Spartak Moskva VS Slovan Bratislava


Spartak Moskva

Slovan Bratislava

Spartak Moskva (T1) VS Slovan Bratislava (T2)

Spartak Moskva

Slovan Bratislava

Zaujímavé

Spartak Moskva

  • Počet remíz tímu Spartak Moskva je až 9 z celkového počtu 27 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 17 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 27 zápasov, to je až 63%.
  • Spartak Moskva už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Spartak Moskva už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Spartak Moskva už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Slovan Bratislava

    H2H

    • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 60%.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 10 vzájomných zápasov, čo je 60%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    20.10.2018 16:00 Spartak Moskva Slovan Bratislava under 4:1 1:0,1:1,2:0
    25.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Spartak Moskva under 1:4 0:1,1:1,0:2
    Rusko / KHL / 2017/2018
    09.12.2017 15:30 Spartak Moskva Slovan Bratislava over 8:2 2:1,2:0,4:1
    01.10.2017 17:30 Slovan Bratislava Spartak Moskva under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
    Rusko / KHL / 2016/2017
    17.01.2017 17:30 Spartak Moskva Slovan Bratislava under 0:3 0:1,0:2,0:0
    26.12.2016 17:00 Slovan Bratislava Spartak Moskva over 5:4ppsn 0:0,4:0,0:4,0:0,-:-
    26.11.2016 15:00 Spartak Moskva Slovan Bratislava over 4:2 0:1,1:0,3:1
    04.09.2016 14:30 Slovan Bratislava Spartak Moskva under 1:2 0:0,1:2,0:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    11.01.2016 17:30 Spartak Moskva Slovan Bratislava under 0:4 0:2,0:1,0:1
    19.09.2015 17:30 Slovan Bratislava Spartak Moskva over 2:5 0:1,0:0,2:4

    Spartak Moskva

    6 - 2 - 2

    Slovan Bratislava

    Spartak Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    12.11.19 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
    02.11.19 15:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok over 3:4 1:1,2:1,0:2
    31.10.19 17:30 Spartak Moskva Čerepovec under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,4:3
    29.10.19 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki over 4:2 2:2,1:0,1:0
    27.10.19 15:00 Spartak Moskva Dinamo Riga under 3:2 2:0,1:0,0:2
    24.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 1:3 1:0,0:2,0:1
    22.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 2:3 1:0,0:1,1:2
    20.10.19 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 1:2,0:1,1:0
    16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
    12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
    09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
    07.10.19 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
    05.10.19 16:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
    01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
    28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
    26.09.19 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 1:0 0:0,1:0,0:0
    24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
    21.09.19 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva over 2:4 1:1,1:3,0:0
    19.09.19 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 3:0,1:1,0:2
    17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
    14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
    12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
    10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
    08.09.19 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
    06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
    04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1
    02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

    Slovan Bratislava


    nenájdený žiadny zápas

    Spartak Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    14.11.2019 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
    16.11.2019 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    21.11.2019 17:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    25.11.2019 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
    30.11.2019 08:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
    02.12.2019 10:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
    04.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
    22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
    ukáž viac

    Slovan Bratislava


    nenájdený žiadny zápas

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 28 5 5 4 5 9 67 58 34
    2. Spartak Moskva 27 4 5 4 5 1 70 69 32
    3. Dynamo Moskva 26 12 1 3 6 9 70 61 31
    4. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
    5. Čerepovec 27 0 4 6 7 -19 52 71 22
    6. Dinamo Riga 26 2 3 2 14 -41 44 85 18

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 26 18 1 1 4 38 82 44 41
    2. Omsk 26 11 2 4 3 9 64 55 34
    3. Ufa 26 7 4 3 5 10 63 53 33
    4. Nižněkamsk 28 5 5 3 7 5 69 64 33
    5. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
    6. Barys Astana 25 8 3 4 3 5 51 46 32
    7. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
    8. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
    9. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
    10. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
    11. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22
    12. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 26 11 2 4 3 9 64 55 34
    2. Ufa 26 7 4 3 5 10 63 53 33
    3. Barys Astana 25 8 3 4 3 5 51 46 32
    4. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
    5. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
    6. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 26 18 1 1 4 38 82 44 41
    2. Nižněkamsk 28 5 5 3 7 5 69 64 33
    3. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
    4. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
    5. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
    6. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 26 13 3 2 3 42 81 39 40
    2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
    3. Nižnyj Novgorod 28 2 6 2 10 -1 75 76 30
    4. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
    5. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
    6. Dynamo Minsk 25 1 3 6 6 -24 60 84 20

