khl***

Jekatěrinburg VS Nižnyj Novgorod


Jekatěrinburg

Jekatěrinburg


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Nižnyj Novgorod

Nižnyj Novgorod

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Jekatěrinburg (T1) VS Nižnyj Novgorod (T2)

Jekatěrinburg

Nižnyj Novgorod

Zaujímavé

Jekatěrinburg

  • 67% (40 z 60) výhier mužstva Jekatěrinburg.
  • Až 38 zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 60 zápasov, to je až 63%.
  • Jekatěrinburg už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Jekatěrinburg už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Jekatěrinburg už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Nižnyj Novgorod

    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2018/2019
    11.02.2019 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 6:5 1:1,4:3,1:1
    11.01.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 3:2 0:1,0:0,3:1
    21.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 1:5 0:1,0:2,1:2
    22.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 1:3 1:1,0:1,0:1
    Rusko / KHL / 2017/2018
    26.11.2017 13:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 5:1 0:0,3:0,2:1
    14.11.2017 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 2:4 1:0,1:2,0:2
    Rusko / KHL / 2016/2017
    06.01.2017 13:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
    27.09.2016 18:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 2:1 1:1,0:0,1:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    01.10.2015 16:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 3:2 1:1,1:1,1:0
    23.09.2015 18:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 2:4 1:0,1:1,0:3
    Rusko / KHL / 2011/2012
    23.12.2011 14:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 1:2 1:1,0:0,0:1
    25.09.2011 15:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 5:1 0:0,0:1,5:0

    Jekatěrinburg

    6 - 1 - 5

    Nižnyj Novgorod

    Jekatěrinburg


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    18.02.2019 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 5:3 3:1,1:2,1:0
    15.02.2019 15:00 Jekatěrinburg Kazaň under 0:3 0:1,0:2,0:0
    11.02.2019 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 6:5 1:1,4:3,1:1
    04.02.2019 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
    02.02.2019 13:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,3:2
    29.01.2019 17:30 Kazaň Jekatěrinburg under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:3
    27.01.2019 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 6:3 1:2,2:0,3:1
    25.01.2019 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 0:3 0:1,0:1,0:1
    22.01.2019 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
    17.01.2019 17:30 CSKA Moskva Jekatěrinburg under 3:0 1:0,0:0,2:0
    15.01.2019 18:30 Dinamo Riga Jekatěrinburg under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
    13.01.2019 17:30 Slovan Bratislava Jekatěrinburg over 3:6 1:3,1:1,1:2
    11.01.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 3:2 0:1,0:0,3:1
    08.01.2019 12:30 Jekatěrinburg Petrohrad over 0:6 0:2,0:1,0:3
    06.01.2019 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 0:2 0:0,0:1,0:1
    04.01.2019 15:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg under 2:0 0:0,2:0,0:0
    28.12.2018 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk under 2:1 1:1,0:0,1:0
    26.12.2018 15:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2 2:0,0:1,1:1
    23.12.2018 13:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
    21.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 1:5 0:1,0:2,1:2
    19.12.2018 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 1:2 0:2,1:0,0:0
    17.12.2018 17:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 1:1,1:0,1:0
    10.12.2018 15:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 4:1 0:0,2:1,2:0
    09.12.2018 13:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 5:3 0:2,3:0,2:1
    07.12.2018 15:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur over 5:4pp 1:0,1:1,2:3,1:0
    01.12.2018 12:00 Barys Astana Jekatěrinburg over 2:7 0:2,1:2,1:3
    29.11.2018 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:0 2:0,0:0,1:0
    27.11.2018 15:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:0,0:1,0:1
    24.11.2018 13:00 Jekatěrinburg Kazaň over 3:4 0:0,3:2,0:2
    22.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 1:3 1:1,0:1,0:1
    20.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 2:6 0:1,1:2,1:3
    16.11.2018 17:30 Dynamo Minsk Jekatěrinburg under 0:4 0:3,0:1,0:0
    14.11.2018 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg over 4:3pp 0:1,1:2,2:0,1:0
    12.11.2018 17:30 Petrohrad Jekatěrinburg over 5:2 1:0,3:0,1:2
    04.11.2018 13:00 Jekatěrinburg Novosibirsk over 4:2 0:1,3:1,1:0
    02.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Sochi under 4:1 2:0,1:0,1:1
    31.10.2018 15:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki under 3:1 1:1,2:0,0:0
    28.10.2018 13:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
    25.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 5:3 3:0,0:1,2:2
    21.10.2018 16:00 Yaroslavl Jekatěrinburg under 1:2 1:1,0:0,0:0
    19.10.2018 18:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 1:3 0:1,0:1,1:1
    16.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 1:2 0:1,0:1,1:0
    14.10.2018 14:00 Jekatěrinburg Ufa under 1:0 1:0,0:0,0:0
    12.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 4:1 0:0,2:0,2:1
    10.10.2018 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 1:4 0:1,0:2,1:1
    07.10.2018 11:30 Red Star Kunlun Jekatěrinburg over 2:5 1:0,1:2,0:3
    05.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg over 2:5 0:1,1:1,1:3
    03.10.2018 11:30 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg over 3:5 2:2,1:2,0:1
    29.09.2018 13:30 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:0 0:0,0:0,1:0
    27.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 4:0 0:0,2:0,2:0
    25.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Yaroslavl over 5:4 1:2,0:2,3:0
    21.09.2018 17:30 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg under 0:3 0:0,0:0,0:3
    19.09.2018 18:30 Sochi Jekatěrinburg over 1:5 0:0,1:1,0:4
    17.09.2018 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg over 2:4 1:1,1:2,0:1
    13.09.2018 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:4 1:2,0:1,0:1
    11.09.2018 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 1:4 0:2,0:0,1:2
    09.09.2018 14:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok under 2:1 0:1,0:0,2:0
    06.09.2018 16:00 Jekatěrinburg Slovan Bratislava under 3:2 1:1,1:0,0:1
    04.09.2018 16:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva under 3:1 0:0,0:1,3:0
    02.09.2018 14:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga over 4:2 0:0,2:2,2:0

