Dynamo Minsk VS Vitiaz Chekhov


Dynamo Minsk

Vitiaz Chekhov

Dynamo Minsk (T1) VS Vitiaz Chekhov (T2)

Dynamo Minsk

Vitiaz Chekhov

Zaujímavé

Dynamo Minsk

  • 59% prehier (35 zápasov) z celkového počtu 59 tímu Dynamo Minsk.
  • Až 32 zápasov tímu Dynamo Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 59 zápasov, to je až 54%.
  • Dynamo Minsk už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Dynamo Minsk ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Dynamo Minsk už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Vitiaz Chekhov

  • 29% zápasov tímu Vitiaz Chekhov skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 17 z celkového počtu 59 zápasov.
  • 41 z celkového počtu 59 zápasov tímu Vitiaz Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
  • Vitiaz Chekhov už 7 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 20 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
16.01.2020 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 5:1 2:0,2:0,1:1
10.01.2020 17:10 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 3:2 0:0,2:0,1:2
13.11.2019 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov over 4:3 2:2,2:1,0:0
13.10.2019 16:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
Rusko / KHL / 2018/2019
20.02.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 4:3 2:1,1:0,1:2
15.01.2019 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
10.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 0:1 0:1,0:0,0:0
02.12.2018 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 3:4ppsn 1:2,0:1,2:0,0:0,1:2
Rusko / KHL / 2017/2018
23.10.2017 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk under 4:0 1:0,2:0,1:0
25.08.2017 18:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 0:1 0:1,0:0,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
07.02.2017 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov over 4:3ppsn 2:0,1:2,0:1,0:0,-:-
17.11.2016 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
30.10.2016 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 9:6 2:2,3:1,4:3
06.10.2016 18:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
22.11.2015 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 2:4 1:1,1:1,0:2
16.11.2015 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 3:2 2:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
04.02.2012 14:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk under 3:2 1:2,2:0,0:0
20.12.2011 17:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 2:3 0:0,1:1,1:2
06.11.2011 15:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,0:1,2:0
22.10.2011 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 2:4 0:1,1:2,1:1

Dynamo Minsk

7 - 4 - 9

Vitiaz Chekhov

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.02.20 17:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk over 8:1 0:0,3:0,5:1
17.02.20 17:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
15.02.20 15:10 Dynamo Minsk Jekatěrinburg over 4:6 1:1,1:1,2:4
13.02.20 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
11.02.20 18:30 Dinamo Riga Dynamo Minsk under 1:2 0:0,0:2,1:0
01.02.20 11:30 Novosibirsk Dynamo Minsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
30.01.20 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk over 6:5pp 1:0,2:2,2:3,1:0
28.01.20 17:30 Petrohrad Dynamo Minsk under 5:0 4:0,0:0,1:0
25.01.20 15:10 Dynamo Minsk Čerepovec under 1:3 1:0,0:2,0:1
21.01.20 17:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 4:3 1:1,2:1,1:1
16.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 5:1 2:0,2:0,1:1
14.01.20 17:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk over 5:1 1:0,1:0,3:1
12.01.20 15:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 1:5 0:2,0:2,1:1
10.01.20 17:10 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 3:2 0:0,2:0,1:2
07.01.20 14:10 Dynamo Minsk Red Star Kunlun over 1:5 0:0,1:2,0:3
05.01.20 15:10 Dynamo Minsk Petrohrad under 1:4 0:2,0:1,1:1
03.01.20 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 2:3 1:0,1:1,0:2
30.12.19 17:10 Dynamo Minsk Dinamo Riga under 0:2 0:1,0:0,0:1
25.12.19 12:30 Red Star Kunlun Dynamo Minsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
23.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk over 4:3 0:1,0:2,4:0
21.12.19 08:00 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk over 5:1 1:0,4:0,0:1
18.12.19 17:10 Dynamo Minsk Sochi over 2:5 0:3,2:1,0:1
17.12.19 17:10 Dynamo Minsk Jaroslavl under 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
08.12.19 15:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva over 2:5 2:2,0:2,0:1
06.12.19 17:10 Dynamo Minsk Čerepovec over 3:4sn 0:3,1:0,2:0,0:0,0:1
03.12.19 17:30 Sochi Dynamo Minsk under 4:1 2:0,2:1,0:0
01.12.19 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk over 5:1 0:0,3:1,2:0
29.11.19 17:00 Jaroslavl Dynamo Minsk over 6:3 2:1,2:1,2:1
26.11.19 17:10 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
23.11.19 15:00 Omsk Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.11.19 17:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 7:2 2:2,2:0,3:0
19.11.19 17:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 1:0,0:1,2:1
16.11.19 17:10 Dynamo Minsk Omsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
13.11.19 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov over 4:3 2:2,2:1,0:0
12.11.19 17:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 6:5sn 2:0,2:3,1:2,0:0,2:0
03.11.19 12:30 Ufa Dynamo Minsk over 9:1 4:0,3:1,2:0
01.11.19 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
30.10.19 15:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
27.10.19 15:10 Dynamo Minsk Ufa under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
25.10.19 18:30 Dynamo Minsk Dinamo Riga under 1:2 1:1,0:1,0:0
22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
17.10.19 18:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 0:6 0:3,0:1,0:2
13.10.19 16:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
11.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk under 3:2 1:0,0:2,2:0
09.10.19 18:30 Dinamo Riga Dynamo Minsk under 3:2 3:1,0:0,0:1
06.10.19 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 2:4 0:0,1:2,1:2
03.10.19 18:10 Dynamo Minsk Čeljabinsk over 5:3 2:0,2:1,1:2
01.10.19 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
28.09.19 16:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk over 5:4sn 2:1,2:2,0:1,0:0,2:1
26.09.19 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
24.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
21.09.19 16:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki under 5:0 0:0,3:0,2:0
18.09.19 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15.09.19 16:10 Dynamo Minsk Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:2,1:0
12.09.19 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
08.09.19 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
06.09.19 18:30 Sochi Dynamo Minsk over 5:4 1:1,2:2,2:1
04.09.19 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
02.09.19 18:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk over 2:4 0:1,2:1,0:2

