Spartak Moskva VS Dynamo Moskva


Spartak Moskva

Dynamo Moskva

Spartak Moskva (T1) VS Dynamo Moskva (T2)

Spartak Moskva

Dynamo Moskva

Zaujímavé

Spartak Moskva

  • Spartak Moskva už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Spartak Moskva už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Spartak Moskva už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Dynamo Moskva

    H2H

    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 16 vzájomných zápasov, čo je 56%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    11.02.2019 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 1:5 0:1,1:3,0:1
    25.01.2019 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:1 0:0,1:0,2:1
    05.11.2018 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:2 0:1,0:0,1:1
    22.10.2018 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 4:2 1:1,0:1,3:0
    Rusko / KHL / 2017/2018
    01.03.2018 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 4:3 1:0,1:2,2:1
    18.01.2018 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva over 4:5 1:0,1:2,2:3
    04.11.2017 15:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
    27.10.2017 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
    Rusko / KHL / 2016/2017
    20.12.2016 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:0 0:0,1:0,2:0
    17.09.2016 16:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 2:3ppsn 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
    Rusko / KHL / 2015/2016
    12.11.2015 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
    01.11.2015 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva over 5:4ppsn 2:0,1:4,1:0,0:0,-:-
    Rusko / KHL / 2011/2012
    17.10.2011 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 1:7 1:1,0:5,0:1
    03.10.2011 17:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
    19.09.2011 17:45 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 2:1 0:1,1:0,1:0
    17.09.2011 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 5:2 2:1,1:0,2:1

    Spartak Moskva

    7 - 3 - 6

    Dynamo Moskva

    Spartak Moskva


    nenájdený žiadny zápas

    Dynamo Moskva


    nenájdený žiadny zápas

    Spartak Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    02.09.2019 12:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
    04.09.2019 18:30 Jaroslavl Spartak Moskva porovnaj tímy
    06.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    08.09.2019 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    10.09.2019 18:30 Spartak Moskva Omsk porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
    17.09.2019 17:00 Barys Astana Spartak Moskva porovnaj tímy
    19.09.2019 17:00 Magnitogorsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva porovnaj tímy
    24.09.2019 17:00 Spartak Moskva Ufa porovnaj tímy
    26.09.2019 17:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Omsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    01.10.2019 17:00 Spartak Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
    05.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
    12.10.2019 17:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    16.10.2019 17:00 Spartak Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
    20.10.2019 17:00 Petrohrad Spartak Moskva porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva porovnaj tímy
    27.10.2019 17:00 Spartak Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    02.11.2019 17:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    21.11.2019 17:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    25.11.2019 17:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
    30.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
    02.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
    22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
    ukáž viac

    Dynamo Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    02.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    04.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
    06.09.2019 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    09.09.2019 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
    17.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    19.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    26.09.2019 17:00 Sochi Dynamo Moskva porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
    30.09.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    02.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    05.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Novosibirsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
    14.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
    16.10.2019 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
    19.10.2019 17:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva porovnaj tímy
    21.10.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva porovnaj tímy
    23.10.2019 17:00 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Omsk porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Omsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
    18.11.2019 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
    08.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
    22.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    03.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
    19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0