Kazaň VS Barys Astana


Kazaň

Barys Astana

Kazaň (T1) VS Barys Astana (T2)

Kazaň

Barys Astana

Zaujímavé

Kazaň

  • 70% (14 z 20) výhier mužstva Kazaň.
  • Až 11 zápasov tímu Kazaň skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 20 zápasov, to je až 55%.
  • Kazaň už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Kazaň už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Kazaň už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Barys Astana

  • 11 víťazstiev z celkového počtu 19 (58% výhier).
  • 16 z celkového počtu 19 zápasov tímu Barys Astana skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 84%.
  • Barys Astana už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • Barys Astana ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Barys Astana už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
16.09.2018 13:00 Barys Astana Kazaň over 4:3ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,3:2
07.09.2018 18:00 Kazaň Barys Astana over 4:3 0:1,3:0,1:2
Rusko / KHL / 2017/2018
27.12.2017 14:30 Barys Astana Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
25.11.2017 15:00 Kazaň Barys Astana under 2:0 0:0,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
25.10.2016 18:00 Kazaň Barys Astana under 2:1 2:0,0:1,0:0
05.10.2016 15:30 Barys Astana Kazaň under 0:4 0:1,0:1,0:2
Rusko / KHL / 2015/2016
16.02.2016 17:00 Kazaň Barys Astana over 5:2 3:0,2:2,0:0
10.09.2015 15:30 Barys Astana Kazaň under 3:1 1:1,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
03.02.2012 14:00 Barys Astana Kazaň over 4:6 2:3,1:3,1:0
04.11.2011 14:00 Kazaň Barys Astana under 2:3 1:0,0:2,1:1

Kazaň

7 - 1 - 2

Barys Astana

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.10.19 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
21.10.19 16:00 Jekatěrinburg Kazaň over 1:6 0:2,1:1,0:3
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
17.10.19 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
14.10.19 18:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 0:1,2:0,1:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:00 Jaroslavl Kazaň under 0:4 0:1,0:2,0:1
06.10.19 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 2:4 0:0,1:2,1:2
02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
30.09.19 18:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
25.09.19 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
21.09.19 14:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.09.19 18:30 Kazaň Nižněkamsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
13.09.19 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.10.19 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
20.10.19 13:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16.10.19 15:30 Barys Astana Dinamo Riga over 3:4pp 0:0,1:2,2:1,0:1
14.10.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.10.19 14:30 Novosibirsk Barys Astana under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
03.10.19 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.09.19 15:30 Barys Astana Red Star Kunlun over 2:5 0:1,2:1,0:3
27.09.19 16:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Magnitogorsk Barys Astana under 1:3 0:1,1:0,0:2
20.09.19 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.09.19 11:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
09.09.19 13:30 Red Star Kunlun Barys Astana under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.09.19 09:00 Red Star Kunlun Barys Astana under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:3 0:0,0:2,1:1

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.10.2019 16:30 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
28.10.2019 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.10.2019 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok porovnaj tímy
02.11.2019 11:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
04.11.2019 15:00 Čerepovec Kazaň porovnaj tímy
12.11.2019 17:30 Kazaň Omsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Novosibirsk Kazaň porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Petrohrad Kazaň porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Kazaň porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
ukáž viac

Barys Astana


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.10.2019 18:30 Jaroslavl Barys Astana porovnaj tímy
26.10.2019 16:30 Kazaň Barys Astana porovnaj tímy
29.10.2019 14:30 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
31.10.2019 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
02.11.2019 11:00 Barys Astana CSKA Moskva porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Čerepovec Barys Astana porovnaj tímy
14.11.2019 17:30 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
19.11.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Magnitogorsk Barys Astana porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
01.12.2019 12:00 Barys Astana Dynamo Minsk porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 Barys Astana Jokerit Helsinki porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Barys Astana Petrohrad porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Barys Astana Jekatěrinburg porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 Barys Astana Red Star Kunlun porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Dinamo Riga Barys Astana porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Omsk Barys Astana porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Nižněkamsk Barys Astana porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Barys Astana Jaroslavl porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Barys Astana Magnitogorsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Barys Astana porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Petrohrad Barys Astana porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Barys Astana Nižněkamsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Barys Astana Omsk porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Jekatěrinburg Barys Astana porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Barys Astana Novosibirsk porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Barys Astana porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 22 10 1 3 4 9 59 50 27
2. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
3. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
4. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
5. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
6. Dinamo Riga 20 1 3 0 13 -36 33 69 14