Vitiaz Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.02.20 17:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
18.02.20 17:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov over 5:1 1:1,1:0,3:0
13.02.20 17:30 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur over 3:4sn 0:1,3:1,0:1,0:0,2:3
11.02.20 17:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
03.02.20 17:30 Kazaň Vitiaz Chekhov over 5:2 2:1,2:0,1:1
01.02.20 15:00 Sochi Vitiaz Chekhov over 5:4 0:2,4:2,1:0
29.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Kazaň over 2:4 1:1,1:2,0:1
27.01.20 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 1:4 0:1,0:1,1:2
25.01.20 15:30 Vitiaz Chekhov Jaroslavl over 2:5 0:2,1:0,1:3
23.01.20 17:30 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov under 3:1 0:0,1:0,2:1
21.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Omsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
16.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 5:1 2:0,2:0,1:1
14.01.20 17:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:0,1:2
12.01.20 15:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov under 2:3 0:1,1:1,1:1
10.01.20 17:10 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 3:2 0:0,2:0,1:2
05.01.20 15:00 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok over 4:3 2:0,1:2,1:1
03.01.20 15:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov under 2:3 2:1,0:1,0:1
30.12.19 17:30 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov under 4:1 0:1,3:0,1:0
28.12.19 15:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 3:0 0:0,1:0,2:0
22.12.19 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva over 1:6 1:0,0:3,0:3
20.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Barys Astana over 2:5 1:1,0:3,1:1
19.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 1:0 0:0,0:0,1:0
17.12.19 17:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov over 6:0 3:0,2:0,1:0
09.12.19 17:30 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod under 3:2 1:0,2:1,0:1
06.12.19 10:30 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov under 3:1 2:0,0:0,1:1
04.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
02.12.19 12:30 Red Star Kunlun Vitiaz Chekhov under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:1
27.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
25.11.19 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
22.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 4:1 2:0,1:1,1:0
20.11.19 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
17.11.19 15:30 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 6:2 0:1,5:1,1:0
15.11.19 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 4:0 1:0,1:0,2:0
13.11.19 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov over 4:3 2:2,2:1,0:0
04.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod over 3:4sn 0:0,1:0,2:3,0:0,1:3
02.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1 1:0,1:0,0:1
30.10.19 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
27.10.19 15:00 Vitiaz Chekhov Red Star Kunlun over 2:4 0:2,2:1,0:1
24.10.19 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
22.10.19 14:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,3:1,1:0
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
17.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 3:1 1:0,2:0,0:1
15.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1
13.10.19 16:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov over 4:2 0:1,2:1,2:0
07.10.19 18:30 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:0,0:2
05.10.19 16:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
03.10.19 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:2,0:0
28.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,2:1
24.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
22.09.19 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 2:4 0:1,1:1,1:2
20.09.19 18:00 Jaroslavl Vitiaz Chekhov under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
14.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.09.19 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.09.19 16:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov over 2:4 1:1,1:1,0:2

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.02.2020 15:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:10 Dynamo Minsk Jaroslavl porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy

Vitiaz Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2020 15:30 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.02.2020 17:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
27.02.2020 17:30 Vitiaz Chekhov Jaroslavl porovnaj tímy

