khl***

Slovan Bratislava VS Jekatěrinburg


Slovan Bratislava

Slovan Bratislava


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Jekatěrinburg

Jekatěrinburg

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Slovan Bratislava (T1) VS Jekatěrinburg (T2)

Slovan Bratislava

Jekatěrinburg

Zaujímavé

Slovan Bratislava

  • Mužsvo Slovan Bratislava prehralo až 73% svojích zápasov. 37 prehier z 51 odohraných zápasov.
  • Až 36 zápasov tímu Slovan Bratislava skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 51 zápasov, to je až 71%.
  • Slovan Bratislava už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Slovan Bratislava už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Slovan Bratislava ťahá aktuálne sériu 7 prehier v rade.
  • Slovan Bratislava už 7 zápasov v rade nevyhrali.

Jekatěrinburg

  • 71% (36 z 51) výhier mužstva Jekatěrinburg.
  • 32 z celkového počtu 51 zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.

H2H

  • 38% vzájomných zápasov (3 z 8) skončilo remízou.
  • 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
13.01.2019 17:30 Slovan Bratislava Jekatěrinburg over 3:6 1:3,1:1,1:2
06.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Slovan Bratislava under 3:2 1:1,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
23.12.2017 17:30 Slovan Bratislava Jekatěrinburg over 4:5pp 1:1,1:1,2:2,0:1
12.10.2017 16:00 Jekatěrinburg Slovan Bratislava over 6:3 2:1,0:0,4:2
Rusko / KHL / 2016/2017
11.01.2017 19:00 Slovan Bratislava Jekatěrinburg under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
08.11.2016 15:00 Jekatěrinburg Slovan Bratislava under 1:4 1:1,0:2,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
01.12.2015 15:00 Jekatěrinburg Slovan Bratislava over 4:3 2:2,2:0,0:1
19.10.2015 19:00 Slovan Bratislava Jekatěrinburg over 4:3ppsn 0:0,1:1,2:2,0:0,-:-

