CSKA Moskva VS Omsk


CSKA Moskva

Omsk

CSKA Moskva (T1) VS Omsk (T2)

CSKA Moskva

Omsk

Zaujímavé

CSKA Moskva

  • 72% (58 z 81) výhier mužstva CSKA Moskva.
  • Až 66 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 81 zápasov, to je až 81%.
  • CSKA Moskva už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • CSKA Moskva už 7 zápasov v rade neremízovali.
  • CSKA Moskva ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • CSKA Moskva už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Omsk

  • 50 z celkového počtu 80 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.
  • Omsk už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 13 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 69%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 13 vzájomných zápasov, čo je 85%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
17.04.2019 18:30 Omsk CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
15.04.2019 18:30 CSKA Moskva Omsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
13.04.2019 16:00 CSKA Moskva Omsk over 5:2 2:0,1:1,2:1
06.12.2018 17:30 CSKA Moskva Omsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
07.10.2018 15:00 Omsk CSKA Moskva over 2:4 1:0,1:1,0:3
Rusko / KHL / 2017/2018
30.10.2017 14:00 Omsk CSKA Moskva under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
01.09.2017 18:30 CSKA Moskva Omsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
Rusko / KHL / 2016/2017
17.10.2016 15:00 Omsk CSKA Moskva under 2:3 1:1,1:1,0:1
09.10.2016 16:00 CSKA Moskva Omsk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
27.12.2015 12:00 Omsk CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:0,0:3
29.09.2015 18:30 CSKA Moskva Omsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
09.12.2011 13:00 Omsk CSKA Moskva under 3:2 2:0,0:1,1:1
14.09.2011 17:30 CSKA Moskva Omsk under 1:2 0:0,1:0,0:2