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 20 13 1 1 3 30 67 37 31
2. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
3. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
4. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
5. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
6. Admiral Vladivostok 20 2 5 1 6 -1 43 44 25
7. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
8. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
9. Čeljabinsk 24 5 2 2 11 -19 38 57 20
10. Magnitogorsk 21 4 2 4 5 -6 46 52 20
11. Chabarovsk Amur 21 6 1 3 7 -9 33 42 19
12. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
2. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
3. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
4. Admiral Vladivostok 20 2 5 1 6 -1 43 44 25
5. Chabarovsk Amur 21 6 1 3 7 -9 33 42 19
6. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 20 13 1 1 3 30 67 37 31
2. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
3. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
4. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
5. Čeljabinsk 24 5 2 2 11 -19 38 57 20
6. Magnitogorsk 21 4 2 4 5 -6 46 52 20

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
3. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
4. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
5. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
6. Sochi 21 3 1 5 6 -18 40 58 15

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
3. Dynamo Moskva 22 10 1 3 4 9 59 50 27
4. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
5. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
6. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
7. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
8. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
9. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
10. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
11. Sochi 21 3 1 5 6 -18 40 58 15
12. Dinamo Riga 20 1 3 0 13 -36 33 69 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Kazaň 20 13 1 1 3 30 67 37 31
3. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
4. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
5. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
6. Dynamo Moskva 22 10 1 3 4 9 59 50 27
7. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
8. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
9. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
10. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
11. Admiral Vladivostok 20 2 5 1 6 -1 43 44 25
12. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
13. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
14. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
15. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
16. Čeljabinsk 24 5 2 2 11 -19 38 57 20
17. Magnitogorsk 21 4 2 4 5 -6 46 52 20
18. Chabarovsk Amur 21 6 1 3 7 -9 33 42 19
19. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18
20. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
21. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
22. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
23. Sochi 21 3 1 5 6 -18 40 58 15
24. Dinamo Riga 20 1 3 0 13 -36 33 69 14

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
2. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
3. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
4. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 10 1 2 0 5 -5 18 23 10

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
3. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
4. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
5. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
6. Admiral Vladivostok 10 4 1 1 2 3 23 20 13
7. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
8. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
9. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
10. Magnitogorsk 11 3 1 2 2 0 25 25 12
11. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
12. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
2. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
3. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
4. Admiral Vladivostok 10 4 1 1 2 3 23 20 13
5. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
6. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
3. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
4. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
5. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
6. Magnitogorsk 11 3 1 2 2 0 25 25 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
5. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
6. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
4. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
7. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
10. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
11. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
12. Dinamo Riga 10 1 2 0 5 -5 18 23 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
2. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
3. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
4. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
5. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
6. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
7. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
8. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
9. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
10. Admiral Vladivostok 10 4 1 1 2 3 23 20 13
11. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
12. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
13. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
14. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
15. Magnitogorsk 11 3 1 2 2 0 25 25 12
16. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
17. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
18. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
19. Dinamo Riga 10 1 2 0 5 -5 18 23 10
20. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
21. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
22. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 11 5 0 1 4 0 27 27 11
2. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
3. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
4. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
5. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 11 7 0 1 2 18 38 20 15
2. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
3. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
4. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
5. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
6. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
8. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
9. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
10. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
11. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
12. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
2. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
3. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
6. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 11 7 0 1 2 18 38 20 15
2. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
4. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
5. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
6. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
3. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
4. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
5. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
6. Sochi 9 1 0 3 2 -9 11 20 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
3. Dynamo Moskva 11 5 0 1 4 0 27 27 11
4. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
5. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
6. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
7. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
8. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
9. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
10. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
11. Sochi 9 1 0 3 2 -9 11 20 5
12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
3. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
4. Kazaň 11 7 0 1 2 18 38 20 15
5. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
6. Čeljabinsk 15 3 2 0 8 -8 21 29 14
7. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
8. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
9. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
10. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
11. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
12. Dynamo Moskva 11 5 0 1 4 0 27 27 11
13. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
14. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
15. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
16. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
17. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
18. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
19. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
20. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
21. Sochi 9 1 0 3 2 -9 11 20 5
22. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
23. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4