Petrohrad VS Spartak Moskva


Petrohrad

Spartak Moskva

Petrohrad (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Petrohrad

Spartak Moskva

Zaujímavé

Petrohrad

  • Počet remíz tímu Petrohrad je až 9 z celkového počtu 27 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 21 zápasov tímu Petrohrad skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 27 zápasov, to je až 78%.
  • Petrohrad už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Petrohrad už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Petrohrad už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Spartak Moskva

  • 31% zápasov tímu Spartak Moskva skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 26 zápasov.
  • 16 z celkového počtu 26 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 62%.

H2H

  • Z 24 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 15, čo je 63%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 18 z 24 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
20.10.2019 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 1:2,0:1,1:0
07.10.2019 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
08.03.2019 15:00 Spartak Moskva Petrohrad under 1:2 0:0,0:1,1:1
06.03.2019 17:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:1 0:0,0:1,2:0
04.03.2019 17:30 Spartak Moskva Petrohrad under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
02.03.2019 15:00 Spartak Moskva Petrohrad over 2:5 0:1,1:3,1:1
28.02.2019 17:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 0:0,2:0,0:3
26.02.2019 17:30 Petrohrad Spartak Moskva under 0:2 0:2,0:0,0:0
13.02.2019 17:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:1,0:1
15.10.2018 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
02.10.2018 18:30 Spartak Moskva Petrohrad over 0:6 0:2,0:1,0:3
14.09.2018 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:1 0:1,2:0,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
16.01.2018 17:30 Petrohrad Spartak Moskva under 4:1 2:0,1:0,1:1
02.11.2017 17:30 Petrohrad Spartak Moskva under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.10.2017 18:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:4 0:0,0:4,0:0
04.09.2017 18:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:5 0:2,0:2,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
14.02.2017 17:30 Petrohrad Spartak Moskva over 2:4 1:2,0:2,1:0
25.01.2017 17:30 Spartak Moskva Petrohrad under 1:2 0:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
02.12.2015 17:30 Petrohrad Spartak Moskva under 5:0 1:0,3:0,1:0
14.10.2015 18:30 Spartak Moskva Petrohrad under 1:3 0:0,1:1,0:2
Rusko / KHL / 2011/2012
19.02.2012 14:00 Spartak Moskva Petrohrad over 4:2 0:0,3:1,1:1
04.12.2011 14:00 Petrohrad Spartak Moskva over 10:2 1:1,2:0,7:1
18.11.2011 16:30 Spartak Moskva Petrohrad over 1:8 1:1,0:3,0:4
31.10.2011 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 3:1 2:0,1:1,0:0

Petrohrad

15 - 3 - 6

Spartak Moskva

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.11.19 15:00 Petrohrad Dinamo Riga over 4:3sn 1:0,2:3,0:0,0:0,2:0
02.11.19 15:00 Petrohrad Jaroslavl under 1:2 0:0,1:1,0:1
30.10.19 17:30 Vitiaz Chekhov Petrohrad under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
28.10.19 17:00 Čerepovec Petrohrad under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
26.10.19 16:30 Jaroslavl Petrohrad over 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
22.10.19 18:30 Petrohrad Nižněkamsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
20.10.19 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 1:2,0:1,1:0
17.10.19 18:00 Nižněkamsk Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
15.10.19 18:00 Omsk Petrohrad under 3:2 1:2,1:0,1:0
13.10.19 16:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad under 1:4 1:2,0:2,0:0
10.10.19 18:30 Petrohrad Jekatěrinburg under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
07.10.19 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:2 1:2,0:0,0:0
02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
30.09.19 18:30 Dinamo Riga Petrohrad under 0:3 0:1,0:0,0:2
28.09.19 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.09.19 18:30 Petrohrad Ufa under 4:1 1:0,1:1,2:0
23.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
22.09.19 16:00 Petrohrad Vitiaz Chekhov over 2:4 0:1,1:1,1:2
19.09.19 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
17.09.19 18:30 Sochi Petrohrad under 0:1 0:1,0:0,0:0
15.09.19 16:00 Petrohrad Jokerit Helsinki under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
10.09.19 18:30 Petrohrad Novosibirsk over 4:2 0:0,3:0,1:2
06.09.19 16:00 Jekatěrinburg Petrohrad over 5:2 0:0,3:1,2:1
04.09.19 16:00 Čeljabinsk Petrohrad over 3:4pp 0:1,3:2,0:0,0:1
02.09.19 16:00 Magnitogorsk Petrohrad under 1:3 0:1,1:1,0:1

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.11.19 15:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok over 3:4 1:1,2:1,0:2
31.10.19 17:30 Spartak Moskva Čerepovec under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,4:3
29.10.19 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki over 4:2 2:2,1:0,1:0
27.10.19 15:00 Spartak Moskva Dinamo Riga under 3:2 2:0,1:0,0:2
24.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 1:3 1:0,0:2,0:1
22.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 2:3 1:0,0:1,1:2
20.10.19 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 1:2,0:1,1:0
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
07.10.19 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
26.09.19 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 1:0 0:0,1:0,0:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva over 2:4 1:1,1:3,0:0
19.09.19 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 3:0,1:1,0:2
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1
02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

