Čeljabinsk VS Dynamo Moskva


Čeljabinsk

Dynamo Moskva

Čeljabinsk (T1) VS Dynamo Moskva (T2)

Čeljabinsk

Dynamo Moskva

Zaujímavé

Čeljabinsk

  • Z celkového počtu 59 prehralo mužstvo Čeljabinsk až 53% svojích zápasov. 31 prehraných zápasov.
  • Až 38 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 59 zápasov, to je až 64%.

Dynamo Moskva

  • 38 z celkového počtu 59 zápasov tímu Dynamo Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.

H2H

  • 27% vzájomných zápasov (3 z 11) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 11 vzájomných zápasov, čo je 82%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
09.10.2019 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
Rusko / KHL / 2018/2019
18.02.2019 17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
01.10.2018 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 1:0 0:0,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
03.01.2018 12:30 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 2:3ppsn 1:0,0:0,1:2,0:0,-:-
13.09.2017 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 1:4 0:2,0:1,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
23.01.2017 17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 6:2 3:0,2:1,1:1
23.11.2016 15:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
24.12.2015 15:30 Čeljabinsk Dynamo Moskva over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
24.09.2015 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
27.12.2011 14:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 2:3 0:0,0:2,2:1
14.10.2011 17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 0:2 0:1,0:0,0:1

Čeljabinsk

5 - 3 - 3

Dynamo Moskva

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 15:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 5:0 2:0,1:0,2:0
17.02.20 15:00 Čeljabinsk Čerepovec over 2:4 0:2,0:0,2:2
15.02.20 13:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,3:1
11.02.20 17:30 Jokerit Helsinki Čeljabinsk under 3:2 0:0,1:2,2:0
30.01.20 15:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 3:1 1:0,0:0,2:1
27.01.20 15:00 Čeljabinsk Kazaň over 2:4 0:1,0:2,2:1
25.01.20 15:00 Spartak Moskva Čeljabinsk under 4:0 0:0,1:0,3:0
23.01.20 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
21.01.20 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk over 5:2 2:0,1:2,2:0
16.01.20 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 3:4sn 1:0,2:0,0:3,0:0,1:2
14.01.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
12.01.20 13:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:2
07.01.20 15:00 Sochi Čeljabinsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
05.01.20 15:30 Kazaň Čeljabinsk over 4:3pp 0:1,0:2,3:0,1:0
03.01.20 15:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk over 1:6 1:3,0:0,0:3
30.12.19 15:00 Čeljabinsk Omsk over 1:5 1:0,0:3,0:2
27.12.19 15:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:5 1:1,1:2,0:2
25.12.19 17:30 Omsk Čeljabinsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
23.12.19 17:00 Čerepovec Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
21.12.19 13:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
19.12.19 15:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
09.12.19 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.12.19 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
05.12.19 17:30 Nižněkamsk Čeljabinsk over 6:4 1:1,3:1,2:2
03.12.19 15:00 Ufa Čeljabinsk over 5:2 2:1,2:1,1:0
28.11.19 15:00 Čeljabinsk Ufa over 4:2 2:0,0:1,2:1
26.11.19 15:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 2:3 1:0,0:3,1:0
24.11.19 13:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 4:0 2:0,1:0,1:0
19.11.19 15:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki over 2:5 0:2,1:3,1:0
17.11.19 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 2:4 0:1,1:0,1:3
14.11.19 17:00 Kazaň Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
12.11.19 15:00 Magnitogorsk Čeljabinsk over 5:2 1:1,2:0,2:1
02.11.19 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 3:5 0:2,1:3,2:0
30.10.19 15:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
26.10.19 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 1:2 1:1,0:1,0:0
23.10.19 18:30 Dinamo Riga Čeljabinsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
21.10.19 18:30 Jaroslavl Čeljabinsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
19.10.19 16:00 CSKA Moskva Čeljabinsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
17.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 3:1 1:0,2:0,0:1
14.10.19 16:00 Čeljabinsk Dinamo Riga over 3:4 1:2,1:2,2:1
12.10.19 14:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
07.10.19 16:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
05.10.19 16:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:2 1:2,0:0,0:0
03.10.19 18:10 Dynamo Minsk Čeljabinsk over 5:3 2:0,2:1,1:2
29.09.19 14:00 Čeljabinsk Jaroslavl under 2:1 0:0,2:1,0:0
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
23.09.19 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
18.09.19 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
15.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
14.09.19 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
11.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
10.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
04.09.19 16:00 Čeljabinsk Petrohrad over 3:4pp 0:1,3:2,0:0,0:1
02.09.19 16:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov over 2:4 1:1,1:1,0:2

