Kazaň VS Chabarovsk Amur


Kazaň

Chabarovsk Amur

Kazaň (T1) VS Chabarovsk Amur (T2)

Kazaň

Chabarovsk Amur

Zaujímavé

Kazaň

  • 73% (19 z 26) výhier mužstva Kazaň.
  • Až 16 zápasov tímu Kazaň skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 62%.
  • Kazaň už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Kazaň už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Kazaň už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Chabarovsk Amur

  • 23 z celkového počtu 26 zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 88%.

H2H

  • Z 16 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 11, čo je 69%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 15 z 16 vzájomných zápasov, čo je 94%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
28.10.2019 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,1:1,0:0
Rusko / KHL / 2018/2019
26.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Kazaň over 2:4 1:0,0:2,1:2
28.09.2018 18:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:1 0:0,0:1,3:0
Rusko / KHL / 2017/2018
10.03.2018 15:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0
08.03.2018 08:00 Chabarovsk Amur Kazaň under 1:3 0:1,0:1,1:1
07.03.2018 10:30 Chabarovsk Amur Kazaň under 4:1 0:1,2:0,2:0
05.03.2018 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
04.03.2018 15:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:0 0:0,2:0,1:0
31.10.2017 10:30 Chabarovsk Amur Kazaň under 3:1 0:1,3:0,0:0
28.08.2017 18:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,0:0,2:1
Rusko / KHL / 2016/2017
11.10.2016 18:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 2:1 1:0,1:0,0:1
18.09.2016 09:00 Chabarovsk Amur Kazaň under 3:2 0:1,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
29.12.2015 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 1:0 1:0,0:0,0:0
29.09.2015 11:30 Chabarovsk Amur Kazaň under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
21.12.2011 16:30 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,1:1,0:0
28.09.2011 10:00 Chabarovsk Amur Kazaň under 4:0 0:0,3:0,1:0

Kazaň

11 - 1 - 4

Chabarovsk Amur

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.11.19 17:30 Kazaň Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
04.11.19 15:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:0,0:2,0:0
02.11.19 15:30 Nižněkamsk Kazaň over 4:2 1:0,3:0,0:2
30.10.19 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,1:0,1:0
28.10.19 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,1:1,0:0
26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
23.10.19 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
21.10.19 16:00 Jekatěrinburg Kazaň over 1:6 0:2,1:1,0:3
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
17.10.19 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
14.10.19 18:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 0:1,2:0,1:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:00 Jaroslavl Kazaň under 0:4 0:1,0:2,0:1
06.10.19 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 2:4 0:0,1:2,1:2
02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
30.09.19 18:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
25.09.19 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
21.09.19 14:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.09.19 18:30 Kazaň Nižněkamsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
13.09.19 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:3 1:0,0:1,0:2
01.11.19 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
30.10.19 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur over 4:3sn 0:2,1:1,2:0,0:0,2:1
28.10.19 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,1:1,0:0
26.10.19 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 1:2 1:1,0:1,0:0
23.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 1:5 0:1,0:3,1:1
17.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl under 2:1 1:0,0:1,1:0
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.10.19 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
06.10.19 16:00 Sochi Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
03.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 3:2 2:1,0:1,1:0
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
26.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:2 1:0,0:2,0:0
24.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:0,1:0,1:2
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
16.09.19 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
22.11.2019 14:30 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 12:30 Ufa Kazaň porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:30 Petrohrad Kazaň porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
21.12.2019 15:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Kazaň porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
ukáž viac

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.11.2019 08:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk porovnaj tímy
22.11.2019 15:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.11.2019 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.11.2019 08:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 10:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
04.12.2019 10:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
2. Spartak Moskva 27 4 5 4 5 1 70 69 32
3. Dynamo Moskva 26 12 1 3 6 9 70 61 31
4. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
5. Čerepovec 27 0 4 6 7 -19 52 71 22
6. Dinamo Riga 26 2 3 2 14 -41 44 85 18