Slovan Bratislava

1 - 3 - 4

Jekatěrinburg

Slovan Bratislava


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.01.2019 18:30 Slovan Bratislava Čeljabinsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
13.01.2019 17:30 Slovan Bratislava Jekatěrinburg over 3:6 1:3,1:1,1:2
11.01.2019 18:30 Slovan Bratislava Vitiaz Chekhov under 1:3 0:3,1:0,0:0
08.01.2019 17:30 Dynamo Minsk Slovan Bratislava over 5:3 2:1,2:1,1:1
06.01.2019 15:00 Yaroslavl Slovan Bratislava under 1:0 0:0,0:0,1:0
04.01.2019 15:00 Čerepovec Slovan Bratislava under 2:0 0:0,1:0,1:0
30.12.2018 17:00 Slovan Bratislava Jokerit Helsinki under 1:3 0:1,0:1,1:1
28.12.2018 18:30 Slovan Bratislava Nižněkamsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
26.12.2018 17:00 Slovan Bratislava Nižnyj Novgorod over 5:4sn 1:0,0:3,3:1,0:0,2:1
23.12.2018 17:00 Slovan Bratislava Magnitogorsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
20.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Slovan Bratislava under 2:1 0:1,0:0,2:0
18.12.2018 17:30 Petrohrad Slovan Bratislava under 4:1 1:1,2:0,1:0
12.12.2018 18:30 Slovan Bratislava Dinamo Riga over 3:4 1:2,2:1,0:1
08.12.2018 17:30 Slovan Bratislava Kazaň under 1:2 0:1,1:0,0:1
05.12.2018 18:30 Slovan Bratislava Ufa over 2:5 0:2,2:2,0:1
02.12.2018 15:00 Jokerit Helsinki Slovan Bratislava under 3:0 1:0,1:0,1:0
30.11.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Slovan Bratislava under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
28.11.2018 17:30 Dynamo Moskva Slovan Bratislava under 3:0 0:0,2:0,1:0
25.11.2018 17:30 Slovan Bratislava Omsk under 1:4 0:0,1:2,0:2
23.11.2018 18:30 Slovan Bratislava Vitiaz Chekhov under 2:3 1:0,1:0,0:3
19.11.2018 17:30 CSKA Moskva Slovan Bratislava under 4:0 1:0,2:0,1:0
17.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Slovan Bratislava under 4:1 0:0,2:0,2:1
15.11.2018 17:00 Nižněkamsk Slovan Bratislava under 2:3 0:0,1:3,1:0
13.11.2018 17:00 Kazaň Slovan Bratislava under 2:1 1:1,1:0,0:0
05.11.2018 18:30 Slovan Bratislava Barys Astana under 1:2 0:0,1:2,0:0
03.11.2018 17:30 Slovan Bratislava Yaroslavl under 0:3 0:0,0:2,0:1
01.11.2018 17:00 Slovan Bratislava Novosibirsk under 3:2 1:0,0:2,2:0
28.10.2018 17:00 Slovan Bratislava Petrohrad over 0:7 0:1,0:2,0:4
26.10.2018 18:30 Slovan Bratislava CSKA Moskva over 0:9 0:4,0:3,0:2
22.10.2018 18:30 Sochi Slovan Bratislava over 4:2 2:1,0:0,2:1
20.10.2018 16:00 Spartak Moskva Slovan Bratislava under 4:1 1:0,1:1,2:0
18.10.2018 18:30 Slovan Bratislava Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,2:0,0:1
16.10.2018 18:30 Slovan Bratislava Admiral Vladivostok over 4:3 1:2,1:1,2:0
14.10.2018 17:00 Slovan Bratislava Red Star Kunlun over 4:3 0:0,2:1,1:2
11.10.2018 18:30 Omsk Slovan Bratislava under 2:3 2:1,0:0,0:1
09.10.2018 14:30 Novosibirsk Slovan Bratislava under 1:2 0:1,0:0,1:0
07.10.2018 13:00 Barys Astana Slovan Bratislava under 3:0 1:0,2:0,0:0
05.10.2018 16:00 Ufa Slovan Bratislava under 4:1 2:1,1:0,1:0
29.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Sochi under 1:4 0:2,1:0,0:2
27.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Jokerit Helsinki over 3:5 2:1,1:1,0:3
25.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Spartak Moskva under 1:4 0:1,1:1,0:2
21.09.2018 11:30 Admiral Vladivostok Slovan Bratislava over 4:5 2:1,1:3,1:1
19.09.2018 11:30 Chabarovsk Amur Slovan Bratislava under 3:2 1:1,1:0,1:1
17.09.2018 13:30 Red Star Kunlun Slovan Bratislava over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,2:1
15.09.2018 16:30 Vitiaz Chekhov Slovan Bratislava over 6:4 2:0,2:1,2:3
13.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
11.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Čerepovec under 2:1 0:0,2:0,0:1
09.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Yaroslavl under 1:4 0:1,1:0,0:3
06.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Slovan Bratislava under 3:2 1:1,1:0,0:1
04.09.2018 16:00 Čeljabinsk Slovan Bratislava under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.09.2018 14:00 Magnitogorsk Slovan Bratislava over 5:1 3:0,1:0,1:1

