CSKA Moskva VS Nižněkamsk


CSKA Moskva

Nižněkamsk

CSKA Moskva (T1) VS Nižněkamsk (T2)

CSKA Moskva

Nižněkamsk

Zaujímavé

CSKA Moskva

  • 5 víťazstiev z celkového počtu 8 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo CSKA Moskva. 63% úspešnosť výhier.
  • Až 7 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 8 zápasov, to je až 88%.
  • CSKA Moskva už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • CSKA Moskva už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • CSKA Moskva už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Nižněkamsk

  • 6 z celkového počtu 8 zápasov tímu Nižněkamsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.
  • Nižněkamsk už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 11 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 55%.
  • 27% vzájomných zápasov (3 z 11) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 11 vzájomných zápasov, čo je 91%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
06.09.2019 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
24.12.2018 17:30 CSKA Moskva Nižněkamsk over 4:3pp 2:2,1:0,0:1,1:0
17.11.2018 15:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 1:2 1:1,0:1,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
17.01.2018 17:30 Nižněkamsk CSKA Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
19.11.2017 15:00 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2ppsn 0:2,1:0,1:0,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
22.12.2016 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 1:3 0:1,1:2,0:0
30.08.2016 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 4:1 0:0,3:0,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
15.01.2016 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 0:2 0:2,0:0,0:0
04.09.2015 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 4:1 2:0,0:0,2:1
Rusko / KHL / 2011/2012
17.01.2012 16:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
14.10.2011 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 3:2 1:1,1:1,1:0

CSKA Moskva

6 - 3 - 2

Nižněkamsk

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.09.19 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 4:0 0:0,3:0,1:0
16.09.19 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl over 5:2 3:1,0:1,2:0
13.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
11.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.09.19 18:30 Kazaň Nižněkamsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
17.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
14.09.19 16:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:5 1:2,2:1,0:2
11.09.19 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
09.09.19 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga under 4:0 2:0,2:0,0:0
06.09.19 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
04.09.19 18:30 Sochi Nižněkamsk under 3:2 0:0,1:0,2:2
02.09.19 18:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk over 2:4 0:1,2:1,0:2

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.09.2019 18:30 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
25.09.2019 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
27.09.2019 18:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva porovnaj tímy
01.10.2019 17:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
03.10.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.10.2019 16:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
08.10.2019 17:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
11.10.2019 17:00 Kazaň CSKA Moskva porovnaj tímy
13.10.2019 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
16.10.2019 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
19.10.2019 17:00 CSKA Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
21.10.2019 17:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
27.10.2019 17:00 Omsk CSKA Moskva porovnaj tímy
31.10.2019 17:00 Novosibirsk CSKA Moskva porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Barys Astana CSKA Moskva porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Magnitogorsk CSKA Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 CSKA Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok CSKA Moskva porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.09.2019 13:30 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
23.09.2019 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
26.09.2019 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
28.09.2019 16:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
30.09.2019 17:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
02.10.2019 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
05.10.2019 12:30 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
07.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy
09.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
10.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
14.10.2019 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
17.10.2019 17:00 Nižněkamsk Petrohrad porovnaj tímy
20.10.2019 17:00 Dinamo Riga Nižněkamsk porovnaj tímy
22.10.2019 17:00 Petrohrad Nižněkamsk porovnaj tímy
24.10.2019 17:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
30.10.2019 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
02.11.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
04.11.2019 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Jaroslavl Nižněkamsk porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
01.12.2019 17:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 8 4 1 0 2 3 19 16 12
2. Dynamo Moskva 8 2 1 1 2 -4 18 22 9
3. Spartak Moskva 9 2 0 3 1 -2 22 24 7
4. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
5. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
6. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 8 0 4 0 0 12 29 17 16
2. Omsk 8 3 1 1 1 2 21 19 11
3. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
4. Kazaň 6 5 0 0 1 10 23 13 10
5. Ufa 7 4 0 1 1 0 16 16 9
6. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
7. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
8. Nižněkamsk 8 3 0 1 3 -1 19 20 7
9. Red Star Kunlun 8 1 1 1 3 -3 16 19 7
10. Admiral Vladivostok 7 3 0 0 4 -6 12 18 6
11. Magnitogorsk 8 2 0 1 4 -7 14 21 5
12. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 3 1 1 1 2 21 19 11
2. Ufa 7 4 0 1 1 0 16 16 9
3. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
4. Red Star Kunlun 8 1 1 1 3 -3 16 19 7
5. Admiral Vladivostok 7 3 0 0 4 -6 12 18 6
6. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 8 0 4 0 0 12 29 17 16
2. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
3. Kazaň 6 5 0 0 1 10 23 13 10
4. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
5. Nižněkamsk 8 3 0 1 3 -1 19 20 7
6. Magnitogorsk 8 2 0 1 4 -7 14 21 5