Petrohrad


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
13.11.2019 10:00 Chabarovsk Amur Petrohrad porovnaj tímy
15.11.2019 12:30 Red Star Kunlun Petrohrad porovnaj tímy
17.11.2019 08:00 Admiral Vladivostok Petrohrad porovnaj tímy
22.11.2019 17:30 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Petrohrad Red Star Kunlun porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
30.11.2019 15:30 Dinamo Riga Petrohrad porovnaj tímy
02.12.2019 17:30 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
04.12.2019 17:30 Petrohrad Kazaň porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Petrohrad Magnitogorsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Novosibirsk Petrohrad porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Petrohrad porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Petrohrad Dinamo Riga porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Petrohrad Jokerit Helsinki porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Petrohrad Dynamo Minsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Petrohrad Omsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Petrohrad Admiral Vladivostok porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Petrohrad porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
ukáž viac

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
12.11.2019 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
14.11.2019 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
16.11.2019 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.11.2019 17:00 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
30.11.2019 08:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 10:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
2. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
3. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
4. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
5. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
6. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
2. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
3. Novosibirsk 23 12 1 4 1 9 51 42 32
4. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
5. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
6. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
7. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
8. Magnitogorsk 26 6 3 5 4 1 60 59 29
9. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
10. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
11. Čeljabinsk 27 6 2 2 13 -19 46 65 22
12. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
2. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
3. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
4. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
5. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
6. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
2. Novosibirsk 23 12 1 4 1 9 51 42 32
3. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
4. Magnitogorsk 26 6 3 5 4 1 60 59 29
5. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
6. Čeljabinsk 27 6 2 2 13 -19 46 65 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
3. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
4. Jaroslavl 25 6 3 0 13 -6 60 66 24
5. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
6. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
3. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
4. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
5. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
6. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
7. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
8. Jaroslavl 25 6 3 0 13 -6 60 66 24
9. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
10. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
11. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18
12. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 17 1 1 4 35 79 44 39
2. CSKA Moskva 25 13 3 1 4 43 79 36 39
3. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
4. Omsk 25 11 2 4 2 12 64 52 34
5. Novosibirsk 23 12 1 4 1 9 51 42 32
6. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
7. Dynamo Moskva 25 12 1 3 5 12 67 55 31
8. Ufa 25 8 3 3 5 9 61 52 31
9. Nižněkamsk 27 4 5 3 7 2 63 61 31
10. Barys Astana 24 9 2 4 3 4 49 45 30
11. Spartak Moskva 26 5 4 4 5 0 67 67 30
12. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
13. Magnitogorsk 26 6 3 5 4 1 60 59 29
14. Nižnyj Novgorod 27 2 6 1 11 0 70 70 29
15. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
16. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
17. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
18. Jaroslavl 25 6 3 0 13 -6 60 66 24
19. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
20. Čeljabinsk 27 6 2 2 13 -19 46 65 22
21. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22
22. Čerepovec 26 0 4 5 8 -18 51 69 21
23. Dynamo Minsk 24 2 2 6 6 -25 54 79 18
24. Dinamo Riga 25 2 3 1 15 -40 43 83 17

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
6. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
6. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
7. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
8. Magnitogorsk 13 3 2 2 2 4 32 28 16
9. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
10. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
11. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8
12. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
4. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
5. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
6. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
2. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
3. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
4. Magnitogorsk 13 3 2 2 2 4 32 28 16
5. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
6. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
4. Jaroslavl 14 3 2 0 7 -4 32 36 14
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
4. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
5. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
6. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
8. Jaroslavl 14 3 2 0 7 -4 32 36 14
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
11. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12
12. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 12 9 1 0 1 17 37 20 22
2. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
3. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
4. Dynamo Moskva 13 7 1 2 0 13 37 24 20
5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
6. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
7. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
8. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
9. CSKA Moskva 11 6 1 0 3 17 35 18 16
10. Magnitogorsk 13 3 2 2 2 4 32 28 16
11. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
12. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
13. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
14. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
15. Jaroslavl 14 3 2 0 7 -4 32 36 14
16. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
17. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
18. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
19. Čerepovec 13 1 2 3 2 -6 26 32 13
20. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
21. Dynamo Minsk 12 1 2 2 3 -4 26 30 12
22. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
23. Dinamo Riga 11 1 2 0 6 -7 19 26 10
24. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
2. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
3. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
4. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
5. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
3. Novosibirsk 10 4 0 3 0 -5 19 24 11
4. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
5. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
6. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
7. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
8. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
9. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
10. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
11. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
12. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
2. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
3. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Novosibirsk 10 4 0 3 0 -5 19 24 11
3. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
4. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
5. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
6. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
3. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
3. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
4. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
5. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
6. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
7. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
8. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
9. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
10. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
11. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Spartak Moskva 13 2 3 2 1 5 35 30 18
3. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
4. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
5. Omsk 13 3 2 2 2 8 32 24 16
6. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
7. Barys Astana 11 5 1 1 2 4 21 17 15
8. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
9. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
10. Ufa 12 2 2 2 2 -2 27 29 14
11. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
12. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
13. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
14. Nižněkamsk 15 1 2 2 6 -11 24 35 12
15. Nižnyj Novgorod 14 0 3 0 8 -5 38 43 12
16. Novosibirsk 10 4 0 3 0 -5 19 24 11
17. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
18. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
21. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
22. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6