Čerepovec VS Ufa


Čerepovec

Ufa

Čerepovec (T1) VS Ufa (T2)

Čerepovec

Ufa

Zaujímavé

Čerepovec

    Ufa

      H2H

      • 33% vzájomných zápasov (4 z 12) skončilo remízou.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 12 vzájomných zápasov, čo je 75%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      04.10.2019 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
      28.09.2019 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      22.12.2018 12:30 Ufa Čerepovec under 3:2 0:1,1:1,2:0
      04.09.2018 18:30 Čerepovec Ufa over 4:5ppsn 1:3,2:0,1:1,0:0,-:-
      Rusko / KHL / 2017/2018
      10.01.2018 17:00 Čerepovec Ufa under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
      18.09.2017 16:00 Ufa Čerepovec under 0:2 0:0,0:1,0:1
      Rusko / KHL / 2016/2017
      29.01.2017 15:00 Čerepovec Ufa under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
      23.08.2016 16:00 Ufa Čerepovec under 3:2 1:0,1:1,1:1
      Rusko / KHL / 2015/2016
      03.02.2016 15:00 Ufa Čerepovec under 3:0 1:0,2:0,0:0
      11.09.2015 18:30 Čerepovec Ufa under 1:2 1:1,0:1,0:0
      Rusko / KHL / 2011/2012
      26.01.2012 14:00 Ufa Čerepovec under 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
      24.10.2011 17:00 Čerepovec Ufa over 4:2 1:1,3:0,0:1

      Čerepovec

      3 - 4 - 5

      Ufa

      Čerepovec


      nenájdený žiadny zápas

      Ufa


      nenájdený žiadny zápas

      Čerepovec


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Čerepovec Ufa porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Čerepovec Kazaň porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      06.10.2020 18:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Čerepovec porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Barys Astana Čerepovec porovnaj tímy
      15.10.2020 18:00 Čerepovec Čeljabinsk porovnaj tímy
      18.10.2020 18:00 Čerepovec Jekatěrinburg porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 Čerepovec Magnitogorsk porovnaj tímy
      25.10.2020 18:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
      27.10.2020 18:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
      18.11.2020 18:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
      20.11.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Magnitogorsk Čerepovec porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      26.11.2020 18:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Kazaň Čerepovec porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
      04.12.2020 18:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
      06.12.2020 18:00 Čerepovec Omsk porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Čerepovec porovnaj tímy
      07.01.2021 18:00 Omsk Čerepovec porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
      15.01.2021 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Čerepovec porovnaj tímy
      25.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
      27.01.2021 18:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
      29.01.2021 18:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
      02.02.2021 18:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Čerepovec CSKA Moskva porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy

      Ufa


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Čerepovec Ufa porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 Dynamo Minsk Ufa porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Spartak Moskva Ufa porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
      15.09.2020 18:00 Ufa Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
      19.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
      24.09.2020 18:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
      26.09.2020 18:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      30.09.2020 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
      03.10.2020 18:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
      05.10.2020 18:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
      15.10.2020 18:00 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
      17.10.2020 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Sochi Ufa porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Ufa porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
      28.10.2020 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
      01.11.2020 18:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Petrohrad Ufa porovnaj tímy
      20.11.2020 18:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
      28.11.2020 18:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
      30.11.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
      02.12.2020 18:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
      05.12.2020 18:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
      07.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Ufa Dynamo Minsk porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
      03.01.2021 18:00 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
      05.01.2021 18:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
      16.01.2021 18:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
      30.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
      04.02.2021 18:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0