khl***

Ufa VS Sochi


Ufa

Ufa


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Sochi

Sochi

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Ufa (T1) VS Sochi (T2)

Ufa

Sochi

Zaujímavé

Ufa

  • Až 35 zápasov tímu Ufa skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 51 zápasov, to je až 69%.
  • Ufa už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Ufa už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Ufa už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Sochi

  • 32 z celkového počtu 50 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
11.01.2019 15:00 Ufa Sochi over 5:4pp 2:0,1:1,1:3,1:0
18.12.2018 17:30 Sochi Ufa over 5:2 1:0,2:0,2:2
Rusko / KHL / 2017/2018
27.02.2018 15:00 Ufa Sochi under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.12.2017 17:30 Sochi Ufa under 2:1 1:0,1:0,0:1
19.11.2017 15:00 Sochi Ufa under 1:3 1:0,0:2,0:1
31.08.2017 16:00 Ufa Sochi over 11:3 4:1,6:2,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
19.11.2016 15:00 Sochi Ufa over 4:3ppsn 0:1,1:1,2:1,0:0,-:-
20.09.2016 16:00 Ufa Sochi under 1:3 1:0,0:3,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
21.01.2016 15:00 Ufa Sochi under 0:3 0:0,0:0,0:3
05.12.2015 15:00 Sochi Ufa over 7:5 5:1,2:3,0:1

Ufa

3 - 2 - 5

Sochi

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.01.2019 17:30 Omsk Ufa over 5:4sn 0:1,3:1,1:2,0:0,2:1
13.01.2019 11:30 Novosibirsk Ufa over 4:2 1:1,0:0,3:1
11.01.2019 15:00 Ufa Sochi over 5:4pp 2:0,1:1,1:3,1:0
10.01.2019 15:00 Ufa Dinamo Riga under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
08.01.2019 12:30 Ufa Red Star Kunlun over 7:4 1:2,4:1,2:1
06.01.2019 12:30 Ufa Chabarovsk Amur over 6:1 2:0,3:0,1:1
04.01.2019 15:00 Kazaň Ufa under 3:1 2:0,1:0,0:1
28.12.2018 15:00 Ufa Red Star Kunlun under 5:0 3:0,0:0,2:0
26.12.2018 15:00 Ufa Novosibirsk under 1:2 0:0,0:2,1:0
24.12.2018 15:00 Ufa Yaroslavl over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
22.12.2018 12:30 Ufa Čerepovec under 3:2 0:1,1:1,2:0
20.12.2018 17:30 Spartak Moskva Ufa under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
18.12.2018 17:30 Sochi Ufa over 5:2 1:0,2:0,2:2
11.12.2018 17:30 Jokerit Helsinki Ufa under 2:3 0:1,0:0,2:2
09.12.2018 15:30 CSKA Moskva Ufa under 3:0 0:0,1:0,2:0
