khl***

Nižnyj Novgorod VS Dynamo Moskva


Nižnyj Novgorod

Nižnyj Novgorod


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Dynamo Moskva

Dynamo Moskva

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Nižnyj Novgorod (T1) VS Dynamo Moskva (T2)

Nižnyj Novgorod

Dynamo Moskva

Zaujímavé

Nižnyj Novgorod

  • Nižnyj Novgorod už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Nižnyj Novgorod už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Nižnyj Novgorod už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Dynamo Moskva

  • 35 z celkového počtu 51 zápasov tímu Dynamo Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
  • Dynamo Moskva už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Dynamo Moskva ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (11 z 22) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 17 z 22 vzájomných zápasov, čo je 77%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
13.01.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 1:3 0:0,0:2,1:1
01.12.2018 14:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 2:3 1:0,1:1,0:2
08.10.2018 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,3:2
Rusko / KHL / 2017/2018
31.10.2017 17:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 0:1ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
04.09.2017 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva over 2:4 2:1,0:3,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
01.03.2017 17:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:1 1:0,1:0,1:1
27.02.2017 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
25.02.2017 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva over 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
23.02.2017 15:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
21.02.2017 17:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
22.12.2016 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
22.09.2016 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 0:1 0:1,0:0,0:0
Rusko / KHL / 2015/2016
22.11.2015 15:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
16.11.2015 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 2:3ppsn 0:1,2:0,0:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
23.03.2012 16:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 1:2,2:0,0:0
21.03.2012 16:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva over 2:4 1:1,0:3,1:0
19.03.2012 16:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 1:0,0:2,2:0
17.03.2012 14:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
15.03.2012 16:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
13.03.2012 16:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 0:1 0:0,0:1,0:0
07.01.2012 14:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 2:1 0:0,0:1,2:0
29.12.2011 16:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 1:0,0:1,2:1

Nižnyj Novgorod

2 - 11 - 9

Dynamo Moskva

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.2019 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 3:2 0:1,2:1,1:0
13.01.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 1:3 0:0,0:2,1:1
11.01.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 3:2 0:1,0:0,3:1
07.01.2019 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
05.01.2019 13:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod over 7:3 2:1,3:1,2:1
30.12.2018 15:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.12.2018 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
26.12.2018 17:00 Slovan Bratislava Nižnyj Novgorod over 5:4sn 1:0,0:3,3:1,0:0,2:1
24.12.2018 17:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:2 2:1,1:0,2:1
21.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 1:5 0:1,0:2,1:2
19.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
17.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.12.2018 17:30 Nižnyj Novgorod Yaroslavl over 4:2 2:1,1:1,1:0
08.12.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:3 1:0,3:2,1:1
06.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 3:6 2:1,1:2,0:3
04.12.2018 17:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod over 6:0 0:0,3:0,3:0
01.12.2018 14:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 2:3 1:0,1:1,0:2
28.11.2018 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 5:1 2:0,3:0,0:1
26.11.2018 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod over 5:4 1:1,3:1,1:2
24.11.2018 13:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:0,1:3,1:2
22.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 1:3 1:1,0:1,0:1
19.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
17.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Slovan Bratislava under 4:1 0:0,2:0,2:1
15.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
13.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:0,0:2
05.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
03.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 3:1 2:1,0:0,1:0
01.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec over 7:2 3:1,3:0,1:1
28.10.2018 14:30 Omsk Nižnyj Novgorod under 1:3 0:0,0:0,1:3
26.10.2018 13:30 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
24.10.2018 11:30 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod under 3:2 0:0,3:0,0:2
22.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod over 3:4 1:1,2:1,0:1
18.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 4:5 1:1,2:1,1:2
13.10.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 1:3 1:2,0:0,0:1
11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3 1:0,0:2,1:0
08.10.2018 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,3:2
06.10.2018 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod under 2:1 1:0,0:1,1:0
04.10.2018 18:00 Yaroslavl Nižnyj Novgorod over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,1:0,3:0
30.09.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur over 4:3 1:2,0:1,3:0
28.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:1,1:1
26.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok over 5:1 1:0,0:1,4:0
21.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
18.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 2:4 1:2,0:0,1:2
16.09.2018 12:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 2:3 1:1,0:1,1:1
14.09.2018 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 4:1 0:1,1:0,3:0
12.09.2018 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 4:3 0:0,3:0,1:3
09.09.2018 16:30 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 6:5 0:2,2:1,3:2
07.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov under 4:1 0:1,2:0,2:0
05.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad over 4:3 0:2,2:1,2:0