    Nižnyj Novgorod


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    16.02.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 5:3 1:1,3:1,1:1
    13.02.2019 17:00 Yaroslavl Nižnyj Novgorod under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
    11.02.2019 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 6:5 1:1,4:3,1:1
    05.02.2019 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 5:1 1:0,1:0,3:1
    03.02.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
    01.02.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Yaroslavl under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
    27.01.2019 15:30 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 3:1 1:0,0:1,2:0
    25.01.2019 17:30 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod over 4:2 2:1,0:0,2:1
    23.01.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod over 0:6 0:1,0:2,0:3
    21.01.2019 17:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod over 6:1 2:0,1:1,3:0
    17.01.2019 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 3:2 0:1,2:1,1:0
    13.01.2019 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 1:3 0:0,0:2,1:1
    11.01.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 3:2 0:1,0:0,3:1
    07.01.2019 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
    05.01.2019 13:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod over 7:3 2:1,3:1,2:1
    30.12.2018 15:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod under 2:1 0:0,1:1,1:0
    28.12.2018 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
    26.12.2018 17:00 Slovan Bratislava Nižnyj Novgorod over 5:4sn 1:0,0:3,3:1,0:0,2:1
    24.12.2018 17:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:2 2:1,1:0,2:1
    21.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 1:5 0:1,0:2,1:2
    19.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
    17.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
    10.12.2018 17:30 Nižnyj Novgorod Yaroslavl over 4:2 2:1,1:1,1:0
    08.12.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:3 1:0,3:2,1:1
    06.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 3:6 2:1,1:2,0:3
    04.12.2018 17:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod over 6:0 0:0,3:0,3:0
    01.12.2018 14:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 2:3 1:0,1:1,0:2
    28.11.2018 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 5:1 2:0,3:0,0:1
    26.11.2018 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod over 5:4 1:1,3:1,1:2
    24.11.2018 13:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:0,1:3,1:2
    22.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 1:3 1:1,0:1,0:1
    19.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
    17.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Slovan Bratislava under 4:1 0:0,2:0,2:1
    15.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
    13.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:0,0:2
    05.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
    03.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 3:1 2:1,0:0,1:0
    01.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec over 7:2 3:1,3:0,1:1
    28.10.2018 14:30 Omsk Nižnyj Novgorod under 1:3 0:0,0:0,1:3
    26.10.2018 13:30 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
    24.10.2018 11:30 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod under 3:2 0:0,3:0,0:2
    22.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod over 3:4 1:1,2:1,0:1
    18.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 4:5 1:1,2:1,1:2
    13.10.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 1:3 1:2,0:0,0:1
    11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3 1:0,0:2,1:0
    08.10.2018 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,3:2
    06.10.2018 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod under 2:1 1:0,0:1,1:0
    04.10.2018 18:00 Yaroslavl Nižnyj Novgorod over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,1:0,3:0
    30.09.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur over 4:3 1:2,0:1,3:0
    28.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:1,1:1
    26.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok over 5:1 1:0,0:1,4:0
    21.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
    18.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 2:4 1:2,0:0,1:2
    16.09.2018 12:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 2:3 1:1,0:1,1:1
    14.09.2018 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 4:1 0:1,1:0,3:0
    12.09.2018 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 4:3 0:0,3:0,1:3
    09.09.2018 16:30 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 6:5 0:2,2:1,3:2
    07.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov under 4:1 0:1,2:0,2:0
    05.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
    03.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad over 4:3 0:2,2:1,2:0