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 1 0 13 24 11 13
2. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
3. Nižnyj Novgorod 9 1 2 0 4 2 26 24 10
4. Sochi 8 4 0 1 2 -2 20 22 9
5. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
6. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 4 1 1 0 13 24 11 13
2. Petrohrad 8 4 1 0 2 3 19 16 12
3. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
4. Nižnyj Novgorod 9 1 2 0 4 2 26 24 10
5. Sochi 8 4 0 1 2 -2 20 22 9
6. Dynamo Moskva 8 2 1 1 2 -4 18 22 9
7. Spartak Moskva 9 2 0 3 1 -2 22 24 7
8. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
9. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6
10. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
11. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
12. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 8 0 4 0 0 12 29 17 16
2. CSKA Moskva 8 4 1 1 0 13 24 11 13
3. Petrohrad 8 4 1 0 2 3 19 16 12
4. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
5. Omsk 8 3 1 1 1 2 21 19 11
6. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
7. Kazaň 6 5 0 0 1 10 23 13 10
8. Nižnyj Novgorod 9 1 2 0 4 2 26 24 10
9. Ufa 7 4 0 1 1 0 16 16 9
10. Sochi 8 4 0 1 2 -2 20 22 9
11. Dynamo Moskva 8 2 1 1 2 -4 18 22 9
12. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
13. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
14. Nižněkamsk 8 3 0 1 3 -1 19 20 7
15. Red Star Kunlun 8 1 1 1 3 -3 16 19 7
16. Spartak Moskva 9 2 0 3 1 -2 22 24 7
17. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
18. Admiral Vladivostok 7 3 0 0 4 -6 12 18 6
19. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6
20. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
21. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
22. Magnitogorsk 8 2 0 1 4 -7 14 21 5
23. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5
24. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
2. Dynamo Moskva 5 2 1 0 1 3 13 10 8
3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
4. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
5. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
6. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 -2 4 0 0 8 22 14 12
2. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
3. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
4. Kazaň 3 3 0 0 0 5 10 5 6
5. Ufa 4 2 0 0 2 -3 8 11 4
6. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
7. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
8. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
9. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
10. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
11. Magnitogorsk 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
2. Ufa 4 2 0 0 2 -3 8 11 4
3. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
4. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
5. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 -2 4 0 0 8 22 14 12
2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
3. Kazaň 3 3 0 0 0 5 10 5 6
4. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
5. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
6. Magnitogorsk 4 2 0 0 2 -1 9 10 4

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 5 2 1 0 1 7 16 9 8
2. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
3. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
4. Sochi 5 3 0 0 2 -1 16 17 6
5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
6. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 5 2 1 0 1 7 16 9 8
2. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
3. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
4. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
5. Sochi 5 3 0 0 2 -1 16 17 6
6. Dynamo Moskva 5 2 1 0 1 3 13 10 8
7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
8. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
9. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
10. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
11. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
12. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 6 -2 4 0 0 8 22 14 12
2. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
3. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
4. CSKA Moskva 5 2 1 0 1 7 16 9 8
5. Dynamo Moskva 5 2 1 0 1 3 13 10 8
6. Kazaň 3 3 0 0 0 5 10 5 6
7. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
8. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
9. Sochi 5 3 0 0 2 -1 16 17 6
10. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
11. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
12. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
13. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
14. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
15. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
16. Magnitogorsk 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
17. Ufa 4 2 0 0 2 -3 8 11 4
18. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
19. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
20. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
21. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
22. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
23. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
24. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 5 2 1 0 1 3 12 9 8
2. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
3. Spartak Moskva 5 1 0 2 0 -3 11 14 4
4. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
5. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
6. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Omsk 6 2 1 1 0 4 16 12 9
3. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
4. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
7. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
8. Nižněkamsk 5 1 0 1 2 -6 9 15 3
9. Red Star Kunlun 2 0 0 1 0 -2 6 8 1
10. Admiral Vladivostok 4 1 0 0 3 -8 6 14 2
11. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
12. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 6 2 1 1 0 4 16 12 9
2. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
3. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
4. Red Star Kunlun 2 0 0 1 0 -2 6 8 1
5. Admiral Vladivostok 4 1 0 0 3 -8 6 14 2
6. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
2. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
3. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
5. Nižněkamsk 5 1 0 1 2 -6 9 15 3
6. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
2. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
3. Nižnyj Novgorod 5 1 0 0 4 -6 12 18 2
4. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
5. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
2. Petrohrad 5 2 1 0 1 3 12 9 8
3. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
4. Nižnyj Novgorod 5 1 0 0 4 -6 12 18 2
5. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
6. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
7. Spartak Moskva 5 1 0 2 0 -3 11 14 4
8. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
9. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
10. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
11. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
12. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
2. Omsk 6 2 1 1 0 4 16 12 9
3. Petrohrad 5 2 1 0 1 3 12 9 8
4. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
6. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
7. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
10. Spartak Moskva 5 1 0 2 0 -3 11 14 4
11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
12. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
13. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
14. Nižněkamsk 5 1 0 1 2 -6 9 15 3
15. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3
16. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
17. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
18. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2
19. Admiral Vladivostok 4 1 0 0 3 -8 6 14 2
20. Nižnyj Novgorod 5 1 0 0 4 -6 12 18 2
21. Red Star Kunlun 2 0 0 1 0 -2 6 8 1
22. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
23. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0