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 60 14 14 5 8 53 169 116 89
2. Jokerit Helsinki 60 18 10 8 6 27 182 155 84
3. Dynamo Moskva 59 23 6 8 8 37 174 137 78
4. Spartak Moskva 60 17 8 8 11 29 168 139 74
5. Čerepovec 60 4 9 10 18 -47 121 168 54
6. Dinamo Riga 59 4 6 7 29 -81 98 179 39

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 59 30 6 5 7 58 170 112 89
2. Omsk 60 23 7 9 5 46 161 115 83
3. Barys Astana 60 23 7 8 7 22 153 131 82
4. Jekatěrinburg 60 11 11 8 11 12 161 149 74
5. Novosibirsk 59 18 7 6 15 -5 131 136 70
6. Ufa 60 18 5 10 12 9 149 140 66
7. Magnitogorsk 59 12 8 8 15 -2 135 137 64
8. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
9. Chabarovsk Amur 59 13 6 9 16 -9 125 134 59
10. Nižněkamsk 59 13 6 8 18 -6 148 154 58
11. Admiral Vladivostok 59 5 10 4 26 -50 120 170 54
12. Čeljabinsk 59 13 5 5 26 -33 124 157 51

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 60 23 7 9 5 46 161 115 83
2. Barys Astana 60 23 7 8 7 22 153 131 82
3. Ufa 60 18 5 10 12 9 149 140 66
4. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
5. Chabarovsk Amur 59 13 6 9 16 -9 125 134 59
6. Admiral Vladivostok 59 5 10 4 26 -50 120 170 54

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 59 30 6 5 7 58 170 112 89
2. Jekatěrinburg 60 11 11 8 11 12 161 149 74
3. Novosibirsk 59 18 7 6 15 -5 131 136 70
4. Magnitogorsk 59 12 8 8 15 -2 135 137 64
5. Nižněkamsk 59 13 6 8 18 -6 148 154 58
6. Čeljabinsk 59 13 5 5 26 -33 124 157 51

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 34 5 4 8 100 195 95 92
2. Jaroslavl 59 14 9 4 19 17 160 143 68
3. Vitiaz Chekhov 59 12 7 10 13 -27 129 156 62
4. Nižnyj Novgorod 60 14 7 5 22 -3 162 165 61
5. Sochi 59 6 9 9 17 -34 121 155 57
6. Dynamo Minsk 59 7 3 11 24 -95 124 219 37

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 34 5 4 8 100 195 95 92
2. Petrohrad 60 14 14 5 8 53 169 116 89
3. Jokerit Helsinki 60 18 10 8 6 27 182 155 84
4. Dynamo Moskva 59 23 6 8 8 37 174 137 78
5. Spartak Moskva 60 17 8 8 11 29 168 139 74
6. Jaroslavl 59 14 9 4 19 17 160 143 68
7. Vitiaz Chekhov 59 12 7 10 13 -27 129 156 62
8. Nižnyj Novgorod 60 14 7 5 22 -3 162 165 61
9. Sochi 59 6 9 9 17 -34 121 155 57
10. Čerepovec 60 4 9 10 18 -47 121 168 54
11. Dinamo Riga 59 4 6 7 29 -81 98 179 39
12. Dynamo Minsk 59 7 3 11 24 -95 124 219 37
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 34 5 4 8 100 195 95 92
2. Kazaň 59 30 6 5 7 58 170 112 89
3. Petrohrad 60 14 14 5 8 53 169 116 89
4. Jokerit Helsinki 60 18 10 8 6 27 182 155 84
5. Omsk 60 23 7 9 5 46 161 115 83
6. Barys Astana 60 23 7 8 7 22 153 131 82
7. Dynamo Moskva 59 23 6 8 8 37 174 137 78
8. Spartak Moskva 60 17 8 8 11 29 168 139 74
9. Jekatěrinburg 60 11 11 8 11 12 161 149 74
10. Novosibirsk 59 18 7 6 15 -5 131 136 70
11. Jaroslavl 59 14 9 4 19 17 160 143 68
12. Ufa 60 18 5 10 12 9 149 140 66
13. Magnitogorsk 59 12 8 8 15 -2 135 137 64
14. Vitiaz Chekhov 59 12 7 10 13 -27 129 156 62
15. Nižnyj Novgorod 60 14 7 5 22 -3 162 165 61
16. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
17. Chabarovsk Amur 59 13 6 9 16 -9 125 134 59
18. Nižněkamsk 59 13 6 8 18 -6 148 154 58
19. Sochi 59 6 9 9 17 -34 121 155 57
20. Admiral Vladivostok 59 5 10 4 26 -50 120 170 54
21. Čerepovec 60 4 9 10 18 -47 121 168 54
22. Čeljabinsk 59 13 5 5 26 -33 124 157 51
23. Dinamo Riga 59 4 6 7 29 -81 98 179 39
24. Dynamo Minsk 59 7 3 11 24 -95 124 219 37

