khl***

Omsk VS Slovan Bratislava


Omsk

Omsk


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Omsk (T1) VS Slovan Bratislava (T2)

Omsk

Slovan Bratislava

Zaujímavé

Omsk

  • Omsk vyhral 56% zápasov (z celkového počtu 39 vyhral 22 zápasov).
  • Až 25 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 39 zápasov, to je až 64%.
  • Omsk už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Omsk už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Omsk už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Omsk ťahá aktuálne sériu 9 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Slovan Bratislava

  • Mužsvo Slovan Bratislava prehralo až 68% svojích zápasov (26 prehier z 38).
  • 27 z celkového počtu 38 zápasov tímu Slovan Bratislava skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.
  • Slovan Bratislava už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
25.11.2018 17:30 Slovan Bratislava Omsk under 1:4 0:0,1:2,0:2
11.10.2018 18:30 Omsk Slovan Bratislava under 2:3 2:1,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
05.11.2017 12:00 Omsk Slovan Bratislava over 5:1 1:0,1:1,3:0
05.09.2017 19:30 Slovan Bratislava Omsk under 1:4 1:2,0:0,0:2
Rusko / KHL / 2016/2017
03.12.2016 17:00 Slovan Bratislava Omsk over 3:5 1:1,1:1,1:3
11.09.2016 13:00 Omsk Slovan Bratislava over 3:4 0:2,1:1,2:1
Rusko / KHL / 2015/2016
05.12.2015 12:00 Omsk Slovan Bratislava over 5:3 2:0,2:1,1:2
23.10.2015 19:00 Slovan Bratislava Omsk under 0:3 0:1,0:2,0:0

Omsk

6 - 0 - 2

Slovan Bratislava

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.12.2018 15:00 Magnitogorsk Omsk under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.12.2018 15:00 Sochi Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
06.12.2018 17:30 CSKA Moskva Omsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
04.12.2018 17:30 Omsk Čeljabinsk under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
03.12.2018 17:30 Omsk Ufa under 1:0 0:0,1:0,0:0
01.12.2018 15:00 Omsk Magnitogorsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
29.11.2018 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:0 2:0,0:0,1:0
25.11.2018 17:30 Slovan Bratislava Omsk under 1:4 0:0,1:2,0:2
23.11.2018 18:30 Dinamo Riga Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
21.11.2018 17:30 Jokerit Helsinki Omsk over 7:4 1:0,4:1,2:3
19.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
14.11.2018 17:30 Omsk Dynamo Moskva under 0:4 0:1,0:2,0:1
12.11.2018 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:0 1:0,1:0,1:0
05.11.2018 15:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:1 1:0,2:0,2:1
03.11.2018 15:00 Omsk Admiral Vladivostok under 3:1 2:0,1:0,0:1
01.11.2018 17:30 Omsk Admiral Vladivostok over 4:3 2:0,1:2,1:1
28.10.2018 14:30 Omsk Nižnyj Novgorod under 1:3 0:0,0:0,1:3
24.10.2018 18:30 Omsk Dynamo Minsk over 4:3 0:1,3:0,0:2
22.10.2018 16:00 Ufa Omsk under 0:1 0:0,0:0,0:0
20.10.2018 13:30 Čeljabinsk Omsk under 2:1 0:0,1:0,0:1
18.10.2018 16:00 Magnitogorsk Omsk under 4:1 0:0,1:0,3:1
14.10.2018 16:30 Omsk Barys Astana over 5:3 1:1,1:1,3:1
11.10.2018 18:30 Omsk Slovan Bratislava under 2:3 2:1,0:0,0:1
09.10.2018 16:00 Ufa Omsk under 3:2 3:0,0:2,0:0
07.10.2018 15:00 Omsk CSKA Moskva over 2:4 1:0,1:1,0:3
05.10.2018 18:30 Omsk Dinamo Riga over 5:2 2:0,2:0,1:2
02.10.2018 18:30 Vitiaz Chekhov Omsk over 0:6 0:0,0:3,0:3
30.09.2018 16:00 Dynamo Minsk Omsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
28.09.2018 18:30 Petrohrad Omsk under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:2
24.09.2018 18:30 Omsk Chabarovsk Amur over 4:3 1:2,1:1,1:0
22.09.2018 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 4:2 1:1,1:0,2:1
20.09.2018 14:30 Novosibirsk Omsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
18.09.2018 15:30 Barys Astana Omsk over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,2:3
13.09.2018 18:30 Omsk Magnitogorsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.2018 18:30 Omsk Kazaň under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,4:3
10.09.2018 18:00 Omsk Nižněkamsk over 4:2 0:0,2:2,2:0
06.09.2018 18:30 Čerepovec Omsk under 1:4 1:3,0:1,0:0
04.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Omsk over 1:5 0:2,0:1,1:2
02.09.2018 16:30 Yaroslavl Omsk under 0:4 0:0,0:3,0:1

