Čerepovec VS Jekatěrinburg


Čerepovec

Jekatěrinburg

Čerepovec (T1) VS Jekatěrinburg (T2)

Čerepovec

Jekatěrinburg

Zaujímavé

Čerepovec

  • Počet remíz tímu Čerepovec je až 18 z celkového počtu 52 zápasov, čo je až 35%.
  • Až 34 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 52 zápasov, to je až 65%.
  • Čerepovec ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Jekatěrinburg

  • 33% zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 17 z celkového počtu 51 zápasov.
  • 32 z celkového počtu 51 zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 12 vzájomných zápasov, čo je 75%.

Pravdepodobnosť výsledku

14.40%
40.20%
45.40%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
14.01.2020 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 3:1 0:0,1:0,2:1
02.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
19.10.2018 18:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 1:3 0:1,0:1,1:1
27.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 4:0 0:0,2:0,2:0
Rusko / KHL / 2017/2018
30.11.2017 15:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 5:0 1:0,2:0,2:0
16.11.2017 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg over 2:5 0:2,0:2,2:1
Rusko / KHL / 2016/2017
19.11.2016 15:00 Čerepovec Jekatěrinburg over 2:4 1:0,0:3,1:1
21.09.2016 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec over 2:4 2:1,0:3,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
09.01.2016 12:30 Jekatěrinburg Čerepovec under 0:2 0:1,0:0,0:1
15.09.2015 18:30 Čerepovec Jekatěrinburg under 4:1 0:0,2:1,2:0
Rusko / KHL / 2011/2012
22.02.2012 14:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
26.11.2011 14:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:3ppsn 0:0,0:2,2:0,0:0,-:-

