CSKA Moskva VS Barys Astana


CSKA Moskva

Barys Astana

CSKA Moskva (T1) VS Barys Astana (T2)

CSKA Moskva

Barys Astana

Zaujímavé

CSKA Moskva

    Barys Astana

      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      13.02.2020 17:30 CSKA Moskva Barys Astana under 2:3 1:1,0:1,1:1
      02.11.2019 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
      Rusko / KHL / 2018/2019
      26.01.2019 15:00 CSKA Moskva Barys Astana over 2:5 0:2,1:2,1:1
      03.10.2018 15:30 Barys Astana CSKA Moskva under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
      Rusko / KHL / 2017/2018
      11.12.2017 17:30 CSKA Moskva Barys Astana under 4:1 2:1,1:0,1:0
      05.11.2017 12:00 Barys Astana CSKA Moskva over 5:3 0:1,4:0,1:2
      Rusko / KHL / 2016/2017
      19.11.2016 15:00 CSKA Moskva Barys Astana over 4:2 1:0,1:1,2:1
      20.09.2016 15:30 Barys Astana CSKA Moskva under 4:0 1:0,1:0,2:0
      Rusko / KHL / 2015/2016
      29.12.2015 14:30 Barys Astana CSKA Moskva over 4:3 2:0,1:2,1:1
      01.10.2015 18:30 CSKA Moskva Barys Astana over 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0
      Rusko / KHL / 2011/2012
      17.02.2012 16:30 CSKA Moskva Barys Astana under 4:1 2:1,1:0,1:0
      16.11.2011 14:00 Barys Astana CSKA Moskva over 2:4 0:2,1:0,1:2

      CSKA Moskva

      5 - 2 - 5

      Barys Astana

      CSKA Moskva


      nenájdený žiadny zápas

      Barys Astana


      nenájdený žiadny zápas

      CSKA Moskva


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      02.09.2020 18:30 CSKA Moskva Kazaň porovnaj tímy
      04.09.2020 18:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
      10.09.2020 18:00 Novosibirsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      12.09.2020 18:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Barys Astana CSKA Moskva porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 CSKA Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
      21.09.2020 18:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
      04.10.2020 18:00 CSKA Moskva Omsk porovnaj tímy
      06.10.2020 18:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Magnitogorsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
      18.10.2020 18:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
      25.10.2020 18:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
      29.10.2020 18:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Nižněkamsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      23.11.2020 18:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
      08.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva porovnaj tímy
      10.12.2020 18:00 Omsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
      27.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 CSKA Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      27.01.2021 18:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
      29.01.2021 18:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      02.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 CSKA Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Čerepovec CSKA Moskva porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Kazaň CSKA Moskva porovnaj tímy

      Barys Astana


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Dynamo Minsk Barys Astana porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
      10.09.2020 18:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.09.2020 18:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Barys Astana CSKA Moskva porovnaj tímy
      18.09.2020 18:00 Barys Astana Dinamo Riga porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
      04.10.2020 18:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Barys Astana Čerepovec porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
      15.11.2020 18:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
      17.11.2020 18:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Barys Astana Spartak Moskva porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
      04.12.2020 18:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
      06.12.2020 18:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Čeljabinsk Barys Astana porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
      23.12.2020 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
      04.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Barys Astana Čeljabinsk porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
      30.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
      01.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
      21.02.2021 18:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0