Chabarovsk Amur VS CSKA Moskva


Chabarovsk Amur

CSKA Moskva

Chabarovsk Amur (T1) VS CSKA Moskva (T2)

Chabarovsk Amur

CSKA Moskva

Zaujímavé

Chabarovsk Amur

    CSKA Moskva

      H2H

      • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 12 vzájomných zápasov, čo je 83%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      31.01.2020 10:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva over 4:3 2:0,2:2,0:1
      08.10.2019 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      14.10.2018 16:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 5:0 1:0,3:0,1:0
      21.09.2018 11:30 Chabarovsk Amur CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:2,0:1
      Rusko / KHL / 2017/2018
      01.12.2017 17:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:0 1:0,2:0,1:0
      13.09.2017 11:30 Chabarovsk Amur CSKA Moskva under 2:3ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
      Rusko / KHL / 2016/2017
      01.12.2016 10:30 Chabarovsk Amur CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
      29.09.2016 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 1:2ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
      Rusko / KHL / 2015/2016
      26.11.2015 17:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 2:0 0:0,0:0,2:0
      17.10.2015 09:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva under 3:2 1:0,1:1,1:1
      Rusko / KHL / 2011/2012
      08.01.2012 07:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva over 8:0 1:0,5:0,2:0
      06.10.2011 17:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 2:3ppsn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-

      Chabarovsk Amur

      3 - 3 - 6

      CSKA Moskva

      Chabarovsk Amur


      nenájdený žiadny zápas

      CSKA Moskva


      nenájdený žiadny zápas

      Chabarovsk Amur


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      12.09.2020 18:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva porovnaj tímy
      16.09.2020 18:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      02.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Petrohrad porovnaj tímy
      04.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      06.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Čerepovec porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 Sochi Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk porovnaj tímy
      25.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      13.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
      15.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
      17.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Sochi porovnaj tímy
      08.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl porovnaj tímy
      10.12.2020 18:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      04.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
      31.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
      02.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur porovnaj tímy

      CSKA Moskva


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      02.09.2020 18:30 CSKA Moskva Kazaň porovnaj tímy
      04.09.2020 18:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
      10.09.2020 18:00 Novosibirsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      12.09.2020 18:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Barys Astana CSKA Moskva porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 CSKA Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
      21.09.2020 18:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
      04.10.2020 18:00 CSKA Moskva Omsk porovnaj tímy
      06.10.2020 18:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Magnitogorsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Jokerit Helsinki CSKA Moskva porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
      18.10.2020 18:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
      25.10.2020 18:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
      29.10.2020 18:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Nižněkamsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      23.11.2020 18:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
      08.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva porovnaj tímy
      10.12.2020 18:00 Omsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
      27.12.2020 18:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 CSKA Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      27.01.2021 18:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
      29.01.2021 18:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      02.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 CSKA Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Čerepovec CSKA Moskva porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Kazaň CSKA Moskva porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0