    Jekatěrinburg


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    20.02.2019 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg porovnaj tímy
    22.02.2019 17:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg porovnaj tímy

    Nižnyj Novgorod


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    20.02.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
    22.02.2019 17:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy

    Východná konferencia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 60 29 8 1 13 61 182 121 91
    2. Barys Astana 60 19 9 10 3 42 187 145 84
    3. Kazaň 60 30 4 5 12 31 163 132 81
    4. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
    5. Magnitogorsk 60 27 6 2 17 45 176 131 80
    6. Ufa 61 18 6 10 11 17 155 138 70
    7. Nižnyj Novgorod 60 12 7 10 14 -16 173 189 62
    8. Čeljabinsk 60 9 9 4 25 -45 101 146 58
    9. Novosibirsk 60 14 5 6 24 -39 142 181 54
    10. Nižněkamsk 61 7 8 6 26 -30 130 160 52
    11. Admiral Vladivostok 60 12 5 5 28 -35 135 170 49
    12. Red Star Kunlun 60 17 1 10 21 -50 134 184 48
    13. Chabarovsk Amur 60 13 3 9 23 -50 124 174 47

    Západná konferencia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 60 33 9 0 9 112 186 74 102
    2. Petrohrad 60 39 4 5 3 123 202 79 99
    3. Yaroslavl 61 28 6 5 11 42 158 116 85
    4. Jokerit Helsinki 60 26 5 6 12 29 187 158 78
    5. Dynamo Moskva 60 20 6 6 16 12 148 136 70
    6. Spartak Moskva 60 14 7 8 16 3 156 153 64
    7. Sochi 60 7 10 9 15 -12 142 154 63
    8. Vitiaz Chekhov 60 17 5 7 19 -32 129 161 61
    9. Dinamo Riga 60 11 7 10 15 -24 124 148 60
    10. Čerepovec 60 4 9 4 30 -56 117 173 48
    11. Dynamo Minsk 60 12 2 8 28 -62 111 173 40
    12. Slovan Bratislava 60 6 4 4 38 -106 99 205 32

    Charlamovova divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 60 29 8 1 13 61 182 121 91
    2. Kazaň 60 30 4 5 12 31 163 132 81
    3. Magnitogorsk 60 27 6 2 17 45 176 131 80
    4. Nižnyj Novgorod 60 12 7 10 14 -16 173 189 62
    5. Čeljabinsk 60 9 9 4 25 -45 101 146 58
    6. Nižněkamsk 61 7 8 6 26 -30 130 160 52

    Tarasovova divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 60 33 9 0 9 112 186 74 102
    2. Yaroslavl 61 28 6 5 11 42 158 116 85
    3. Sochi 60 7 10 9 15 -12 142 154 63
    4. Vitiaz Chekhov 60 17 5 7 19 -32 129 161 61
    5. Dynamo Minsk 60 12 2 8 28 -62 111 173 40
    6. Slovan Bratislava 60 6 4 4 38 -106 99 205 32

    Bobrovská divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 60 39 4 5 3 123 202 79 99
    2. Jokerit Helsinki 60 26 5 6 12 29 187 158 78
    3. Dynamo Moskva 60 20 6 6 16 12 148 136 70
    4. Spartak Moskva 60 14 7 8 16 3 156 153 64
    5. Dinamo Riga 60 11 7 10 15 -24 124 148 60
    6. Čerepovec 60 4 9 4 30 -56 117 173 48

