CSKA Moskva VS Ufa


CSKA Moskva

Ufa

CSKA Moskva (T1) VS Ufa (T2)

CSKA Moskva

Ufa

Zaujímavé

CSKA Moskva

  • 16 víťazstiev z celkového počtu 27 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo CSKA Moskva. 59% úspešnosť výhier.
  • Až 20 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 27 zápasov, to je až 74%.
  • CSKA Moskva už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • CSKA Moskva už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • CSKA Moskva už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Ufa

  • 20 z celkového počtu 28 zápasov tímu Ufa skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.

H2H

  • Z 11 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 64%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 11 vzájomných zápasov, čo je 73%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
14.11.2019 17:30 CSKA Moskva Ufa over 2:5 2:2,0:0,0:3
Rusko / KHL / 2018/2019
09.12.2018 15:30 CSKA Moskva Ufa under 3:0 0:0,1:0,2:0
01.10.2018 16:00 Ufa CSKA Moskva under 1:2 0:2,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
19.01.2018 15:00 Ufa CSKA Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
15.11.2017 17:30 CSKA Moskva Ufa under 3:0 0:0,1:0,2:0
Rusko / KHL / 2016/2017
03.02.2017 15:00 Ufa CSKA Moskva over 1:5 1:3,0:1,0:1
27.08.2016 16:00 CSKA Moskva Ufa under 3:1 1:1,2:0,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
05.02.2016 15:00 Ufa CSKA Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.09.2015 18:30 CSKA Moskva Ufa over 5:2 1:0,1:2,3:0
Rusko / KHL / 2011/2012
15.01.2012 12:00 CSKA Moskva Ufa under 3:1 2:0,0:0,1:1
16.10.2011 13:00 Ufa CSKA Moskva under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1

CSKA Moskva

7 - 1 - 3

Ufa

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 17:30 CSKA Moskva Ufa over 2:5 2:2,0:0,0:3
12.11.19 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
04.11.19 15:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 4:1 2:0,0:0,2:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 2:1 1:1,1:0,0:0
27.10.19 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
24.10.19 18:30 CSKA Moskva Jokerit Helsinki under 0:3 0:0,0:1,0:2
21.10.19 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod over 5:2 2:0,1:0,2:2
19.10.19 16:00 CSKA Moskva Čeljabinsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.10.19 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
13.10.19 16:00 Sochi CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:2,0:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
05.10.19 16:00 CSKA Moskva Dinamo Riga over 6:1 1:1,4:0,1:0
03.10.19 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:2,0:0
01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
27.09.19 18:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
25.09.19 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 1:5 0:2,1:1,0:2
23.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
19.09.19 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 4:0 0:0,3:0,1:0
16.09.19 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl over 5:2 3:1,0:1,2:0
13.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
11.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.11.19 15:00 Jaroslavl Ufa over 5:1 2:0,1:1,2:0
14.11.19 17:30 CSKA Moskva Ufa over 2:5 2:2,0:0,0:3
12.11.19 18:30 Dinamo Riga Ufa under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
03.11.19 12:30 Ufa Dynamo Minsk over 9:1 4:0,3:1,2:0
31.10.19 17:30 Dynamo Moskva Ufa under 4:1 1:0,3:0,0:1
29.10.19 17:30 Sochi Ufa under 3:1 0:1,0:0,3:0
27.10.19 15:10 Dynamo Minsk Ufa under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
24.10.19 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
22.10.19 16:00 Ufa Omsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
15.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1
13.10.19 15:00 Jokerit Helsinki Ufa under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:2
11.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
07.10.19 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
04.10.19 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
01.10.19 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 5:1 1:1,3:0,1:0
28.09.19 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
26.09.19 18:30 Petrohrad Ufa under 4:1 1:0,1:1,2:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Ufa Nižněkamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Ufa Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:2,2:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
12.09.19 16:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:1,0:0,0:1
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
04.09.19 13:30 Red Star Kunlun Ufa under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 13:00 Red Star Kunlun Ufa over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.11.2019 17:30 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
20.11.2019 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
24.11.2019 13:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 15:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Magnitogorsk CSKA Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:30 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
04.12.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
08.12.2019 15:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 CSKA Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok CSKA Moskva porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.11.2019 17:30 Omsk Ufa porovnaj tímy
20.11.2019 15:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
22.11.2019 15:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.11.2019 12:30 Ufa Kazaň porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
30.11.2019 13:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
02.12.2019 15:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
03.12.2019 15:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
05.12.2019 15:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
21.12.2019 15:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
2. Dynamo Moskva 28 12 2 3 6 12 77 65 35
3. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
4. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
5. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22
6. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Omsk 28 11 3 4 3 14 71 57 38
3. Ufa 28 8 4 3 6 9 69 60 35
4. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
5. Magnitogorsk 29 8 3 5 5 3 67 64 33
6. Nižněkamsk 30 5 5 3 9 -1 73 74 33
7. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
8. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
9. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
10. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
11. Chabarovsk Amur 27 8 1 4 9 -11 46 57 24
12. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 11 3 4 3 14 71 57 38
2. Ufa 28 8 4 3 6 9 69 60 35
3. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
4. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
5. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
6. Chabarovsk Amur 27 8 1 4 9 -11 46 57 24