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.2019 17:30 Petrohrad Dynamo Moskva under 3:1 1:0,1:1,1:0
13.01.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 1:3 0:0,0:2,1:1
11.01.2019 17:30 Kazaň Dynamo Moskva under 2:3 0:2,0:1,2:0
08.01.2019 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva under 2:3 1:2,0:0,1:1
06.01.2019 15:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
04.01.2019 15:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg under 2:0 0:0,2:0,0:0
30.12.2018 16:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva over 5:4 2:2,2:0,1:2
28.12.2018 17:30 Čerepovec Dynamo Moskva over 3:5 2:0,0:3,1:2
26.12.2018 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva over 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
22.12.2018 08:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva under 0:2 0:0,0:1,0:1
20.12.2018 12:30 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 2:3 2:0,0:3,0:0
18.12.2018 10:30 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
11.12.2018 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 3:1 0:0,2:1,1:0
10.12.2018 17:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:1,0:0,0:1
08.12.2018 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 2:1 0:1,2:0,0:0
05.12.2018 17:30 Dynamo Moskva Red Star Kunlun over 4:3 0:1,3:1,1:1
03.12.2018 17:30 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
01.12.2018 14:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 2:3 1:0,1:1,0:2
28.11.2018 17:30 Dynamo Moskva Slovan Bratislava under 3:0 0:0,2:0,1:0
26.11.2018 17:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 2:0 1:0,1:0,0:0
24.11.2018 15:30 Čerepovec Dynamo Moskva under 1:2 0:0,1:1,0:1
22.11.2018 17:30 Yaroslavl Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
18.11.2018 11:30 Novosibirsk Dynamo Moskva over 6:4 1:1,3:1,2:2
16.11.2018 14:30 Barys Astana Dynamo Moskva under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
14.11.2018 17:30 Omsk Dynamo Moskva under 0:4 0:1,0:2,0:1
05.11.2018 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:2 0:1,0:0,1:1
31.10.2018 17:30 Nižněkamsk Dynamo Moskva over 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
29.10.2018 15:00 Ufa Dynamo Moskva under 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
27.10.2018 14:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva under 2:1 1:1,1:0,0:0
25.10.2018 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 1:5 0:2,1:2,0:1
22.10.2018 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 4:2 1:1,0:1,3:0
18.10.2018 18:30 Petrohrad Dynamo Moskva under 3:2 1:1,2:0,0:1
16.10.2018 18:30 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 1:3 0:0,1:1,0:2
14.10.2018 16:30 Dynamo Moskva Yaroslavl under 0:3 0:0,0:1,0:2
10.10.2018 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva over 5:1 1:0,1:1,3:0
08.10.2018 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,3:2
06.10.2018 16:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.10.2018 18:30 Dynamo Moskva Kazaň under 1:2 0:0,1:1,0:1
01.10.2018 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.09.2018 13:30 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:0 0:0,0:0,1:0
27.09.2018 16:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva over 6:5 3:2,1:2,1:1
24.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Barys Astana under 2:3 0:0,1:1,1:1
22.09.2018 16:00 Dynamo Moskva Dynamo Minsk over 5:2 1:0,2:1,2:1
20.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:4 0:3,0:0,0:1
18.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov over 4:2 1:1,3:0,0:1
13.09.2018 18:30 Slovan Bratislava Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
11.09.2018 18:30 Dinamo Riga Dynamo Moskva over 4:2 1:1,2:0,1:1
08.09.2018 16:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:3 0:3,0:0,1:0
06.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Novosibirsk over 6:3 1:2,4:1,1:0
04.09.2018 18:30 Dynamo Moskva Omsk over 1:5 0:2,0:1,1:2
02.09.2018 16:00 Dynamo Moskva Ufa under 2:3 0:0,2:0,0:2

