khl***

Omsk VS Slovan Bratislava


Omsk

Omsk


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Omsk (T1) VS Slovan Bratislava (T2)

Omsk

Slovan Bratislava

Zaujímavé

Omsk

  • Omsk vyhral 58% zápasov (z celkového počtu 19 vyhral 11 zápasov).
  • Omsk už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Omsk už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Omsk už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Slovan Bratislava

  • Z celkového počtu 20 prehralo mužstvo Slovan Bratislava až 55% svojích zápasov (11 prehraných zápasov).
  • 13 z celkového počtu 20 zápasov tímu Slovan Bratislava skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 65%.
  • Slovan Bratislava už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • Slovan Bratislava už 12 zápasov v rade neremízovali.
  • Slovan Bratislava ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.

H2H

  • Z 7 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 71%.
  • 57% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 7 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
11.10.2018 18:30 Omsk Slovan Bratislava under 2:3 2:1,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
05.11.2017 12:00 Omsk Slovan Bratislava over 5:1 1:0,1:1,3:0
05.09.2017 19:30 Slovan Bratislava Omsk under 1:4 1:2,0:0,0:2
Rusko / KHL / 2016/2017
03.12.2016 17:00 Slovan Bratislava Omsk over 3:5 1:1,1:1,1:3
11.09.2016 13:00 Omsk Slovan Bratislava over 3:4 0:2,1:1,2:1
Rusko / KHL / 2015/2016
05.12.2015 12:00 Omsk Slovan Bratislava over 5:3 2:0,2:1,1:2
23.10.2015 19:00 Slovan Bratislava Omsk under 0:3 0:1,0:2,0:0

Omsk

5 - 0 - 2

Slovan Bratislava

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.2018 16:00 Magnitogorsk Omsk under 4:1 0:0,1:0,3:1
14.10.2018 16:30 Omsk Barys Astana over 5:3 1:1,1:1,3:1
11.10.2018 18:30 Omsk Slovan Bratislava under 2:3 2:1,0:0,0:1
09.10.2018 16:00 Ufa Omsk under 3:2 3:0,0:2,0:0
07.10.2018 15:00 Omsk CSKA Moskva over 2:4 1:0,1:1,0:3
05.10.2018 18:30 Omsk Dinamo Riga over 5:2 2:0,2:0,1:2
02.10.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Omsk over 0:6 0:0,0:3,0:3
30.09.2018 16:00 Dynamo Minsk Omsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
28.09.2018 18:30 Petrohrad Omsk under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:2
24.09.2018 18:30 Omsk Chabarovsk Amur over 4:3 1:2,1:1,1:0
22.09.2018 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 4:2 1:1,1:0,2:1
20.09.2018 14:30 Novosibirsk Omsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
18.09.2018 15:30 Barys Astana Omsk over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,2:3
13.09.2018 18:30 Omsk Magnitogorsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.2018 18:30 Omsk Kazaň under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,4:3
10.09.2018 18:00 Omsk Nižněkamsk over 4:2 0:0,2:2,2:0
06.09.2018 18:30 Čerepovec Omsk under 1:4 1:3,0:1,0:0
04.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Omsk over 1:5 0:2,0:1,1:2
02.09.2018 16:30 Yaroslavl Omsk under 0:4 0:0,0:3,0:1

Slovan Bratislava


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.10.2018 18:30 Slovan Bratislava Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,2:0,0:1
16.10.2018 18:30 Slovan Bratislava Admiral Vladivostok over 4:3 1:2,1:1,2:0
14.10.2018 17:00 Slovan Bratislava Red Star Kunlun over 4:3 0:0,2:1,1:2
11.10.2018 18:30 Omsk Slovan Bratislava under 2:3 2:1,0:0,0:1
09.10.2018 14:30 Novosibirsk Slovan Bratislava under 1:2 0:1,0:0,1:0
07.10.2018 13:00 Barys Astana Slovan Bratislava under 3:0 1:0,2:0,0:0
05.10.2018 16:00 Ufa Slovan Bratislava under 4:1 2:1,1:0,1:0
29.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Sochi under 1:4 0:2,1:0,0:2
27.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Jokerit Helsinki over 3:5 2:1,1:1,0:3
25.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Spartak Moskva under 1:4 0:1,1:1,0:2
21.09.2018 11:30 Admiral Vladivostok Slovan Bratislava over 4:5 2:1,1:3,1:1
19.09.2018 11:30 Chabarovsk Amur Slovan Bratislava under 3:2 1:1,1:0,1:1
17.09.2018 13:30 Red Star Kunlun Slovan Bratislava over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,2:1
15.09.2018 16:30 Vitiaz Chekhov Slovan Bratislava over 6:4 2:0,2:1,2:3
13.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
11.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Čerepovec under 2:1 0:0,2:0,0:1
09.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Yaroslavl under 1:4 0:1,1:0,0:3
06.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Slovan Bratislava under 3:2 1:1,1:0,0:1
04.09.2018 16:00 Čeljabinsk Slovan Bratislava under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.09.2018 14:00 Magnitogorsk Slovan Bratislava over 5:1 3:0,1:0,1:1

