Chabarovsk Amur VS Jokerit Helsinki


Chabarovsk Amur

Jokerit Helsinki

Chabarovsk Amur (T1) VS Jokerit Helsinki (T2)

Chabarovsk Amur

Jokerit Helsinki

Zaujímavé

Chabarovsk Amur

  • Mužsvo Chabarovsk Amur prehralo až 63% svojích zápasov. 5 prehier z 8 odohraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Chabarovsk Amur je až 3 z celkového počtu 8 zápasov, čo je až 38%.
  • Až 7 zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 8 zápasov, to je až 88%.
  • Chabarovsk Amur už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Chabarovsk Amur už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Chabarovsk Amur už 3 zápasov v rade nevyhrali.

Jokerit Helsinki

    H2H

    • 50% vzájomných zápasov (4 z 8) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 8 vzájomných zápasov, čo je 63%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    17.01.2019 10:30 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki over 4:5ppsn 1:0,1:1,2:3,0:0,1:3
    05.09.2018 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
    Rusko / KHL / 2017/2018
    29.11.2017 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur over 4:5pp 1:2,2:2,1:0,0:1
    11.09.2017 11:30 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki over 2:4 2:2,0:2,0:0
    Rusko / KHL / 2016/2017
    16.01.2017 10:30 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,1:2,2:0
    08.11.2016 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur under 3:2ppsn 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
    Rusko / KHL / 2015/2016
    17.01.2016 15:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur under 3:2ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
    14.09.2015 11:30 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki under 2:3 2:0,0:3,0:0

    Chabarovsk Amur

    1 - 4 - 3

    Jokerit Helsinki

    Chabarovsk Amur


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    18.09.19 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
    16.09.19 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
    14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
    11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
    08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
    07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
    05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
    03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

    Jokerit Helsinki


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
    13.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 6:5pp 0:2,2:2,3:1,1:0
    11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
    07.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga over 7:2 2:0,4:2,1:0
    05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
    03.09.19 17:30 Jokerit Helsinki Omsk under 1:3 0:1,0:0,1:2

    Chabarovsk Amur


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    20.09.2019 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    24.09.2019 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    26.09.2019 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    28.09.2019 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
    03.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
    06.10.2019 16:00 Sochi Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    08.10.2019 17:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    10.10.2019 17:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    12.10.2019 17:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    15.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl porovnaj tímy
    17.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Čerepovec porovnaj tímy
    21.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva porovnaj tímy
    23.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
    26.10.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    28.10.2019 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    30.10.2019 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    01.11.2019 17:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    13.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Petrohrad porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    30.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
    02.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    09.01.2020 17:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
    29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
    31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
    24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
    26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
    ukáž viac

    Jokerit Helsinki


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    21.09.2019 16:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    23.09.2019 18:30 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    25.09.2019 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
    28.09.2019 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg porovnaj tímy
    30.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    02.10.2019 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    08.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Sochi porovnaj tímy
    11.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk porovnaj tímy
    13.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
    17.10.2019 17:00 Kazaň Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    26.10.2019 17:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    02.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    13.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    15.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    17.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk porovnaj tímy
    02.12.2019 17:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Jaroslavl porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.12.2019 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    30.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
    06.01.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
    11.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Red Star Kunlun porovnaj tímy
    26.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čeljabinsk porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
    2. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
    3. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
    4. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
    5. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
    6. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
    2. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
    3. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
    4. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
    5. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
    6. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
    7. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
    8. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
    9. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
    10. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
    11. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
    12. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
    2. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
    3. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
    4. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
    5. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
    6. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
    2. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
    3. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
    4. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
    5. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
    6. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
    2. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
    3. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
    4. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
    5. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
    6. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
    2. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
    3. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
    4. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
    5. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
    6. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
    7. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
    8. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
    9. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6
    10. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
    11. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
    12. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 7 1 3 0 0 11 24 13 14
    2. Vitiaz Chekhov 7 2 2 0 1 11 22 11 12
    3. CSKA Moskva 7 3 1 1 0 9 20 11 11
    4. Čeljabinsk 9 1 2 1 2 1 18 17 11
    5. Petrohrad 7 3 1 0 2 1 17 16 10
    6. Nižnyj Novgorod 8 1 2 0 3 3 22 19 10
    7. Ufa 6 4 0 1 0 3 14 11 9
    8. Omsk 7 2 1 1 1 -1 16 17 9
    9. Dynamo Moskva 7 2 1 1 1 -2 18 20 9
    10. Kazaň 5 4 0 0 1 7 19 12 8
    11. Barys Astana 7 4 0 0 3 1 13 12 8
    12. Novosibirsk 7 3 0 2 0 0 16 16 8
    13. Nižněkamsk 7 3 0 1 2 2 18 16 7
    14. Sochi 7 3 0 1 2 -3 15 18 7
    15. Spartak Moskva 8 2 0 3 0 -1 19 20 7
    16. Jaroslavl 6 3 0 0 3 -2 17 19 6
    17. Admiral Vladivostok 6 3 0 0 3 -2 12 14 6
    18. Dynamo Minsk 7 1 1 0 4 -2 19 21 6
    19. Red Star Kunlun 7 1 1 0 4 -2 12 14 6
    20. Dinamo Riga 7 -1 2 0 4 -9 14 23 6
    21. Jokerit Helsinki 6 2 0 1 2 1 21 20 5
    22. Čerepovec 8 0 1 1 4 -9 17 26 5
    23. Magnitogorsk 7 1 0 1 4 -8 10 18 3
    24. Chabarovsk Amur 8 0 0 3 2 -9 11 20 3

