Kazaň VS Ufa


Kazaň

Ufa

Kazaň (T1) VS Ufa (T2)

Kazaň

Ufa

Zaujímavé

Kazaň

  • Kazaň už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Kazaň už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Kazaň už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Ufa

    H2H

    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 24 z 36 vzájomných zápasov, čo je 67%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    20.02.2019 15:00 Ufa Kazaň under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
    04.01.2019 15:00 Kazaň Ufa under 3:1 2:0,1:0,0:1
    18.10.2018 18:30 Kazaň Ufa under 3:1 1:1,2:0,0:0
    14.09.2018 16:00 Ufa Kazaň over 4:5ppsn 2:0,2:1,0:3,0:0,2:3
    Rusko / KHL / 2017/2018
    01.03.2018 15:00 Ufa Kazaň over 4:2 2:0,1:2,1:0
    18.12.2017 17:00 Kazaň Ufa under 2:1 1:0,1:1,0:0
    29.11.2017 17:00 Kazaň Ufa under 0:1 0:0,0:1,0:0
    22.11.2017 15:00 Ufa Kazaň under 0:5 0:1,0:2,0:2
    Rusko / KHL / 2016/2017
    02.03.2017 17:00 Kazaň Ufa under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
    28.02.2017 15:00 Ufa Kazaň under 1:2 0:1,0:0,1:1
    26.02.2017 12:30 Ufa Kazaň over 4:3 2:0,1:3,1:0
    24.02.2017 15:00 Kazaň Ufa under 2:1 1:0,0:0,1:1
    22.02.2017 17:00 Kazaň Ufa under 2:1 1:1,0:0,1:0
    14.02.2017 15:00 Ufa Kazaň under 3:1 3:1,0:0,0:0
    18.01.2017 17:30 Kazaň Ufa over 6:5pp 2:1,2:4,1:0,1:0
    05.01.2017 15:00 Kazaň Ufa under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
    12.11.2016 12:30 Ufa Kazaň over 4:2 1:0,1:2,2:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    05.03.2016 12:30 Ufa Kazaň under 3:2 2:1,1:0,0:1
    03.03.2016 17:00 Kazaň Ufa over 8:0 1:0,4:0,3:0
    01.03.2016 15:00 Ufa Kazaň over 3:4 1:2,1:1,1:1
    28.02.2016 15:00 Kazaň Ufa under 1:4 0:2,0:1,1:1
    26.02.2016 17:00 Kazaň Ufa under 3:0 1:0,2:0,0:0
    24.02.2016 15:30 Ufa Kazaň over 5:2 2:0,2:2,1:0
    22.02.2016 13:00 Ufa Kazaň under 4:1 1:0,1:0,2:1
    21.11.2015 12:30 Ufa Kazaň over 4:2 2:0,1:2,1:0
    10.11.2015 17:00 Kazaň Ufa under 3:2 1:1,0:1,2:0
    20.10.2015 16:00 Ufa Kazaň under 2:1 1:1,1:0,0:0
    13.09.2015 16:00 Kazaň Ufa over 3:4ppsn 0:2,2:0,1:1,0:0,-:-
    Rusko / KHL / 2011/2012
    09.03.2012 12:00 Ufa Kazaň under 2:3 0:2,2:0,0:1
    07.03.2012 16:00 Kazaň Ufa under 1:2 1:1,0:0,0:1
    05.03.2012 14:00 Ufa Kazaň under 0:3 0:1,0:1,0:1
    04.03.2012 12:00 Ufa Kazaň over 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
    02.03.2012 16:00 Kazaň Ufa under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
    01.03.2012 16:00 Kazaň Ufa under 0:3 0:0,0:2,0:1
    11.12.2011 14:00 Kazaň Ufa under 3:2 0:0,1:1,2:1
    16.09.2011 15:00 Ufa Kazaň over 5:4 2:2,1:1,2:1

    Kazaň

    14 - 8 - 14

    Ufa

    Kazaň


    nenájdený žiadny zápas

    Ufa


    nenájdený žiadny zápas

    Kazaň


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    03.09.2019 18:30 CSKA Moskva Kazaň porovnaj tímy
    05.09.2019 18:30 Jokerit Helsinki Kazaň porovnaj tímy
    07.09.2019 18:30 Sochi Kazaň porovnaj tímy
    13.09.2019 18:30 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
    16.09.2019 17:00 Kazaň Čerepovec porovnaj tímy
    19.09.2019 17:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
    23.09.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
    25.09.2019 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Kazaň Red Star Kunlun porovnaj tímy
    30.09.2019 17:00 Kazaň Nižněkamsk porovnaj tímy
    02.10.2019 17:00 Kazaň Petrohrad porovnaj tímy
    06.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Kazaň porovnaj tímy
    08.10.2019 17:00 Jaroslavl Kazaň porovnaj tímy
    11.10.2019 17:00 Kazaň CSKA Moskva porovnaj tímy
    14.10.2019 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
    17.10.2019 17:00 Kazaň Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    19.10.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
    21.10.2019 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
    23.10.2019 17:00 Magnitogorsk Kazaň porovnaj tímy
    26.10.2019 17:00 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
    28.10.2019 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    30.10.2019 17:00 Kazaň Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    02.11.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
    04.11.2019 17:00 Čerepovec Kazaň porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
    27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
    29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
    01.12.2019 17:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Petrohrad Kazaň porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
    08.12.2019 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
    05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
    09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Kazaň porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
    29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
    ukáž viac

    Ufa


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    03.09.2019 18:30 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
    04.09.2019 18:30 Red Star Kunlun Ufa porovnaj tímy
    07.09.2019 18:30 Novosibirsk Ufa porovnaj tímy
    12.09.2019 18:30 Ufa Jekatěrinburg porovnaj tímy
    14.09.2019 18:30 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    17.09.2019 17:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
    19.09.2019 17:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
    21.09.2019 17:00 Ufa Nižněkamsk porovnaj tímy
    24.09.2019 17:00 Spartak Moskva Ufa porovnaj tímy
    26.09.2019 17:00 Petrohrad Ufa porovnaj tímy
    28.09.2019 17:00 Čerepovec Ufa porovnaj tímy
    01.10.2019 17:00 Ufa Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
    04.10.2019 17:00 Ufa Čerepovec porovnaj tímy
    07.10.2019 17:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
    09.10.2019 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
    11.10.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Ufa porovnaj tímy
    13.10.2019 17:00 Jokerit Helsinki Ufa porovnaj tímy
    15.10.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Ufa porovnaj tímy
    19.10.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
    22.10.2019 17:00 Ufa Omsk porovnaj tímy
    24.10.2019 17:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
    27.10.2019 17:00 Dynamo Minsk Ufa porovnaj tímy
    29.10.2019 17:00 Sochi Ufa porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
    03.11.2019 17:00 Ufa Dynamo Minsk porovnaj tímy
    12.11.2019 17:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
    14.11.2019 17:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy
    18.11.2019 17:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
    24.11.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
    28.11.2019 17:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
    30.11.2019 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
    02.12.2019 17:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
    03.12.2019 17:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
    05.12.2019 17:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
    08.12.2019 17:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
    17.12.2019 17:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
    23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
    06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
    12.01.2020 17:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
    14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
    28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
    29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
    31.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
    02.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
    15.02.2020 17:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
    17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
    21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
    23.02.2020 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
    25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
    ukáž viac

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0