Čerepovec VS Dinamo Riga


Čerepovec

Dinamo Riga

Čerepovec (T1) VS Dinamo Riga (T2)

Čerepovec

Dinamo Riga

Zaujímavé

Čerepovec

  • Až 22 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 31 zápasov, to je až 71%.
  • Čerepovec už 6 zápasov v rade neremízovali.

Dinamo Riga

  • Mužsvo Dinamo Riga prehralo až 69% svojích zápasov (18 prehier z 26).
  • Dinamo Riga už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Dinamo Riga ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Dinamo Riga už 7 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 44% vzájomných zápasov (7 z 16) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 16 vzájomných zápasov, čo je 69%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
08.01.2020 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 2:3ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:2
04.12.2019 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
26.11.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
23.09.2019 18:00 Čerepovec Dinamo Riga over 6:1 1:0,2:0,3:1
Rusko / KHL / 2018/2019
20.02.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
08.01.2019 15:00 Čerepovec Dinamo Riga under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
30.10.2018 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.09.2018 15:00 Dinamo Riga Čerepovec under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
17.10.2017 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
13.10.2017 18:00 Čerepovec Dinamo Riga under 3:1 0:0,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
03.01.2017 18:30 Dinamo Riga Čerepovec over 5:2 3:0,2:0,0:2
11.10.2016 18:00 Čerepovec Dinamo Riga over 4:3 3:1,0:2,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
01.02.2016 17:30 Čerepovec Dinamo Riga under 1:3 0:0,1:1,0:2
27.08.2015 18:30 Dinamo Riga Čerepovec under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
06.11.2011 16:00 Dinamo Riga Čerepovec under 1:4 0:0,1:2,0:2
07.10.2011 17:00 Čerepovec Dinamo Riga over 4:2 2:1,0:0,2:1

Čerepovec

6 - 7 - 3

Dinamo Riga

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.12.20 17:00 Jaroslavl Čerepovec over 5:1 1:0,1:1,3:0
29.11.20 15:00 Kazaň Čerepovec over 5:2 3:1,2:1,0:0
26.11.20 17:00 Čerepovec Petrohrad under 2:3 0:0,2:0,0:3
24.11.20 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 2:1 0:0,1:1,1:0
22.11.20 13:00 Magnitogorsk Čerepovec under 1:4 1:0,0:2,0:2
20.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
18.11.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
14.11.20 15:00 Čerepovec Petrohrad under 0:2 0:1,0:1,0:0
12.11.20 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:3
08.11.20 15:00 Čerepovec Barys Astana under 1:3 0:2,1:0,0:1
01.11.20 15:00 Čerepovec Jokerit Helsinki over 5:2 1:1,1:1,3:0
30.10.20 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 0:3 0:0,0:2,0:1
27.10.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 3:4 2:1,0:2,1:1
25.10.20 15:10 Dynamo Minsk Čerepovec under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
23.10.20 18:00 Čerepovec Magnitogorsk over 4:5 0:0,3:1,1:4
21.10.20 18:00 Čerepovec Sochi under 2:0 0:0,2:0,0:0
18.10.20 16:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:1 2:1,0:0,0:0
15.10.20 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 0:4 0:0,0:4,0:0
10.10.20 13:00 Barys Astana Čerepovec under 2:3 0:3,2:0,0:0
08.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:1 1:0,0:0,2:1
06.10.20 14:30 Novosibirsk Čerepovec under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:3
01.10.20 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki over 2:5 1:1,1:1,0:3
29.09.20 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
27.09.20 16:30 Čerepovec Kazaň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
24.09.20 18:30 CSKA Moskva Čerepovec under 5:0 2:0,0:0,3:0
22.09.20 16:00 Čeljabinsk Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
17.09.20 18:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec over 3:4pp 1:2,0:0,2:1,0:1
13.09.20 16:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:0
07.09.20 18:00 Čerepovec Novosibirsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
05.09.20 16:30 Čerepovec Ufa under 1:4 0:2,0:1,1:1
03.09.20 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur over 6:4 2:2,1:2,3:0