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 51 27 6 1 10 57 156 99 79
2. Omsk 53 15 9 5 10 36 150 114 71
3. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
4. Magnitogorsk 50 22 6 2 12 41 148 107 70
5. Barys Astana 49 15 8 7 4 30 153 123 69
6. Ufa 52 17 5 8 9 25 140 115 62
7. Nižnyj Novgorod 50 12 5 9 10 -11 144 155 53
8. Čeljabinsk 50 6 9 3 20 -37 89 126 51
9. Red Star Kunlun 50 16 1 7 18 -37 112 149 43
10. Novosibirsk 50 11 4 4 23 -37 113 150 42
11. Nižněkamsk 51 5 6 6 22 -28 110 138 40
12. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
13. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 27 8 0 7 95 151 56 86
2. Petrohrad 49 32 3 5 1 100 166 66 81
3. Yaroslavl 51 21 6 3 12 32 129 97 69
4. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
5. Dynamo Moskva 51 15 6 4 16 7 125 118 58
6. Spartak Moskva 51 11 7 7 12 7 133 126 57
7. Vitiaz Chekhov 50 15 5 4 17 -13 112 125 54
8. Sochi 51 8 7 9 11 -13 125 138 53
9. Dinamo Riga 50 9 5 10 11 -26 100 126 48
10. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38
11. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
12. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 51 27 6 1 10 57 156 99 79
2. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
3. Magnitogorsk 50 22 6 2 12 41 148 107 70
4. Nižnyj Novgorod 50 12 5 9 10 -11 144 155 53
5. Čeljabinsk 50 6 9 3 20 -37 89 126 51
6. Nižněkamsk 51 5 6 6 22 -28 110 138 40

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 27 8 0 7 95 151 56 86
2. Yaroslavl 51 21 6 3 12 32 129 97 69
3. Vitiaz Chekhov 50 15 5 4 17 -13 112 125 54
4. Sochi 51 8 7 9 11 -13 125 138 53
5. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
6. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 49 32 3 5 1 100 166 66 81
2. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
3. Dynamo Moskva 51 15 6 4 16 7 125 118 58
4. Spartak Moskva 51 11 7 7 12 7 133 126 57
5. Dinamo Riga 50 9 5 10 11 -26 100 126 48
6. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 53 15 9 5 10 36 150 114 71
2. Barys Astana 49 15 8 7 4 30 153 123 69
3. Ufa 52 17 5 8 9 25 140 115 62
4. Red Star Kunlun 50 16 1 7 18 -37 112 149 43
5. Novosibirsk 50 11 4 4 23 -37 113 150 42
6. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
7. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 50 27 8 0 7 95 151 56 86
2. Petrohrad 49 32 3 5 1 100 166 66 81
3. Jekatěrinburg 51 27 6 1 10 57 156 99 79
4. Omsk 53 15 9 5 10 36 150 114 71
5. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
6. Magnitogorsk 50 22 6 2 12 41 148 107 70
7. Yaroslavl 51 21 6 3 12 32 129 97 69
8. Barys Astana 49 15 8 7 4 30 153 123 69
9. Jokerit Helsinki 49 23 4 6 6 36 158 122 68
10. Ufa 52 17 5 8 9 25 140 115 62
11. Dynamo Moskva 51 15 6 4 16 7 125 118 58
12. Spartak Moskva 51 11 7 7 12 7 133 126 57
13. Vitiaz Chekhov 50 15 5 4 17 -13 112 125 54
14. Nižnyj Novgorod 50 12 5 9 10 -11 144 155 53
15. Sochi 51 8 7 9 11 -13 125 138 53
16. Čeljabinsk 50 6 9 3 20 -37 89 126 51
17. Dinamo Riga 50 9 5 10 11 -26 100 126 48
18. Red Star Kunlun 50 16 1 7 18 -37 112 149 43
19. Novosibirsk 50 11 4 4 23 -37 113 150 42
20. Nižněkamsk 51 5 6 6 22 -28 110 138 40
21. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38
22. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
23. Chabarovsk Amur 49 10 1 9 19 -57 92 149 33
24. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31
25. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
2. Omsk 29 7 6 3 4 20 84 64 41
3. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
4. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
5. Barys Astana 26 9 3 5 1 11 75 64 35
6. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
7. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
8. Čeljabinsk 25 9 2 2 8 -9 41 50 28
9. Red Star Kunlun 25 6 1 2 13 -18 56 74 18
10. Novosibirsk 26 8 3 3 6 9 70 61 31
11. Nižněkamsk 25 1 3 3 12 -14 47 61 17
12. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
13. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 15 3 0 3 50 76 26 42
2. Petrohrad 25 14 2 5 -3 35 76 41 41
3. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
4. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
5. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
6. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
7. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
8. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
9. Dinamo Riga 25 7 1 4 8 -13 45 58 22
10. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22
11. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
12. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
2. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
3. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
4. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
5. Čeljabinsk 25 9 2 2 8 -9 41 50 28
6. Nižněkamsk 25 1 3 3 12 -14 47 61 17