Čerepovec

4 - 3 - 5

Jekatěrinburg

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 15:10 Dynamo Minsk Čerepovec under 1:3 1:0,0:2,0:1
23.01.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec under 3:0 0:0,0:0,3:0
16.01.20 17:00 Čerepovec Spartak Moskva under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14.01.20 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 3:1 0:0,1:0,2:1
11.01.20 14:00 Jokerit Helsinki Čerepovec over 2:5 1:1,1:3,0:1
10.01.20 17:30 Jokerit Helsinki Čerepovec under 4:1 1:0,2:1,1:0
08.01.20 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:2
05.01.20 15:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0
03.01.20 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 2:3 1:0,1:1,0:2
29.12.19 15:30 Čerepovec Petrohrad under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
25.12.19 17:00 Čerepovec Sochi over 4:2 2:2,1:0,1:0
23.12.19 17:00 Čerepovec Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
21.12.19 15:00 Jaroslavl Čerepovec under 3:2 1:1,1:0,1:1
19.12.19 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec over 8:1 1:1,4:0,3:0
17.12.19 17:30 Petrohrad Čerepovec over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
08.12.19 15:00 Čerepovec Jaroslavl under 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,2:3
06.12.19 17:10 Dynamo Minsk Čerepovec over 3:4sn 0:3,1:0,2:0,0:0,0:1
04.12.19 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
01.12.19 15:00 Čerepovec Novosibirsk over 4:6 1:4,1:0,2:2
28.11.19 17:30 Čerepovec Admiral Vladivostok under 1:0 0:0,1:0,0:0
26.11.19 17:00 Čerepovec Dinamo Riga under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
22.11.19 17:30 Petrohrad Čerepovec over 5:2 2:1,2:0,1:1
20.11.19 17:30 Sochi Čerepovec over 4:2 0:2,1:0,3:0
18.11.19 17:30 CSKA Moskva Čerepovec under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14.11.19 17:00 Čerepovec Omsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
04.11.19 15:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:0,0:2,0:0
02.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1 1:0,1:0,0:1
31.10.19 17:30 Spartak Moskva Čerepovec under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,4:3
28.10.19 17:00 Čerepovec Petrohrad under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
26.10.19 16:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
24.10.19 18:00 Čerepovec Nižněkamsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
19.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Čerepovec over 5:3 1:1,1:2,3:0
17.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.10.19 13:30 Red Star Kunlun Čerepovec under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
12.10.19 16:30 Čerepovec Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
04.10.19 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
02.10.19 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
28.09.19 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
26.09.19 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
23.09.19 18:00 Čerepovec Dinamo Riga over 6:1 1:0,2:0,3:1
21.09.19 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 2:4 1:3,0:1,1:0
18.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
04.09.19 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:2 0:1,1:0,3:1
02.09.19 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 13:00 Jekatěrinburg Kazaň under 2:3 1:1,1:2,0:0
23.01.20 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
21.01.20 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
16.01.20 15:00 Jekatěrinburg Ufa over 4:2 0:0,2:0,2:2
14.01.20 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 3:1 0:0,1:0,2:1
12.01.20 15:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,0:1
09.01.20 15:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok over 5:2 2:0,0:1,3:1
07.01.20 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk over 3:4pp 2:2,0:1,1:0,0:1
05.01.20 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:0 0:0,3:0,0:0
03.01.20 12:30 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 3:2 1:1,2:0,0:1
29.12.19 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 4:2 2:1,2:1,0:0
27.12.19 10:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg over 4:3sn 0:2,1:1,2:0,0:0,2:0
25.12.19 10:30 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
23.12.19 12:30 Red Star Kunlun Jekatěrinburg under 1:4 0:2,1:1,0:1
19.12.19 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 4:3 2:1,2:2,0:0
17.12.19 15:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur under 3:0 2:0,1:0,0:0
07.12.19 13:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga over 5:4 2:0,1:0,2:4
05.12.19 17:30 Sochi Jekatěrinburg under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,3:0
03.12.19 17:30 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
01.12.19 15:00 Jaroslavl Jekatěrinburg under 0:1 0:1,0:0,0:0
28.11.19 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
26.11.19 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 3:4 0:2,1:2,2:0
24.11.19 13:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva under 2:1 0:0,1:0,1:1
21.11.19 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
19.11.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
17.11.19 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 2:4 0:1,1:0,1:3
13.11.19 15:00 Jekatěrinburg Sochi over 5:1 1:0,0:1,4:0
02.11.19 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 3:5 0:2,1:3,2:0
31.10.19 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
29.10.19 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,1:0,1:0
25.10.19 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
21.10.19 16:00 Jekatěrinburg Kazaň over 1:6 0:2,1:1,0:3
18.10.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 1:3 1:2,0:0,0:1
14.10.19 18:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 0:1,2:0,1:0
12.10.19 16:30 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 6:3 0:2,2:0,4:1
10.10.19 18:30 Petrohrad Jekatěrinburg under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
07.10.19 16:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
05.10.19 14:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:4 1:1,0:1,0:2
01.10.19 16:00 Jekatěrinburg Jaroslavl under 4:1 2:0,0:1,2:0
28.09.19 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg over 4:2 2:1,1:0,1:1
26.09.19 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 1:0 0:0,1:0,0:0
24.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
21.09.19 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva over 2:4 1:1,1:3,0:0
19.09.19 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 5:4pp 1:2,3:1,0:1,1:0
17.09.19 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
14.09.19 16:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:5 1:2,2:1,0:2
12.09.19 16:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:1,0:0,0:1
09.09.19 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:1
06.09.19 16:00 Jekatěrinburg Petrohrad over 5:2 0:0,3:1,2:1
04.09.19 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.09.19 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.01.2020 17:30 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
01.02.2020 15:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec porovnaj tímy
03.02.2020 11:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
15.02.2020 11:30 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy

Jekatěrinburg


Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 52 12 11 5 8 36 142 106 73
2. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
3. Dynamo Moskva 52 20 5 7 8 29 148 119 67
4. Spartak Moskva 52 13 8 8 7 27 143 116 66
5. Čerepovec 52 3 8 10 13 -35 107 142 48
6. Dinamo Riga 50 4 5 6 24 -72 82 154 34

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 50 23 6 4 7 47 140 93 74
2. Omsk 52 22 6 6 6 47 143 96 74
3. Barys Astana 52 16 7 7 8 14 130 116 67
4. Jekatěrinburg 51 9 10 7 8 13 133 120 65
5. Novosibirsk 51 17 5 5 14 -4 116 120 59
6. Ufa 51 15 5 7 12 10 126 116 57
7. Red Star Kunlun 54 13 6 7 15 -10 126 136 57
8. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
9. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
10. Nižněkamsk 51 9 6 8 14 -14 121 135 50
11. Čeljabinsk 53 12 4 5 23 -36 107 143 45
12. Chabarovsk Amur 50 10 4 8 16 -21 95 116 44

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 52 22 6 6 6 47 143 96 74
2. Barys Astana 52 16 7 7 8 14 130 116 67
3. Ufa 51 15 5 7 12 10 126 116 57
4. Red Star Kunlun 54 13 6 7 15 -10 126 136 57
5. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
6. Chabarovsk Amur 50 10 4 8 16 -21 95 116 44