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.10.2018 13:30 Čeljabinsk Omsk porovnaj tímy
22.10.2018 16:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
24.10.2018 18:30 Omsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
28.10.2018 14:30 Omsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
01.11.2018 17:30 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
03.11.2018 15:00 Omsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
12.11.2018 16:00 Omsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
14.11.2018 16:00 Omsk Red Star Kunlun porovnaj tímy
16.11.2018 16:00 Omsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
19.11.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk porovnaj tímy
21.11.2018 16:00 Jokerit Helsinki Omsk porovnaj tímy
23.11.2018 16:00 Dinamo Riga Omsk porovnaj tímy
25.11.2018 16:00 Slovan Bratislava Omsk porovnaj tímy
29.11.2018 16:00 Omsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
01.12.2018 16:00 Omsk Magnitogorsk porovnaj tímy
04.12.2018 16:00 Omsk Čeljabinsk porovnaj tímy
06.12.2018 16:00 CSKA Moskva Omsk porovnaj tímy
08.12.2018 16:00 Sochi Omsk porovnaj tímy
10.12.2018 16:00 Magnitogorsk Omsk porovnaj tímy
20.12.2018 16:00 Omsk Čerepovec porovnaj tímy
22.12.2018 16:00 Omsk Yaroslavl porovnaj tímy
24.12.2018 16:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
26.12.2018 16:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
28.12.2018 16:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
30.12.2018 16:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
03.01.2019 16:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
05.01.2019 16:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
07.01.2019 16:00 Spartak Moskva Omsk porovnaj tímy
11.01.2019 16:00 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
13.01.2019 16:00 Omsk Spartak Moskva porovnaj tímy
15.01.2019 16:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
17.01.2019 16:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
22.01.2019 16:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
24.01.2019 16:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
26.01.2019 16:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
28.01.2019 16:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
31.01.2019 16:00 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
02.02.2019 16:00 Omsk Petrohrad porovnaj tímy
12.02.2019 16:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
14.02.2019 16:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
16.02.2019 16:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
18.02.2019 16:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy

Slovan Bratislava


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.10.2018 16:00 Spartak Moskva Slovan Bratislava porovnaj tímy
22.10.2018 18:30 Sochi Slovan Bratislava porovnaj tímy
26.10.2018 18:30 Slovan Bratislava CSKA Moskva porovnaj tímy
28.10.2018 17:00 Slovan Bratislava Petrohrad porovnaj tímy
01.11.2018 17:00 Slovan Bratislava Novosibirsk porovnaj tímy
03.11.2018 17:30 Slovan Bratislava Yaroslavl porovnaj tímy
05.11.2018 16:00 Slovan Bratislava Barys Astana porovnaj tímy
13.11.2018 16:00 Kazaň Slovan Bratislava porovnaj tímy
15.11.2018 16:00 Nižněkamsk Slovan Bratislava porovnaj tímy
17.11.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Slovan Bratislava porovnaj tímy
19.11.2018 16:00 CSKA Moskva Slovan Bratislava porovnaj tímy
23.11.2018 16:00 Slovan Bratislava Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.11.2018 16:00 Slovan Bratislava Omsk porovnaj tímy
28.11.2018 16:00 Dynamo Moskva Slovan Bratislava porovnaj tímy
30.11.2018 16:00 Vitiaz Chekhov Slovan Bratislava porovnaj tímy
02.12.2018 16:00 Jokerit Helsinki Slovan Bratislava porovnaj tímy
05.12.2018 16:00 Slovan Bratislava Ufa porovnaj tímy
08.12.2018 16:00 Slovan Bratislava Kazaň porovnaj tímy
12.12.2018 16:00 Slovan Bratislava Dinamo Riga porovnaj tímy
18.12.2018 16:00 Petrohrad Slovan Bratislava porovnaj tímy
20.12.2018 16:00 Dynamo Minsk Slovan Bratislava porovnaj tímy
23.12.2018 16:00 Slovan Bratislava Magnitogorsk porovnaj tímy
26.12.2018 16:00 Slovan Bratislava Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.12.2018 16:00 Slovan Bratislava Nižněkamsk porovnaj tímy
30.12.2018 16:00 Slovan Bratislava Jokerit Helsinki porovnaj tímy
04.01.2019 16:00 Čerepovec Slovan Bratislava porovnaj tímy
06.01.2019 16:00 Yaroslavl Slovan Bratislava porovnaj tímy
08.01.2019 16:00 Dynamo Minsk Slovan Bratislava porovnaj tímy
11.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
13.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Jekatěrinburg porovnaj tímy
15.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Čeljabinsk porovnaj tímy
22.01.2019 16:00 Dinamo Riga Slovan Bratislava porovnaj tímy
24.01.2019 16:00 Yaroslavl Slovan Bratislava porovnaj tímy
26.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Dynamo Minsk porovnaj tímy
31.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Sochi porovnaj tímy
04.02.2019 16:00 Slovan Bratislava Dinamo Riga porovnaj tímy
11.02.2019 16:00 Slovan Bratislava CSKA Moskva porovnaj tímy
13.02.2019 16:00 Slovan Bratislava Dynamo Minsk porovnaj tímy
15.02.2019 16:00 CSKA Moskva Slovan Bratislava porovnaj tímy
18.02.2019 16:00 Dinamo Riga Slovan Bratislava porovnaj tímy
20.02.2019 16:00 Jokerit Helsinki Slovan Bratislava porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Sochi Slovan Bratislava porovnaj tímy

