4 2 2 3 9 37 28 18
2. Ufa 14 2 3 2 2 2 34 32 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
3. Novosibirsk 12 4 0 3 2 -11 21 32 11
4. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
5. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 12 6 0 2 2 0 28 28 14
3. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 11 2 0 3 3 -11 15 26 7
6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 12 6 0 2 2 0 28 28 14
3. Petrohrad 14 3 3 1 3 9 34 25 19
4. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
5. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
6. Spartak Moskva 15 1 4 2 2 4 39 35 20
7. Jokerit Helsinki 12 3 2 2 1 3 32 29 16
8. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
9. Sochi 11 2 0 3 3 -11 15 26 7
10. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
11. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Spartak Moskva 15 1 4 2 2 4 39 35 20
3. Petrohrad 14 3 3 1 3 9 34 25 19
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Omsk 15 4 2 2 3 9 37 28 18
6. Ufa 14 2 3 2 2 2 34 32 18
7. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
8. Jokerit Helsinki 12 3 2 2 1 3 32 29 16
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Vitiaz Chekhov 12 6 0 2 2 0 28 28 14
11. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
12. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
13. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
14. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
15. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
16. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
17. Novosibirsk 12 4 0 3 2 -11 21 32 11
18. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
21. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
22. Sochi 11 2 0 3 3 -11 15 26 7
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6