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 50 23 6 4 7 47 140 93 74
2. Jekatěrinburg 51 9 10 7 8 13 133 120 65
3. Novosibirsk 51 17 5 5 14 -4 116 120 59
4. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
5. Nižněkamsk 51 9 6 8 14 -14 121 135 50
6. Čeljabinsk 53 12 4 5 23 -36 107 143 45

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Jaroslavl 51 9 9 4 16 5 133 128 58
3. Nižnyj Novgorod 52 12 7 4 18 8 146 138 56
4. Vitiaz Chekhov 51 12 6 8 11 -19 109 128 56
5. Sochi 51 6 7 8 15 -34 102 136 48
6. Dynamo Minsk 51 6 3 10 19 -74 108 182 34

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Petrohrad 52 12 11 5 8 36 142 106 73
3. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
4. Dynamo Moskva 52 20 5 7 8 29 148 119 67
5. Spartak Moskva 52 13 8 8 7 27 143 116 66
6. Jaroslavl 51 9 9 4 16 5 133 128 58
7. Nižnyj Novgorod 52 12 7 4 18 8 146 138 56
8. Vitiaz Chekhov 51 12 6 8 11 -19 109 128 56
9. Sochi 51 6 7 8 15 -34 102 136 48
10. Čerepovec 52 3 8 10 13 -35 107 142 48
11. Dinamo Riga 50 4 5 6 24 -72 82 154 34
12. Dynamo Minsk 51 6 3 10 19 -74 108 182 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 52 28 5 4 6 79 162 83 80
2. Kazaň 50 23 6 4 7 47 140 93 74
3. Omsk 52 22 6 6 6 47 143 96 74
4. Petrohrad 52 12 11 5 8 36 142 106 73
5. Jokerit Helsinki 52 16 8 7 6 22 157 135 71
6. Dynamo Moskva 52 20 5 7 8 29 148 119 67
7. Barys Astana 52 16 7 7 8 14 130 116 67
8. Spartak Moskva 52 13 8 8 7 27 143 116 66
9. Jekatěrinburg 51 9 10 7 8 13 133 120 65
10. Novosibirsk 51 17 5 5 14 -4 116 120 59
11. Jaroslavl 51 9 9 4 16 5 133 128 58
12. Ufa 51 15 5 7 12 10 126 116 57
13. Red Star Kunlun 54 13 6 7 15 -10 126 136 57
14. Nižnyj Novgorod 52 12 7 4 18 8 146 138 56
15. Vitiaz Chekhov 51 12 6 8 11 -19 109 128 56
16. Magnitogorsk 51 12 6 7 13 1 117 116 55
17. Admiral Vladivostok 50 6 9 4 18 -19 108 127 52
18. Nižněkamsk 51 9 6 8 14 -14 121 135 50
19. Sochi 51 6 7 8 15 -34 102 136 48
20. Čerepovec 52 3 8 10 13 -35 107 142 48
21. Čeljabinsk 53 12 4 5 23 -36 107 143 45
22. Chabarovsk Amur 50 10 4 8 16 -21 95 116 44
23. Dinamo Riga 50 4 5 6 24 -72 82 154 34
24. Dynamo Minsk 51 6 3 10 19 -74 108 182 34

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 7 5 3 3 21 74 53 37
2. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
3. Dynamo Moskva 26 13 2 4 1 24 75 51 38
4. Spartak Moskva 25 8 3 3 5 15 72 57 31
5. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
6. Dinamo Riga 25 4 2 5 7 -21 40 61 21