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.2019 17:30 CSKA Moskva Jekatěrinburg under 3:0 1:0,0:0,2:0
15.01.2019 18:30 Dinamo Riga Jekatěrinburg under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
13.01.2019 17:30 Slovan Bratislava Jekatěrinburg over 3:6 1:3,1:1,1:2
11.01.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 3:2 0:1,0:0,3:1
08.01.2019 12:30 Jekatěrinburg Petrohrad over 0:6 0:2,0:1,0:3
06.01.2019 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 0:2 0:0,0:1,0:1
04.01.2019 15:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg under 2:0 0:0,2:0,0:0
28.12.2018 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk under 2:1 1:1,0:0,1:0
26.12.2018 15:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2 2:0,0:1,1:1
23.12.2018 13:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
21.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 1:5 0:1,0:2,1:2
19.12.2018 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 1:2 0:2,1:0,0:0
17.12.2018 17:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 1:1,1:0,1:0
10.12.2018 15:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 4:1 0:0,2:1,2:0
09.12.2018 13:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 5:3 0:2,3:0,2:1
07.12.2018 15:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur over 5:4pp 1:0,1:1,2:3,1:0
01.12.2018 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 2:7 0:2,1:2,1:3
29.11.2018 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:0 2:0,0:0,1:0
27.11.2018 15:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:0,0:1,0:1
24.11.2018 13:00 Jekatěrinburg Kazaň over 3:4 0:0,3:2,0:2
22.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 1:3 1:1,0:1,0:1
20.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 2:6 0:1,1:2,1:3
16.11.2018 17:30 Dynamo Minsk Jekatěrinburg under 0:4 0:3,0:1,0:0
14.11.2018 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg over 4:3pp 0:1,1:2,2:0,1:0
12.11.2018 17:30 Petrohrad Jekatěrinburg over 5:2 1:0,3:0,1:2
04.11.2018 13:00 Jekatěrinburg Novosibirsk over 4:2 0:1,3:1,1:0
02.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Sochi under 4:1 2:0,1:0,1:1
31.10.2018 15:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki under 3:1 1:1,2:0,0:0
28.10.2018 13:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
25.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 5:3 3:0,0:1,2:2
21.10.2018 16:00 Yaroslavl Jekatěrinburg under 1:2 1:1,0:0,0:0
19.10.2018 18:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 1:3 0:1,0:1,1:1
16.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2 0:1,0:1,1:0
14.10.2018 14:00 Jekatěrinburg Ufa under 1:0 1:0,0:0,0:0
12.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 4:1 0:0,2:0,2:1
10.10.2018 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 1:4 0:1,0:2,1:1
07.10.2018 11:30 Red Star Kunlun Jekatěrinburg over 2:5 1:0,1:2,0:3
05.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg over 2:5 0:1,1:1,1:3
03.10.2018 11:30 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg over 3:5 2:2,1:2,0:1
29.09.2018 13:30 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:0 0:0,0:0,1:0
27.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 4:0 0:0,2:0,2:0
25.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Yaroslavl over 5:4 1:2,0:2,3:0
21.09.2018 17:30 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg under 0:3 0:0,0:0,0:3
19.09.2018 18:30 Sochi Jekatěrinburg over 1:5 0:0,1:1,0:4
17.09.2018 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg over 2:4 1:1,1:2,0:1
13.09.2018 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:4 1:2,0:1,0:1
11.09.2018 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 1:4 0:2,0:0,1:2
09.09.2018 14:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok under 2:1 0:1,0:0,2:0
06.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Slovan Bratislava under 3:2 1:1,1:0,0:1
04.09.2018 16:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva under 3:1 0:0,0:1,3:0
02.09.2018 14:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga over 4:2 0:0,2:2,2:0