Slovan Bratislava


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.12.2018 17:30 Slovan Bratislava Kazaň under 1:2 0:1,1:0,0:1
05.12.2018 18:30 Slovan Bratislava Ufa over 2:5 0:2,2:2,0:1
02.12.2018 15:00 Jokerit Helsinki Slovan Bratislava under 3:0 1:0,1:0,1:0
30.11.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Slovan Bratislava under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
28.11.2018 17:30 Dynamo Moskva Slovan Bratislava under 3:0 0:0,2:0,1:0
25.11.2018 17:30 Slovan Bratislava Omsk under 1:4 0:0,1:2,0:2
23.11.2018 18:30 Slovan Bratislava Vitiaz Chekhov under 2:3 1:0,1:0,0:3
19.11.2018 17:30 CSKA Moskva Slovan Bratislava under 4:0 1:0,2:0,1:0
17.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Slovan Bratislava under 4:1 0:0,2:0,2:1
15.11.2018 17:00 Nižněkamsk Slovan Bratislava under 2:3 0:0,1:3,1:0
13.11.2018 17:00 Kazaň Slovan Bratislava under 2:1 1:1,1:0,0:0
05.11.2018 18:30 Slovan Bratislava Barys Astana under 1:2 0:0,1:2,0:0
03.11.2018 17:30 Slovan Bratislava Yaroslavl under 0:3 0:0,0:2,0:1
01.11.2018 17:00 Slovan Bratislava Novosibirsk under 3:2 1:0,0:2,2:0
28.10.2018 17:00 Slovan Bratislava Petrohrad over 0:7 0:1,0:2,0:4
26.10.2018 18:30 Slovan Bratislava CSKA Moskva over 0:9 0:4,0:3,0:2
22.10.2018 18:30 Sochi Slovan Bratislava over 4:2 2:1,0:0,2:1
20.10.2018 16:00 Spartak Moskva Slovan Bratislava under 4:1 1:0,1:1,2:0
18.10.2018 18:30 Slovan Bratislava Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,2:0,0:1
16.10.2018 18:30 Slovan Bratislava Admiral Vladivostok over 4:3 1:2,1:1,2:0
14.10.2018 17:00 Slovan Bratislava Red Star Kunlun over 4:3 0:0,2:1,1:2
11.10.2018 18:30 Omsk Slovan Bratislava under 2:3 2:1,0:0,0:1
09.10.2018 14:30 Novosibirsk Slovan Bratislava under 1:2 0:1,0:0,1:0
07.10.2018 13:00 Barys Astana Slovan Bratislava under 3:0 1:0,2:0,0:0
05.10.2018 16:00 Ufa Slovan Bratislava under 4:1 2:1,1:0,1:0
29.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Sochi under 1:4 0:2,1:0,0:2
27.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Jokerit Helsinki over 3:5 2:1,1:1,0:3
25.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Spartak Moskva under 1:4 0:1,1:1,0:2
21.09.2018 11:30 Admiral Vladivostok Slovan Bratislava over 4:5 2:1,1:3,1:1
19.09.2018 11:30 Chabarovsk Amur Slovan Bratislava under 3:2 1:1,1:0,1:1
17.09.2018 13:30 Red Star Kunlun Slovan Bratislava over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,2:1
15.09.2018 16:30 Vitiaz Chekhov Slovan Bratislava over 6:4 2:0,2:1,2:3
13.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
11.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Čerepovec under 2:1 0:0,2:0,0:1
09.09.2018 17:00 Slovan Bratislava Yaroslavl under 1:4 0:1,1:0,0:3
06.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Slovan Bratislava under 3:2 1:1,1:0,0:1
04.09.2018 16:00 Čeljabinsk Slovan Bratislava under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.09.2018 14:00 Magnitogorsk Slovan Bratislava over 5:1 3:0,1:0,1:1

