khl***

Dynamo Minsk VS Nižnyj Novgorod


Dynamo Minsk

Dynamo Minsk


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Nižnyj Novgorod

Nižnyj Novgorod

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

Dynamo Minsk (T1) VS Nižnyj Novgorod (T2)

Dynamo Minsk

Nižnyj Novgorod

Zaujímavé

Dynamo Minsk

  • Mužsvo Dynamo Minsk prehralo až 74% svojích zápasov. 28 prehier z 38 odohraných zápasov.
  • Až 24 zápasov tímu Dynamo Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 38 zápasov, to je až 63%.
  • Dynamo Minsk už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Dynamo Minsk už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Dynamo Minsk už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Nižnyj Novgorod

  • Nižnyj Novgorod už 12 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 62% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 13 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 13 vzájomných zápasov, čo je 69%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
06.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 3:6 2:1,1:2,0:3
05.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
17.10.2017 18:30 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 5:1 1:0,2:1,2:0
08.09.2017 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
26.11.2016 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 1:4 0:3,0:0,1:1
21.10.2016 18:30 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod under 3:2ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
18.02.2016 17:30 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod under 3:2ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
13.10.2015 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
Rusko / KHL / 2011/2012
22.02.2012 16:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 6:4 4:1,1:1,1:2
06.02.2012 16:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 1:1,1:0,1:1
28.11.2011 17:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:0,1:1
30.10.2011 14:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
16.09.2011 18:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod under 0:3 0:3,0:0,0:0

Dynamo Minsk

3 - 2 - 8

Nižnyj Novgorod

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Dinamo Riga under 2:1 0:0,0:1,2:0
10.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 0:1 0:1,0:0,0:0
06.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 3:6 2:1,1:2,0:3
04.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Nižněkamsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
02.12.2018 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk over 3:4sn 1:2,0:1,2:0,0:0,1:2
28.11.2018 17:30 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki under 1:4 1:2,0:2,0:0
25.11.2018 12:30 Ufa Dynamo Minsk over 6:1 2:1,3:0,1:0
23.11.2018 10:00 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk over 5:1 1:1,3:0,1:0
21.11.2018 12:30 Red Star Kunlun Dynamo Minsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
19.11.2018 10:30 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk over 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,1:2
16.11.2018 17:30 Dynamo Minsk Jekatěrinburg under 0:4 0:3,0:1,0:0
14.11.2018 17:30 Dynamo Minsk Magnitogorsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
12.11.2018 17:30 Dynamo Minsk Čeljabinsk under 3:1 2:1,1:0,0:0
06.11.2018 17:30 Sochi Dynamo Minsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
03.11.2018 15:00 Dynamo Minsk Barys Astana under 2:3 0:3,0:0,2:0
01.11.2018 17:30 Dynamo Minsk Red Star Kunlun under 4:1 0:0,2:0,2:1
29.10.2018 17:30 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur over 3:6 0:2,2:3,1:1
24.10.2018 18:30 Omsk Dynamo Minsk over 4:3 0:1,3:0,0:2
22.10.2018 15:30 Barys Astana Dynamo Minsk under 3:1 0:0,2:0,1:1
20.10.2018 12:30 Novosibirsk Dynamo Minsk over 6:0 3:0,3:0,0:0
16.10.2018 18:30 Dynamo Minsk Dynamo Moskva under 1:3 0:0,1:1,0:2
14.10.2018 16:00 Dynamo Minsk Čerepovec under 1:2 1:0,0:1,0:0
12.10.2018 18:30 Dynamo Minsk Yaroslavl over 2:5 1:0,0:2,1:3
08.10.2018 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk over 5:3 3:2,1:0,1:1
06.10.2018 15:00 Sochi Dynamo Minsk over 4:3 1:1,0:2,2:0
04.10.2018 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:3 1:1,1:1,1:1
30.09.2018 16:00 Dynamo Minsk Omsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
28.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Novosibirsk over 5:1 2:0,1:0,2:1
26.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Ufa under 1:3 0:0,0:3,1:0
22.09.2018 16:00 Dynamo Moskva Dynamo Minsk over 5:2 1:0,2:1,2:1
20.09.2018 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 1:4 0:0,0:3,1:1
18.09.2018 18:00 Yaroslavl Dynamo Minsk under 1:2 1:0,0:2,0:0
14.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:1,1:0,0:2
12.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 3:1 1:0,0:1,2:0
10.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki under 1:4 0:1,0:1,1:2
07.09.2018 18:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
05.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.2018 18:00 Kazaň Dynamo Minsk under 2:0 1:0,1:0,0:0

