CSKA Moskva VS Spartak Moskva


CSKA Moskva

Spartak Moskva

CSKA Moskva (T1) VS Spartak Moskva (T2)

CSKA Moskva

Spartak Moskva

Zaujímavé

CSKA Moskva

  • 16 víťazstiev z celkového počtu 26 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo CSKA Moskva. 62% úspešnosť výhier.
  • Až 20 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 77%.
  • CSKA Moskva už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • CSKA Moskva už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • CSKA Moskva už 2 zápasov v rade nevyhrali.
  • CSKA Moskva ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Spartak Moskva

  • 33% zápasov tímu Spartak Moskva skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 9 z celkového počtu 27 zápasov.
  • 17 z celkového počtu 27 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.

H2H

  • Z 18 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 16, čo je 89%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 18 vzájomných zápasov, čo je 61%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
12.11.2019 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
01.10.2019 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
Rusko / KHL / 2018/2019
01.12.2018 15:00 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:4 2:1,0:3,1:0
27.09.2018 18:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
08.03.2018 15:00 Spartak Moskva CSKA Moskva under 0:1 0:0,0:1,0:0
07.03.2018 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva under 1:3 0:1,0:2,1:0
05.03.2018 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
04.03.2018 15:00 CSKA Moskva Spartak Moskva over 6:0 1:0,2:0,3:0
07.12.2017 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva under 0:4 0:0,0:3,0:1
07.10.2017 16:00 CSKA Moskva Spartak Moskva under 3:1 1:0,1:0,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
18.02.2017 15:00 CSKA Moskva Spartak Moskva over 6:1 5:1,1:0,0:0
23.01.2017 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 1:6 0:1,0:4,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
31.01.2016 15:00 Spartak Moskva CSKA Moskva over 2:4 1:0,1:2,0:2
27.08.2015 18:30 CSKA Moskva Spartak Moskva over 5:2 2:1,2:0,1:1
Rusko / KHL / 2011/2012
31.01.2012 16:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
11.01.2012 16:30 Spartak Moskva CSKA Moskva under 1:3 0:1,1:0,0:2
04.11.2011 12:00 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:1 0:1,1:0,1:0
30.09.2011 17:45 Spartak Moskva CSKA Moskva under 2:1ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-

CSKA Moskva

16 - 2 - 0

Spartak Moskva

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.11.19 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
04.11.19 15:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 4:1 2:0,0:0,2:1
02.11.19 12:00 Barys Astana CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:1,0:2
31.10.19 13:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 2:1 1:1,1:0,0:0
27.10.19 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
24.10.19 18:30 CSKA Moskva Jokerit Helsinki under 0:3 0:0,0:1,0:2
21.10.19 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod over 5:2 2:0,1:0,2:2
19.10.19 16:00 CSKA Moskva Čeljabinsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.10.19 18:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
13.10.19 16:00 Sochi CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:2,0:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
05.10.19 16:00 CSKA Moskva Dinamo Riga over 6:1 1:1,4:0,1:0
03.10.19 18:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 1:2 1:0,0:2,0:0
01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
27.09.19 18:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
25.09.19 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 1:5 0:2,1:1,0:2
23.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
19.09.19 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 4:0 0:0,3:0,1:0
16.09.19 18:30 CSKA Moskva Jaroslavl over 5:2 3:1,0:1,2:0
13.09.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
11.09.19 18:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 CSKA Moskva Nižněkamsk under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0
01.09.19 14:30 CSKA Moskva Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.11.19 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
02.11.19 15:00 Spartak Moskva Admiral Vladivostok over 3:4 1:1,2:1,0:2
31.10.19 17:30 Spartak Moskva Čerepovec under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,4:3
29.10.19 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki over 4:2 2:2,1:0,1:0
27.10.19 15:00 Spartak Moskva Dinamo Riga under 3:2 2:0,1:0,0:2
24.10.19 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 1:3 1:0,0:2,0:1
22.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 2:3 1:0,0:1,1:2
20.10.19 16:00 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3 1:2,0:1,1:0
16.10.19 18:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
07.10.19 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
05.10.19 16:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
01.10.19 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:9 1:2,1:4,1:3
28.09.19 16:00 Omsk Spartak Moskva over 3:4sn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:2
26.09.19 18:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 1:0 0:0,1:0,0:0
24.09.19 18:30 Spartak Moskva Ufa over 2:4 0:0,2:1,0:3
21.09.19 13:30 Jekatěrinburg Spartak Moskva over 2:4 1:1,1:3,0:0
19.09.19 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 3:0,1:1,0:2
17.09.19 15:30 Barys Astana Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.19 18:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 5:1 0:0,3:1,2:0
10.09.19 18:30 Spartak Moskva Omsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08.09.19 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
06.09.19 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.19 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 2:5 1:0,0:4,1:1
02.09.19 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.11.2019 17:30 CSKA Moskva Ufa porovnaj tímy
18.11.2019 17:00 CSKA Moskva Čerepovec porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
24.11.2019 13:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva porovnaj tímy
26.11.2019 15:00 Čeljabinsk CSKA Moskva porovnaj tímy
28.11.2019 15:00 Magnitogorsk CSKA Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 17:30 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
04.12.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
08.12.2019 15:10 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Dinamo Riga CSKA Moskva porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Petrohrad CSKA Moskva porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 CSKA Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 CSKA Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.12.2019 17:00 CSKA Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
06.01.2020 17:00 Ufa CSKA Moskva porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 CSKA Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 CSKA Moskva Novosibirsk porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok CSKA Moskva porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Jaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 CSKA Moskva Petrohrad porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.11.2019 18:30 Dinamo Riga Spartak Moskva porovnaj tímy
16.11.2019 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva porovnaj tímy
20.11.2019 17:00 Spartak Moskva Jaroslavl porovnaj tímy
21.11.2019 17:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.11.2019 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk porovnaj tímy
30.11.2019 08:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 10:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 12:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Spartak Moskva Barys Astana porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Novosibirsk Spartak Moskva porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Čeljabinsk Spartak Moskva porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Spartak Moskva Petrohrad porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Spartak Moskva Magnitogorsk porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ufa Spartak Moskva porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
2. Spartak Moskva 27 4 5 4 5 1 70 69 32
3. Dynamo Moskva 26 12 1 3 6 9 70 61 31
4. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
5. Čerepovec 27 0 4 6 7 -19 52 71 22
6. Dinamo Riga 26 2 3 2 14 -41 44 85 18

