Dynamo Moskva VS Ufa


Dynamo Moskva

Ufa

Dynamo Moskva (T1) VS Ufa (T2)

Dynamo Moskva

Ufa

Zaujímavé

Dynamo Moskva

  • Až 15 zápasov tímu Dynamo Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 21 zápasov, to je až 71%.
  • Dynamo Moskva už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Dynamo Moskva už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Dynamo Moskva už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Ufa

  • 15 z celkového počtu 20 zápasov tímu Ufa skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.
  • Ufa ťahá aktuálne sériu 8 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 30% vzájomných zápasov (3 z 10) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
29.10.2018 15:00 Ufa Dynamo Moskva under 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
02.09.2018 16:00 Dynamo Moskva Ufa under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
04.12.2017 15:00 Ufa Dynamo Moskva under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
17.10.2017 18:30 Dynamo Moskva Ufa under 2:3 1:0,0:2,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
25.01.2017 17:30 Dynamo Moskva Ufa over 6:2 3:2,1:0,2:0
25.11.2016 15:00 Ufa Dynamo Moskva under 2:1 0:1,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
22.12.2015 14:30 Ufa Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
28.09.2015 18:30 Dynamo Moskva Ufa over 6:3 2:0,1:0,3:3
Rusko / KHL / 2011/2012
19.02.2012 12:00 Ufa Dynamo Moskva under 2:0 0:0,1:0,1:0
17.11.2011 16:45 Dynamo Moskva Ufa over 7:3 1:2,2:0,4:1

Dynamo Moskva

3 - 3 - 4

Ufa

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 1:5 0:1,0:3,1:1
19.10.19 09:00 Red Star Kunlun Dynamo Moskva under 1:2 1:1,0:0,0:1
16.10.19 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
14.10.19 18:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 6:3 1:2,2:0,3:1
12.10.19 16:30 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 6:3 0:2,2:0,4:1
09.10.19 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 3:2 0:0,1:0,2:2
07.10.19 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
05.10.19 14:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva under 1:4 1:1,0:1,0:2
02.10.19 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
30.09.19 18:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
28.09.19 16:00 Petrohrad Dynamo Moskva under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.09.19 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 3:4 1:2,1:2,1:0
21.09.19 16:30 Dynamo Moskva Dinamo Riga under 4:1 0:0,2:0,2:1
19.09.19 18:30 Dynamo Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
17.09.19 18:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,1:1,3:0
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
12.09.19 18:30 Jaroslavl Dynamo Moskva over 5:2 1:1,2:0,2:1
09.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
02.09.19 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2 2:1,1:0,0:1

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.10.19 16:00 Ufa Omsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:3
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
15.10.19 18:30 Vitiaz Chekhov Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1
13.10.19 15:00 Jokerit Helsinki Ufa under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:2
11.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
07.10.19 16:00 Ufa Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
04.10.19 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
01.10.19 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 5:1 1:1,3:0,1:0
28.09.19 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
26.09.19 18:30 Petrohrad Ufa under 4:1 1:0,1:1,2:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Ufa Nižněkamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
19.09.19 16:00 Ufa Omsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
17.09.19 16:00 Ufa Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:2,2:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
12.09.19 16:00 Ufa Jekatěrinburg under 0:2 0:1,0:0,0:1
07.09.19 12:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:1,1:2,0:0
04.09.19 13:30 Red Star Kunlun Ufa under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.09.19 13:00 Red Star Kunlun Ufa over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2

Dynamo Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.10.2019 11:30 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.10.2019 17:30 Dynamo Moskva Omsk porovnaj tímy
31.10.2019 17:30 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
03.11.2019 15:00 Omsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Barys Astana porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
08.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Petrohrad porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Barys Astana Dynamo Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Petrohrad Dynamo Moskva porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jaroslavl Dynamo Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Dinamo Riga Dynamo Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Ufa