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.12.2018 17:30 Omsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
20.12.2018 17:30 Omsk Čerepovec porovnaj tímy
22.12.2018 15:00 Omsk Yaroslavl porovnaj tímy
24.12.2018 16:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy
26.12.2018 16:00 Jekatěrinburg Omsk porovnaj tímy
28.12.2018 16:00 Novosibirsk Omsk porovnaj tímy
30.12.2018 16:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
03.01.2019 16:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
05.01.2019 16:00 Nižněkamsk Omsk porovnaj tímy
07.01.2019 16:00 Spartak Moskva Omsk porovnaj tímy
13.01.2019 16:00 Omsk Spartak Moskva porovnaj tímy
17.01.2019 16:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
22.01.2019 16:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
24.01.2019 16:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
26.01.2019 16:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
28.01.2019 16:00 Red Star Kunlun Omsk porovnaj tímy
31.01.2019 16:00 Omsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
02.02.2019 16:00 Omsk Petrohrad porovnaj tímy
12.02.2019 16:00 Admiral Vladivostok Omsk porovnaj tímy
14.02.2019 16:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
16.02.2019 16:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
18.02.2019 16:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Omsk Novosibirsk porovnaj tímy

Slovan Bratislava


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
12.12.2018 18:30 Slovan Bratislava Dinamo Riga porovnaj tímy
18.12.2018 17:30 Petrohrad Slovan Bratislava porovnaj tímy
20.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Slovan Bratislava porovnaj tímy
23.12.2018 17:00 Slovan Bratislava Magnitogorsk porovnaj tímy
26.12.2018 16:00 Slovan Bratislava Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.12.2018 16:00 Slovan Bratislava Nižněkamsk porovnaj tímy
30.12.2018 16:00 Slovan Bratislava Jokerit Helsinki porovnaj tímy
04.01.2019 16:00 Čerepovec Slovan Bratislava porovnaj tímy
06.01.2019 16:00 Yaroslavl Slovan Bratislava porovnaj tímy
08.01.2019 16:00 Dynamo Minsk Slovan Bratislava porovnaj tímy
11.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
13.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Jekatěrinburg porovnaj tímy
15.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Čeljabinsk porovnaj tímy
22.01.2019 16:00 Dinamo Riga Slovan Bratislava porovnaj tímy
24.01.2019 16:00 Yaroslavl Slovan Bratislava porovnaj tímy
26.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Dynamo Minsk porovnaj tímy
31.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Sochi porovnaj tímy
04.02.2019 16:00 Slovan Bratislava Dinamo Riga porovnaj tímy
11.02.2019 16:00 Slovan Bratislava CSKA Moskva porovnaj tímy
13.02.2019 16:00 Slovan Bratislava Dynamo Minsk porovnaj tímy
15.02.2019 16:00 CSKA Moskva Slovan Bratislava porovnaj tímy
18.02.2019 16:00 Dinamo Riga Slovan Bratislava porovnaj tímy
20.02.2019 16:00 Jokerit Helsinki Slovan Bratislava porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Sochi Slovan Bratislava porovnaj tímy

