Chabarovsk Amur VS Omsk


Chabarovsk Amur

Omsk

Chabarovsk Amur (T1) VS Omsk (T2)

Chabarovsk Amur

Omsk

Zaujímavé

Chabarovsk Amur

  • Až 25 zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 28 zápasov, to je až 89%.
  • Chabarovsk Amur už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Chabarovsk Amur už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Chabarovsk Amur už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Chabarovsk Amur ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Omsk

  • 27% zápasov tímu Omsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 30 zápasov.
  • 21 z celkového počtu 30 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 70%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 59% vzájomných zápasov, čo je 13 výhier z 22 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 16 z 22 vzájomných zápasov, čo je 73%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
01.11.2019 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
10.10.2019 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
Rusko / KHL / 2018/2019
14.02.2019 10:30 Chabarovsk Amur Omsk under 3:2 1:0,2:1,0:1
24.01.2019 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 0:3 0:2,0:1,0:0
12.11.2018 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:0 1:0,1:0,1:0
24.09.2018 18:30 Omsk Chabarovsk Amur over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
05.01.2018 08:00 Chabarovsk Amur Omsk under 0:4 0:1,0:3,0:0
14.10.2017 13:00 Omsk Chabarovsk Amur under 0:1 0:0,0:1,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
31.01.2017 14:00 Omsk Chabarovsk Amur over 2:4 0:2,0:0,2:2
17.11.2016 10:30 Chabarovsk Amur Omsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
11.12.2015 10:30 Chabarovsk Amur Omsk over 2:4 0:0,0:3,2:1
10.12.2015 10:30 Chabarovsk Amur Omsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
14.11.2015 12:00 Omsk Chabarovsk Amur under 3:0 2:0,1:0,0:0
12.10.2015 15:00 Omsk Chabarovsk Amur under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
05.03.2012 09:00 Chabarovsk Amur Omsk under 1:3 0:2,1:1,0:0
04.03.2012 07:00 Chabarovsk Amur Omsk over 2:4 0:0,2:2,0:2
02.03.2012 13:00 Omsk Chabarovsk Amur over 4:3 2:2,0:1,2:0
01.03.2012 13:00 Omsk Chabarovsk Amur over 4:2 3:0,0:0,1:2
22.11.2011 13:00 Omsk Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
20.11.2011 11:00 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,1:0,0:1
19.10.2011 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
18.10.2011 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 3:1 0:0,1:0,2:1

Chabarovsk Amur

7 - 2 - 13

Omsk

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
17.11.19 08:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki under 4:1 0:1,1:0,3:0
13.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:3 1:0,0:1,0:2
01.11.19 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
30.10.19 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur over 4:3sn 0:2,1:1,2:0,0:0,2:1
28.10.19 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,1:1,0:0
26.10.19 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 1:2 1:1,0:1,0:0
23.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 1:5 0:1,0:3,1:1
17.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl under 2:1 1:0,0:1,1:0
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.10.19 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
06.10.19 16:00 Sochi Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
03.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 3:2 2:1,0:1,1:0
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
26.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:2 1:0,0:2,0:0
24.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:0,1:0,1:2
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
16.09.19 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.11.19 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
18.11.19 17:30 Omsk Ufa under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.11.19 17:10 Dynamo Minsk Omsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
14.11.19 17:00 Čerepovec Omsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
12.11.19 17:30 Kazaň Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
03.11.19 15:30 Omsk Dynamo Moskva over 4:3 1:1,1:0,2:2
01.11.19 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
29.10.19 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
27.10.19 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
25.10.19 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 0:3 0:0,0:2,0:1
22.10.19 16:00 Ufa Omsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
20.10.19 14:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
18.10.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 1:3 1:2,0:0,0:1
15.10.19 18:00 Omsk Petrohrad under 3:2 1:2,1:0,1:0
12.10.19 16:00 Omsk Dinamo Riga under 4:1 1:1,3:0,0:0
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.10.19 16:00 Jaroslavl Omsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
04.10.19 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
02.10.19 18:30 Dinamo Riga Omsk over 0:7 0:2,0:3,0:2
30.09.19 18:30 Omsk Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
22.09.19 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:2 1:1,2:0,2:1
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
15.09.19 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.11.2019 15:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.11.2019 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.11.2019 08:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 10:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
04.12.2019 10:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.12.2019 15:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.11.2019 15:00 Omsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.11.2019 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
28.11.2019 12:30 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
30.11.2019 08:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
02.12.2019 10:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
04.12.2019 13:30 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
19.12.2019 17:30 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
21.12.2019 15:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Omsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Petrohrad Omsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Omsk Jaroslavl porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 30 12 3 3 6 15 87 72 39
2. Spartak Moskva 31 5 6 4 6 8 86 78 38
3. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
4. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
5. Čerepovec 30 -1 5 6 9 -24 57 81 24
6. Dinamo Riga 30 4 3 3 14 -37 55 92 23