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 51 27 6 1 10 57 156 99 79
2. Omsk 53 15 9 5 10 36 150 114 71
3. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
4. Magnitogorsk 50 22 6 2 12 41 148 107 70
5. Barys Astana 49 15 8 7 4 30 153 123 69
6. Ufa 52 17 5 8 9 25 140 115 62
7. Nižnyj Novgorod 50 12 5 9 10 -11 144 155 53
8. Čeljabinsk 50 6 9 3 20 -37 89 126 51
9. Red Star Kunlun 50 16 1 7 18 -37 112 149 43
10. Novosibirsk 50 11 4 4 23 -37 113 150 42
11. Nižněkamsk 51 5 6 6 22 -28 110 138 40
12. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
13. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 27 8 0 7 95 151 56 86
2. Petrohrad 49 32 3 5 1 100 166 66 81
3. Yaroslavl 51 21 6 3 12 32 129 97 69
4. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
5. Dynamo Moskva 51 15 6 4 16 7 125 118 58
6. Spartak Moskva 51 11 7 7 12 7 133 126 57
7. Vitiaz Chekhov 50 15 5 4 17 -13 112 125 54
8. Sochi 51 8 7 9 11 -13 125 138 53
9. Dinamo Riga 50 9 5 10 11 -26 100 126 48
10. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38
11. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
12. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 51 27 6 1 10 57 156 99 79
2. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
3. Magnitogorsk 50 22 6 2 12 41 148 107 70
4. Nižnyj Novgorod 50 12 5 9 10 -11 144 155 53
5. Čeljabinsk 50 6 9 3 20 -37 89 126 51
6. Nižněkamsk 51 5 6 6 22 -28 110 138 40

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 27 8 0 7 95 151 56 86
2. Yaroslavl 51 21 6 3 12 32 129 97 69
3. Vitiaz Chekhov 50 15 5 4 17 -13 112 125 54
4. Sochi 51 8 7 9 11 -13 125 138 53
5. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
6. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 49 32 3 5 1 100 166 66 81
2. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
3. Dynamo Moskva 51 15 6 4 16 7 125 118 58
4. Spartak Moskva 51 11 7 7 12 7 133 126 57
5. Dinamo Riga 50 9 5 10 11 -26 100 126 48
6. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 53 15 9 5 10 36 150 114 71
2. Barys Astana 49 15 8 7 4 30 153 123 69
3. Ufa 52 17 5 8 9 25 140 115 62
4. Red Star Kunlun 50 16 1 7 18 -37 112 149 43
5. Novosibirsk 50 11 4 4 23 -37 113 150 42
6. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
7. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 27 8 0 7 95 151 56 86
2. Petrohrad 49 32 3 5 1 100 166 66 81
3. Jekatěrinburg 51 27 6 1 10 57 156 99 79
4. Omsk 53 15 9 5 10 36 150 114 71
5. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
6. Magnitogorsk 50 22 6 2 12 41 148 107 70
7. Yaroslavl 51 21 6 3 12 32 129 97 69
8. Barys Astana 49 15 8 7 4 30 153 123 69
9. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
10. Ufa 52 17 5 8 9 25 140 115 62
11. Dynamo Moskva 51 15 6 4 16 7 125 118 58
12. Spartak Moskva 51 11 7 7 12 7 133 126 57
13. Vitiaz Chekhov 50 15 5 4 17 -13 112 125 54
14. Nižnyj Novgorod 50 12 5 9 10 -11 144 155 53
15. Sochi 51 8 7 9 11 -13 125 138 53
16. Čeljabinsk 50 6 9 3 20 -37 89 126 51
17. Dinamo Riga 50 9 5 10 11 -26 100 126 48
18. Red Star Kunlun 50 16 1 7 18 -37 112 149 43
19. Novosibirsk 50 11 4 4 23 -37 113 150 42
20. Nižněkamsk 51 5 6 6 22 -28 110 138 40
21. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38
22. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
23. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
24. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31
25. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
2. Omsk 29 7 6 3 4 20 84 64 41
3. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
4. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
5. Barys Astana 26 9 3 5 1 11 75 64 35
6. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
7. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
8. Čeljabinsk 25 9 2 2 8 -9 41 50 28
9. Red Star Kunlun 25 6 1 2 13 -18 56 74 18
10. Novosibirsk 26 8 3 3 6 9 70 61 31
11. Nižněkamsk 25 1 3 3 12 -14 47 61 17
12. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
13. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 15 3 0 3 50 76 26 42
2. Petrohrad 25 14 2 5 -3 35 76 41 41
3. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
4. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
5. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
6. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
7. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
8. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
9. Dinamo Riga 25 7 1 4 8 -13 45 58 22
10. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22
11. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
12. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
2. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
3. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
4. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
5. Čeljabinsk 25 9 2 2 8 -9 41 50 28
6. Nižněkamsk 25 1 3 3 12 -14 47 61 17