Dinamo Riga


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.12.20 14:00 Dinamo Riga Čeljabinsk over 3:4 0:3,1:1,2:0
30.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga under 4:1 0:0,3:1,1:0
28.11.20 15:00 Sochi Dinamo Riga under 3:2 1:0,2:2,0:0
25.11.20 18:30 Dinamo Riga Novosibirsk under 2:3 0:2,1:0,1:1
23.11.20 17:00 Red Star Kunlun Dinamo Riga over 4:5pp 1:2,0:1,3:1,0:1
21.11.20 15:00 Jaroslavl Dinamo Riga under 3:1 0:0,2:0,1:1
19.11.20 17:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga over 6:1 2:0,1:1,3:0
16.11.20 18:30 Dinamo Riga Red Star Kunlun over 5:3 1:2,3:1,1:0
14.11.20 16:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
12.11.20 18:30 Dinamo Riga Sochi under 1:3 0:0,0:0,1:3
07.11.20 15:00 Dinamo Riga Nižněkamsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
03.11.20 14:30 Barys Astana Dinamo Riga under 3:0 1:0,2:0,0:0
01.11.20 13:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga over 7:2 1:1,4:0,2:1
30.10.20 15:00 Čeljabinsk Dinamo Riga over 5:1 3:1,1:0,1:0
28.10.20 17:10 Dynamo Minsk Dinamo Riga under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.10.20 17:00 Dinamo Riga Jaroslavl under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:2
11.10.20 15:30 Dynamo Minsk Dinamo Riga over 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,3:2
09.10.20 17:30 Jokerit Helsinki Dinamo Riga under 4:1 2:0,2:1,0:0
05.10.20 18:30 Sochi Dinamo Riga over 4:2 1:0,1:0,2:2
03.10.20 16:00 Vitiaz Chekhov Dinamo Riga over 6:1 1:1,2:0,3:0
01.10.20 17:30 Dinamo Riga Dynamo Minsk over 4:3sn 0:1,2:2,1:0,0:0,2:1
16.09.20 11:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.09.20 14:30 Novosibirsk Dinamo Riga over 4:3pp 0:0,0:3,3:0,1:0
08.09.20 17:00 Dinamo Riga Vitiaz Chekhov over 4:3 2:1,1:2,1:0
05.09.20 16:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki under 1:3 1:1,0:1,0:1
03.09.20 16:00 Dinamo Riga Barys Astana under 2:3 0:3,1:0,1:0

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.12.2020 18:30 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
06.12.2020 15:00 Čerepovec Omsk porovnaj tímy
09.12.2020 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
11.12.2020 17:30 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
13.12.2020 15:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
22.12.2020 18:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
24.12.2020 18:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
26.12.2020 15:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Čerepovec Nižněkamsk porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
05.01.2021 18:00 Red Star Kunlun Čerepovec porovnaj tímy
07.01.2021 18:00 Omsk Čerepovec porovnaj tímy
10.01.2021 18:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
15.01.2021 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2021 18:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
29.01.2021 18:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
02.02.2021 18:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
05.02.2021 18:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Čerepovec CSKA Moskva porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy

Dinamo Riga


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.12.2020 18:30 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
07.12.2020 17:30 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
09.12.2020 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
12.12.2020 16:00 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
15.12.2020 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
21.12.2020 18:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
26.12.2020 15:10 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
28.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga porovnaj tímy
30.12.2020 18:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
04.01.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
09.01.2021 18:00 Dinamo Riga Jaroslavl porovnaj tímy
12.01.2021 18:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
15.01.2021 18:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
17.01.2021 18:00 Nižněkamsk Dinamo Riga porovnaj tímy
19.01.2021 18:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
21.01.2021 18:00 Magnitogorsk Dinamo Riga porovnaj tímy
27.01.2021 18:00 Dinamo Riga Omsk porovnaj tímy
29.01.2021 18:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
02.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
04.02.2021 18:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
07.02.2021 18:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
16.02.2021 18:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
18.02.2021 18:00 Jaroslavl Dinamo Riga porovnaj tímy
20.02.2021 18:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
23.02.2021 18:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
25.02.2021 18:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
27.02.2021 18:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 33 10 6 4 3 22 99 77 48
2. Omsk 31 18 1 6 -1 32 91 59 46
3. Ufa 34 6 7 3 8 9 100 91 43
4. Čeljabinsk 32 14 3 2 8 20 85 65 42
5. Magnitogorsk 32 10 4 4 6 13 91 78 40
6. Jekatěrinburg 30 9 4 6 1 13 91 78 40
7. Novosibirsk 33 11 2 3 12 -5 85 90 33
8. Nižnyj Novgorod 31 4 5 4 9 -7 85 92 32
9. Barys Astana 28 4 4 5 6 -15 60 75 29
10. Chabarovsk Amur 34 5 4 2 17 -23 79 102 28
11. Nižněkamsk 31 6 2 0 21 -40 72 112 20
12. Red Star Kunlun 30 5 0 4 17 -40 67 107 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 32 16 4 3 2 43 110 67 51
2. Petrohrad 32 16 2 4 4 25 98 73 44
3. Jaroslavl 30 10 5 4 2 33 88 55 44
4. Dynamo Minsk 31 4 7 3 7 11 91 80 39
5. Dynamo Moskva 30 10 3 4 6 7 90 83 36
6. Jokerit Helsinki 26 10 3 2 6 21 86 65 34
7. Spartak Moskva 32 6 4 6 6 -9 83 92 34
8. Čerepovec 31 5 5 2 12 -20 66 86 32
9. Vitiaz Chekhov 30 4 5 2 12 -3 88 91 30
10. Sochi 32 6 1 6 12 -43 60 103 22
11. Dinamo Riga 25 0 2 4 13 -44 48 92 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 31 18 1 6 -1 32 91 59 46
2. Ufa 34 6 7 3 8 9 100 91 43
3. Novosibirsk 33 11 2 3 12 -5 85 90 33
4. Barys Astana 28 4 4 5 6 -15 60 75 29
5. Chabarovsk Amur 34 5 4 2 17 -23 79 102 28
6. Red Star Kunlun 30 5 0 4 17 -40 67 107 14

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 32 16 2 4 4 25 98 73 44
2. Jokerit Helsinki 26 10 3 2 6 21 86 65 34
3. Spartak Moskva 32 6 4 6 6 -9 83 92 34
4. Čerepovec 31 5 5 2 12 -20 66 86 32
5. Vitiaz Chekhov 30 4 5 2 12 -3 88 91 30
6. Sochi 32 6 1 6 12 -43 60 103 22

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 33 10 6 4 3 22 99 77 48
2. Čeljabinsk 32 14 3 2 8 20 85 65 42
3. Magnitogorsk 32 10 4 4 6 13 91 78 40
4. Jekatěrinburg 30 9 4 6 1 13 91 78 40
5. Nižnyj Novgorod 31 4 5 4 9 -7 85 92 32
6. Nižněkamsk 31 6 2 0 21 -40 72 112 20