07.12.2018 18:30 Dinamo Riga Ufa over 2:4 0:2,2:1,0:1
05.12.2018 18:30 Slovan Bratislava Ufa over 2:5 0:2,2:2,0:1
03.12.2018 17:30 Omsk Ufa under 1:0 0:0,1:0,0:0
01.12.2018 12:30 Ufa Admiral Vladivostok under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
29.11.2018 15:00 Ufa Magnitogorsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
27.11.2018 15:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:0,0:1,0:1
25.11.2018 12:30 Ufa Dynamo Minsk over 6:1 2:1,3:0,1:0
20.11.2018 13:30 Novosibirsk Ufa under 1:0 1:0,0:0,0:0
18.11.2018 12:00 Barys Astana Ufa under 0:3 0:0,0:2,0:1
16.11.2018 15:00 Ufa Admiral Vladivostok under 3:1 1:0,2:0,0:1
05.11.2018 15:00 Nižněkamsk Ufa under 2:3 0:1,0:0,2:2
03.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 3:1 2:1,0:0,1:0
01.11.2018 15:00 Ufa Spartak Moskva over 3:4 1:0,2:2,0:2
29.10.2018 15:00 Ufa Dynamo Moskva under 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
28.10.2018 12:30 Ufa Vitiaz Chekhov under 2:1 0:0,1:1,1:0
24.10.2018 16:00 Ufa Petrohrad under 2:1 0:1,1:0,1:0
22.10.2018 16:00 Ufa Omsk under 0:1 0:0,0:0,0:0
18.10.2018 18:30 Kazaň Ufa under 3:1 1:1,2:0,0:0
16.10.2018 16:00 Magnitogorsk Ufa under 1:2 1:1,0:0,0:0
14.10.2018 14:00 Jekatěrinburg Ufa under 1:0 1:0,0:0,0:0
11.10.2018 13:30 Ufa Čeljabinsk under 5:0 0:0,2:0,3:0
09.10.2018 16:00 Ufa Omsk under 3:2 3:0,0:2,0:0
05.10.2018 16:00 Ufa Slovan Bratislava under 4:1 2:1,1:0,1:0
01.10.2018 16:00 Ufa CSKA Moskva under 1:2 0:2,0:0,1:0
28.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 3:2 0:1,2:1,1:0
26.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Ufa under 1:3 0:0,0:3,1:0
24.09.2018 16:00 Čeljabinsk Ufa under 0:5 0:1,0:1,0:3
22.09.2018 13:30 Ufa Barys Astana over 7:3 2:1,5:0,0:2
18.09.2018 16:00 Ufa Novosibirsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
16.09.2018 13:30 Ufa Nižněkamsk under 1:3 0:0,1:2,0:1
14.09.2018 16:00 Ufa Kazaň over 4:5sn 2:0,2:1,0:3,0:0,2:3
12.09.2018 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 4:3 0:0,3:0,1:3
08.09.2018 16:00 Petrohrad Ufa under 1:4 1:0,0:1,0:3
06.09.2018 18:30 Yaroslavl Ufa over 4:2 1:2,2:0,1:0
04.09.2018 18:30 Čerepovec Ufa over 4:5 1:3,2:0,1:1
02.09.2018 16:00 Dynamo Moskva Ufa under 2:3 0:0,2:0,0:2