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
10.12.2018 17:30 Nižnyj Novgorod Yaroslavl over 4:2 2:1,1:1,1:0
08.12.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:3 1:0,3:2,1:1
06.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod over 3:6 2:1,1:2,0:3
04.12.2018 17:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod over 6:0 0:0,3:0,3:0
01.12.2018 14:30 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva under 2:3 1:0,1:1,0:2
28.11.2018 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 5:1 2:0,3:0,0:1
26.11.2018 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod over 5:4 1:1,3:1,1:2
24.11.2018 13:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:0,1:3,1:2
22.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 1:3 1:1,0:1,0:1
19.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
17.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Slovan Bratislava under 4:1 0:0,2:0,2:1
15.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
13.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:0,0:2
05.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
03.11.2018 15:00 Nižnyj Novgorod Ufa under 3:1 2:1,0:0,1:0
01.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec over 7:2 3:1,3:0,1:1
28.10.2018 14:30 Omsk Nižnyj Novgorod under 1:3 0:0,0:0,1:3
26.10.2018 13:30 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
24.10.2018 11:30 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod under 3:2 0:0,3:0,0:2
22.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod over 3:4 1:1,2:1,0:1
18.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki over 4:5 1:1,2:1,1:2
13.10.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 1:3 1:2,0:0,0:1
11.10.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Sochi under 2:3 1:0,0:2,1:0
08.10.2018 18:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,3:2
06.10.2018 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod under 2:1 1:0,0:1,1:0
04.10.2018 18:00 Yaroslavl Nižnyj Novgorod over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,1:0,3:0
30.09.2018 16:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur over 4:3 1:2,0:1,3:0
28.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 3:2 0:0,1:1,1:1
26.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok over 5:1 1:0,0:1,4:0
21.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
18.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 2:4 1:2,0:0,1:2
16.09.2018 12:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 2:3 1:1,0:1,1:1
14.09.2018 15:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 4:1 0:1,1:0,3:0
12.09.2018 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 4:3 0:0,3:0,1:3
09.09.2018 16:30 Nižnyj Novgorod Barys Astana over 6:5 0:2,2:1,3:2
07.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov under 4:1 0:1,2:0,2:0
05.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad over 4:3 0:2,2:1,2:0

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.12.2018 17:30 Dynamo Minsk Slovan Bratislava porovnaj tímy
24.12.2018 14:30 Dynamo Minsk Kazaň porovnaj tímy
26.12.2018 15:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
28.12.2018 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk porovnaj tímy
30.12.2018 15:00 Yaroslavl Dynamo Minsk porovnaj tímy
04.01.2019 17:30 Dynamo Minsk Petrohrad porovnaj tímy
06.01.2019 15:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
08.01.2019 16:00 Dynamo Minsk Slovan Bratislava porovnaj tímy
11.01.2019 16:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk porovnaj tímy
13.01.2019 16:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
15.01.2019 16:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.01.2019 16:00 Petrohrad Dynamo Minsk porovnaj tímy
24.01.2019 16:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
26.01.2019 16:00 Slovan Bratislava Dynamo Minsk porovnaj tímy
28.01.2019 16:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
31.01.2019 16:00 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok porovnaj tímy
02.02.2019 16:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga porovnaj tímy
04.02.2019 16:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2019 16:00 Dynamo Minsk Yaroslavl porovnaj tímy
13.02.2019 16:00 Slovan Bratislava Dynamo Minsk porovnaj tímy
15.02.2019 16:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk porovnaj tímy
17.02.2019 16:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
20.02.2019 16:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk porovnaj tímy