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.10.2019 16:00 Ufa Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
27.10.2019 15:10 Dynamo Minsk Ufa porovnaj tímy
29.10.2019 17:30 Sochi Ufa porovnaj tímy
31.10.2019 17:30 Dynamo Moskva Ufa porovnaj tímy
03.11.2019 12:30 Ufa Dynamo Minsk porovnaj tímy
12.11.2019 17:00 Dinamo Riga Ufa porovnaj tímy
14.11.2019 17:00 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
16.11.2019 17:00 Jaroslavl Ufa porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Ufa Red Star Kunlun porovnaj tímy
22.11.2019 17:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.11.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
28.11.2019 17:00 Čeljabinsk Ufa porovnaj tímy
30.11.2019 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
02.12.2019 17:00 Ufa Jokerit Helsinki porovnaj tímy
03.12.2019 17:00 Ufa Čeljabinsk porovnaj tímy
05.12.2019 17:00 Ufa Magnitogorsk porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Nižněkamsk Ufa porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Ufa Novosibirsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
21.12.2019 17:00 Omsk Ufa porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Ufa Jaroslavl porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Ufa Dynamo Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Ufa Dinamo Riga porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Ufa porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Ufa Barys Astana porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Ufa porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Ufa Admiral Vladivostok porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Ufa Petrohrad porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Barys Astana Ufa porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Magnitogorsk Ufa porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 21 9 1 3 4 6 55 49 25
2. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
3. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
4. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
5. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
6. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 19 13 1 0 4 31 67 36 30
2. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
3. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
4. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
5. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
6. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
7. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
8. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
9. Čeljabinsk 23 5 2 2 10 -17 38 55 20
10. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18
11. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18
12. Chabarovsk Amur 20 5 1 3 7 -10 31 41 17

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
2. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
3. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
4. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
5. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18
6. Chabarovsk Amur 20 5 1 3 7 -10 31 41 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 19 13 1 0 4 31 67 36 30
2. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
3. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
4. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
5. Čeljabinsk 23 5 2 2 10 -17 38 55 20
6. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
3. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
4. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
5. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
6. Sochi 20 3 1 5 5 -17 39 56 15

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
3. Dynamo Moskva 21 9 1 3 4 6 55 49 25
4. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
5. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
6. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
7. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
8. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
9. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
10. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
11. Sochi 20 3 1 5 5 -17 39 56 15
12. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 20 13 2 1 1 46 72 26 35
2. Kazaň 19 13 1 0 4 31 67 36 30
3. Vitiaz Chekhov 20 6 4 2 2 15 50 35 30
4. Omsk 20 9 2 3 1 15 56 41 29
5. Barys Astana 19 9 2 2 2 11 41 30 28
6. Novosibirsk 19 11 0 4 0 7 42 35 26
7. Dynamo Moskva 21 9 1 3 4 6 55 49 25
8. Ufa 20 9 1 3 3 4 45 41 25
9. Petrohrad 22 7 2 3 5 6 51 45 25
10. Nižnyj Novgorod 22 2 5 1 8 3 61 58 25
11. Admiral Vladivostok 19 2 5 1 5 2 42 40 25
12. Jekatěrinburg 20 2 4 2 6 -4 48 52 22
13. Spartak Moskva 21 3 3 4 4 -5 51 56 22
14. Jokerit Helsinki 18 3 3 3 3 -1 51 52 21
15. Nižněkamsk 22 3 3 3 7 -6 45 51 21
16. Čeljabinsk 23 5 2 2 10 -17 38 55 20
17. Magnitogorsk 20 5 1 4 5 -7 45 52 18
18. Red Star Kunlun 20 2 3 2 8 -11 42 53 18
19. Chabarovsk Amur 20 5 1 3 7 -10 31 41 17
20. Čerepovec 20 0 4 1 10 -11 45 56 17
21. Jaroslavl 19 6 1 0 11 -8 44 52 16
22. Dynamo Minsk 19 2 2 4 5 -11 47 58 16
23. Sochi 20 3 1 5 5 -17 39 56 15
24. Dinamo Riga 19 0 3 0 13 -38 31 69 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
2. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
3. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
4. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
5. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
6. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
3. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
4. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
5. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
6. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
7. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
8. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
9. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
10. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10
11. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
12. Chabarovsk Amur 10 5 0 1 3 -2 17 19 11