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 38 21 5 1 5 57 128 71 63
2. Kazaň 39 22 3 3 5 25 107 82 59
3. Omsk 39 13 6 3 8 30 110 80 53
4. Magnitogorsk 40 15 5 2 11 25 112 87 52
5. Barys Astana 36 10 6 6 2 17 116 99 50
6. Ufa 38 15 3 4 9 21 97 76 46
7. Nižnyj Novgorod 38 12 4 6 6 6 117 111 46
8. Red Star Kunlun 35 12 1 7 7 -17 80 97 35
9. Čeljabinsk 36 2 7 3 14 -32 67 99 35
10. Nižněkamsk 38 7 4 4 15 -14 90 104 34
11. Novosibirsk 37 6 3 4 17 -30 77 107 28
12. Chabarovsk Amur 36 8 1 7 12 -36 73 109 27
13. Admiral Vladivostok 36 2 3 4 20 -44 71 115 20

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 37 21 6 0 4 77 117 40 66
2. Petrohrad 36 24 2 3 2 78 125 47 59
3. Jokerit Helsinki 36 20 2 4 4 37 121 84 52
4. Yaroslavl 38 13 5 3 9 24 101 77 49
5. Spartak Moskva 38 12 3 6 8 2 97 95 42
6. Dynamo Moskva 39 8 5 3 15 -2 92 94 39
7. Sochi 38 3 7 5 11 -15 85 100 39
8. Vitiaz Chekhov 38 11 3 3 15 -18 86 104 37
9. Dinamo Riga 36 8 3 4 14 -22 72 94 32
10. Čerepovec 39 2 4 4 21 -56 60 116 24
11. Slovan Bratislava 38 4 3 3 22 -67 64 131 23
12. Dynamo Minsk 37 5 2 4 20 -46 70 116 22

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 38 21 5 1 5 57 128 71 63
2. Kazaň 39 22 3 3 5 25 107 82 59
3. Magnitogorsk 40 15 5 2 11 25 112 87 52
4. Nižnyj Novgorod 38 12 4 6 6 6 117 111 46
5. Čeljabinsk 36 2 7 3 14 -32 67 99 35
6. Nižněkamsk 38 7 4 4 15 -14 90 104 34

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 37 21 6 0 4 77 117 40 66
2. Yaroslavl 38 13 5 3 9 24 101 77 49
3. Sochi 38 3 7 5 11 -15 85 100 39
4. Vitiaz Chekhov 38 11 3 3 15 -18 86 104 37
5. Slovan Bratislava 38 4 3 3 22 -67 64 131 23
6. Dynamo Minsk 37 5 2 4 20 -46 70 116 22

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 36 24 2 3 2 78 125 47 59
2. Jokerit Helsinki 36 20 2 4 4 37 121 84 52
3. Spartak Moskva 38 12 3 6 8 2 97 95 42
4. Dynamo Moskva 39 8 5 3 15 -2 92 94 39
5. Dinamo Riga 36 8 3 4 14 -22 72 94 32
6. Čerepovec 39 2 4 4 21 -56 60 116 24