CSKA Moskva

9 - 2 - 2

Omsk

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.04.19 18:30 Omsk CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
15.04.19 18:30 CSKA Moskva Omsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
13.04.19 16:00 CSKA Moskva Omsk over 5:2 2:0,1:1,2:1
09.04.19 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 0:0,2:1,1:0
07.04.19 16:00 Petrohrad CSKA Moskva under 3:2 1:0,1:2,1:0
05.04.19 18:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:0 1:0,1:0,1:0
03.04.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 3:1 0:1,1:0,2:0
01.04.19 18:30 Petrohrad CSKA Moskva under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
30.03.19 15:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:0,1:1,1:0
28.03.19 17:30 CSKA Moskva Petrohrad under 2:1 1:1,1:0,0:0
21.03.19 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 3:2 1:1,1:1,1:0
19.03.19 17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:0,0:2
17.03.19 15:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:2,0:1
15.03.19 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
13.03.19 17:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva under 4:1 2:0,1:1,1:0
04.03.19 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 1:3 0:2,1:1,0:0
02.03.19 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 1:3 0:0,1:1,0:2
28.02.19 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 6:2 0:1,4:0,2:1
26.02.19 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 4:0 0:0,2:0,2:0
22.02.19 17:30 CSKA Moskva Dinamo Riga under 3:0 0:0,2:0,1:0
20.02.19 17:30 CSKA Moskva Yaroslavl under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
18.02.19 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 6:1 3:0,1:0,2:1
15.02.19 17:30 CSKA Moskva Slovan Bratislava under 4:1 1:0,3:0,0:1
13.02.19 17:30 Kazaň CSKA Moskva under 2:3 1:3,0:0,1:0
11.02.19 18:30 Slovan Bratislava CSKA Moskva under 1:4 0:0,1:1,0:3
04.02.19 17:30 Dynamo Minsk CSKA Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
02.02.19 15:00 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:2,0:1
31.01.19 17:30 CSKA Moskva Kazaň over 5:4 0:1,2:1,3:2
28.01.19 17:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk under 3:2pp 0:0,0:2,2:0,1:0
26.01.19 15:00 CSKA Moskva Barys Astana over 2:5 0:2,1:2,1:1
22.01.19 17:30 Yaroslavl CSKA Moskva under 2:1 1:0,1:1,0:0
17.01.19 17:30 CSKA Moskva Jekatěrinburg under 3:0 1:0,0:0,2:0
15.01.19 17:30 CSKA Moskva Magnitogorsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
13.01.19 15:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
11.01.19 17:30 CSKA Moskva Čeljabinsk over 6:0 2:0,2:0,2:0
08.01.19 15:00 Yaroslavl CSKA Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.01.19 15:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva under 1:2 0:1,0:1,1:0
04.01.19 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
30.12.18 15:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.12.18 17:30 CSKA Moskva Kazaň over 4:2 2:0,1:1,1:1
24.12.18 17:30 CSKA Moskva Nižněkamsk over 4:3pp 2:2,1:0,0:1,1:0
22.12.18 15:00 Petrohrad CSKA Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
20.12.18 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva under 4:1 2:1,1:0,1:0
18.12.18 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 2:0 1:0,1:0,0:0
09.12.18 15:30 CSKA Moskva Ufa under 3:0 0:0,1:0,2:0
06.12.18 17:30 CSKA Moskva Omsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
03.12.18 17:30 Sochi CSKA Moskva under 1:3 0:2,0:0,1:1
01.12.18 15:00 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:4 2:1,0:3,1:0
28.11.18 19:30 Dinamo Riga CSKA Moskva under 0:5 0:2,0:1,0:2
26.11.18 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 3:1 2:0,0:1,1:0
24.11.18 15:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 0:1,1:0,2:0
21.11.18 17:30 CSKA Moskva Sochi under 2:0 1:0,0:0,1:0
19.11.18 17:30 CSKA Moskva Slovan Bratislava under 4:0 1:0,2:0,1:0
17.11.18 15:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 1:2 1:1,0:1,0:0
15.11.18 17:00 Kazaň CSKA Moskva under 0:5 0:1,0:3,0:1
13.11.18 17:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:0,0:2
05.11.18 15:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:1,2:0,0:0
04.11.18 15:30 CSKA Moskva Jokerit Helsinki under 5:0 2:0,1:0,2:0
30.10.18 17:30 CSKA Moskva Novosibirsk over 4:2 0:1,2:0,2:1
26.10.18 18:30 Slovan Bratislava CSKA Moskva over 0:9 0:4,0:3,0:2
21.10.18 16:00 Petrohrad CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,3:4
19.10.18 18:30 Sochi CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
16.10.18 18:30 CSKA Moskva Red Star Kunlun over 3:4 0:2,1:1,2:1
14.10.18 16:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 5:0 1:0,3:0,1:0
12.10.18 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,3:1
10.10.18 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva over 5:1 1:0,1:1,3:0
07.10.18 15:00 Omsk CSKA Moskva over 2:4 1:0,1:1,0:3
05.10.18 14:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.10.18 15:30 Barys Astana CSKA Moskva under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
01.10.18 16:00 Ufa CSKA Moskva under 1:2 0:2,0:0,1:0
27.09.18 18:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
25.09.18 18:30 CSKA Moskva Sochi under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
21.09.18 11:30 Chabarovsk Amur CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:2,0:1
19.09.18 13:30 Red Star Kunlun CSKA Moskva under 0:3 0:2,0:1,0:0
17.09.18 11:30 Admiral Vladivostok CSKA Moskva over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
13.09.18 18:30 CSKA Moskva Čerepovec under 1:2 0:1,1:1,0:0
11.09.18 18:30 CSKA Moskva Yaroslavl under 1:3 0:1,0:2,1:0
08.09.18 16:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:3 0:3,0:0,1:0
06.09.18 16:00 Magnitogorsk CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
04.09.18 16:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva under 3:1 0:0,0:1,3:0
02.09.18 14:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
ukáž viac

