Barys Astana VS Kazaň


Barys Astana

Kazaň

Barys Astana (T1) VS Kazaň (T2)

Barys Astana

Kazaň

Zaujímavé

Barys Astana

    Kazaň

      H2H

      • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 12 zápasov.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2019/2020
      22.11.2019 14:30 Barys Astana Kazaň over 1:5 0:3,0:0,1:2
      26.10.2019 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      16.09.2018 13:00 Barys Astana Kazaň over 4:3ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,3:2
      07.09.2018 18:00 Kazaň Barys Astana over 4:3 0:1,3:0,1:2
      Rusko / KHL / 2017/2018
      27.12.2017 14:30 Barys Astana Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
      25.11.2017 15:00 Kazaň Barys Astana under 2:0 0:0,1:0,1:0
      Rusko / KHL / 2016/2017
      25.10.2016 18:00 Kazaň Barys Astana under 2:1 2:0,0:1,0:0
      05.10.2016 15:30 Barys Astana Kazaň under 0:4 0:1,0:1,0:2
      Rusko / KHL / 2015/2016
      16.02.2016 17:00 Kazaň Barys Astana over 5:2 3:0,2:2,0:0
      10.09.2015 15:30 Barys Astana Kazaň under 3:1 1:1,1:0,1:0
      Rusko / KHL / 2011/2012
      03.02.2012 14:00 Barys Astana Kazaň over 4:6 2:3,1:3,1:0
      04.11.2011 14:00 Kazaň Barys Astana under 2:3 1:0,0:2,1:1

      Barys Astana

      2 - 1 - 9

      Kazaň

      Barys Astana


      nenájdený žiadny zápas

      Kazaň


      nenájdený žiadny zápas

      Barys Astana


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2020 18:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
      05.09.2020 18:00 Dynamo Minsk Barys Astana porovnaj tímy
      07.09.2020 18:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
      10.09.2020 18:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
      12.09.2020 18:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
      14.09.2020 18:00 Barys Astana CSKA Moskva porovnaj tímy
      18.09.2020 18:00 Barys Astana Dinamo Riga porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
      04.10.2020 18:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
      07.10.2020 18:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Barys Astana Čerepovec porovnaj tímy
      12.10.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
      26.10.2020 18:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
      15.11.2020 18:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
      17.11.2020 18:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
      22.11.2020 18:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
      24.11.2020 18:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Barys Astana Spartak Moskva porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
      04.12.2020 18:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
      06.12.2020 18:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Čeljabinsk Barys Astana porovnaj tímy
      21.12.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
      23.12.2020 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
      26.12.2020 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      28.12.2020 18:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
      30.12.2020 18:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
      04.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
      14.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
      26.01.2021 18:00 Barys Astana Čeljabinsk porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
      30.01.2021 18:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
      01.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Novosibirsk Barys Astana porovnaj tímy
      07.02.2021 18:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
      21.02.2021 18:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Barys Astana porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy

      Kazaň


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      02.09.2020 18:30 CSKA Moskva Kazaň porovnaj tímy
      04.09.2020 18:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
      06.09.2020 18:00 Kazaň Petrohrad porovnaj tímy
      09.09.2020 18:00 Dynamo Minsk Kazaň porovnaj tímy
      11.09.2020 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň porovnaj tímy
      13.09.2020 18:00 Sochi Kazaň porovnaj tímy
      17.09.2020 18:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
      20.09.2020 18:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
      22.09.2020 18:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
      25.09.2020 18:00 Petrohrad Kazaň porovnaj tímy
      27.09.2020 18:00 Čerepovec Kazaň porovnaj tímy
      29.09.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
      01.10.2020 18:00 Jaroslavl Kazaň porovnaj tímy
      05.10.2020 18:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
      08.10.2020 18:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
      10.10.2020 18:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
      13.10.2020 18:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
      14.10.2020 18:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
      16.10.2020 18:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
      19.10.2020 18:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
      21.10.2020 18:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
      23.10.2020 18:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
      27.10.2020 18:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
      30.10.2020 18:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
      10.11.2020 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
      12.11.2020 18:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
      14.11.2020 18:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
      16.11.2020 18:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
      19.11.2020 18:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      21.11.2020 18:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
      23.11.2020 18:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
      25.11.2020 18:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
      29.11.2020 18:00 Kazaň Čerepovec porovnaj tímy
      01.12.2020 18:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
      03.12.2020 18:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
      06.12.2020 18:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
      09.12.2020 18:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
      11.12.2020 18:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
      13.12.2020 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki porovnaj tímy
      22.12.2020 18:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
      24.12.2020 18:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
      06.01.2021 18:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
      08.01.2021 18:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
      10.01.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
      12.01.2021 18:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
      15.01.2021 18:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
      17.01.2021 18:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
      19.01.2021 18:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
      21.01.2021 18:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
      28.01.2021 18:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
      30.01.2021 18:00 Kazaň Red Star Kunlun porovnaj tímy
      01.02.2021 18:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
      03.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
      05.02.2021 18:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
      16.02.2021 18:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
      18.02.2021 18:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
      20.02.2021 18:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
      23.02.2021 18:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
      25.02.2021 18:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
      27.02.2021 18:00 Kazaň CSKA Moskva porovnaj tímy

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0