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 20 1 1 4 44 90 46 45
2. Omsk 30 12 3 5 2 16 76 60 41
3. Ufa 30 9 4 3 7 7 71 64 37
4. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
5. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 -1 65 66 34
6. Magnitogorsk 31 8 3 5 7 1 73 72 33
7. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
8. Jekatěrinburg 28 3 6 3 7 -1 70 71 33
9. Novosibirsk 27 12 1 4 5 -2 56 58 32
10. Red Star Kunlun 29 7 3 3 10 -6 61 67 29
11. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
12. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 12 3 5 2 16 76 60 41
2. Ufa 30 9 4 3 7 7 71 64 37
3. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
4. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 -1 65 66 34
5. Red Star Kunlun 29 7 3 3 10 -6 61 67 29
6. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 20 1 1 4 44 90 46 45
2. Magnitogorsk 31 8 3 5 7 1 73 72 33
3. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
4. Jekatěrinburg 28 3 6 3 7 -1 70 71 33
5. Novosibirsk 27 12 1 4 5 -2 56 58 32
6. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
2. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
3. Vitiaz Chekhov 29 7 4 6 2 1 67 66 36
4. Jaroslavl 29 9 3 1 12 2 76 74 31
5. Sochi 29 9 1 5 8 -13 58 71 27
6. Dynamo Minsk 29 2 3 7 7 -30 69 99 23