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 39 13 6 3 8 30 110 80 53
2. Barys Astana 36 10 6 6 2 17 116 99 50
3. Ufa 38 15 3 4 9 21 97 76 46
4. Red Star Kunlun 35 12 1 7 7 -17 80 97 35
5. Novosibirsk 37 6 3 4 17 -30 77 107 28
6. Chabarovsk Amur 36 8 1 7 12 -36 73 109 27
7. Admiral Vladivostok 36 2 3 4 20 -44 71 115 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 37 21 6 0 4 77 117 40 66
2. Jekatěrinburg 38 21 5 1 5 57 128 71 63
3. Petrohrad 36 24 2 3 2 78 125 47 59
4. Kazaň 39 22 3 3 5 25 107 82 59
5. Omsk 39 13 6 3 8 30 110 80 53
6. Jokerit Helsinki 36 20 2 4 4 37 121 84 52
7. Magnitogorsk 40 15 5 2 11 25 112 87 52
8. Barys Astana 36 10 6 6 2 17 116 99 50
9. Yaroslavl 38 13 5 3 9 24 101 77 49
10. Ufa 38 15 3 4 9 21 97 76 46
11. Nižnyj Novgorod 38 12 4 6 6 6 117 111 46
12. Spartak Moskva 38 12 3 6 8 2 97 95 42
13. Dynamo Moskva 39 8 5 3 15 -2 92 94 39
14. Sochi 38 3 7 5 11 -15 85 100 39
15. Vitiaz Chekhov 38 11 3 3 15 -18 86 104 37
16. Red Star Kunlun 35 12 1 7 7 -17 80 97 35
17. Čeljabinsk 36 2 7 3 14 -32 67 99 35
18. Nižněkamsk 38 7 4 4 15 -14 90 104 34
19. Dinamo Riga 36 8 3 4 14 -22 72 94 32
20. Novosibirsk 37 6 3 4 17 -30 77 107 28
21. Chabarovsk Amur 36 8 1 7 12 -36 73 109 27
22. Čerepovec 39 2 4 4 21 -56 60 116 24
23. Slovan Bratislava 38 4 3 3 22 -67 64 131 23
24. Dynamo Minsk 37 5 2 4 20 -46 70 116 22
25. Admiral Vladivostok 36 2 3 4 20 -44 71 115 20

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
2. Kazaň 19 12 1 0 5 13 55 42 28
3. Omsk 20 7 3 2 3 14 55 41 28
4. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
5. Barys Astana 18 8 1 5 -2 7 54 47 25
6. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
7. Nižnyj Novgorod 22 9 2 4 1 13 73 60 30
8. Red Star Kunlun 14 4 1 2 4 -2 33 35 14
9. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
10. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
11. Novosibirsk 18 4 2 3 4 3 41 38 19
12. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
13. Admiral Vladivostok 14 4 0 2 6 -10 39 49 10

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
2. Petrohrad 19 11 2 3 -2 33 61 28 33
3. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
4. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
5. Spartak Moskva 18 4 3 2 4 10 57 47 22
6. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
7. Sochi 19 0 4 4 3 -7 43 50 20
8. Vitiaz Chekhov 22 8 1 3 6 -9 55 64 23
9. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
10. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16
11. Slovan Bratislava 18 4 1 0 12 -33 31 64 12
12. Dynamo Minsk 19 4 0 1 13 -21 33 54 9

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
2. Kazaň 19 12 1 0 5 13 55 42 28
3. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
4. Nižnyj Novgorod 22 9 2 4 1 13 73 60 30
5. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
6. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
2. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
3. Sochi 19 0 4 4 3 -7 43 50 20
4. Vitiaz Chekhov 22 8 1 3 6 -9 55 64 23
5. Slovan Bratislava 18 4 1 0 12 -33 31 64 12
6. Dynamo Minsk 19 4 0 1 13 -21 33 54 9

