Chabarovsk Amur VS Nižněkamsk


Chabarovsk Amur

Nižněkamsk

Chabarovsk Amur (T1) VS Nižněkamsk (T2)

Chabarovsk Amur

Nižněkamsk

Zaujímavé

Chabarovsk Amur

    Nižněkamsk

      H2H

      • 29% vzájomných zápasov (4 z 14) skončilo remízou.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 14 vzájomných zápasov, čo je 57%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      24.02.2020 08:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
      23.02.2020 08:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk over 0:8 0:1,0:4,0:3
      17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur over 3:5 2:1,1:3,0:1
      30.10.2019 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur over 4:3ppsn 0:2,1:1,2:0,0:0,2:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      24.10.2018 11:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk over 5:3 1:1,0:1,4:1
      26.09.2018 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:0,1:0,0:1
      Rusko / KHL / 2017/2018
      29.10.2017 08:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk over 5:4pp 1:1,2:2,1:1,1:0
      22.08.2017 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 2:0 0:0,1:0,1:0
      Rusko / KHL / 2016/2017
      22.09.2016 11:30 Chabarovsk Amur Nižněkamsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
      12.09.2016 16:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 2:1ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
      Rusko / KHL / 2015/2016
      10.01.2016 08:30 Chabarovsk Amur Nižněkamsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
      18.09.2015 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 3:2 1:2,0:0,2:0
      Rusko / KHL / 2011/2012
      23.12.2011 16:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur over 4:6 1:4,2:0,1:2
      26.09.2011 10:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk under 3:1 0:0,1:1,2:0

      Chabarovsk Amur

      5 - 4 - 5

      Nižněkamsk

      Chabarovsk Amur


      nenájdený žiadny zápas

      Nižněkamsk


      nenájdený žiadny zápas

      Chabarovsk Amur


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      12.09.2020 18:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva porovnaj tímy
      16.09.2020 18:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      02.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Petrohrad porovnaj tímy
      04.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      06.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Čerepovec porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 Sochi Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk porovnaj tímy
      25.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      13.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
      15.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
      17.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
      08.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl porovnaj tímy
      10.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      04.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
      02.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur porovnaj tímy

      Nižněkamsk


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      04.09.2020 18:00 Nižněkamsk Petrohrad porovnaj tímy
      06.09.2020 18:00 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
      11.09.2020 18:00 Dinamo Riga Nižněkamsk porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Petrohrad Nižněkamsk porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      18.09.2020 18:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      25.09.2020 18:00 Jaroslavl Nižněkamsk porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
      05.10.2020 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      18.10.2020 18:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      22.10.2020 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
      24.10.2020 18:00 Nižněkamsk Jaroslavl porovnaj tímy
      27.10.2020 18:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Nižněkamsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
      27.11.2020 18:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
      07.12.2020 18:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Sochi Nižněkamsk porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Nižněkamsk Čeljabinsk porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Dynamo Minsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Nižněkamsk Novosibirsk porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 CSKA Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk porovnaj tímy
      13.01.2021 18:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
      03.02.2021 18:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Omsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Novosibirsk Nižněkamsk porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0