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Omsk 25 16 0 3 3 21 69 48 35
3. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
4. Jekatěrinburg 26 9 4 2 5 16 78 62 36
5. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
6. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
7. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
8. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
9. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
10. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
11. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18
12. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 25 16 0 3 3 21 69 48 35
2. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
3. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
4. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
5. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
6. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Jekatěrinburg 26 9 4 2 5 16 78 62 36
3. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
4. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
5. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
6. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
2. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
3. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
4. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
5. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
6. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
2. Petrohrad 26 7 5 3 3 21 74 53 37
3. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
4. Dynamo Moskva 26 13 2 4 1 24 75 51 38
5. Spartak Moskva 25 8 3 3 5 15 72 57 31
6. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
7. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
8. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
9. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
10. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
11. Dinamo Riga 25 4 2 5 7 -21 40 61 21
12. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 12 4 0 4 28 66 38 40
2. Dynamo Moskva 26 13 2 4 1 24 75 51 38
3. CSKA Moskva 26 13 2 3 3 28 76 48 37
4. Petrohrad 26 7 5 3 3 21 74 53 37
5. Ufa 27 12 2 4 3 24 77 53 36
6. Jekatěrinburg 26 9 4 2 5 16 78 62 36
7. Red Star Kunlun 29 6 5 4 5 3 73 70 36
8. Omsk 25 16 0 3 3 21 69 48 35
9. Magnitogorsk 25 8 4 3 3 15 65 50 35
10. Vitiaz Chekhov 26 5 5 5 1 7 64 57 35
11. Jokerit Helsinki 27 10 3 3 5 9 83 74 35
12. Nižnyj Novgorod 27 7 4 3 6 7 72 65 33
13. Spartak Moskva 25 8 3 3 5 15 72 57 31
14. Jaroslavl 26 9 3 1 9 8 67 59 31
15. Barys Astana 26 7 3 5 3 -3 65 68 31
16. Nižněkamsk 26 6 4 3 6 5 76 71 31
17. Chabarovsk Amur 24 10 1 5 2 4 51 47 29
18. Novosibirsk 24 10 2 1 8 6 54 48 29
19. Sochi 26 3 5 3 7 -10 60 70 29
20. Admiral Vladivostok 24 6 3 3 6 -2 55 57 27
21. Čerepovec 26 4 3 7 2 -12 53 65 27
22. Dynamo Minsk 27 3 3 6 6 -25 59 84 24
23. Dinamo Riga 25 4 2 5 7 -21 40 61 21
24. Čeljabinsk 24 5 1 4 9 -19 51 70 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
2. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
3. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
4. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
5. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
6. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 11 2 4 3 19 74 55 34
2. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
3. Barys Astana 26 9 4 2 5 17 65 48 36
4. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
5. Novosibirsk 27 7 3 4 6 -10 62 72 30
6. Ufa 24 3 3 3 9 -14 49 63 21
7. Red Star Kunlun 25 7 1 3 10 -13 53 66 21
8. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
9. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
10. Nižněkamsk 25 3 2 5 8 -19 45 64 19
11. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27
12. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
2. Barys Astana 26 9 4 2 5 17 65 48 36
3. Ufa 24 3 3 3 9 -14 49 63 21
4. Red Star Kunlun 25 7 1 3 10 -13 53 66 21
5. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
6. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 11 2 4 3 19 74 55 34
2. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
3. Novosibirsk 27 7 3 4 6 -10 62 72 30
4. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
5. Nižněkamsk 25 3 2 5 8 -19 45 64 19
6. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Jaroslavl 25 0 6 3 7 -3 66 69 27
3. Nižnyj Novgorod 25 5 3 1 12 1 74 73 23
4. Vitiaz Chekhov 25 7 1 3 10 -26 45 71 21
5. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
6. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
3. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
4. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
5. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
6. Jaroslavl 25 0 6 3 7 -3 66 69 27
7. Nižnyj Novgorod 25 5 3 1 12 1 74 73 23
8. Vitiaz Chekhov 25 7 1 3 10 -26 45 71 21
9. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
10. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
11. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
12. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 15 3 1 3 51 86 35 43
2. Omsk 27 6 6 3 3 26 74 48 39
3. Barys Astana 26 9 4 2 5 17 65 48 36
4. Petrohrad 26 5 6 2 5 15 68 53 36
5. Jokerit Helsinki 25 6 5 4 1 13 74 61 36
6. Spartak Moskva 27 5 5 5 2 12 71 59 35
7. Kazaň 26 11 2 4 3 19 74 55 34
8. Novosibirsk 27 7 3 4 6 -10 62 72 30
9. Jekatěrinburg 25 0 6 5 3 -3 55 58 29
10. Dynamo Moskva 26 7 3 3 7 5 73 68 29
11. Jaroslavl 25 0 6 3 7 -3 66 69 27
12. Čeljabinsk 29 7 3 1 14 -17 56 73 27
13. Admiral Vladivostok 26 0 6 1 12 -17 53 70 25
14. Nižnyj Novgorod 25 5 3 1 12 1 74 73 23
15. Ufa 24 3 3 3 9 -14 49 63 21
16. Red Star Kunlun 25 7 1 3 10 -13 53 66 21
17. Vitiaz Chekhov 25 7 1 3 10 -26 45 71 21
18. Čerepovec 26 -1 5 3 11 -23 54 77 21
19. Magnitogorsk 26 4 2 4 10 -14 52 66 20
20. Nižněkamsk 25 3 2 5 8 -19 45 64 19
21. Sochi 25 3 2 5 8 -24 42 66 19
22. Chabarovsk Amur 26 0 3 3 14 -25 44 69 15
23. Dinamo Riga 25 0 3 1 17 -51 42 93 13
24. Dynamo Minsk 24 3 0 4 13 -49 49 98 10