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 20 15 2 0 1 43 70 27 38
2. Omsk 19 6 4 1 3 25 62 37 29
3. Kazaň 20 11 1 2 3 10 54 44 28
4. Magnitogorsk 20 8 2 1 6 7 53 46 25
5. Ufa 19 6 3 1 5 19 59 40 25
6. Barys Astana 17 2 4 4 -1 11 64 53 24
7. Nižnyj Novgorod 18 5 2 4 1 1 55 54 22
8. Red Star Kunlun 18 6 1 3 4 -9 41 50 19
9. Nižněkamsk 18 3 3 1 7 -6 38 44 19
10. Čeljabinsk 18 3 2 2 7 -23 34 57 16
11. Chabarovsk Amur 18 5 0 1 11 -22 31 53 11
12. Admiral Vladivostok 20 -1 2 3 11 -30 39 69 9
13. Novosibirsk 19 3 0 2 12 -32 31 63 8

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 6 5 0 4 27 54 27 32
2. Petrohrad 18 10 2 2 0 35 60 25 30
3. Jokerit Helsinki 18 11 1 3 -1 25 67 42 29
4. Yaroslavl 19 9 2 1 4 19 54 35 27
5. Sochi 20 2 3 5 2 -6 47 53 21
6. Vitiaz Chekhov 19 5 2 1 8 -7 48 55 19
7. Spartak Moskva 19 6 1 2 7 -1 45 46 18
8. Slovan Bratislava 20 2 3 2 8 -21 44 65 18
9. Dinamo Riga 19 4 2 1 9 -11 40 51 17
10. Dynamo Moskva 20 4 1 3 8 -13 44 57 15
11. Čerepovec 20 2 2 2 10 -26 29 55 14
12. Dynamo Minsk 18 4 0 3 8 -15 36 51 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 20 15 2 0 1 43 70 27 38
2. Kazaň 20 11 1 2 3 10 54 44 28
3. Magnitogorsk 20 8 2 1 6 7 53 46 25
4. Nižnyj Novgorod 18 5 2 4 1 1 55 54 22
5. Nižněkamsk 18 3 3 1 7 -6 38 44 19
6. Čeljabinsk 18 3 2 2 7 -23 34 57 16

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 6 5 0 4 27 54 27 32
2. Yaroslavl 19 9 2 1 4 19 54 35 27
3. Sochi 20 2 3 5 2 -6 47 53 21
4. Vitiaz Chekhov 19 5 2 1 8 -7 48 55 19
5. Slovan Bratislava 20 2 3 2 8 -21 44 65 18
6. Dynamo Minsk 18 4 0 3 8 -15 36 51 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 18 10 2 2 0 35 60 25 30
2. Jokerit Helsinki 18 11 1 3 -1 25 67 42 29
3. Spartak Moskva 19 6 1 2 7 -1 45 46 18
4. Dinamo Riga 19 4 2 1 9 -11 40 51 17
5. Dynamo Moskva 20 4 1 3 8 -13 44 57 15
6. Čerepovec 20 2 2 2 10 -26 29 55 14