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 15 3 0 3 50 76 26 42
2. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
3. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
4. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
5. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
6. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 25 14 2 5 -3 35 76 41 41
2. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
3. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
4. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
5. Dinamo Riga 25 7 1 4 8 -13 45 58 22
6. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 29 7 6 3 4 20 84 64 41
2. Barys Astana 26 9 3 5 1 11 75 64 35
3. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
4. Red Star Kunlun 25 6 1 2 13 -18 56 74 18
5. Novosibirsk 26 8 3 3 6 9 70 61 31
6. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
7. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 15 3 0 3 50 76 26 42
2. Petrohrad 25 14 2 5 -3 35 76 41 41
3. Omsk 29 7 6 3 4 20 84 64 41
4. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
5. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
6. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
7. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
8. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
9. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
10. Barys Astana 26 9 3 5 1 11 75 64 35
11. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
12. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
13. Novosibirsk 26 8 3 3 6 9 70 61 31
14. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
15. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
16. Čeljabinsk 25 9 2 2 8 -9 41 50 28
17. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
18. Dinamo Riga 25 7 1 4 8 -13 45 58 22
19. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22
20. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
21. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
22. Red Star Kunlun 25 6 1 2 13 -18 56 74 18
23. Nižněkamsk 25 1 3 3 12 -14 47 61 17
24. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17
25. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 26 15 2 1 5 36 82 46 39
2. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
3. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
4. Magnitogorsk 25 9 4 1 6 16 65 49 35
5. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
6. Ufa 25 5 3 3 8 0 56 56 25
7. Nižnyj Novgorod 23 2 3 4 7 -17 62 79 20
8. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
9. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
10. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11
11. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23
12. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
13. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
3. Yaroslavl 25 10 3 2 5 21 74 53 34
4. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
5. Dynamo Moskva 30 8 4 1 12 4 77 73 33
6. Spartak Moskva 26 8 1 5 6 -13 54 67 25
7. Vitiaz Chekhov 24 4 4 0 12 -7 49 56 24
8. Sochi 25 4 3 4 7 -11 60 71 24
9. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
10. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16
11. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
12. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 26 15 2 1 5 36 82 46 39
2. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
3. Magnitogorsk 25 9 4 1 6 16 65 49 35
4. Nižnyj Novgorod 23 2 3 4 7 -17 62 79 20
5. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
6. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Yaroslavl 25 10 3 2 5 21 74 53 34
3. Vitiaz Chekhov 24 4 4 0 12 -7 49 56 24
4. Sochi 25 4 3 4 7 -11 60 71 24
5. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
6. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
2. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
3. Dynamo Moskva 30 8 4 1 12 4 77 73 33
4. Spartak Moskva 26 8 1 5 6 -13 54 67 25
5. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
6. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
2. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
3. Ufa 25 5 3 3 8 0 56 56 25
4. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
5. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11
6. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
7. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
3. Jekatěrinburg 26 15 2 1 5 36 82 46 39
4. Magnitogorsk 25 9 4 1 6 16 65 49 35
5. Yaroslavl 25 10 3 2 5 21 74 53 34
6. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
7. Dynamo Moskva 30 8 4 1 12 4 77 73 33
8. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
9. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
10. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
11. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
12. Ufa 25 5 3 3 8 0 56 56 25
13. Spartak Moskva 26 8 1 5 6 -13 54 67 25
14. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
15. Vitiaz Chekhov 24 4 4 0 12 -7 49 56 24
16. Sochi 25 4 3 4 7 -11 60 71 24
17. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
18. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23
19. Nižnyj Novgorod 23 2 3 4 7 -17 62 79 20
20. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16
21. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
22. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14
23. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
24. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11
25. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11