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.01.2019 13:30 Novosibirsk Sochi over 5:4 3:3,1:1,1:0
13.01.2019 12:00 Barys Astana Sochi under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
11.01.2019 15:00 Ufa Sochi over 5:4pp 2:0,1:1,1:3,1:0
07.01.2019 15:00 Sochi Novosibirsk over 5:3 0:1,2:0,3:2
05.01.2019 15:00 Sochi Barys Astana under 0:3 0:1,0:1,0:1
30.12.2018 14:00 Sochi Spartak Moskva under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:4
28.12.2018 17:30 Sochi Jokerit Helsinki over 3:4 1:1,1:1,1:2
26.12.2018 17:30 Sochi Kazaň under 3:1 1:0,1:1,1:0
24.12.2018 17:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:2 2:1,1:0,2:1
22.12.2018 15:00 Spartak Moskva Sochi under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
20.12.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2 1:0,1:0,1:2
18.12.2018 17:30 Sochi Ufa over 5:2 1:0,2:0,2:2
10.12.2018 17:30 Sochi Nižněkamsk under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.12.2018 15:00 Sochi Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
05.12.2018 17:30 Sochi Dinamo Riga under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,4:3
03.12.2018 17:30 Sochi CSKA Moskva under 1:3 0:2,0:0,1:1
29.11.2018 10:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:3
27.11.2018 10:30 Admiral Vladivostok Sochi over 4:2 1:1,1:0,2:1
25.11.2018 08:00 Red Star Kunlun Sochi under 3:0 1:0,1:0,1:0
21.11.2018 17:30 CSKA Moskva Sochi under 2:0 1:0,0:0,1:0
19.11.2018 17:00 Čerepovec Sochi over 4:5sn 1:2,2:0,1:2,0:0,0:1
16.11.2018 17:30 Sochi Čerepovec under 2:0 1:0,0:0,1:0
14.11.2018 17:30 Sochi Yaroslavl under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
06.11.2018 17:30 Sochi Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
04.11.2018 13:00 Čeljabinsk Sochi over 2:4 2:1,0:2,0:1
02.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Sochi under 4:1 2:0,1:0,1:1
31.10.2018 15:00 Magnitogorsk Sochi under 4:1 2:1,0:0,2:0
29.10.2018 17:30 Yaroslavl Sochi under 1:2 1:0,0:1,0:1
25.10.2018 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 1:5 0:2,1:2,0:1
22.10.2018 18:30 Sochi Slovan Bratislava over 4:2 2:1,0:0,2:1
19.10.2018 18:30 Sochi CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
15.10.2018 18:00 Nižněkamsk Sochi over 2:4 1:2,1:1,0:1
13.10.2018 16:00 Kazaň Sochi over 5:1 2:0,2:1,1:0
11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3 1:0,0:2,1:0
08.10.2018 18:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,0:2
06.10.2018 15:00 Sochi Dynamo Minsk over 4:3 1:1,0:2,2:0
04.10.2018 18:30 Sochi Petrohrad under 1:3 1:1,0:2,0:0
01.10.2018 17:30 Jokerit Helsinki Sochi over 4:2 1:1,3:0,0:1
29.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Sochi under 1:4 0:2,1:0,0:2
27.09.2018 18:30 Dinamo Riga Sochi under 1:4 0:2,0:0,1:2
25.09.2018 18:30 CSKA Moskva Sochi under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
21.09.2018 18:30 Sochi Čeljabinsk over 3:4 1:1,1:1,1:1
19.09.2018 18:30 Sochi Jekatěrinburg over 1:5 0:0,1:1,0:4
17.09.2018 18:30 Sochi Magnitogorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
14.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:1,1:0,0:2
12.09.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:1 1:0,0:1,2:0
10.09.2018 18:30 Petrohrad Sochi under 3:1 1:0,2:0,0:1
07.09.2018 18:30 Sochi Chabarovsk Amur under 4:1 1:0,3:0,0:1
05.09.2018 18:30 Sochi Red Star Kunlun under 2:1 0:0,0:0,1:1
03.09.2018 18:30 Sochi Admiral Vladivostok over 4:5sn 1:3,1:0,2:1,0:0,2:3