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.04.19 18:30 Omsk CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
15.04.19 18:30 CSKA Moskva Omsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
13.04.19 16:00 CSKA Moskva Omsk over 5:2 2:0,1:1,2:1
08.04.19 16:00 Ufa Omsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
06.04.19 16:00 Omsk Ufa under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
04.04.19 16:00 Ufa Omsk over 2:4 0:0,2:3,0:1
02.04.19 16:00 Ufa Omsk over 5:1 3:0,0:1,2:0
31.03.19 16:00 Omsk Ufa under 4:1 0:0,1:0,3:1
29.03.19 17:30 Omsk Ufa over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
22.03.19 12:00 Barys Astana Omsk over 3:5 1:0,1:4,1:1
20.03.19 17:30 Omsk Barys Astana under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.03.19 17:30 Omsk Barys Astana under 5:0 1:0,2:0,2:0
16.03.19 12:00 Barys Astana Omsk over 4:2 0:0,2:0,2:2
14.03.19 14:30 Barys Astana Omsk under 1:3 0:2,0:0,1:1
03.03.19 15:00 Kazaň Omsk under 2:3 1:1,0:2,1:0
01.03.19 17:00 Kazaň Omsk under 1:4 1:1,0:1,0:2
27.02.19 17:30 Omsk Kazaň over 6:3 2:0,2:2,2:1
25.02.19 17:30 Omsk Kazaň over 6:0 2:0,2:0,2:0
22.02.19 17:30 Omsk Novosibirsk over 7:3 4:1,3:1,0:1
16.02.19 12:00 Barys Astana Omsk under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:3
14.02.19 10:30 Chabarovsk Amur Omsk under 3:2 1:0,2:1,0:1
12.02.19 10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
04.02.19 17:30 Omsk Petrohrad under 2:0 1:0,1:0,0:0
28.01.19 12:30 Red Star Kunlun Omsk over 5:2 2:0,1:0,2:2
26.01.19 08:00 Red Star Kunlun Omsk over 3:6 0:1,1:2,2:3
24.01.19 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 0:3 0:2,0:1,0:0
22.01.19 10:00 Admiral Vladivostok Omsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
17.01.19 17:30 Omsk Sochi over 2:4 0:1,1:1,1:2
15.01.19 17:30 Omsk Ufa over 5:4sn 0:1,3:1,1:2,0:0,2:1
13.01.19 15:00 Omsk Spartak Moskva under 3:1 0:1,2:0,1:0
09.01.19 17:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
07.01.19 15:30 Spartak Moskva Omsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
05.01.19 15:30 Nižněkamsk Omsk under 1:2 1:1,0:0,0:1
03.01.19 15:00 Kazaň Omsk over 4:3pp 2:1,1:1,0:1,1:0
30.12.18 15:30 Omsk Barys Astana over 4:3sn 0:2,0:1,3:0,0:0,2:1
28.12.18 13:30 Novosibirsk Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
26.12.18 15:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2 2:0,0:1,1:1
24.12.18 17:30 Omsk Novosibirsk under 3:1 0:0,2:0,1:1
22.12.18 15:00 Omsk Yaroslavl under 0:2 0:2,0:0,0:0
20.12.18 17:30 Omsk Čerepovec over 7:3 2:0,0:2,5:1
17.12.18 17:30 Omsk Jokerit Helsinki under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
10.12.18 15:00 Magnitogorsk Omsk under 2:3 0:0,2:2,0:1
08.12.18 15:00 Sochi Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
06.12.18 17:30 CSKA Moskva Omsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
04.12.18 17:30 Omsk Čeljabinsk under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
03.12.18 17:30 Omsk Ufa under 1:0 0:0,1:0,0:0
01.12.18 15:00 Omsk Magnitogorsk under 1:2 0:0,1:1,0:1
29.11.18 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:0 2:0,0:0,1:0
25.11.18 17:30 Slovan Bratislava Omsk under 1:4 0:0,1:2,0:2
23.11.18 18:30 Dinamo Riga Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
21.11.18 17:30 Jokerit Helsinki Omsk over 7:4 1:0,4:1,2:3
19.11.18 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
14.11.18 17:30 Omsk Dynamo Moskva under 0:4 0:1,0:2,0:1
12.11.18 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:0 1:0,1:0,1:0
05.11.18 15:00 Omsk Red Star Kunlun over 5:1 1:0,2:0,2:1
03.11.18 15:00 Omsk Admiral Vladivostok under 3:1 2:0,1:0,0:1
01.11.18 17:30 Omsk Admiral Vladivostok over 4:3 2:0,1:2,1:1
28.10.18 14:30 Omsk Nižnyj Novgorod under 1:3 0:0,0:0,1:3
24.10.18 18:30 Omsk Dynamo Minsk over 4:3pp 0:1,3:0,0:2,1:0
22.10.18 16:00 Ufa Omsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
20.10.18 13:30 Čeljabinsk Omsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
18.10.18 16:00 Magnitogorsk Omsk under 4:1 0:0,1:0,3:1
14.10.18 16:30 Omsk Barys Astana over 5:3 1:1,1:1,3:1
11.10.18 18:30 Omsk Slovan Bratislava under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
09.10.18 16:00 Ufa Omsk under 3:2 3:0,0:2,0:0
07.10.18 15:00 Omsk CSKA Moskva over 2:4 1:0,1:1,0:3
05.10.18 18:30 Omsk Dinamo Riga over 5:2 2:0,2:0,1:2
02.10.18 18:30 Vitiaz Chekhov Omsk over 0:6 0:0,0:3,0:3
30.09.18 16:00 Dynamo Minsk Omsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
28.09.18 18:30 Petrohrad Omsk under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:2
24.09.18 18:30 Omsk Chabarovsk Amur over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
22.09.18 16:00 Omsk Red Star Kunlun over 4:2 1:1,1:0,2:1
20.09.18 14:30 Novosibirsk Omsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
18.09.18 15:30 Barys Astana Omsk over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,2:3
13.09.18 18:30 Omsk Magnitogorsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.18 18:30 Omsk Kazaň under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,4:3
10.09.18 18:00 Omsk Nižněkamsk over 4:2 0:0,2:2,2:0
06.09.18 18:30 Čerepovec Omsk under 1:4 1:3,0:1,0:0
04.09.18 18:30 Dynamo Moskva Omsk over 1:5 0:2,0:1,1:2
02.09.18 16:30 Yaroslavl Omsk under 0:4 0:0,0:3,0:1
ukáž viac