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 19 6 4 1 3 25 62 37 29
2. Ufa 19 6 3 1 5 19 59 40 25
3. Barys Astana 17 2 4 4 -1 11 64 53 24
4. Red Star Kunlun 18 6 1 3 4 -9 41 50 19
5. Chabarovsk Amur 18 5 0 1 11 -22 31 53 11
6. Admiral Vladivostok 20 -1 2 3 11 -30 39 69 9
7. Novosibirsk 19 3 0 2 12 -32 31 63 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 20 15 2 0 1 43 70 27 38
2. CSKA Moskva 20 6 5 0 4 27 54 27 32
3. Petrohrad 18 10 2 2 0 35 60 25 30
4. Jokerit Helsinki 18 11 1 3 -1 25 67 42 29
5. Omsk 19 6 4 1 3 25 62 37 29
6. Kazaň 20 11 1 2 3 10 54 44 28
7. Yaroslavl 19 9 2 1 4 19 54 35 27
8. Magnitogorsk 20 8 2 1 6 7 53 46 25
9. Ufa 19 6 3 1 5 19 59 40 25
10. Barys Astana 17 2 4 4 -1 11 64 53 24
11. Nižnyj Novgorod 18 5 2 4 1 1 55 54 22
12. Sochi 20 2 3 5 2 -6 47 53 21
13. Vitiaz Chekhov 19 5 2 1 8 -7 48 55 19
14. Red Star Kunlun 18 6 1 3 4 -9 41 50 19
15. Nižněkamsk 18 3 3 1 7 -6 38 44 19
16. Spartak Moskva 19 6 1 2 7 -1 45 46 18
17. Slovan Bratislava 20 2 3 2 8 -21 44 65 18
18. Dinamo Riga 19 4 2 1 9 -11 40 51 17
19. Čeljabinsk 18 3 2 2 7 -23 34 57 16
20. Dynamo Moskva 20 4 1 3 8 -13 44 57 15
21. Čerepovec 20 2 2 2 10 -26 29 55 14
22. Chabarovsk Amur 18 5 0 1 11 -22 31 53 11
23. Dynamo Minsk 18 4 0 3 8 -15 36 51 11
24. Admiral Vladivostok 20 -1 2 3 11 -30 39 69 9
25. Novosibirsk 19 3 0 2 12 -32 31 63 8

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 10 5 2 0 1 15 28 13 18
2. Omsk 9 2 2 1 1 7 28 21 13
3. Kazaň 12 8 0 0 4 6 34 28 16
4. Magnitogorsk 12 4 1 1 4 3 32 29 13
5. Ufa 9 6 0 1 1 12 32 20 13
6. Barys Astana 7 2 1 3 -3 6 23 17 11
7. Nižnyj Novgorod 12 4 2 2 0 7 41 34 18
8. Red Star Kunlun 6 0 1 0 4 -7 11 18 4
9. Nižněkamsk 10 2 1 1 4 -6 15 21 9
10. Čeljabinsk 10 2 1 2 2 -8 15 23 10
11. Chabarovsk Amur 8 4 0 0 4 -4 16 20 8
12. Admiral Vladivostok 7 0 0 2 3 -12 19 31 2
13. Novosibirsk 7 1 0 1 4 -7 14 21 3

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 1 2 0 3 8 21 13 10
2. Petrohrad 10 3 2 2 -1 8 25 17 16
3. Jokerit Helsinki 10 8 0 0 2 18 41 23 16
4. Yaroslavl 11 5 1 0 4 8 30 22 14
5. Sochi 10 -1 2 4 -1 -6 23 29 10
6. Vitiaz Chekhov 10 5 0 1 3 -2 28 30 11
7. Spartak Moskva 9 2 1 1 3 0 26 26 9
8. Slovan Bratislava 9 3 1 0 4 -6 21 27 10
9. Dinamo Riga 10 2 1 1 4 -5 19 24 9
10. Dynamo Moskva 12 3 1 2 3 -4 29 33 12
11. Čerepovec 10 3 0 2 3 -14 17 31 8
12. Dynamo Minsk 9 2 0 1 5 -8 16 24 5