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.01.2019 12:30 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
24.01.2019 12:30 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
26.01.2019 08:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2019 15:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
02.02.2019 12:30 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
04.02.2019 15:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
12.02.2019 16:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
14.02.2019 16:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
16.02.2019 16:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
20.02.2019 16:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.01.2019 17:30 Omsk Sochi porovnaj tímy
23.01.2019 17:30 Sochi Nižněkamsk porovnaj tímy
27.01.2019 15:30 Yaroslavl Sochi porovnaj tímy
29.01.2019 17:30 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
31.01.2019 18:30 Slovan Bratislava Sochi porovnaj tímy
03.02.2019 15:00 Sochi Yaroslavl porovnaj tímy
05.02.2019 17:30 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
11.02.2019 16:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
15.02.2019 16:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
17.02.2019 16:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
20.02.2019 16:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Sochi Slovan Bratislava porovnaj tímy

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 50 27 6 1 9 60 156 96 79
2. Omsk 52 15 9 5 9 38 148 110 71
3. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
4. Magnitogorsk 49 21 6 2 12 39 146 107 68
5. Barys Astana 48 16 7 7 4 29 152 123 67
6. Ufa 51 17 5 7 10 26 140 114 61
7. Nižnyj Novgorod 49 12 5 9 9 -10 142 152 53
8. Čeljabinsk 49 5 9 3 20 -38 86 124 49
9. Red Star Kunlun 49 16 1 7 17 -33 111 144 43
10. Novosibirsk 49 12 3 4 23 -38 109 147 40
11. Nižněkamsk 50 5 6 6 21 -27 109 136 40
12. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
13. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 26 8 0 7 92 148 56 84
2. Petrohrad 48 31 3 5 1 98 163 65 79
3. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
4. Yaroslavl 50 20 6 3 12 28 124 96 67
5. Dynamo Moskva 50 15 6 4 15 9 124 115 58
6. Spartak Moskva 50 11 7 6 13 8 130 122 56
7. Vitiaz Chekhov 49 14 5 4 17 -14 110 124 52
8. Sochi 50 7 7 9 11 -15 121 136 51
9. Dinamo Riga 49 9 5 10 10 -24 100 124 48
10. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38
11. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
12. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 50 27 6 1 9 60 156 96 79
2. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
3. Magnitogorsk 49 21 6 2 12 39 146 107 68
4. Nižnyj Novgorod 49 12 5 9 9 -10 142 152 53
5. Čeljabinsk 49 5 9 3 20 -38 86 124 49
6. Nižněkamsk 50 5 6 6 21 -27 109 136 40

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 26 8 0 7 92 148 56 84
2. Yaroslavl 50 20 6 3 12 28 124 96 67
3. Vitiaz Chekhov 49 14 5 4 17 -14 110 124 52
4. Sochi 50 7 7 9 11 -15 121 136 51
5. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
6. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 48 31 3 5 1 98 163 65 79
2. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
3. Dynamo Moskva 50 15 6 4 15 9 124 115 58
4. Spartak Moskva 50 11 7 6 13 8 130 122 56
5. Dinamo Riga 49 9 5 10 10 -24 100 124 48
6. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 52 15 9 5 9 38 148 110 71
2. Barys Astana 48 16 7 7 4 29 152 123 67
3. Ufa 51 17 5 7 10 26 140 114 61
4. Red Star Kunlun 49 16 1 7 17 -33 111 144 43
5. Novosibirsk 49 12 3 4 23 -38 109 147 40
6. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
7. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 26 8 0 7 92 148 56 84
2. Petrohrad 48 31 3 5 1 98 163 65 79
3. Jekatěrinburg 50 27 6 1 9 60 156 96 79
4. Omsk 52 15 9 5 9 38 148 110 71
5. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
6. Magnitogorsk 49 21 6 2 12 39 146 107 68
7. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
8. Yaroslavl 50 20 6 3 12 28 124 96 67
9. Barys Astana 48 16 7 7 4 29 152 123 67
10. Ufa 51 17 5 7 10 26 140 114 61
11. Dynamo Moskva 50 15 6 4 15 9 124 115 58
12. Spartak Moskva 50 11 7 6 13 8 130 122 56
13. Nižnyj Novgorod 49 12 5 9 9 -10 142 152 53
14. Vitiaz Chekhov 49 14 5 4 17 -14 110 124 52
15. Sochi 50 7 7 9 11 -15 121 136 51
16. Čeljabinsk 49 5 9 3 20 -38 86 124 49
17. Dinamo Riga 49 9 5 10 10 -24 100 124 48
18. Red Star Kunlun 49 16 1 7 17 -33 111 144 43
19. Novosibirsk 49 12 3 4 23 -38 109 147 40
20. Nižněkamsk 50 5 6 6 21 -27 109 136 40
21. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38
22. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
23. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
24. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31
25. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
2. Omsk 28 7 6 3 3 22 82 60 41
3. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
4. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
5. Barys Astana 25 10 2 5 1 10 74 64 33
6. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
7. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
8. Čeljabinsk 24 8 2 2 8 -10 38 48 26
9. Red Star Kunlun 24 6 1 2 12 -14 55 69 18
10. Novosibirsk 25 9 2 3 6 8 66 58 29
11. Nižněkamsk 24 1 3 3 11 -13 46 59 17
12. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
13. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 23 14 3 0 3 47 73 26 40
2. Petrohrad 24 13 2 5 -3 33 73 40 39
3. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
4. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
5. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
6. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
7. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
8. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
9. Dinamo Riga 24 7 1 4 7 -11 45 56 22
10. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22
11. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
12. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
2. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
3. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
4. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
5. Čeljabinsk 24 8 2 2 8 -10 38 48 26
6. Nižněkamsk 24 1 3 3 11 -13 46 59 17