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Magnitogorsk 29 8 3 5 5 3 67 64 33
3. Nižněkamsk 30 5 5 3 9 -1 73 74 33
4. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
5. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
6. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
2. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
3. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
4. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
5. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
6. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
2. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
3. Dynamo Moskva 28 12 2 3 6 12 77 65 35
4. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
5. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
6. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
7. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
8. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
9. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
10. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23
11. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22
12. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. CSKA Moskva 27 13 3 2 4 39 83 44 40
3. Omsk 28 11 3 4 3 14 71 57 38
4. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
5. Dynamo Moskva 28 12 2 3 6 12 77 65 35
6. Ufa 28 8 4 3 6 9 69 60 35
7. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
8. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
9. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
10. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
11. Magnitogorsk 29 8 3 5 5 3 67 64 33
12. Nižněkamsk 30 5 5 3 9 -1 73 74 33
13. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
14. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
15. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
16. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
17. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
18. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
19. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
20. Chabarovsk Amur 27 8 1 4 9 -11 46 57 24
21. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23
22. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22
23. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22
24. Čerepovec 28 0 4 6 8 -23 53 76 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
6. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
3. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
4. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
5. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
6. Nižněkamsk 13 3 3 1 2 10 40 30 19
7. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
8. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
11. Chabarovsk Amur 13 7 0 1 4 0 24 24 15
12. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
4. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
5. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
6. Chabarovsk Amur 13 7 0 1 4 0 24 24 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
3. Nižněkamsk 13 3 3 1 2 10 40 30 19
4. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
5. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
6. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
4. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
2. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
3. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
6. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
7. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
8. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
11. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
12. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
6. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
7. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
8. Nižněkamsk 13 3 3 1 2 10 40 30 19
9. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
10. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
11. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
12. CSKA Moskva 13 6 1 1 3 13 39 26 17
13. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
14. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
15. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
16. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
17. Chabarovsk Amur 13 7 0 1 4 0 24 24 15
18. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
19. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
20. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
21. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
22. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
23. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
24. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
2. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
5. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
6. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
3. Ufa 15 2 3 2 3 -2 35 37 18
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Magnitogorsk 14 3 1 3 3 -5 29 34 13
6. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
7. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
10. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
11. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
12. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
2. Ufa 15 2 3 2 3 -2 35 37 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Magnitogorsk 14 3 1 3 3 -5 29 34 13
3. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
4. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
5. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
3. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
4. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
5. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
6. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
7. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
8. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
9. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
10. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
11. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
12. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
5. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
6. Ufa 15 2 3 2 3 -2 35 37 18
7. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
8. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
11. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
12. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
13. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
14. Magnitogorsk 14 3 1 3 3 -5 29 34 13
15. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
16. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
17. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
18. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
21. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
22. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6