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 10 5 2 0 1 15 28 13 18
2. Kazaň 12 8 0 0 4 6 34 28 16
3. Magnitogorsk 12 4 1 1 4 3 32 29 13
4. Nižnyj Novgorod 12 4 2 2 0 7 41 34 18
5. Nižněkamsk 10 2 1 1 4 -6 15 21 9
6. Čeljabinsk 10 2 1 2 2 -8 15 23 10

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 8 1 2 0 3 8 21 13 10
2. Yaroslavl 11 5 1 0 4 8 30 22 14
3. Sochi 10 -1 2 4 -1 -6 23 29 10
4. Vitiaz Chekhov 10 5 0 1 3 -2 28 30 11
5. Slovan Bratislava 9 3 1 0 4 -6 21 27 10
6. Dynamo Minsk 9 2 0 1 5 -8 16 24 5

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 10 3 2 2 -1 8 25 17 16
2. Jokerit Helsinki 10 8 0 0 2 18 41 23 16
3. Spartak Moskva 9 2 1 1 3 0 26 26 9
4. Dinamo Riga 10 2 1 1 4 -5 19 24 9
5. Dynamo Moskva 12 3 1 2 3 -4 29 33 12
6. Čerepovec 10 3 0 2 3 -14 17 31 8

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 9 2 2 1 1 7 28 21 13
2. Ufa 9 6 0 1 1 12 32 20 13
3. Barys Astana 7 2 1 3 -3 6 23 17 11
4. Red Star Kunlun 6 0 1 0 4 -7 11 18 4
5. Chabarovsk Amur 8 4 0 0 4 -4 16 20 8
6. Admiral Vladivostok 7 0 0 2 3 -12 19 31 2
7. Novosibirsk 7 1 0 1 4 -7 14 21 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 10 5 2 0 1 15 28 13 18
2. Nižnyj Novgorod 12 4 2 2 0 7 41 34 18
3. Petrohrad 10 3 2 2 -1 8 25 17 16
4. Jokerit Helsinki 10 8 0 0 2 18 41 23 16
5. Kazaň 12 8 0 0 4 6 34 28 16
6. Yaroslavl 11 5 1 0 4 8 30 22 14
7. Ufa 9 6 0 1 1 12 32 20 13
8. Omsk 9 2 2 1 1 7 28 21 13
9. Magnitogorsk 12 4 1 1 4 3 32 29 13
10. Dynamo Moskva 12 3 1 2 3 -4 29 33 12
11. Barys Astana 7 2 1 3 -3 6 23 17 11
12. Vitiaz Chekhov 10 5 0 1 3 -2 28 30 11
13. CSKA Moskva 8 1 2 0 3 8 21 13 10
14. Čeljabinsk 10 2 1 2 2 -8 15 23 10
15. Slovan Bratislava 9 3 1 0 4 -6 21 27 10
16. Sochi 10 -1 2 4 -1 -6 23 29 10
17. Nižněkamsk 10 2 1 1 4 -6 15 21 9
18. Dinamo Riga 10 2 1 1 4 -5 19 24 9
19. Spartak Moskva 9 2 1 1 3 0 26 26 9
20. Chabarovsk Amur 8 4 0 0 4 -4 16 20 8
21. Čerepovec 10 3 0 2 3 -14 17 31 8
22. Dynamo Minsk 9 2 0 1 5 -8 16 24 5
23. Red Star Kunlun 6 0 1 0 4 -7 11 18 4
24. Novosibirsk 7 1 0 1 4 -7 14 21 3
25. Admiral Vladivostok 7 0 0 2 3 -12 19 31 2

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 10 10 0 0 0 28 42 14 20
2. Omsk 10 4 2 0 2 18 34 16 16
3. Kazaň 8 3 1 2 -1 4 20 16 12
4. Magnitogorsk 8 4 1 0 2 4 21 17 12
5. Ufa 10 0 3 0 4 7 27 20 12
6. Barys Astana 10 0 3 1 2 5 41 36 13
7. Nižnyj Novgorod 6 1 0 2 1 -6 14 20 4
8. Red Star Kunlun 12 6 0 3 0 -2 30 32 15
9. Nižněkamsk 8 1 2 0 3 0 23 23 10
10. Čeljabinsk 8 1 1 0 5 -15 19 34 6
11. Chabarovsk Amur 10 1 0 1 7 -18 15 33 3
12. Admiral Vladivostok 13 -1 2 1 8 -18 20 38 7
13. Novosibirsk 12 2 0 1 8 -25 17 42 5