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 32 16 4 3 2 43 110 67 51
2. Jaroslavl 30 10 5 4 2 33 88 55 44
3. Dynamo Minsk 31 4 7 3 7 11 91 80 39
4. Dynamo Moskva 30 10 3 4 6 7 90 83 36
5. Dinamo Riga 25 0 2 4 13 -44 48 92 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 32 16 4 3 2 43 110 67 51
2. Kazaň 33 10 6 4 3 22 99 77 48
3. Omsk 31 18 1 6 -1 32 91 59 46
4. Petrohrad 32 16 2 4 4 25 98 73 44
5. Jaroslavl 30 10 5 4 2 33 88 55 44
6. Ufa 34 6 7 3 8 9 100 91 43
7. Čeljabinsk 32 14 3 2 8 20 85 65 42
8. Magnitogorsk 32 10 4 4 6 13 91 78 40
9. Jekatěrinburg 30 9 4 6 1 13 91 78 40
10. Dynamo Minsk 31 4 7 3 7 11 91 80 39
11. Dynamo Moskva 30 10 3 4 6 7 90 83 36
12. Jokerit Helsinki 26 10 3 2 6 21 86 65 34
13. Spartak Moskva 32 6 4 6 6 -9 83 92 34
14. Novosibirsk 33 11 2 3 12 -5 85 90 33
15. Čerepovec 31 5 5 2 12 -20 66 86 32
16. Nižnyj Novgorod 31 4 5 4 9 -7 85 92 32
17. Vitiaz Chekhov 30 4 5 2 12 -3 88 91 30
18. Barys Astana 28 4 4 5 6 -15 60 75 29
19. Chabarovsk Amur 34 5 4 2 17 -23 79 102 28
20. Sochi 32 6 1 6 12 -43 60 103 22
21. Nižněkamsk 31 6 2 0 21 -40 72 112 20
22. Red Star Kunlun 30 5 0 4 17 -40 67 107 14
23. Dinamo Riga 25 0 2 4 13 -44 48 92 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
2. Omsk 15 11 1 2 -2 28 50 22 28
3. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
4. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
5. Magnitogorsk 17 8 0 2 5 1 45 44 18
6. Jekatěrinburg 14 3 2 5 -3 8 41 33 19
7. Novosibirsk 18 6 2 2 4 -2 49 51 22
8. Nižnyj Novgorod 17 9 0 4 0 7 54 47 22
9. Barys Astana 14 4 1 4 0 -4 31 35 16
10. Chabarovsk Amur 16 6 1 1 6 5 40 35 17
11. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -18 42 60 12
12. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 1 3 -1 23 55 32 27
2. Petrohrad 17 7 1 2 4 4 47 43 20
3. Jaroslavl 17 6 3 1 3 20 53 33 25
4. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
5. Dynamo Moskva 16 5 2 2 3 8 52 44 20
6. Jokerit Helsinki 12 8 0 0 4 22 45 23 16
7. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
8. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
9. Vitiaz Chekhov 17 3 2 1 8 -11 46 57 15
10. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10
11. Dinamo Riga 10 1 1 2 3 -6 24 30 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 15 11 1 2 -2 28 50 22 28
2. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
3. Novosibirsk 18 6 2 2 4 -2 49 51 22
4. Barys Astana 14 4 1 4 0 -4 31 35 16
5. Chabarovsk Amur 16 6 1 1 6 5 40 35 17
6. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 17 7 1 2 4 4 47 43 20
2. Jokerit Helsinki 12 8 0 0 4 22 45 23 16
3. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
4. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
5. Vitiaz Chekhov 17 3 2 1 8 -11 46 57 15
6. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
2. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
3. Magnitogorsk 17 8 0 2 5 1 45 44 18
4. Jekatěrinburg 14 3 2 5 -3 8 41 33 19
5. Nižnyj Novgorod 17 9 0 4 0 7 54 47 22
6. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -18 42 60 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 1 3 -1 23 55 32 27
2. Jaroslavl 17 6 3 1 3 20 53 33 25
3. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
4. Dynamo Moskva 16 5 2 2 3 8 52 44 20
5. Dinamo Riga 10 1 1 2 3 -6 24 30 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 15 11 1 2 -2 28 50 22 28
2. CSKA Moskva 17 10 1 3 -1 23 55 32 27
3. Kazaň 15 8 2 2 -1 20 50 30 26
4. Jaroslavl 17 6 3 1 3 20 53 33 25
5. Ufa 16 4 3 2 2 8 50 42 22
6. Nižnyj Novgorod 17 9 0 4 0 7 54 47 22
7. Novosibirsk 18 6 2 2 4 -2 49 51 22
8. Čeljabinsk 14 5 2 2 1 14 42 28 20
9. Petrohrad 17 7 1 2 4 4 47 43 20
10. Dynamo Moskva 16 5 2 2 3 8 52 44 20
11. Jekatěrinburg 14 3 2 5 -3 8 41 33 19
12. Dynamo Minsk 16 -1 5 1 5 4 43 39 19
13. Spartak Moskva 15 1 3 4 0 3 45 42 18
14. Magnitogorsk 17 8 0 2 5 1 45 44 18
15. Chabarovsk Amur 16 6 1 1 6 5 40 35 17
16. Jokerit Helsinki 12 8 0 0 4 22 45 23 16
17. Barys Astana 14 4 1 4 0 -4 31 35 16
18. Vitiaz Chekhov 17 3 2 1 8 -11 46 57 15
19. Čerepovec 16 5 1 0 9 -11 33 44 14
20. Nižněkamsk 18 2 2 0 12 -18 42 60 12
21. Red Star Kunlun 13 4 0 2 5 -8 36 44 10
22. Sochi 15 3 0 4 4 -20 31 51 10
23. Dinamo Riga 10 1 1 2 3 -6 24 30 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 18 2 4 2 4 2 49 47 22
2. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
3. Ufa 18 2 4 1 6 1 50 49 21
4. Čeljabinsk 18 9 1 0 7 6 43 37 22
5. Magnitogorsk 15 2 4 2 1 12 46 34 22
6. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
7. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
8. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
9. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
10. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
11. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8
12. Red Star Kunlun 17 1 0 2 12 -32 31 63 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
2. Petrohrad 15 9 1 2 0 21 51 30 24
3. Jaroslavl 13 4 2 3 -1 13 35 22 19
4. Dynamo Minsk 15 5 2 2 2 7 48 41 20
5. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
6. Jokerit Helsinki 14 2 3 2 2 -1 41 42 18
7. Spartak Moskva 17 5 1 2 6 -12 38 50 16
8. Čerepovec 15 0 4 2 3 -9 33 42 18
9. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
10. Sochi 17 3 1 2 8 -23 29 52 12
11. Dinamo Riga 15 -1 1 2 10 -38 24 62 4