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 17:30 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,4:3
17.02.20 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva under 5:0 2:0,3:0,0:0
15.02.20 16:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva over 6:7pp 5:2,0:3,1:1,0:1
03.02.20 17:30 Dynamo Moskva Jaroslavl under 3:1 1:1,1:0,1:0
01.02.20 15:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 0:4 0:2,0:2,0:0
30.01.20 17:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga over 5:2 1:1,1:0,3:1
28.01.20 17:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 5:1 2:0,1:0,2:1
23.01.20 17:30 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov under 3:1 0:0,1:0,2:1
21.01.20 17:30 Dynamo Moskva Kazaň under 0:2 0:1,0:0,0:1
16.01.20 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva over 6:4 2:1,2:2,2:1
12.01.20 15:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
10.01.20 15:00 Ufa Dynamo Moskva over 3:4 0:1,1:1,2:2
08.01.20 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:4 1:0,0:3,0:1
07.01.20 15:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur over 4:2 2:0,0:2,2:0
05.01.20 15:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
03.01.20 15:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun under 2:0 0:0,1:0,1:0
29.12.19 13:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva over 5:4sn 3:1,0:1,1:2,0:0,2:0
27.12.19 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
25.12.19 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
22.12.19 15:00 Dynamo Moskva Sochi under 3:1 0:0,1:1,2:0
19.12.19 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec over 8:1 1:1,4:0,3:0
17.12.19 17:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
09.12.19 17:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
06.12.19 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva under 0:4 0:2,0:2,0:0
04.12.19 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 2:1 1:1,0:0,1:0
01.12.19 15:00 Kazaň Dynamo Moskva over 5:2 4:1,1:1,0:0
29.11.19 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
26.11.19 17:30 Dynamo Moskva Jaroslavl under 4:1 1:0,2:1,1:0
22.11.19 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva under 3:1 1:1,1:0,1:0
20.11.19 18:30 Dinamo Riga Dynamo Moskva over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
18.11.19 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva over 4:6 1:2,0:3,3:1
16.11.19 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk over 4:2 2:0,0:0,2:2
14.11.19 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
12.11.19 17:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk over 3:6 0:1,0:2,3:3
03.11.19 15:30 Omsk Dynamo Moskva over 4:3 1:1,1:0,2:2
31.10.19 17:30 Dynamo Moskva Ufa under 4:1 1:0,3:0,0:1
29.10.19 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
23.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
21.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 1:5 0:1,0:3,1:1
19.10.19 09:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 1:2 1:1,0:0,0:1
16.10.19 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
14.10.19 18:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 6:3 1:2,2:0,3:1
12.10.19 16:30 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 6:3 0:2,2:0,4:1
09.10.19 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 14:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:4 1:1,0:1,0:2
02.10.19 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
30.09.19 18:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
28.09.19 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.09.19 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 3:4 1:2,1:2,1:0
21.09.19 16:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga under 4:1 0:0,2:0,2:1
19.09.19 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
17.09.19 18:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,1:1,3:0
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva over 5:2 1:1,2:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2020 13:00 Čeljabinsk Novosibirsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.02.2020 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.02.2020 15:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
25.02.2020 17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 59 15 13 5 8 52 166 114 87
2. Jokerit Helsinki 59 19 9 8 6 26 180 154 82
3. Dynamo Moskva 59 23 6 8 8 37 174 137 78
4. Spartak Moskva 59 16 8 8 11 26 162 136 72
5. Čerepovec 60 4 9 10 18 -47 121 168 54
6. Dinamo Riga 59 4 6 7 29 -81 98 179 39

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 58 30 6 5 6 61 167 106 89
2. Omsk 59 23 7 8 6 47 160 113 82
3. Barys Astana 59 22 7 8 7 21 151 130 80
4. Jekatěrinburg 59 10 11 8 11 10 158 148 72
5. Novosibirsk 58 18 7 6 14 -3 130 133 70
6. Ufa 59 18 5 10 11 10 148 138 66
7. Magnitogorsk 58 11 8 8 15 -4 132 136 62
8. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
9. Chabarovsk Amur 59 13 6 9 16 -9 125 134 59
10. Nižněkamsk 58 13 6 8 17 -4 147 151 58
11. Admiral Vladivostok 59 5 10 4 26 -50 120 170 54
12. Čeljabinsk 59 13 5 5 26 -33 124 157 51

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 59 23 7 8 6 47 160 113 82
2. Barys Astana 59 22 7 8 7 21 151 130 80
3. Ufa 59 18 5 10 11 10 148 138 66
4. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
5. Chabarovsk Amur 59 13 6 9 16 -9 125 134 59
6. Admiral Vladivostok 59 5 10 4 26 -50 120 170 54