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 23 14 3 0 3 47 73 26 40
2. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
3. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
4. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
5. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
6. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 13 2 5 -3 33 73 40 39
2. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
3. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
4. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
5. Dinamo Riga 24 7 1 4 7 -11 45 56 22
6. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 7 6 3 3 22 82 60 41
2. Barys Astana 25 10 2 5 1 10 74 64 33
3. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
4. Red Star Kunlun 24 6 1 2 12 -14 55 69 18
5. Novosibirsk 25 9 2 3 6 8 66 58 29
6. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
7. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 7 6 3 3 22 82 60 41
2. CSKA Moskva 23 14 3 0 3 47 73 26 40
3. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
4. Petrohrad 24 13 2 5 -3 33 73 40 39
5. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
6. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
7. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
8. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
9. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
10. Barys Astana 25 10 2 5 1 10 74 64 33
11. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
12. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
13. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
14. Novosibirsk 25 9 2 3 6 8 66 58 29
15. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
16. Čeljabinsk 24 8 2 2 8 -10 38 48 26
17. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
18. Dinamo Riga 24 7 1 4 7 -11 45 56 22
19. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22
20. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
21. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
22. Red Star Kunlun 24 6 1 2 12 -14 55 69 18
23. Nižněkamsk 24 1 3 3 11 -13 46 59 17
24. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17
25. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 15 2 1 4 39 82 43 39
2. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
3. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
4. Magnitogorsk 24 8 4 1 6 14 63 49 33
5. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
6. Ufa 24 5 3 2 9 1 56 55 24
7. Nižnyj Novgorod 22 2 3 4 6 -16 60 76 20
8. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
9. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
10. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11
11. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23
12. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
13. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
3. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
4. Yaroslavl 24 9 3 2 5 17 69 52 32
5. Dynamo Moskva 29 8 4 1 11 6 76 70 33
6. Spartak Moskva 25 8 1 4 7 -12 51 63 24
7. Vitiaz Chekhov 23 3 4 0 12 -8 47 55 22
8. Sochi 24 3 3 4 7 -13 56 69 22
9. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
10. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16
11. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
12. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 15 2 1 4 39 82 43 39
2. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
3. Magnitogorsk 24 8 4 1 6 14 63 49 33
4. Nižnyj Novgorod 22 2 3 4 6 -16 60 76 20
5. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
6. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Yaroslavl 24 9 3 2 5 17 69 52 32
3. Vitiaz Chekhov 23 3 4 0 12 -8 47 55 22
4. Sochi 24 3 3 4 7 -13 56 69 22
5. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
6. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
2. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
3. Dynamo Moskva 29 8 4 1 11 6 76 70 33
4. Spartak Moskva 25 8 1 4 7 -12 51 63 24
5. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
6. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
2. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
3. Ufa 24 5 3 2 9 1 56 55 24
4. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
5. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11
6. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
7. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
3. Jekatěrinburg 25 15 2 1 4 39 82 43 39
4. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
5. Magnitogorsk 24 8 4 1 6 14 63 49 33
6. Dynamo Moskva 29 8 4 1 11 6 76 70 33
7. Yaroslavl 24 9 3 2 5 17 69 52 32
8. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
9. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
10. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
11. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
12. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
13. Ufa 24 5 3 2 9 1 56 55 24
14. Spartak Moskva 25 8 1 4 7 -12 51 63 24
15. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
16. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23
17. Vitiaz Chekhov 23 3 4 0 12 -8 47 55 22
18. Sochi 24 3 3 4 7 -13 56 69 22
19. Nižnyj Novgorod 22 2 3 4 6 -16 60 76 20
20. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16
21. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
22. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14
23. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
24. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11
25. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11