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
2. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
3. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
4. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
5. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
6. Chabarovsk Amur 10 5 0 1 3 -2 17 19 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
2. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
3. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
4. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
5. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6
6. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
4. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
5. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
6. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
2. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
3. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
4. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
5. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
6. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
7. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
8. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
9. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
10. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
11. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
12. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitiaz Chekhov 10 0 4 1 0 13 26 13 17
2. CSKA Moskva 10 6 1 0 2 20 35 15 16
3. Kazaň 9 6 1 0 1 12 29 17 16
4. Dynamo Moskva 11 5 1 2 0 9 32 23 16
5. Jekatěrinburg 12 0 4 0 4 2 34 32 16
6. Novosibirsk 10 7 0 1 1 9 24 15 15
7. Nižnyj Novgorod 10 1 3 1 1 7 28 21 15
8. Barys Astana 10 4 1 2 0 5 24 19 14
9. Admiral Vladivostok 9 4 1 1 1 6 22 16 13
10. Omsk 8 6 0 1 0 6 24 18 13
11. Ufa 11 6 0 1 3 2 23 21 13
12. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
13. Petrohrad 12 3 1 3 1 0 28 28 13
14. Nižněkamsk 8 1 2 1 1 6 23 17 11
15. Chabarovsk Amur 10 5 0 1 3 -2 17 19 11
16. Dynamo Minsk 10 1 2 1 3 -2 23 25 11
17. Jokerit Helsinki 10 1 2 1 3 -1 29 30 11
18. Čerepovec 9 1 2 0 4 -1 23 24 10
19. Magnitogorsk 10 4 0 2 2 -1 24 25 10
20. Jaroslavl 11 5 0 0 6 -3 23 26 10
21. Sochi 12 2 1 2 4 -9 29 38 10
22. Dinamo Riga 9 0 2 0 5 -7 16 23 8
23. Spartak Moskva 9 2 0 2 3 -8 19 27 6
24. Čeljabinsk 9 2 0 2 3 -11 17 28 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 10 4 0 1 4 -3 23 26 9
2. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
3. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
4. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
5. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
6. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 10 7 0 0 3 19 38 19 14
2. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
3. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
4. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
5. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
6. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
7. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
8. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
9. Čeljabinsk 14 3 2 0 7 -6 21 27 14
10. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
11. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
12. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
2. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
3. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
4. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
5. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
6. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 10 7 0 0 3 19 38 19 14
2. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
3. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
4. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
5. Čeljabinsk 14 3 2 0 7 -6 21 27 14
6. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
3. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
4. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
5. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
6. Sochi 8 1 0 3 1 -8 10 18 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
3. Dynamo Moskva 10 4 0 1 4 -3 23 26 9
4. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
5. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
6. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
7. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
8. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
9. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
10. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
11. Sochi 8 1 0 3 1 -8 10 18 5
12. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 10 7 1 1 -1 26 37 11 19
2. Omsk 12 3 2 2 1 9 32 23 16
3. Spartak Moskva 12 1 3 2 1 3 32 29 16
4. Barys Astana 9 5 1 0 2 6 17 11 14
5. Kazaň 10 7 0 0 3 19 38 19 14
6. Čeljabinsk 14 3 2 0 7 -6 21 27 14
7. Vitiaz Chekhov 10 6 0 1 2 2 24 22 13
8. Petrohrad 10 4 1 0 4 6 23 17 12
9. Ufa 9 3 1 2 0 2 22 20 12
10. Admiral Vladivostok 10 -2 4 0 4 -4 20 24 12
11. Novosibirsk 9 4 0 3 -1 -2 18 20 11
12. Jokerit Helsinki 8 2 1 2 0 0 22 22 10
13. Nižněkamsk 14 2 1 2 6 -12 22 34 10
14. Nižnyj Novgorod 12 1 2 0 7 -4 33 37 10
15. Dynamo Moskva 10 4 0 1 4 -3 23 26 9
16. Magnitogorsk 10 1 1 2 3 -6 21 27 8
17. Čerepovec 11 -1 2 1 6 -10 22 32 7
18. Jekatěrinburg 8 2 0 2 2 -6 14 20 6
19. Chabarovsk Amur 10 0 1 2 4 -8 14 22 6
20. Jaroslavl 8 1 1 0 5 -5 21 26 6
21. Sochi 8 1 0 3 1 -8 10 18 5
22. Red Star Kunlun 8 0 1 1 4 -8 20 28 5
23. Dynamo Minsk 9 1 0 3 2 -9 24 33 5
24. Dinamo Riga 10 0 1 0 8 -31 15 46 4