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 18 1 1 4 38 82 44 41
2. Omsk 26 11 2 4 3 9 64 55 34
3. Ufa 26 7 4 3 5 10 63 53 33
4. Nižněkamsk 28 5 5 3 7 5 69 64 33
5. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
6. Barys Astana 25 8 3 4 3 5 51 46 32
7. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
8. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
9. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
10. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
11. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22
12. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 26 11 2 4 3 9 64 55 34
2. Ufa 26 7 4 3 5 10 63 53 33
3. Barys Astana 25 8 3 4 3 5 51 46 32
4. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
5. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
6. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 18 1 1 4 38 82 44 41
2. Nižněkamsk 28 5 5 3 7 5 69 64 33
3. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
4. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
5. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
6. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 3 2 3 42 81 39 40
2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
3. Nižnyj Novgorod 28 2 6 2 10 -1 75 76 30
4. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
5. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
6. Dynamo Minsk 25 1 3 6 6 -24 60 84 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 13 3 2 3 42 81 39 40
2. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
3. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
4. Spartak Moskva 27 4 5 4 5 1 70 69 32
5. Dynamo Moskva 26 12 1 3 6 9 70 61 31
6. Nižnyj Novgorod 28 2 6 2 10 -1 75 76 30
7. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
8. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
9. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
10. Čerepovec 27 0 4 6 7 -19 52 71 22
11. Dynamo Minsk 25 1 3 6 6 -24 60 84 20
12. Dinamo Riga 26 2 3 2 14 -41 44 85 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 26 18 1 1 4 38 82 44 41
2. CSKA Moskva 26 13 3 2 3 42 81 39 40
3. Vitiaz Chekhov 25 7 4 5 0 11 60 49 35
4. Omsk 26 11 2 4 3 9 64 55 34
5. Ufa 26 7 4 3 5 10 63 53 33
6. Nižněkamsk 28 5 5 3 7 5 69 64 33
7. Novosibirsk 24 12 1 4 2 7 51 44 32
8. Barys Astana 25 8 3 4 3 5 51 46 32
9. Petrohrad 27 4 5 4 5 7 64 57 32
10. Spartak Moskva 27 4 5 4 5 1 70 69 32
11. Dynamo Moskva 26 12 1 3 6 9 70 61 31
12. Magnitogorsk 27 7 3 5 4 4 65 61 31
13. Nižnyj Novgorod 28 2 6 2 10 -1 75 76 30
14. Admiral Vladivostok 25 4 5 1 9 -2 56 58 29
15. Jokerit Helsinki 23 4 4 3 5 0 62 62 27
16. Jaroslavl 26 7 3 0 13 -4 62 66 26
17. Red Star Kunlun 25 6 3 2 9 -5 54 59 26
18. Jekatěrinburg 24 2 5 2 8 -7 57 64 26
19. Sochi 25 7 1 5 6 -11 51 62 23
20. Čeljabinsk 28 6 2 2 14 -22 48 70 22
21. Chabarovsk Amur 25 7 1 4 8 -12 41 53 22
22. Čerepovec 27 0 4 6 7 -19 52 71 22
23. Dynamo Minsk 25 1 3 6 6 -24 60 84 20
24. Dinamo Riga 26 2 3 2 14 -41 44 85 18