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
2. Ufa 18 2 4 1 6 1 50 49 21
3. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
4. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
5. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
6. Red Star Kunlun 17 1 0 2 12 -32 31 63 4

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 15 9 1 2 0 21 51 30 24
2. Jokerit Helsinki 14 2 3 2 2 -1 41 42 18
3. Spartak Moskva 17 5 1 2 6 -12 38 50 16
4. Čerepovec 15 0 4 2 3 -9 33 42 18
5. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
6. Sochi 17 3 1 2 8 -23 29 52 12

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 18 2 4 2 4 2 49 47 22
2. Čeljabinsk 18 9 1 0 7 6 43 37 22
3. Magnitogorsk 15 2 4 2 1 12 46 34 22
4. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
5. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
6. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
2. Jaroslavl 13 4 2 3 -1 13 35 22 19
3. Dynamo Minsk 15 5 2 2 2 7 48 41 20
4. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
5. Dinamo Riga 15 -1 1 2 10 -38 24 62 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 15 9 1 2 0 21 51 30 24
2. CSKA Moskva 15 6 3 0 3 20 55 35 24
3. Magnitogorsk 15 2 4 2 1 12 46 34 22
4. Čeljabinsk 18 9 1 0 7 6 43 37 22
5. Kazaň 18 2 4 2 4 2 49 47 22
6. Jekatěrinburg 16 6 2 1 4 5 50 45 21
7. Ufa 18 2 4 1 6 1 50 49 21
8. Dynamo Minsk 15 5 2 2 2 7 48 41 20
9. Jaroslavl 13 4 2 3 -1 13 35 22 19
10. Omsk 16 7 0 4 1 4 41 37 18
11. Jokerit Helsinki 14 2 3 2 2 -1 41 42 18
12. Čerepovec 15 0 4 2 3 -9 33 42 18
13. Dynamo Moskva 14 5 1 2 3 -1 38 39 16
14. Spartak Moskva 17 5 1 2 6 -12 38 50 16
15. Vitiaz Chekhov 13 1 3 1 4 8 42 34 15
16. Barys Astana 14 0 3 1 6 -11 29 40 13
17. Sochi 17 3 1 2 8 -23 29 52 12
18. Novosibirsk 15 5 0 1 8 -3 36 39 11
19. Chabarovsk Amur 18 -1 3 1 11 -28 39 67 11
20. Nižnyj Novgorod 14 -5 5 0 9 -14 31 45 10
21. Nižněkamsk 13 4 0 0 9 -22 30 52 8
22. Dinamo Riga 15 -1 1 2 10 -38 24 62 4
23. Red Star Kunlun 17 1 0 2 12 -32 31 63 4