    Černyševova divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Barys Astana 60 19 9 10 3 42 187 145 84
    2. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
    3. Ufa 61 18 6 10 11 17 155 138 70
    4. Novosibirsk 60 14 5 6 24 -39 142 181 54
    5. Admiral Vladivostok 60 12 5 5 28 -35 135 170 49
    6. Red Star Kunlun 60 17 1 10 21 -50 134 184 48
    7. Chabarovsk Amur 60 13 3 9 23 -50 124 174 47
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 60 33 9 0 9 112 186 74 102
    2. Petrohrad 60 39 4 5 3 123 202 79 99
    3. Jekatěrinburg 60 29 8 1 13 61 182 121 91
    4. Yaroslavl 61 28 6 5 11 42 158 116 85
    5. Barys Astana 60 19 9 10 3 42 187 145 84
    6. Kazaň 60 30 4 5 12 31 163 132 81
    7. Omsk 61 18 10 5 13 40 170 130 81
    8. Magnitogorsk 60 27 6 2 17 45 176 131 80
    9. Jokerit Helsinki 60 26 5 6 12 29 187 158 78
    10. Dynamo Moskva 60 20 6 6 16 12 148 136 70
    11. Ufa 61 18 6 10 11 17 155 138 70
    12. Spartak Moskva 60 14 7 8 16 3 156 153 64
    13. Sochi 60 7 10 9 15 -12 142 154 63
    14. Nižnyj Novgorod 60 12 7 10 14 -16 173 189 62
    15. Vitiaz Chekhov 60 17 5 7 19 -32 129 161 61
    16. Dinamo Riga 60 11 7 10 15 -24 124 148 60
    17. Čeljabinsk 60 9 9 4 25 -45 101 146 58
    18. Novosibirsk 60 14 5 6 24 -39 142 181 54
    19. Nižněkamsk 61 7 8 6 26 -30 130 160 52
    20. Admiral Vladivostok 60 12 5 5 28 -35 135 170 49
    21. Red Star Kunlun 60 17 1 10 21 -50 134 184 48
    22. Čerepovec 60 4 9 4 30 -56 117 173 48
    23. Chabarovsk Amur 60 13 3 9 23 -50 124 174 47
    24. Dynamo Minsk 60 12 2 8 28 -62 111 173 40
    25. Slovan Bratislava 60 6 4 4 38 -106 99 205 32

    Východná konferencia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
    2. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
    3. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
    4. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
    5. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
    6. Ufa 30 13 2 6 1 23 90 67 40
    7. Nižnyj Novgorod 30 10 3 6 2 8 92 84 38
    8. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
    9. Novosibirsk 30 9 4 4 5 11 79 68 38
    10. Nižněkamsk 30 1 4 3 15 -19 55 74 21
    11. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
    12. Red Star Kunlun 29 7 1 3 14 -20 67 87 21
    13. Chabarovsk Amur 30 8 3 5 6 -6 68 74 33

    Západná konferencia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 29 17 4 0 4 57 96 39 50
    2. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
    3. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
    4. Jokerit Helsinki 29 16 2 2 5 36 105 69 42
    5. Dynamo Moskva 29 11 2 5 4 4 66 62 35
    6. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
    7. Sochi 29 3 5 5 6 -3 71 74 31
    8. Vitiaz Chekhov 29 12 1 4 7 -14 68 82 32
    9. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
    10. Čerepovec 29 4 4 4 9 -18 63 81 28
    11. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
    12. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

    Charlamovova divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
    2. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
    3. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
    4. Nižnyj Novgorod 30 10 3 6 2 8 92 84 38
    5. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
    6. Nižněkamsk 30 1 4 3 15 -19 55 74 21

    Tarasovova divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 29 17 4 0 4 57 96 39 50
    2. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
    3. Sochi 29 3 5 5 6 -3 71 74 31
    4. Vitiaz Chekhov 29 12 1 4 7 -14 68 82 32
    5. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
    6. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

    Bobrovská divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
    2. Jokerit Helsinki 29 16 2 2 5 36 105 69 42
    3. Dynamo Moskva 29 11 2 5 4 4 66 62 35
    4. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
    5. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
    6. Čerepovec 29 4 4 4 9 -18 63 81 28

