Ufa VS Magnitogorsk


Ufa

Magnitogorsk

Ufa (T1) VS Magnitogorsk (T2)

Ufa

Magnitogorsk

Zaujímavé

Ufa

  • Ufa vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 19 vyhral 10 zápasov).
  • Až 14 zápasov tímu Ufa skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 19 zápasov, to je až 74%.
  • Ufa už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • Ufa už 2 zápasov v rade neremízovali.
  • Ufa už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Ufa ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Magnitogorsk

  • 14 z celkového počtu 20 zápasov tímu Magnitogorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 70%.

H2H

  • 36% vzájomných zápasov (8 z 22) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 15 z 22 vzájomných zápasov, čo je 68%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
07.10.2019 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
07.03.2019 15:00 Ufa Magnitogorsk under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
05.03.2019 15:00 Magnitogorsk Ufa under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
03.03.2019 12:30 Ufa Magnitogorsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
01.03.2019 15:00 Ufa Magnitogorsk over 5:1 5:0,0:0,0:1
27.02.2019 15:00 Magnitogorsk Ufa under 1:4 0:2,0:2,1:0
25.02.2019 15:00 Magnitogorsk Ufa under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
29.11.2018 15:00 Ufa Magnitogorsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
16.10.2018 16:00 Magnitogorsk Ufa under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
26.10.2017 16:00 Ufa Magnitogorsk under 1:4 1:0,0:1,0:3
22.09.2017 16:00 Magnitogorsk Ufa over 3:4 0:2,2:1,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
29.12.2016 15:00 Ufa Magnitogorsk over 3:5 0:2,2:1,1:2
04.10.2016 16:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
31.03.2016 16:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
29.03.2016 16:00 Ufa Magnitogorsk under 1:3 0:1,0:0,1:2
27.03.2016 13:30 Ufa Magnitogorsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
25.03.2016 15:00 Magnitogorsk Ufa over 6:1 1:0,3:0,2:1
23.03.2016 15:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
02.12.2015 15:00 Ufa Magnitogorsk over 6:2 2:0,3:1,1:1
16.10.2015 16:00 Magnitogorsk Ufa over 4:6 0:2,2:3,2:1
Rusko / KHL / 2011/2012
26.02.2012 12:00 Magnitogorsk Ufa over 4:3 2:1,2:1,0:1
29.11.2011 14:00 Ufa Magnitogorsk under 3:1 0:0,2:0,1:1

Ufa

7 - 8 - 7

Magnitogorsk

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
15.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1
13.10.19 15:00 Jokerit Helsinki Ufa under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:2
11.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
07.10.19 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
04.10.19 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
01.10.19 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 5:1 1:1,3:0,1:0
28.09.19 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
26.09.19 18:30 Petrohrad Ufa under 4:1 1:0,1:1,2:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Ufa Nižněkamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Ufa Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:2,2:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
12.09.19 16:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:1,0:0,0:1
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
04.09.19 13:30 Red Star Kunlun Ufa under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 13:00 Red Star Kunlun Ufa over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2

Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.10.19 14:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
16.10.19 18:30 Sochi Magnitogorsk over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
14.10.19 18:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 6:3 1:2,2:0,3:1
12.10.19 16:30 Čerepovec Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
10.10.19 16:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
07.10.19 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
05.10.19 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:4
03.10.19 16:00 Magnitogorsk Jaroslavl over 5:3 1:0,1:1,3:2
30.09.19 18:30 Omsk Magnitogorsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
28.09.19 16:00 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,2:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
21.09.19 14:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.09.19 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 3:0,1:1,0:2
15.09.19 16:10 Dynamo Minsk Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:2,1:0
13.09.19 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
11.09.19 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
09.09.19 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:1
06.09.19 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.09.19 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:2 0:1,1:0,3:1
02.09.19 16:00 Magnitogorsk Petrohrad under 1:3 0:1,1:1,0:1

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.10.2019 16:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
24.10.2019 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
27.10.2019 15:10 Dynamo Minsk Ufa porovnaj tímy
29.10.2019 17:30 Sochi Ufa porovnaj tímy
31.10.2019 17:30 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
03.11.2019 12:30 Ufa Dynamo Minsk porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
ukáž viac

Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2019 16:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
25.10.2019 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk porovnaj tímy
27.10.2019 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
29.10.2019 14:30 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
01.11.2019 11:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
03.11.2019 11:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
15.11.2019 17:00 Magnitogorsk Sochi porovnaj tímy
17.11.2019 17:00 Red Star Kunlun Magnitogorsk porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Admiral Vladivostok Magnitogorsk porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Magnitogorsk CSKA Moskva porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Jaroslavl Magnitogorsk porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dinamo Riga porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Petrohrad Magnitogorsk porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 CSKA Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Dinamo Riga Magnitogorsk porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Magnitogorsk Novosibirsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Magnitogorsk porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Magnitogorsk Nižněkamsk porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Novosibirsk Magnitogorsk porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 21 7 2 2 6 7 49 42 24
2. Dynamo Moskva 20 8 1 3 4 2 50 48 23
3. Jokerit Helsinki 17 3 3 3 2 0 49 49 21
4. Spartak Moskva 20 2 3 4 4 -6 48 54 20
5. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
6. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 18 12 1 0 4 26 61 35 28
2. Omsk 19 10 1 3 1 14 54 40 27
3. Barys Astana 18 10 1 2 2 10 39 29 26
4. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
5. Ufa 19 9 1 2 4 5 44 39 24
6. Novosibirsk 18 10 0 4 0 4 38 34 24
7. Jekatěrinburg 19 2 4 2 5 1 47 46 22
8. Nižněkamsk 21 4 2 3 7 -7 42 49 19
9. Čeljabinsk 22 4 2 2 10 -18 36 54 18
10. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18
11. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
12. Red Star Kunlun 19 1 3 2 8 -12 39 51 16

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 19 10 1 3 1 14 54 40 27
2. Barys Astana 18 10 1 2 2 10 39 29 26
3. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
4. Ufa 19 9 1 2 4 5 44 39 24
5. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
6. Red Star Kunlun 19 1 3 2 8 -12 39 51 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 18 12 1 0 4 26 61 35 28
2. Novosibirsk 18 10 0 4 0 4 38 34 24
3. Jekatěrinburg 19 2 4 2 5 1 47 46 22
4. Nižněkamsk 21 4 2 3 7 -7 42 49 19
5. Čeljabinsk 22 4 2 2 10 -18 36 54 18
6. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 12 2 1 1 43 67 24 33
2. Vitiaz Chekhov 19 6 4 2 1 18 49 31 30
3. Nižnyj Novgorod 21 2 5 1 7 6 59 53 25
4. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
5. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
6. Sochi 19 3 1 5 4 -16 37 53 15

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 12 2 1 1 43 67 24 33
2. Vitiaz Chekhov 19 6 4 2 1 18 49 31 30
3. Nižnyj Novgorod 21 2 5 1 7 6 59 53 25
4. Petrohrad 21 7 2 2 6 7 49 42 24
5. Dynamo Moskva 20 8 1 3 4 2 50 48 23
6. Jokerit Helsinki 17 3 3 3 2 0 49 49 21
7. Spartak Moskva 20 2 3 4 4 -6 48 54 20
8. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
9. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
10. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
11. Sochi 19 3 1 5 4 -16 37 53 15
12. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 19 12 2 1 1 43 67 24 33
2. Vitiaz Chekhov 19 6 4 2 1 18 49 31 30
3. Kazaň 18 12 1 0 4 26 61 35 28
4. Omsk 19 10 1 3 1 14 54 40 27
5. Barys Astana 18 10 1 2 2 10 39 29 26
6. Nižnyj Novgorod 21 2 5 1 7 6 59 53 25
7. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
8. Ufa 19 9 1 2 4 5 44 39 24
9. Novosibirsk 18 10 0 4 0 4 38 34 24
10. Petrohrad 21 7 2 2 6 7 49 42 24
11. Dynamo Moskva 20 8 1 3 4 2 50 48 23
12. Jekatěrinburg 19 2 4 2 5 1 47 46 22
13. Jokerit Helsinki 17 3 3 3 2 0 49 49 21
14. Spartak Moskva 20 2 3 4 4 -6 48 54 20
15. Nižněkamsk 21 4 2 3 7 -7 42 49 19
16. Čeljabinsk 22 4 2 2 10 -18 36 54 18
17. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18
18. Chabarovsk Amur 19 5 1 3 6 -6 30 36 17
19. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
20. Jaroslavl 18 6 1 0 10 -7 43 50 16
21. Red Star Kunlun 19 1 3 2 8 -12 39 51 16
22. Dynamo Minsk 18 2 2 3 6 -10 46 56 15
23. Sochi 19 3 1 5 4 -16 37 53 15
24. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 11 3 1 2 2 1 26 25 12
2. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
3. Jokerit Helsinki 9 1 2 1 2 0 27 27 11
4. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
3. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
4. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
5. Ufa 10 6 0 0 4 3 22 19 12
6. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
7. Jekatěrinburg 11 0 4 0 3 7 33 26 16
8. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
9. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
10. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10
11. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
12. Red Star Kunlun 11 1 2 1 4 -4 19 23 11