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
21.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
24.12.2018 17:30 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
26.12.2018 17:00 Slovan Bratislava Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
28.12.2018 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
30.12.2018 15:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
05.01.2019 13:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
07.01.2019 16:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
11.01.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg porovnaj tímy
13.01.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva porovnaj tímy
15.01.2019 16:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
17.01.2019 16:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
21.01.2019 16:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
23.01.2019 16:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
25.01.2019 16:00 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
27.01.2019 16:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
01.02.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Yaroslavl porovnaj tímy
03.02.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk porovnaj tímy
11.02.2019 16:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.02.2019 16:00 Yaroslavl Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
16.02.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk porovnaj tímy
19.02.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 39 21 5 1 6 55 129 74 63
2. Kazaň 40 23 3 3 5 27 110 83 61
3. Omsk 40 12 7 3 8 31 113 82 55
4. Magnitogorsk 41 16 5 2 11 26 115 89 54
5. Barys Astana 38 12 6 6 2 23 123 100 54
6. Ufa 39 15 3 4 10 18 99 81 46
7. Nižnyj Novgorod 39 12 4 6 7 5 119 114 46
8. Red Star Kunlun 38 13 1 7 9 -19 86 105 37
9. Čeljabinsk 37 3 7 3 14 -31 68 99 37
10. Nižněkamsk 39 7 4 4 16 -15 90 105 34
11. Novosibirsk 38 7 3 4 17 -28 81 109 30
12. Chabarovsk Amur 38 9 1 7 13 -37 77 114 29
13. Admiral Vladivostok 37 2 3 4 21 -45 72 117 20

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 38 21 6 0 5 75 117 42 66
2. Petrohrad 37 25 2 3 2 81 129 48 61
3. Jokerit Helsinki 38 20 2 5 4 31 123 92 53
4. Yaroslavl 39 13 5 3 10 22 103 81 49
5. Spartak Moskva 39 13 3 6 8 7 102 95 44
6. Dynamo Moskva 40 9 5 3 15 -1 94 95 41
7. Sochi 39 4 7 5 11 -12 90 102 41
8. Vitiaz Chekhov 39 12 3 3 15 -16 88 104 39
9. Dinamo Riga 38 9 3 4 15 -22 77 99 34
10. Dynamo Minsk 38 6 2 4 20 -45 72 117 24
11. Čerepovec 40 2 4 4 22 -59 60 119 24
12. Slovan Bratislava 40 4 3 3 24 -71 68 139 23

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 39 21 5 1 6 55 129 74 63
2. Kazaň 40 23 3 3 5 27 110 83 61
3. Magnitogorsk 41 16 5 2 11 26 115 89 54
4. Nižnyj Novgorod 39 12 4 6 7 5 119 114 46
5. Čeljabinsk 37 3 7 3 14 -31 68 99 37
6. Nižněkamsk 39 7 4 4 16 -15 90 105 34

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 38 21 6 0 5 75 117 42 66
2. Yaroslavl 39 13 5 3 10 22 103 81 49
3. Sochi 39 4 7 5 11 -12 90 102 41
4. Vitiaz Chekhov 39 12 3 3 15 -16 88 104 39
5. Dynamo Minsk 38 6 2 4 20 -45 72 117 24
6. Slovan Bratislava 40 4 3 3 24 -71 68 139 23

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 37 25 2 3 2 81 129 48 61
2. Jokerit Helsinki 38 20 2 5 4 31 123 92 53
3. Spartak Moskva 39 13 3 6 8 7 102 95 44
4. Dynamo Moskva 40 9 5 3 15 -1 94 95 41
5. Dinamo Riga 38 9 3 4 15 -22 77 99 34
6. Čerepovec 40 2 4 4 22 -59 60 119 24

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 40 12 7 3 8 31 113 82 55
2. Barys Astana 38 12 6 6 2 23 123 100 54
3. Ufa 39 15 3 4 10 18 99 81 46
4. Red Star Kunlun 38 13 1 7 9 -19 86 105 37
5. Novosibirsk 38 7 3 4 17 -28 81 109 30
6. Chabarovsk Amur 38 9 1 7 13 -37 77 114 29
7. Admiral Vladivostok 37 2 3 4 21 -45 72 117 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 38 21 6 0 5 75 117 42 66
2. Jekatěrinburg 39 21 5 1 6 55 129 74 63
3. Petrohrad 37 25 2 3 2 81 129 48 61
4. Kazaň 40 23 3 3 5 27 110 83 61
5. Omsk 40 12 7 3 8 31 113 82 55
6. Magnitogorsk 41 16 5 2 11 26 115 89 54
7. Barys Astana 38 12 6 6 2 23 123 100 54
8. Jokerit Helsinki 38 20 2 5 4 31 123 92 53
9. Yaroslavl 39 13 5 3 10 22 103 81 49
10. Ufa 39 15 3 4 10 18 99 81 46
11. Nižnyj Novgorod 39 12 4 6 7 5 119 114 46
12. Spartak Moskva 39 13 3 6 8 7 102 95 44
13. Dynamo Moskva 40 9 5 3 15 -1 94 95 41
14. Sochi 39 4 7 5 11 -12 90 102 41
15. Vitiaz Chekhov 39 12 3 3 15 -16 88 104 39
16. Red Star Kunlun 38 13 1 7 9 -19 86 105 37
17. Čeljabinsk 37 3 7 3 14 -31 68 99 37
18. Dinamo Riga 38 9 3 4 15 -22 77 99 34
19. Nižněkamsk 39 7 4 4 16 -15 90 105 34
20. Novosibirsk 38 7 3 4 17 -28 81 109 30
21. Chabarovsk Amur 38 9 1 7 13 -37 77 114 29
22. Dynamo Minsk 38 6 2 4 20 -45 72 117 24
23. Čerepovec 40 2 4 4 22 -59 60 119 24
24. Slovan Bratislava 40 4 3 3 24 -71 68 139 23
25. Admiral Vladivostok 37 2 3 4 21 -45 72 117 20