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 58 30 6 5 6 61 167 106 89
2. Jekatěrinburg 59 10 11 8 11 10 158 148 72
3. Novosibirsk 58 18 7 6 14 -3 130 133 70
4. Magnitogorsk 58 11 8 8 15 -4 132 136 62
5. Nižněkamsk 58 13 6 8 17 -4 147 151 58
6. Čeljabinsk 59 13 5 5 26 -33 124 157 51

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 33 5 4 8 93 187 94 90
2. Jaroslavl 59 14 9 4 19 17 160 143 68
3. Vitiaz Chekhov 58 12 7 9 14 -26 127 153 61
4. Nižnyj Novgorod 59 14 7 4 23 -2 160 162 60
5. Sochi 58 7 8 9 17 -35 118 153 55
6. Dynamo Minsk 58 7 3 11 23 -88 123 211 37

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 33 5 4 8 93 187 94 90
2. Petrohrad 59 15 13 5 8 52 166 114 87
3. Jokerit Helsinki 59 19 9 8 6 26 180 154 82
4. Dynamo Moskva 59 23 6 8 8 37 174 137 78
5. Spartak Moskva 59 16 8 8 11 26 162 136 72
6. Jaroslavl 59 14 9 4 19 17 160 143 68
7. Vitiaz Chekhov 58 12 7 9 14 -26 127 153 61
8. Nižnyj Novgorod 59 14 7 4 23 -2 160 162 60
9. Sochi 58 7 8 9 17 -35 118 153 55
10. Čerepovec 60 4 9 10 18 -47 121 168 54
11. Dinamo Riga 59 4 6 7 29 -81 98 179 39
12. Dynamo Minsk 58 7 3 11 23 -88 123 211 37
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 33 5 4 8 93 187 94 90
2. Kazaň 58 30 6 5 6 61 167 106 89
3. Petrohrad 59 15 13 5 8 52 166 114 87
4. Omsk 59 23 7 8 6 47 160 113 82
5. Jokerit Helsinki 59 19 9 8 6 26 180 154 82
6. Barys Astana 59 22 7 8 7 21 151 130 80
7. Dynamo Moskva 59 23 6 8 8 37 174 137 78
8. Spartak Moskva 59 16 8 8 11 26 162 136 72
9. Jekatěrinburg 59 10 11 8 11 10 158 148 72
10. Novosibirsk 58 18 7 6 14 -3 130 133 70
11. Jaroslavl 59 14 9 4 19 17 160 143 68
12. Ufa 59 18 5 10 11 10 148 138 66
13. Magnitogorsk 58 11 8 8 15 -4 132 136 62
14. Vitiaz Chekhov 58 12 7 9 14 -26 127 153 61
15. Nižnyj Novgorod 59 14 7 4 23 -2 160 162 60
16. Red Star Kunlun 61 14 6 8 19 -18 138 156 60
17. Chabarovsk Amur 59 13 6 9 16 -9 125 134 59
18. Nižněkamsk 58 13 6 8 17 -4 147 151 58
19. Sochi 58 7 8 9 17 -35 118 153 55
20. Admiral Vladivostok 59 5 10 4 26 -50 120 170 54
21. Čerepovec 60 4 9 10 18 -47 121 168 54
22. Čeljabinsk 59 13 5 5 26 -33 124 157 51
23. Dinamo Riga 59 4 6 7 29 -81 98 179 39
24. Dynamo Minsk 58 7 3 11 23 -88 123 211 37

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 9 6 3 3 34 89 55 45
2. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
3. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
4. Spartak Moskva 30 10 3 3 8 14 85 71 35
5. Čerepovec 29 4 4 7 3 -13 59 72 31
6. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 16 4 0 4 38 82 44 48
2. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
3. Barys Astana 30 10 3 6 2 -1 75 76 38
4. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
5. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
6. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
7. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 15 74 59 40
8. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
9. Chabarovsk Amur 28 11 2 6 1 7 61 54 36
10. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
11. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
12. Čeljabinsk 29 6 2 4 11 -15 66 81 24

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
2. Barys Astana 30 10 3 6 2 -1 75 76 38
3. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
4. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
5. Chabarovsk Amur 28 11 2 6 1 7 61 54 36
6. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 16 4 0 4 38 82 44 48
2. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
3. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
4. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 15 74 59 40
5. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
6. Čeljabinsk 29 6 2 4 11 -15 66 81 24