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 15 3 0 3 50 76 26 42
2. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
3. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
4. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
5. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
6. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 25 14 2 5 -3 35 76 41 41
2. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
3. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
4. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
5. Dinamo Riga 25 7 1 4 8 -13 45 58 22
6. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 29 7 6 3 4 20 84 64 41
2. Barys Astana 26 9 3 5 1 11 75 64 35
3. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
4. Red Star Kunlun 25 6 1 2 13 -18 56 74 18
5. Novosibirsk 26 8 3 3 6 9 70 61 31
6. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
7. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 24 15 3 0 3 50 76 26 42
2. Petrohrad 25 14 2 5 -3 35 76 41 41
3. Omsk 29 7 6 3 4 20 84 64 41
4. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
5. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
6. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
7. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
8. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
9. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
10. Barys Astana 26 9 3 5 1 11 75 64 35
11. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
12. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
13. Novosibirsk 26 8 3 3 6 9 70 61 31
14. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
15. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
16. Čeljabinsk 25 9 2 2 8 -9 41 50 28
17. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
18. Dinamo Riga 25 7 1 4 8 -13 45 58 22
19. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22
20. Chabarovsk Amur 22 6 1 5 4 -13 44 57 21
21. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
22. Red Star Kunlun 25 6 1 2 13 -18 56 74 18
23. Nižněkamsk 25 1 3 3 12 -14 47 61 17
24. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17
25. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 26 15 2 1 5 36 82 46 39
2. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
3. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
4. Magnitogorsk 25 9 4 1 6 16 65 49 35
5. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
6. Ufa 25 5 3 3 8 0 56 56 25
7. Nižnyj Novgorod 23 2 3 4 7 -17 62 79 20
8. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
9. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
10. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11
11. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23
12. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
13. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
3. Yaroslavl 25 10 3 2 5 21 74 53 34
4. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
5. Dynamo Moskva 30 8 4 1 12 4 77 73 33
6. Spartak Moskva 26 8 1 5 6 -13 54 67 25
7. Vitiaz Chekhov 24 4 4 0 12 -7 49 56 24
8. Sochi 25 4 3 4 7 -11 60 71 24
9. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
10. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16
11. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
12. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 26 15 2 1 5 36 82 46 39
2. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
3. Magnitogorsk 25 9 4 1 6 16 65 49 35
4. Nižnyj Novgorod 23 2 3 4 7 -17 62 79 20
5. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
6. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Yaroslavl 25 10 3 2 5 21 74 53 34
3. Vitiaz Chekhov 24 4 4 0 12 -7 49 56 24
4. Sochi 25 4 3 4 7 -11 60 71 24
5. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
6. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
2. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
3. Dynamo Moskva 30 8 4 1 12 4 77 73 33
4. Spartak Moskva 26 8 1 5 6 -13 54 67 25
5. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
6. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
2. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
3. Ufa 25 5 3 3 8 0 56 56 25
4. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
5. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11
6. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
7. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
3. Jekatěrinburg 26 15 2 1 5 36 82 46 39
4. Magnitogorsk 25 9 4 1 6 16 65 49 35
5. Yaroslavl 25 10 3 2 5 21 74 53 34
6. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
7. Dynamo Moskva 30 8 4 1 12 4 77 73 33
8. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
9. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
10. Jokerit Helsinki 24 9 2 4 3 1 65 64 30
11. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
12. Ufa 25 5 3 3 8 0 56 56 25
13. Spartak Moskva 26 8 1 5 6 -13 54 67 25
14. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
15. Vitiaz Chekhov 24 4 4 0 12 -7 49 56 24
16. Sochi 25 4 3 4 7 -11 60 71 24
17. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
18. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23
19. Nižnyj Novgorod 23 2 3 4 7 -17 62 79 20
20. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16
21. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
22. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14
23. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
24. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11
25. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11