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
3. Dynamo Moskva 14 7 1 2 1 10 40 30 20
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 14 1 2 4 1 -7 27 34 14
6. Dinamo Riga 12 1 2 1 5 -8 20 28 11

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 10 1 0 1 20 40 20 24
2. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
3. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
4. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
5. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
6. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
7. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
8. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
9. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
10. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
11. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8
12. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
4. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
5. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
6. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 10 1 0 1 20 40 20 24
2. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
5. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
6. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 12 6 1 1 2 16 37 21 17
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
4. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 13 0 3 2 3 -3 32 35 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 12 6 1 1 2 16 37 21 17
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
4. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
5. Dynamo Moskva 14 7 1 2 1 10 40 30 20
6. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
8. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Čerepovec 14 1 2 4 1 -7 27 34 14
11. Dynamo Minsk 13 0 3 2 3 -3 32 35 14
12. Dinamo Riga 12 1 2 1 5 -8 20 28 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 10 1 0 1 20 40 20 24
2. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
3. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
4. Dynamo Moskva 14 7 1 2 1 10 40 30 20
5. Nižněkamsk 12 3 3 1 1 13 39 26 19
6. Omsk 12 8 0 2 0 4 32 28 18
7. Magnitogorsk 14 4 2 2 2 7 37 30 18
8. CSKA Moskva 12 6 1 1 2 16 37 21 17
9. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
10. Nižnyj Novgorod 13 2 3 1 3 5 32 27 17
11. Jekatěrinburg 13 0 4 0 5 -1 34 35 16
12. Jaroslavl 15 4 2 0 7 -2 34 36 16
13. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
14. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
15. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
16. Čerepovec 14 1 2 4 1 -7 27 34 14
17. Dynamo Minsk 13 0 3 2 3 -3 32 35 14
18. Chabarovsk Amur 11 6 0 1 3 -1 19 20 13
19. Admiral Vladivostok 11 4 1 1 3 1 24 23 13
20. Red Star Kunlun 12 2 2 1 4 -3 22 25 13
21. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
22. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
23. Dinamo Riga 12 1 2 1 5 -8 20 28 11
24. Čeljabinsk 12 3 0 2 5 -11 25 36 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
2. Spartak Moskva 14 1 4 2 1 6 38 32 20
3. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
4. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
5. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 14 3 2 2 3 5 32 27 16
3. Ufa 13 1 3 2 2 -1 29 30 16
4. Nižněkamsk 16 2 2 2 6 -8 30 38 14
5. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
6. Barys Astana 12 4 2 1 2 5 23 18 17
7. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
10. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
11. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14
12. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 14 3 2 2 3 5 32 27 16
2. Ufa 13 1 3 2 2 -1 29 30 16
3. Barys Astana 12 4 2 1 2 5 23 18 17
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Nižněkamsk 16 2 2 2 6 -8 30 38 14
3. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
4. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
5. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
6. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
3. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
3. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
4. Spartak Moskva 14 1 4 2 1 6 38 32 20
5. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
6. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
7. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
8. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
9. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
10. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
11. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Spartak Moskva 14 1 4 2 1 6 38 32 20
3. Barys Astana 12 4 2 1 2 5 23 18 17
4. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
5. Petrohrad 13 2 3 1 3 7 31 24 17
6. Omsk 14 3 2 2 3 5 32 27 16
7. Ufa 13 1 3 2 2 -1 29 30 16
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Vitiaz Chekhov 11 6 0 2 1 1 25 24 14
10. Jokerit Helsinki 11 2 2 2 1 2 29 27 14
11. Čeljabinsk 16 3 2 0 9 -11 23 34 14
12. Nižněkamsk 16 2 2 2 6 -8 30 38 14
13. Magnitogorsk 13 3 1 3 2 -3 28 31 13
14. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
15. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
16. Novosibirsk 11 4 0 3 1 -7 19 26 11
17. Dynamo Moskva 12 5 0 1 5 -1 30 31 11
18. Jekatěrinburg 11 2 1 2 3 -6 23 29 10
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
21. Čerepovec 13 -1 2 2 6 -12 25 37 8
22. Sochi 10 2 0 3 2 -7 14 21 7
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6