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 18 1 1 4 38 82 44 41
2. Omsk 26 11 2 4 3 9 64 55 34
3. Ufa 26 7 4 3 5 10 63 53 33
4. Nižněkamsk 28 5 5 3 7 5 69 64 33
5. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
6. Barys Astana 25 8 3 4 3 5 51 46 32
7. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
8. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
9. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
10. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
11. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22
12. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 26 11 2 4 3 9 64 55 34
2. Ufa 26 7 4 3 5 10 63 53 33
3. Barys Astana 25 8 3 4 3 5 51 46 32
4. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
5. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
6. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 18 1 1 4 38 82 44 41
2. Nižněkamsk 28 5 5 3 7 5 69 64 33
3. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
4. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
5. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
6. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 3 2 3 42 81 39 40
2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
3. Nižnyj Novgorod 28 2 6 2 10 -1 75 76 30
4. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
5. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
6. Dynamo Minsk 25 1 3 6 6 -24 60 84 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 3 2 3 42 81 39 40
2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
3. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
4. Spartak Moskva 27 4 5 4 5 1 70 69 32
5. Dynamo Moskva 26 12 1 3 6 9 70 61 31
6. Nižnyj Novgorod 28 2 6 2 10 -1 75 76 30
7. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
8. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
9. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
10. Čerepovec 27 0 4 6 7 -19 52 71 22
11. Dynamo Minsk 25 1 3 6 6 -24 60 84 20
12. Dinamo Riga 26 2 3 2 14 -41 44 85 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 18 1 1 4 38 82 44 41
2. CSKA Moskva 26 13 3 2 3 42 81 39 40
3. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
4. Omsk 26 11 2 4 3 9 64 55 34
5. Ufa 26 7 4 3 5 10 63 53 33
6. Nižněkamsk 28 5 5 3 7 5 69 64 33
7. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
8. Barys Astana 25 8 3 4 3 5 51 46 32
9. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
10. Spartak Moskva 27 4 5 4 5 1 70 69 32
11. Dynamo Moskva 26 12 1 3 6 9 70 61 31
12. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
13. Nižnyj Novgorod 28 2 6 2 10 -1 75 76 30
14. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
15. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
16. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
17. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
18. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
19. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
20. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22
21. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22
22. Čerepovec 27 0 4 6 7 -19 52 71 22
23. Dynamo Minsk 25 1 3 6 6 -24 60 84 20
24. Dinamo Riga 26 2 3 2 14 -41 44 85 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
3. Dynamo Moskva 14 7 1 2 1 10 40 30 20
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 14 1 2 4 1 -7 27 34 14
6. Dinamo Riga 12 1 2 1 5 -8 20 28 11

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 10 1 0 1 20 40 20 24
2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
3. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
4. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
5. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
6. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
7. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
8. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
9. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
10. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
11. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8
12. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
4. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
5. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
6. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 10 1 0 1 20 40 20 24
2. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
5. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
6. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 12 6 1 1 2 16 37 21 17
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
4. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 13 0 3 2 3 -3 32 35 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 12 6 1 1 2 16 37 21 17
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
4. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
5. Dynamo Moskva 14 7 1 2 1 10 40 30 20
6. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
8. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Čerepovec 14 1 2 4 1 -7 27 34 14
11. Dynamo Minsk 13 0 3 2 3 -3 32 35 14
12. Dinamo Riga 12 1 2 1 5 -8 20 28 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 10 1 0 1 20 40 20 24
2. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
3. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
4. Dynamo Moskva 14 7 1 2 1 10 40 30 20
5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
6. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
7. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
8. CSKA Moskva 12 6 1 1 2 16 37 21 17
9. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
10. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
11. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
12. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
13. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
14. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
15. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
16. Čerepovec 14 1 2 4 1 -7 27 34 14
17. Dynamo Minsk 13 0 3 2 3 -3 32 35 14
18. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
19. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
20. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
21. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
22. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
23. Dinamo Riga 12 1 2 1 5 -8 20 28 11
24. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
2. Spartak Moskva 14 1 4 2 1 6 38 32 20
3. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
4. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
5. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 14 3 2 2 3 5 32 27 16
3. Ufa 13 1 3 2 2 -1 29 30 16
4. Nižněkamsk 16 2 2 2 6 -8 30 38 14
5. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
6. Barys Astana 12 4 2 1 2 5 23 18 17
7. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
10. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
11. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14
12. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 14 3 2 2 3 5 32 27 16
2. Ufa 13 1 3 2 2 -1 29 30 16
3. Barys Astana 12 4 2 1 2 5 23 18 17
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Nižněkamsk 16 2 2 2 6 -8 30 38 14
3. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
4. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
5. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
6. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
3. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
3. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
4. Spartak Moskva 14 1 4 2 1 6 38 32 20
5. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
6. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
7. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
8. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
9. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
10. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
11. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Spartak Moskva 14 1 4 2 1 6 38 32 20
3. Barys Astana 12 4 2 1 2 5 23 18 17
4. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
5. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
6. Omsk 14 3 2 2 3 5 32 27 16
7. Ufa 13 1 3 2 2 -1 29 30 16
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
10. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
11. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14
12. Nižněkamsk 16 2 2 2 6 -8 30 38 14
13. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
14. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
15. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
16. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
17. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
18. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
21. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
22. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6