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
3. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
4. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
5. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
6. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
2. Petrohrad 30 9 6 3 3 34 89 55 45
3. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
4. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
5. Spartak Moskva 30 10 3 3 8 14 85 71 35
6. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
7. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
8. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
9. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
10. Čerepovec 29 4 4 7 3 -13 59 72 31
11. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24
12. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 16 4 0 4 38 82 44 48
2. Petrohrad 30 9 6 3 3 34 89 55 45
3. Dynamo Moskva 29 16 2 4 1 33 88 55 44
4. Omsk 28 17 1 3 3 26 79 53 41
5. Ufa 31 14 2 5 3 25 88 63 41
6. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 15 74 59 40
7. Jokerit Helsinki 30 12 3 4 4 14 94 80 40
8. CSKA Moskva 28 14 2 3 4 30 82 52 39
9. Jaroslavl 31 13 3 1 10 21 86 65 39
10. Nižněkamsk 31 10 4 3 7 17 99 82 39
11. Vitiaz Chekhov 29 4 6 6 1 5 71 66 38
12. Barys Astana 30 10 3 6 2 -1 75 76 38
13. Jekatěrinburg 30 8 5 2 8 12 91 79 38
14. Chabarovsk Amur 28 11 2 6 1 7 61 54 36
15. Novosibirsk 29 11 3 2 8 5 65 60 36
16. Red Star Kunlun 30 6 5 4 6 0 73 73 36
17. Spartak Moskva 30 10 3 3 8 14 85 71 35
18. Nižnyj Novgorod 30 8 4 3 8 8 81 73 35
19. Sochi 29 5 5 3 8 -8 70 78 33
20. Čerepovec 29 4 4 7 3 -13 59 72 31
21. Admiral Vladivostok 28 5 4 3 9 -11 64 75 29
22. Dinamo Riga 31 5 2 6 10 -26 52 78 24
23. Čeljabinsk 29 6 2 4 11 -15 66 81 24
24. Dynamo Minsk 29 3 3 6 8 -30 64 94 24

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
2. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
3. Dynamo Moskva 30 7 4 4 7 4 86 82 34
4. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
5. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
6. Dinamo Riga 28 -1 4 1 19 -55 46 101 15

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
3. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
4. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
5. Novosibirsk 29 7 4 4 6 -8 65 73 34
6. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
7. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
8. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
9. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
10. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
11. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
4. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
5. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
6. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
2. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
3. Novosibirsk 29 7 4 4 6 -8 65 73 34
4. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
5. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
6. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
3. Vitiaz Chekhov 29 8 1 3 13 -31 56 87 23
4. Nižnyj Novgorod 29 6 3 1 15 -10 79 89 25
5. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
6. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
3. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
4. Dynamo Moskva 30 7 4 4 7 4 86 82 34
5. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
6. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
7. Vitiaz Chekhov 29 8 1 3 13 -31 56 87 23
8. Nižnyj Novgorod 29 6 3 1 15 -10 79 89 25
9. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
10. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
11. Dinamo Riga 28 -1 4 1 19 -55 46 101 15
12. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 19 3 1 4 63 105 42 51
2. Barys Astana 29 12 4 2 5 22 76 54 42
3. Petrohrad 29 6 7 2 5 18 77 59 42
4. Jokerit Helsinki 29 7 6 4 2 12 86 74 42
5. Omsk 31 6 6 5 3 21 81 60 41
6. Kazaň 30 14 2 5 2 23 85 62 41
7. Spartak Moskva 29 6 5 5 3 12 77 65 37
8. Jekatěrinburg 29 2 6 6 3 -2 67 69 34
9. Novosibirsk 29 7 4 4 6 -8 65 73 34
10. Dynamo Moskva 30 7 4 4 7 4 86 82 34
11. Jaroslavl 28 1 6 3 9 -4 74 78 29
12. Čeljabinsk 30 7 3 1 15 -18 58 76 27
13. Ufa 28 4 3 5 8 -15 60 75 25
14. Nižnyj Novgorod 29 6 3 1 15 -10 79 89 25
15. Admiral Vladivostok 31 0 6 1 17 -39 56 95 25
16. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 65 83 24
17. Chabarovsk Amur 31 2 4 3 15 -16 64 80 23
18. Vitiaz Chekhov 29 8 1 3 13 -31 56 87 23
19. Čerepovec 31 0 5 3 15 -34 62 96 23
20. Sochi 29 2 3 6 9 -27 48 75 22
21. Magnitogorsk 29 3 3 4 12 -19 58 77 22
22. Nižněkamsk 27 3 2 5 10 -21 48 69 19
23. Dinamo Riga 28 -1 4 1 19 -55 46 101 15
24. Dynamo Minsk 29 4 0 5 15 -58 59 117 13