Spartak Moskva VS Dynamo Moskva


Spartak Moskva

Dynamo Moskva

Spartak Moskva (T1) VS Dynamo Moskva (T2)

Spartak Moskva

Dynamo Moskva

Zaujímavé

Spartak Moskva

  • Počet remíz tímu Spartak Moskva je až 7 z celkového počtu 21 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 13 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 21 zápasov, to je až 62%.
  • Spartak Moskva už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Spartak Moskva už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Spartak Moskva už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Spartak Moskva ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Dynamo Moskva

  • 16 z celkového počtu 22 zápasov tímu Dynamo Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.
  • Dynamo Moskva už 9 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 17 vzájomných zápasov, čo je 59%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
06.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
11.02.2019 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 1:5 0:1,1:3,0:1
25.01.2019 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:1 0:0,1:0,2:1
05.11.2018 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:2 0:1,0:0,1:1
22.10.2018 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 4:2 1:1,0:1,3:0
Rusko / KHL / 2017/2018
01.03.2018 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 4:3 1:0,1:2,2:1
18.01.2018 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva over 4:5 1:0,1:2,2:3
04.11.2017 15:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
27.10.2017 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
20.12.2016 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:0 0:0,1:0,2:0
17.09.2016 16:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 2:3ppsn 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
12.11.2015 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
01.11.2015 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva over 5:4ppsn 2:0,1:4,1:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
17.10.2011 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 1:7 1:1,0:5,0:1
03.10.2011 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
19.09.2011 17:45 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 2:1 0:1,1:0,1:0
17.09.2011 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 5:2 2:1,1:0,2:1

Spartak Moskva

7 - 4 - 6

Dynamo Moskva

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 2:3 1:0,0:1,1:2
20.10.19 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 1:2,0:1,1:0
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
07.10.19 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
26.09.19 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 1:0 0:0,1:0,0:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva over 2:4 1:1,1:3,0:0
19.09.19 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 3:0,1:1,0:2
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1
02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
21.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 1:5 0:1,0:3,1:1
19.10.19 09:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 1:2 1:1,0:0,0:1
16.10.19 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
14.10.19 18:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 6:3 1:2,2:0,3:1
12.10.19 16:30 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 6:3 0:2,2:0,4:1
09.10.19 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 14:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:4 1:1,0:1,0:2
02.10.19 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
30.09.19 18:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
28.09.19 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.09.19 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 3:4 1:2,1:2,1:0
21.09.19 16:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga under 4:1 0:0,2:0,2:1
19.09.19 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
17.09.19 18:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,1:1,3:0
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva over 5:2 1:1,2:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.10.2019 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
27.10.2019 15:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
29.10.2019 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
31.10.2019 17:30 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
02.11.2019 15:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.11.2019 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
14.11.2019 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
16.11.2019 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.10.2019 17:30 Dynamo Moskva Omsk porovnaj tímy
31.10.2019 17:30 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
03.11.2019 15:00 Omsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.11.2019 17:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
16.11.2019 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 22 10 1 3 4 9 59 50 27
2. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
3. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
4. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
5. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
6. Dinamo Riga 20 1 3 0 13 -36 33 69 14

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 20 13 1 1 3 30 67 37 31
2. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
3. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
4. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
5. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
6. Admiral Vladivostok 20 2 5 1 6 -1 43 44 25
7. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
8. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
9. Čeljabinsk 24 5 2 2 11 -19 38 57 20
10. Magnitogorsk 21 4 2 4 5 -6 46 52 20
11. Chabarovsk Amur 21 6 1 3 7 -9 33 42 19
12. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
2. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
3. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
4. Admiral Vladivostok 20 2 5 1 6 -1 43 44 25
5. Chabarovsk Amur 21 6 1 3 7 -9 33 42 19
6. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 20 13 1 1 3 30 67 37 31
2. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
3. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
4. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
5. Čeljabinsk 24 5 2 2 11 -19 38 57 20
6. Magnitogorsk 21 4 2 4 5 -6 46 52 20

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
3. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
4. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
5. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
6. Sochi 21 3 1 5 6 -18 40 58 15

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
3. Dynamo Moskva 22 10 1 3 4 9 59 50 27
4. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
5. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
6. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
7. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
8. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
9. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
10. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
11. Sochi 21 3 1 5 6 -18 40 58 15
12. Dinamo Riga 20 1 3 0 13 -36 33 69 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Kazaň 20 13 1 1 3 30 67 37 31
3. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
4. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
5. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
6. Dynamo Moskva 22 10 1 3 4 9 59 50 27
7. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
8. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
9. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
10. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
11. Admiral Vladivostok 20 2 5 1 6 -1 43 44 25
12. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
13. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
14. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
15. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
16. Čeljabinsk 24 5 2 2 11 -19 38 57 20
17. Magnitogorsk 21 4 2 4 5 -6 46 52 20
18. Chabarovsk Amur 21 6 1 3 7 -9 33 42 19
19. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18
20. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
21. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
22. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
23. Sochi 21 3 1 5 6 -18 40 58 15
24. Dinamo Riga 20 1 3 0 13 -36 33 69 14

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
2. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
3. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
4. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 10 1 2 0 5 -5 18 23 10

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
3. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
4. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
5. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
6. Admiral Vladivostok 10 4 1 1 2 3 23 20 13
7. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
8. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
9. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
10. Magnitogorsk 11 3 1 2 2 0 25 25 12
11. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
12. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
2. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
3. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
4. Admiral Vladivostok 10 4 1 1 2 3 23 20 13
5. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
6. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
3. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
4. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
5. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
6. Magnitogorsk 11 3 1 2 2 0 25 25 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
5. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
6. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
4. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
7. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
10. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
11. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
12. Dinamo Riga 10 1 2 0 5 -5 18 23 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
2. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
3. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
4. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
5. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
6. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
7. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
8. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
9. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
10. Admiral Vladivostok 10 4 1 1 2 3 23 20 13
11. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
12. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
13. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
14. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
15. Magnitogorsk 11 3 1 2 2 0 25 25 12
16. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
17. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
18. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
19. Dinamo Riga 10 1 2 0 5 -5 18 23 10
20. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
21. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
22. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 11 5 0 1 4 0 27 27 11
2. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
3. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
4. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
5. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 11 7 0 1 2 18 38 20 15
2. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
3. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
4. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
5. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
6. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
8. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
9. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
10. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
11. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
12. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
2. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
3. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
6. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 11 7 0 1 2 18 38 20 15
2. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
4. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
5. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
6. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
3. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
4. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
5. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
6. Sochi 9 1 0 3 2 -9 11 20 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
3. Dynamo Moskva 11 5 0 1 4 0 27 27 11
4. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
5. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
6. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
7. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
8. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
9. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
10. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
11. Sochi 9 1 0 3 2 -9 11 20 5
12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
3. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
4. Kazaň 11 7 0 1 2 18 38 20 15
5. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
6. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
7. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
8. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
9. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
10. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
11. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
12. Dynamo Moskva 11 5 0 1 4 0 27 27 11
13. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
14. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
15. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
16. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
17. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
18. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
19. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
20. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
21. Sochi 9 1 0 3 2 -9 11 20 5
22. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
23. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4