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
2. Dynamo Moskva 30 12 3 3 6 15 87 72 39
3. Spartak Moskva 31 5 6 4 6 8 86 78 38
4. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
5. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
6. Vitiaz Chekhov 29 7 4 6 2 1 67 66 36
7. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
8. Jaroslavl 29 9 3 1 12 2 76 74 31
9. Sochi 29 9 1 5 8 -13 58 71 27
10. Čerepovec 30 -1 5 6 9 -24 57 81 24
11. Dinamo Riga 30 4 3 3 14 -37 55 92 23
12. Dynamo Minsk 29 2 3 7 7 -30 69 99 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 20 1 1 4 44 90 46 45
2. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
3. Omsk 30 12 3 5 2 16 76 60 41
4. Dynamo Moskva 30 12 3 3 6 15 87 72 39
5. Spartak Moskva 31 5 6 4 6 8 86 78 38
6. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
7. Ufa 30 9 4 3 7 7 71 64 37
8. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
9. Vitiaz Chekhov 29 7 4 6 2 1 67 66 36
10. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
11. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 -1 65 66 34
12. Magnitogorsk 31 8 3 5 7 1 73 72 33
13. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
14. Jekatěrinburg 28 3 6 3 7 -1 70 71 33
15. Novosibirsk 27 12 1 4 5 -2 56 58 32
16. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
17. Jaroslavl 29 9 3 1 12 2 76 74 31
18. Red Star Kunlun 29 7 3 3 10 -6 61 67 29
19. Sochi 29 9 1 5 8 -13 58 71 27
20. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
21. Čerepovec 30 -1 5 6 9 -24 57 81 24
22. Dinamo Riga 30 4 3 3 14 -37 55 92 23
23. Dynamo Minsk 29 2 3 7 7 -30 69 99 23
24. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
2. Spartak Moskva 15 3 2 2 4 1 43 42 16
3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
6. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 14 9 0 3 -1 6 37 31 21
3. Ufa 14 7 1 1 3 12 35 23 19
4. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
5. Admiral Vladivostok 14 4 2 2 2 2 33 31 18
6. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
7. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
8. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
9. Novosibirsk 14 8 1 1 2 11 33 22 21
10. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
11. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
12. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 14 9 0 3 -1 6 37 31 21
2. Ufa 14 7 1 1 3 12 35 23 19
3. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
4. Admiral Vladivostok 14 4 2 2 2 2 33 31 18
5. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
6. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
3. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
4. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
5. Novosibirsk 14 8 1 1 2 11 33 22 21
6. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
3. Vitiaz Chekhov 15 1 4 4 -2 9 37 28 22
4. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
5. Sochi 16 6 1 2 4 -2 41 43 18
6. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Spartak Moskva 15 3 2 2 4 1 43 42 16
4. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
5. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
6. Vitiaz Chekhov 15 1 4 4 -2 9 37 28 22
7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
8. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
9. Sochi 16 6 1 2 4 -2 41 43 18
10. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
11. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16
12. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
4. Vitiaz Chekhov 15 1 4 4 -2 9 37 28 22
5. Novosibirsk 14 8 1 1 2 11 33 22 21
6. Omsk 14 9 0 3 -1 6 37 31 21
7. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
8. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
9. Ufa 14 7 1 1 3 12 35 23 19
10. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
11. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
12. Admiral Vladivostok 14 4 2 2 2 2 33 31 18
13. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
14. Sochi 16 6 1 2 4 -2 41 43 18
15. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
16. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
17. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
18. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
19. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16
20. Spartak Moskva 15 3 2 2 4 1 43 42 16
21. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
22. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
23. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
24. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 14 5 1 1 5 2 40 38 15
2. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
3. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
4. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
5. Čerepovec 15 -2 3 2 7 -13 29 42 10
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 9 0 1 3 21 46 25 19
2. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
3. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
6. Magnitogorsk 16 3 1 3 5 -7 35 42 13
7. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
8. Jekatěrinburg 14 2 2 3 2 -4 31 35 15
9. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
10. Red Star Kunlun 14 4 1 1 6 -3 32 35 13
11. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
12. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
2. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 14 4 1 1 6 -3 32 35 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 9 0 1 3 21 46 25 19
2. Magnitogorsk 16 3 1 3 5 -7 35 42 13
3. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
4. Jekatěrinburg 14 2 2 3 2 -4 31 35 15
5. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
3. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
4. Jaroslavl 12 3 1 1 5 -3 31 34 11
5. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
6. Dynamo Minsk 14 1 0 4 5 -27 32 59 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Dynamo Moskva 14 5 1 1 5 2 40 38 15
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
5. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
6. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
7. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
8. Jaroslavl 12 3 1 1 5 -3 31 34 11
9. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
10. Čerepovec 15 -2 3 2 7 -13 29 42 10
11. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
12. Dynamo Minsk 14 1 0 4 5 -27 32 59 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
5. Kazaň 14 9 0 1 3 21 46 25 19
6. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
7. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
8. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Jekatěrinburg 14 2 2 3 2 -4 31 35 15
11. Dynamo Moskva 14 5 1 1 5 2 40 38 15
12. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
13. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
14. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
15. Red Star Kunlun 14 4 1 1 6 -3 32 35 13
16. Magnitogorsk 16 3 1 3 5 -7 35 42 13
17. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
18. Jaroslavl 12 3 1 1 5 -3 31 34 11
19. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
20. Čerepovec 15 -2 3 2 7 -13 29 42 10
21. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
22. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 14 1 0 4 5 -27 32 59 6