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 26 13 3 2 3 42 81 39 40
    2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
    3. Petrohrad 28 5 5 4 5 9 67 58 34
    4. Spartak Moskva 27 4 5 4 5 1 70 69 32
    5. Dynamo Moskva 26 12 1 3 6 9 70 61 31
    6. Nižnyj Novgorod 28 2 6 2 10 -1 75 76 30
    7. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
    8. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
    9. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
    10. Čerepovec 27 0 4 6 7 -19 52 71 22
    11. Dynamo Minsk 25 1 3 6 6 -24 60 84 20
    12. Dinamo Riga 26 2 3 2 14 -41 44 85 18
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 26 18 1 1 4 38 82 44 41
    2. CSKA Moskva 26 13 3 2 3 42 81 39 40
    3. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
    4. Omsk 26 11 2 4 3 9 64 55 34
    5. Petrohrad 28 5 5 4 5 9 67 58 34
    6. Ufa 26 7 4 3 5 10 63 53 33
    7. Nižněkamsk 28 5 5 3 7 5 69 64 33
    8. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
    9. Barys Astana 25 8 3 4 3 5 51 46 32
    10. Spartak Moskva 27 4 5 4 5 1 70 69 32
    11. Dynamo Moskva 26 12 1 3 6 9 70 61 31
    12. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
    13. Nižnyj Novgorod 28 2 6 2 10 -1 75 76 30
    14. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
    15. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
    16. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
    17. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
    18. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
    19. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
    20. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22
    21. Chabarovsk Amur 26 7 1 4 9 -14 42 56 22
    22. Čerepovec 27 0 4 6 7 -19 52 71 22
    23. Dynamo Minsk 25 1 3 6 6 -24 60 84 20
    24. Dinamo Riga 26 2 3 2 14 -41 44 85 18

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
    2. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
    3. Dynamo Moskva 14 7 1 2 1 10 40 30 20
    4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
    5. Čerepovec 14 1 2 4 1 -7 27 34 14
    6. Dinamo Riga 12 1 2 1 5 -8 20 28 11

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 13 10 1 0 1 20 40 20 24
    2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
    3. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
    4. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
    5. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
    6. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
    7. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
    8. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
    9. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
    10. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
    11. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8
    12. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
    2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
    3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
    4. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
    5. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
    6. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 13 10 1 0 1 20 40 20 24
    2. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
    3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
    4. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
    5. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
    6. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 12 6 1 1 2 16 37 21 17
    2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
    3. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
    4. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
    5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
    6. Dynamo Minsk 13 0 3 2 3 -3 32 35 14

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 12 6 1 1 2 16 37 21 17
    2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
    3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
    4. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
    5. Dynamo Moskva 14 7 1 2 1 10 40 30 20
    6. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
    7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
    8. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
    9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
    10. Čerepovec 14 1 2 4 1 -7 27 34 14
    11. Dynamo Minsk 13 0 3 2 3 -3 32 35 14
    12. Dinamo Riga 12 1 2 1 5 -8 20 28 11
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 13 10 1 0 1 20 40 20 24
    2. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
    3. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
    4. Dynamo Moskva 14 7 1 2 1 10 40 30 20
    5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
    6. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
    7. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
    8. CSKA Moskva 12 6 1 1 2 16 37 21 17
    9. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
    10. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
    11. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
    12. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
    13. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
    14. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
    15. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
    16. Čerepovec 14 1 2 4 1 -7 27 34 14
    17. Dynamo Minsk 13 0 3 2 3 -3 32 35 14
    18. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
    19. Chabarovsk Amur 12 6 0 1 4 -3 20 23 13
    20. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
    21. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
    22. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
    23. Dinamo Riga 12 1 2 1 5 -8 20 28 11
    24. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 14 3 3 1 3 9 34 25 19
    2. Spartak Moskva 14 1 4 2 1 6 38 32 20
    3. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
    4. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
    5. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
    6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
    2. Omsk 14 3 2 2 3 5 32 27 16
    3. Ufa 13 1 3 2 2 -1 29 30 16
    4. Nižněkamsk 16 2 2 2 6 -8 30 38 14
    5. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
    6. Barys Astana 12 4 2 1 2 5 23 18 17
    7. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
    8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
    9. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
    10. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
    11. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14
    12. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 14 3 2 2 3 5 32 27 16
    2. Ufa 13 1 3 2 2 -1 29 30 16
    3. Barys Astana 12 4 2 1 2 5 23 18 17
    4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
    5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
    6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
    2. Nižněkamsk 16 2 2 2 6 -8 30 38 14
    3. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
    4. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
    5. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
    6. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
    2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
    3. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
    4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
    5. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
    6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
    2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
    3. Petrohrad 14 3 3 1 3 9 34 25 19
    4. Spartak Moskva 14 1 4 2 1 6 38 32 20
    5. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
    6. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
    7. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
    8. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
    9. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
    10. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
    11. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
    12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
    2. Spartak Moskva 14 1 4 2 1 6 38 32 20
    3. Petrohrad 14 3 3 1 3 9 34 25 19
    4. Barys Astana 12 4 2 1 2 5 23 18 17
    5. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
    6. Omsk 14 3 2 2 3 5 32 27 16
    7. Ufa 13 1 3 2 2 -1 29 30 16
    8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
    9. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
    10. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
    11. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14
    12. Nižněkamsk 16 2 2 2 6 -8 30 38 14
    13. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
    14. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
    15. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
    16. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
    17. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
    18. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
    19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
    20. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
    21. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
    22. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
    23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
    24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6