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 19 11 2 3 -2 33 61 28 33
2. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
3. Spartak Moskva 18 4 3 2 4 10 57 47 22
4. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
5. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
6. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 20 7 3 2 3 14 55 41 28
2. Barys Astana 18 8 1 5 -2 7 54 47 25
3. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
4. Red Star Kunlun 14 4 1 2 4 -2 33 35 14
5. Novosibirsk 18 4 2 3 4 3 41 38 19
6. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
7. Admiral Vladivostok 14 4 0 2 6 -10 39 49 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
2. Petrohrad 19 11 2 3 -2 33 61 28 33
3. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
4. Nižnyj Novgorod 22 9 2 4 1 13 73 60 30
5. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
6. Omsk 20 7 3 2 3 14 55 41 28
7. Kazaň 19 12 1 0 5 13 55 42 28
8. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
9. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
10. Barys Astana 18 8 1 5 -2 7 54 47 25
11. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
12. Vitiaz Chekhov 22 8 1 3 6 -9 55 64 23
13. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
14. Spartak Moskva 18 4 3 2 4 10 57 47 22
15. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
16. Sochi 19 0 4 4 3 -7 43 50 20
17. Novosibirsk 18 4 2 3 4 3 41 38 19
18. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
19. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16
20. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
21. Nižněkamsk 19 2 2 3 7 -9 38 47 15
22. Red Star Kunlun 14 4 1 2 4 -2 33 35 14
23. Slovan Bratislava 18 4 1 0 12 -33 31 64 12
24. Admiral Vladivostok 14 4 0 2 6 -10 39 49 10
25. Dynamo Minsk 19 4 0 1 13 -21 33 54 9

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 17 12 1 1 1 33 62 29 29
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
4. Magnitogorsk 19 6 3 1 5 10 48 38 25
5. Barys Astana 18 2 5 1 4 10 62 52 25
6. Ufa 19 5 3 0 8 10 46 36 22
7. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
8. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
9. Čeljabinsk 18 -3 5 1 9 -24 35 59 15
10. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19
11. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
12. Chabarovsk Amur 20 3 0 4 9 -30 37 67 10
13. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 11 4 0 1 46 66 20 38
2. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
3. Jokerit Helsinki 17 7 1 3 2 4 45 41 21
4. Yaroslavl 18 6 2 2 4 11 53 42 22
5. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
6. Dynamo Moskva 20 2 3 1 10 -4 47 51 17
7. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
8. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
9. Dinamo Riga 17 3 2 3 4 -11 38 49 17
10. Čerepovec 19 0 2 0 15 -33 22 55 8
11. Slovan Bratislava 20 0 2 3 10 -34 33 67 11
12. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 17 12 1 1 1 33 62 29 29
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Magnitogorsk 19 6 3 1 5 10 48 38 25
4. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
5. Čeljabinsk 18 -3 5 1 9 -24 35 59 15
6. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 11 4 0 1 46 66 20 38
2. Yaroslavl 18 6 2 2 4 11 53 42 22
3. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
4. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
5. Slovan Bratislava 20 0 2 3 10 -34 33 67 11
6. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
2. Jokerit Helsinki 17 7 1 3 2 4 45 41 21
3. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
4. Dynamo Moskva 20 2 3 1 10 -4 47 51 17
5. Dinamo Riga 17 3 2 3 4 -11 38 49 17
6. Čerepovec 19 0 2 0 15 -33 22 55 8

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
2. Barys Astana 18 2 5 1 4 10 62 52 25
3. Ufa 19 5 3 0 8 10 46 36 22
4. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
5. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
6. Chabarovsk Amur 20 3 0 4 9 -30 37 67 10
7. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 11 4 0 1 46 66 20 38
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Jekatěrinburg 17 12 1 1 1 33 62 29 29
4. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
5. Magnitogorsk 19 6 3 1 5 10 48 38 25
6. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
7. Barys Astana 18 2 5 1 4 10 62 52 25
8. Ufa 19 5 3 0 8 10 46 36 22
9. Yaroslavl 18 6 2 2 4 11 53 42 22
10. Jokerit Helsinki 17 7 1 3 2 4 45 41 21
11. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
12. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
13. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
14. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19
15. Dinamo Riga 17 3 2 3 4 -11 38 49 17
16. Dynamo Moskva 20 2 3 1 10 -4 47 51 17
17. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
18. Čeljabinsk 18 -3 5 1 9 -24 35 59 15
19. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
20. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13
21. Slovan Bratislava 20 0 2 3 10 -34 33 67 11
22. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10
23. Chabarovsk Amur 20 3 0 4 9 -30 37 67 10
24. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
25. Čerepovec 19 0 2 0 15 -33 22 55 8