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
2. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
3. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
4. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
5. Čerepovec 29 4 4 7 3 -13 59 72 31
6. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 16 4 0 4 38 82 44 48
2. Omsk 29 17 1 4 2 25 80 55 42
3. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
4. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
5. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
6. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
7. Magnitogorsk 30 9 5 4 3 17 77 60 42
8. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
9. Chabarovsk Amur 28 11 2 6 1 7 61 54 36
10. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
11. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
12. Čeljabinsk 29 6 2 4 11 -15 66 81 24

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 29 17 1 4 2 25 80 55 42
2. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
3. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
4. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
5. Chabarovsk Amur 28 11 2 6 1 7 61 54 36
6. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 16 4 0 4 38 82 44 48
2. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
3. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
4. Magnitogorsk 30 9 5 4 3 17 77 60 42
5. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
6. Čeljabinsk 29 6 2 4 11 -15 66 81 24

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 15 2 3 4 37 90 53 41
2. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
3. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
4. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
5. Sochi 30 4 6 3 8 -7 73 80 35
6. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 15 2 3 4 37 90 53 41
2. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
3. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
4. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
5. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
6. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
7. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
8. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
9. Sochi 30 4 6 3 8 -7 73 80 35
10. Čerepovec 29 4 4 7 3 -13 59 72 31
11. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24
12. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 16 4 0 4 38 82 44 48
2. Petrohrad 31 8 7 3 3 35 92 57 47
3. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
4. Omsk 29 17 1 4 2 25 80 55 42
5. Magnitogorsk 30 9 5 4 3 17 77 60 42
6. CSKA Moskva 29 15 2 3 4 37 90 53 41
7. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
8. Barys Astana 31 11 3 6 2 0 77 77 40
9. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
10. Jekatěrinburg 31 9 5 2 8 14 94 80 40
11. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
12. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
13. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
14. Spartak Moskva 31 11 3 3 8 17 91 74 37
15. Chabarovsk Amur 28 11 2 6 1 7 61 54 36
16. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
17. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
18. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
19. Sochi 30 4 6 3 8 -7 73 80 35
20. Čerepovec 29 4 4 7 3 -13 59 72 31
21. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
22. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24
23. Čeljabinsk 29 6 2 4 11 -15 66 81 24
24. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
2. Jokerit Helsinki 30 6 7 4 2 13 88 75 44
3. Dynamo Moskva 30 7 4 4 7 4 86 82 34
4. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
5. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
6. Dinamo Riga 28 -1 4 1 19 -55 46 101 15

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
2. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
3. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
4. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
5. Novosibirsk 30 7 4 4 7 -10 66 76 34
6. Ufa 29 4 3 5 9 -16 61 77 25
7. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
8. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
9. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
10. Nižněkamsk 28 3 2 5 11 -23 49 72 19
11. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Ufa 29 4 3 5 9 -16 61 77 25
4. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
5. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
6. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
2. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
3. Novosibirsk 30 7 4 4 7 -10 66 76 34
4. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
5. Nižněkamsk 28 3 2 5 11 -23 49 72 19
6. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
3. Vitiaz Chekhov 30 8 1 4 12 -32 58 90 24
4. Nižnyj Novgorod 30 6 3 2 14 -11 81 92 26
5. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
6. Dynamo Minsk 30 4 0 5 16 -65 60 125 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
3. Jokerit Helsinki 30 6 7 4 2 13 88 75 44
4. Dynamo Moskva 30 7 4 4 7 4 86 82 34
5. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
6. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
7. Vitiaz Chekhov 30 8 1 4 12 -32 58 90 24
8. Nižnyj Novgorod 30 6 3 2 14 -11 81 92 26
9. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
10. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
11. Dinamo Riga 28 -1 4 1 19 -55 46 101 15
12. Dynamo Minsk 30 4 0 5 16 -65 60 125 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Jokerit Helsinki 30 6 7 4 2 13 88 75 44
3. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
4. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
5. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
6. Kazaň 31 14 2 5 3 20 88 68 41
7. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
8. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
9. Novosibirsk 30 7 4 4 7 -10 66 76 34
10. Dynamo Moskva 30 7 4 4 7 4 86 82 34
11. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27
13. Nižnyj Novgorod 30 6 3 2 14 -11 81 92 26
14. Ufa 29 4 3 5 9 -16 61 77 25
15. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25
16. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
17. Vitiaz Chekhov 30 8 1 4 12 -32 58 90 24
18. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
19. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
20. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
21. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
22. Nižněkamsk 28 3 2 5 11 -23 49 72 19
23. Dinamo Riga 28 -1 4 1 19 -55 46 101 15
24. Dynamo Minsk 30 4 0 5 16 -65 60 125 13