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 12 5 3 0 1 19 33 14 22
2. Petrohrad 8 7 0 0 1 27 35 8 14
3. Jokerit Helsinki 8 3 1 3 -3 7 26 19 13
4. Yaroslavl 8 4 1 1 0 11 24 13 13
5. Sochi 10 3 1 1 3 0 24 24 11
6. Vitiaz Chekhov 9 0 2 0 5 -5 20 25 8
7. Spartak Moskva 10 4 0 1 4 -1 19 20 9
8. Slovan Bratislava 11 -1 2 2 4 -15 23 38 8
9. Dinamo Riga 9 2 1 0 5 -6 21 27 8
10. Dynamo Moskva 8 1 0 1 5 -9 15 24 3
11. Čerepovec 10 -1 2 0 7 -12 12 24 6
12. Dynamo Minsk 9 2 0 2 3 -7 20 27 6

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 10 10 0 0 0 28 42 14 20
2. Kazaň 8 3 1 2 -1 4 20 16 12
3. Magnitogorsk 8 4 1 0 2 4 21 17 12
4. Nižnyj Novgorod 6 1 0 2 1 -6 14 20 4
5. Nižněkamsk 8 1 2 0 3 0 23 23 10
6. Čeljabinsk 8 1 1 0 5 -15 19 34 6

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 12 5 3 0 1 19 33 14 22
2. Yaroslavl 8 4 1 1 0 11 24 13 13
3. Sochi 10 3 1 1 3 0 24 24 11
4. Vitiaz Chekhov 9 0 2 0 5 -5 20 25 8
5. Slovan Bratislava 11 -1 2 2 4 -15 23 38 8
6. Dynamo Minsk 9 2 0 2 3 -7 20 27 6

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 8 7 0 0 1 27 35 8 14
2. Jokerit Helsinki 8 3 1 3 -3 7 26 19 13
3. Spartak Moskva 10 4 0 1 4 -1 19 20 9
4. Dinamo Riga 9 2 1 0 5 -6 21 27 8
5. Dynamo Moskva 8 1 0 1 5 -9 15 24 3
6. Čerepovec 10 -1 2 0 7 -12 12 24 6

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 10 4 2 0 2 18 34 16 16
2. Ufa 10 0 3 0 4 7 27 20 12
3. Barys Astana 10 0 3 1 2 5 41 36 13
4. Red Star Kunlun 12 6 0 3 0 -2 30 32 15
5. Chabarovsk Amur 10 1 0 1 7 -18 15 33 3
6. Admiral Vladivostok 13 -1 2 1 8 -18 20 38 7
7. Novosibirsk 12 2 0 1 8 -25 17 42 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 12 5 3 0 1 19 33 14 22
2. Jekatěrinburg 10 10 0 0 0 28 42 14 20
3. Omsk 10 4 2 0 2 18 34 16 16
4. Red Star Kunlun 12 6 0 3 0 -2 30 32 15
5. Petrohrad 8 7 0 0 1 27 35 8 14
6. Yaroslavl 8 4 1 1 0 11 24 13 13
7. Jokerit Helsinki 8 3 1 3 -3 7 26 19 13
8. Barys Astana 10 0 3 1 2 5 41 36 13
9. Kazaň 8 3 1 2 -1 4 20 16 12
10. Magnitogorsk 8 4 1 0 2 4 21 17 12
11. Ufa 10 0 3 0 4 7 27 20 12
12. Sochi 10 3 1 1 3 0 24 24 11
13. Nižněkamsk 8 1 2 0 3 0 23 23 10
14. Spartak Moskva 10 4 0 1 4 -1 19 20 9
15. Vitiaz Chekhov 9 0 2 0 5 -5 20 25 8
16. Dinamo Riga 9 2 1 0 5 -6 21 27 8
17. Slovan Bratislava 11 -1 2 2 4 -15 23 38 8
18. Admiral Vladivostok 13 -1 2 1 8 -18 20 38 7
19. Čerepovec 10 -1 2 0 7 -12 12 24 6
20. Dynamo Minsk 9 2 0 2 3 -7 20 27 6
21. Čeljabinsk 8 1 1 0 5 -15 19 34 6
22. Novosibirsk 12 2 0 1 8 -25 17 42 5
23. Nižnyj Novgorod 6 1 0 2 1 -6 14 20 4
24. Dynamo Moskva 8 1 0 1 5 -9 15 24 3
25. Chabarovsk Amur 10 1 0 1 7 -18 15 33 3