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
2. Kazaň 20 13 1 0 5 15 58 43 30
3. Omsk 21 6 4 2 3 15 58 43 30
4. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
5. Barys Astana 19 9 1 5 -2 10 57 47 27
6. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
7. Nižnyj Novgorod 23 9 2 4 2 12 75 63 30
8. Red Star Kunlun 17 5 1 2 6 -4 39 43 16
9. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
10. Nižněkamsk 20 2 2 3 8 -10 38 48 15
11. Novosibirsk 19 5 2 3 4 5 45 40 21
12. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
13. Admiral Vladivostok 15 4 0 2 7 -11 40 51 10

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
2. Petrohrad 20 12 2 3 -2 36 65 29 35
3. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
4. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
5. Spartak Moskva 19 5 3 2 4 15 62 47 24
6. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
7. Sochi 20 1 4 4 3 -4 48 52 22
8. Vitiaz Chekhov 23 9 1 3 6 -7 57 64 25
9. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
10. Dynamo Minsk 20 5 0 1 13 -20 35 55 11
11. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16
12. Slovan Bratislava 19 4 1 0 13 -34 34 68 12

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
2. Kazaň 20 13 1 0 5 15 58 43 30
3. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
4. Nižnyj Novgorod 23 9 2 4 2 12 75 63 30
5. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
6. Nižněkamsk 20 2 2 3 8 -10 38 48 15

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
2. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
3. Sochi 20 1 4 4 3 -4 48 52 22
4. Vitiaz Chekhov 23 9 1 3 6 -7 57 64 25
5. Dynamo Minsk 20 5 0 1 13 -20 35 55 11
6. Slovan Bratislava 19 4 1 0 13 -34 34 68 12

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 20 12 2 3 -2 36 65 29 35
2. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
3. Spartak Moskva 19 5 3 2 4 15 62 47 24
4. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
5. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
6. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 21 6 4 2 3 15 58 43 30
2. Barys Astana 19 9 1 5 -2 10 57 47 27
3. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
4. Red Star Kunlun 17 5 1 2 6 -4 39 43 16
5. Novosibirsk 19 5 2 3 4 5 45 40 21
6. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
7. Admiral Vladivostok 15 4 0 2 7 -11 40 51 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 20 12 2 3 -2 36 65 29 35
2. Jekatěrinburg 21 9 4 0 4 24 66 42 34
3. Jokerit Helsinki 19 13 1 1 2 33 76 43 31
4. Omsk 21 6 4 2 3 15 58 43 30
5. Kazaň 20 13 1 0 5 15 58 43 30
6. Nižnyj Novgorod 23 9 2 4 2 12 75 63 30
7. CSKA Moskva 17 10 2 0 3 31 51 20 28
8. Yaroslavl 20 7 3 1 5 13 48 35 27
9. Barys Astana 19 9 1 5 -2 10 57 47 27
10. Magnitogorsk 21 9 2 1 6 15 64 49 27
11. Vitiaz Chekhov 23 9 1 3 6 -7 57 64 25
12. Ufa 19 10 0 4 1 11 51 40 24
13. Spartak Moskva 19 5 3 2 4 15 62 47 24
14. Dynamo Moskva 19 6 2 2 5 2 45 43 22
15. Sochi 20 1 4 4 3 -4 48 52 22
16. Novosibirsk 19 5 2 3 4 5 45 40 21
17. Čeljabinsk 18 5 2 2 5 -8 32 40 20
18. Chabarovsk Amur 16 5 1 3 3 -6 36 42 17
19. Red Star Kunlun 17 5 1 2 6 -4 39 43 16
20. Čerepovec 20 2 2 4 6 -23 38 61 16
21. Dinamo Riga 19 5 1 1 10 -11 34 45 15
22. Nižněkamsk 20 2 2 3 8 -10 38 48 15
23. Slovan Bratislava 19 4 1 0 13 -34 34 68 12
24. Dynamo Minsk 20 5 0 1 13 -20 35 55 11
25. Admiral Vladivostok 15 4 0 2 7 -11 40 51 10