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
    2. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
    3. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
    4. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
    5. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
    6. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
    2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
    3. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
    4. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    5. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
    6. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
    7. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
    8. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
    9. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
    10. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    11. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
    12. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
    2. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    3. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
    4. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
    5. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    6. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
    2. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
    3. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
    4. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
    5. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
    6. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
    2. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
    3. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
    4. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
    5. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    6. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
    2. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
    3. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
    4. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
    5. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
    6. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
    7. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
    8. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    9. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
    10. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
    11. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
    12. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 5 -1 3 0 0 7 17 10 10
    2. Vitiaz Chekhov 4 0 2 0 0 8 14 6 8
    3. Nižnyj Novgorod 4 0 2 0 0 8 14 6 8
    4. Dynamo Moskva 4 2 1 0 0 5 13 8 8
    5. Dinamo Riga 4 -1 2 0 1 4 11 7 6
    6. CSKA Moskva 4 1 1 0 1 3 12 9 6
    7. Red Star Kunlun 6 1 1 0 3 -1 10 11 6
    8. Novosibirsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
    9. Kazaň 2 2 0 0 0 2 6 4 4
    10. Admiral Vladivostok 3 2 0 0 1 2 6 4 4
    11. Nižněkamsk 3 2 0 0 1 5 10 5 4
    12. Barys Astana 3 2 0 0 1 2 7 5 4
    13. Ufa 3 2 0 0 1 0 6 6 4
    14. Petrohrad 3 2 0 0 1 0 7 7 4
    15. Dynamo Minsk 4 0 1 0 2 -1 8 9 4
    16. Jaroslavl 4 2 0 0 2 0 12 12 4
    17. Sochi 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
    18. Spartak Moskva 4 1 0 1 1 1 11 10 3
    19. Magnitogorsk 3 1 0 0 2 -2 5 7 2
    20. Omsk 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    21. Jokerit Helsinki 3 1 0 0 2 0 10 10 2
    22. Čerepovec 3 -1 1 0 2 -6 4 10 2
    23. Chabarovsk Amur 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
    24. Čeljabinsk 2 0 0 1 0 -3 5 8 1

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
    2. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
    3. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
    4. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
    5. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
    6. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
    2. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
    3. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
    4. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
    5. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
    6. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
    7. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
    8. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
    9. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
    10. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
    11. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
    12. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
    2. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
    3. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
    4. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
    5. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
    6. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
    2. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
    3. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
    4. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
    5. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
    6. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
    3. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
    4. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
    5. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    6. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    2. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
    3. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
    4. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
    5. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
    6. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
    7. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
    8. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    9. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
    10. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0
    11. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
    12. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 7 1 2 0 2 4 13 9 10
    2. Omsk 5 1 1 1 0 1 11 10 7
    3. Petrohrad 4 1 1 0 1 1 10 9 6
    4. CSKA Moskva 3 2 0 1 -1 6 8 2 5
    5. Ufa 3 2 0 1 -1 3 8 5 5
    6. Jekatěrinburg 2 2 0 0 0 4 7 3 4
    7. Vitiaz Chekhov 3 2 0 0 1 3 8 5 4
    8. Barys Astana 4 2 0 0 2 -1 6 7 4
    9. Kazaň 3 2 0 0 1 5 13 8 4
    10. Spartak Moskva 4 1 0 2 -1 -2 8 10 4
    11. Sochi 3 1 0 1 0 -1 4 5 3
    12. Novosibirsk 3 1 0 1 0 -2 7 9 3
    13. Jokerit Helsinki 3 1 0 1 0 1 11 10 3
    14. Nižněkamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
    15. Čerepovec 5 1 0 1 2 -3 13 16 3
    16. Jaroslavl 2 1 0 0 1 -2 5 7 2
    17. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 6 10 2
    18. Dynamo Minsk 3 1 0 0 2 -1 11 12 2
    19. Nižnyj Novgorod 4 1 0 0 3 -5 8 13 2
    20. Chabarovsk Amur 5 0 0 2 1 -5 8 13 2
    21. Magnitogorsk 4 0 0 1 2 -6 5 11 1
    22. Dynamo Moskva 3 0 0 1 1 -7 5 12 1
    23. Red Star Kunlun 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
    24. Dinamo Riga 3 0 0 0 3 -13 3 16 0