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
2. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
3. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
4. Ufa 10 6 0 0 4 3 22 19 12
5. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
6. Red Star Kunlun 11 1 2 1 4 -4 19 23 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
3. Jekatěrinburg 11 0 4 0 3 7 33 26 16
4. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
5. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
6. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 5 1 0 2 17 30 13 14
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
5. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
6. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 9 5 1 0 2 17 30 13 14
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Petrohrad 11 3 1 2 2 1 26 25 12
5. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
6. Jokerit Helsinki 9 1 2 1 2 0 27 27 11
7. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
10. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
11. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
12. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
2. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
3. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
4. Jekatěrinburg 11 0 4 0 3 7 33 26 16
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. CSKA Moskva 9 5 1 0 2 17 30 13 14
7. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
8. Novosibirsk 9 6 0 1 1 6 20 14 13
9. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
10. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
11. Ufa 10 6 0 0 4 3 22 19 12
12. Petrohrad 11 3 1 2 2 1 26 25 12
13. Chabarovsk Amur 9 5 0 1 2 2 16 14 11
14. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
15. Red Star Kunlun 11 1 2 1 4 -4 19 23 11
16. Jokerit Helsinki 9 1 2 1 2 0 27 27 11
17. Dynamo Minsk 9 1 2 0 4 -1 22 23 10
18. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
19. Jaroslavl 10 5 0 0 5 -2 22 24 10
20. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10
21. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
22. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8
23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
2. Dynamo Moskva 9 3 0 1 4 -7 18 25 7
3. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
4. Spartak Moskva 11 0 3 2 1 2 29 27 14
5. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 0 0 3 14 32 18 12
2. Omsk 11 4 1 2 1 8 30 22 14
3. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
6. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
8. Nižněkamsk 13 3 0 2 6 -13 19 32 8
9. Čeljabinsk 13 2 2 0 7 -7 19 26 12
10. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
11. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
12. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 11 4 1 2 1 8 30 22 14
2. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
3. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
4. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
5. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
6. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 0 0 3 14 32 18 12
2. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
4. Nižněkamsk 13 3 0 2 6 -13 19 32 8
5. Čeljabinsk 13 2 2 0 7 -7 19 26 12
6. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 9 6 0 1 1 5 23 18 13
3. Nižnyj Novgorod 11 1 2 0 6 -1 31 32 10
4. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
5. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
6. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 9 6 0 1 1 5 23 18 13
3. Nižnyj Novgorod 11 1 2 0 6 -1 31 32 10
4. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
5. Dynamo Moskva 9 3 0 1 4 -7 18 25 7
6. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
7. Spartak Moskva 11 0 3 2 1 2 29 27 14
8. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
9. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
10. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
11. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Omsk 11 4 1 2 1 8 30 22 14
3. Spartak Moskva 11 0 3 2 1 2 29 27 14
4. Vitiaz Chekhov 9 6 0 1 1 5 23 18 13
5. Barys Astana 8 6 0 0 2 5 15 10 12
6. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
7. Kazaň 9 6 0 0 3 14 32 18 12
8. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
9. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
10. Čeljabinsk 13 2 2 0 7 -7 19 26 12
11. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
12. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
13. Nižnyj Novgorod 11 1 2 0 6 -1 31 32 10
14. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
15. Nižněkamsk 13 3 0 2 6 -13 19 32 8
16. Dynamo Moskva 9 3 0 1 4 -7 18 25 7
17. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
18. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
19. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
20. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
21. Sochi 7 1 0 3 0 -7 8 15 5
22. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
23. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4