    Černyševova divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
    2. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
    3. Ufa 30 13 2 6 1 23 90 67 40
    4. Novosibirsk 30 9 4 4 5 11 79 68 38
    5. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
    6. Red Star Kunlun 29 7 1 3 14 -20 67 87 21
    7. Chabarovsk Amur 30 8 3 5 6 -6 68 74 33
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
    2. CSKA Moskva 29 17 4 0 4 57 96 39 50
    3. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
    4. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
    5. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
    6. Omsk 30 8 6 3 4 22 86 64 43
    7. Jokerit Helsinki 29 16 2 2 5 36 105 69 42
    8. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
    9. Magnitogorsk 30 16 2 1 8 29 97 68 41
    10. Ufa 30 13 2 6 1 23 90 67 40
    11. Novosibirsk 30 9 4 4 5 11 79 68 38
    12. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
    13. Nižnyj Novgorod 30 10 3 6 2 8 92 84 38
    14. Dynamo Moskva 29 11 2 5 4 4 66 62 35
    15. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
    16. Chabarovsk Amur 30 8 3 5 6 -6 68 74 33
    17. Vitiaz Chekhov 29 12 1 4 7 -14 68 82 32
    18. Čeljabinsk 30 10 2 3 10 -12 48 60 31
    19. Sochi 29 3 5 5 6 -3 71 74 31
    20. Admiral Vladivostok 30 11 1 3 11 -9 79 88 29
    21. Čerepovec 29 4 4 4 9 -18 63 81 28
    22. Nižněkamsk 30 1 4 3 15 -19 55 74 21
    23. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
    24. Red Star Kunlun 29 7 1 3 14 -20 67 87 21
    25. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

    Východná konferencia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 29 15 3 1 6 37 90 53 43
    2. Barys Astana 29 7 6 4 2 22 93 71 42
    3. Kazaň 29 13 2 3 6 10 73 63 37
    4. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
    5. Magnitogorsk 30 11 4 1 9 16 79 63 39
    6. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
    7. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
    8. Čeljabinsk 30 -1 7 1 15 -33 53 86 27
    9. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
    10. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
    11. Admiral Vladivostok 30 1 4 2 17 -26 56 82 20
    12. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
    13. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14

    Západná konferencia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
    2. Petrohrad 29 21 1 0 6 67 98 31 46
    3. Yaroslavl 30 13 3 3 5 22 87 65 41
    4. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
    5. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
    6. Spartak Moskva 29 8 1 6 7 -17 60 77 26
    7. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
    8. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
    9. Dinamo Riga 29 2 4 6 7 -23 60 83 26
    10. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
    11. Dynamo Minsk 29 3 2 5 12 -35 57 92 19
    12. Slovan Bratislava 29 0 2 3 19 -59 41 100 11

    Charlamovova divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 29 15 3 1 6 37 90 53 43
    2. Kazaň 29 13 2 3 6 10 73 63 37
    3. Magnitogorsk 30 11 4 1 9 16 79 63 39
    4. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
    5. Čeljabinsk 30 -1 7 1 15 -33 53 86 27
    6. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31

    Tarasovova divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
    2. Yaroslavl 30 13 3 3 5 22 87 65 41
    3. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
    4. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
    5. Dynamo Minsk 29 3 2 5 12 -35 57 92 19
    6. Slovan Bratislava 29 0 2 3 19 -59 41 100 11

    Bobrovská divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 29 21 1 0 6 67 98 31 46
    2. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
    3. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
    4. Spartak Moskva 29 8 1 6 7 -17 60 77 26
    5. Dinamo Riga 29 2 4 6 7 -23 60 83 26
    6. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20

    Černyševova divízia

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Barys Astana 29 7 6 4 2 22 93 71 42
    2. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
    3. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
    4. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
    5. Admiral Vladivostok 30 1 4 2 17 -26 56 82 20
    6. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
    7. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
    2. Petrohrad 29 21 1 0 6 67 98 31 46
    3. Jekatěrinburg 29 15 3 1 6 37 90 53 43
    4. Barys Astana 29 7 6 4 2 22 93 71 42
    5. Yaroslavl 30 13 3 3 5 22 87 65 41
    6. Magnitogorsk 30 11 4 1 9 16 79 63 39
    7. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
    8. Kazaň 29 13 2 3 6 10 73 63 37
    9. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
    10. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
    11. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
    12. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
    13. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
    14. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
    15. Čeljabinsk 30 -1 7 1 15 -33 53 86 27
    16. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
    17. Spartak Moskva 29 8 1 6 7 -17 60 77 26
    18. Dinamo Riga 29 2 4 6 7 -23 60 83 26
    19. Nižnyj Novgorod 30 2 4 4 12 -24 81 105 24
    20. Admiral Vladivostok 30 1 4 2 17 -26 56 82 20
    21. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
    22. Dynamo Minsk 29 3 2 5 12 -35 57 92 19
    23. Novosibirsk 30 5 1 2 19 -50 63 113 16
    24. Chabarovsk Amur 30 5 0 4 17 -44 56 100 14
    25. Slovan Bratislava 29 0 2 3 19 -59 41 100 11