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 18 12 1 1 2 31 63 32 29
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
4. Magnitogorsk 20 7 3 1 5 11 51 40 27
5. Barys Astana 19 3 5 1 4 13 66 53 27
6. Ufa 20 5 3 0 9 7 48 41 22
7. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
8. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
9. Čeljabinsk 19 -2 5 1 9 -23 36 59 17
10. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19
11. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
12. Chabarovsk Amur 22 4 0 4 10 -31 41 72 12
13. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 21 11 4 0 2 44 66 22 38
2. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
3. Jokerit Helsinki 19 7 1 4 2 -2 47 49 22
4. Yaroslavl 19 6 2 2 5 9 55 46 22
5. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
6. Dynamo Moskva 21 3 3 1 10 -3 49 52 19
7. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
8. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
9. Dinamo Riga 19 4 2 3 5 -11 43 54 19
10. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13
11. Čerepovec 20 0 2 0 16 -36 22 58 8
12. Slovan Bratislava 21 0 2 3 11 -37 34 71 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 18 12 1 1 2 31 63 32 29
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Magnitogorsk 20 7 3 1 5 11 51 40 27
4. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
5. Čeljabinsk 19 -2 5 1 9 -23 36 59 17
6. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 21 11 4 0 2 44 66 22 38
2. Yaroslavl 19 6 2 2 5 9 55 46 22
3. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
4. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
5. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13
6. Slovan Bratislava 21 0 2 3 11 -37 34 71 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
2. Jokerit Helsinki 19 7 1 4 2 -2 47 49 22
3. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
4. Dynamo Moskva 21 3 3 1 10 -3 49 52 19
5. Dinamo Riga 19 4 2 3 5 -11 43 54 19
6. Čerepovec 20 0 2 0 16 -36 22 58 8

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
2. Barys Astana 19 3 5 1 4 13 66 53 27
3. Ufa 20 5 3 0 9 7 48 41 22
4. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
5. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
6. Chabarovsk Amur 22 4 0 4 10 -31 41 72 12
7. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 21 11 4 0 2 44 66 22 38
2. Kazaň 20 10 2 3 0 12 52 40 31
3. Jekatěrinburg 18 12 1 1 2 31 63 32 29
4. Magnitogorsk 20 7 3 1 5 11 51 40 27
5. Barys Astana 19 3 5 1 4 13 66 53 27
6. Petrohrad 17 13 0 0 4 45 64 19 26
7. Omsk 19 6 3 1 5 16 55 39 25
8. Ufa 20 5 3 0 9 7 48 41 22
9. Yaroslavl 19 6 2 2 5 9 55 46 22
10. Jokerit Helsinki 19 7 1 4 2 -2 47 49 22
11. Red Star Kunlun 21 8 0 5 3 -15 47 62 21
12. Spartak Moskva 20 8 0 4 4 -8 40 48 20
13. Sochi 19 3 3 1 8 -8 42 50 19
14. Dynamo Moskva 21 3 3 1 10 -3 49 52 19
15. Dinamo Riga 19 4 2 3 5 -11 43 54 19
16. Nižněkamsk 19 5 2 1 8 -5 52 57 19
17. Čeljabinsk 19 -2 5 1 9 -23 36 59 17
18. Nižnyj Novgorod 16 3 2 2 5 -7 44 51 16
19. Vitiaz Chekhov 16 3 2 0 9 -9 31 40 14
20. Dynamo Minsk 18 1 2 3 7 -25 37 62 13
21. Chabarovsk Amur 22 4 0 4 10 -31 41 72 12
22. Slovan Bratislava 21 0 2 3 11 -37 34 71 11
23. Admiral Vladivostok 22 -2 3 2 14 -34 32 66 10
24. Novosibirsk 19 2 1 1 13 -33 36 69 9
25. Čerepovec 20 0 2 0 16 -36 22 58 8