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.04.2019 18:30 Omsk CSKA Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.04.2019 18:30 Omsk CSKA Moskva porovnaj tímy
ukáž viac

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 62 31 8 1 13 66 191 125 95
2. Barys Astana 62 18 10 10 4 41 190 149 86
3. Magnitogorsk 62 29 6 2 17 50 182 132 84
4. Omsk 62 19 10 5 13 44 177 133 83
5. Kazaň 62 30 4 6 12 26 165 139 82
6. Ufa 62 17 7 10 11 18 158 140 72
7. Nižnyj Novgorod 62 13 7 10 15 -17 176 193 64
8. Čeljabinsk 62 9 9 4 27 -49 102 151 58
9. Novosibirsk 62 14 5 6 26 -44 148 192 54
10. Nižněkamsk 62 7 8 6 27 -34 130 164 52
11. Red Star Kunlun 62 18 1 11 20 -48 142 190 51
12. Admiral Vladivostok 62 13 5 5 29 -37 139 176 51
13. Chabarovsk Amur 62 14 3 9 24 -49 126 175 49

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 33 10 0 9 116 191 75 106
2. Petrohrad 62 41 4 5 3 129 209 80 103
3. Yaroslavl 62 28 6 6 10 41 159 118 86
4. Jokerit Helsinki 62 27 5 6 13 33 197 164 80
5. Dynamo Moskva 62 21 6 6 17 14 153 139 72
6. Sochi 62 9 10 9 15 -8 146 154 67
7. Spartak Moskva 62 14 7 8 18 -2 156 158 64
8. Vitiaz Chekhov 62 18 5 7 20 -35 134 169 63
9. Dinamo Riga 62 10 8 10 16 -26 129 155 62
10. Čerepovec 62 5 9 5 29 -54 124 178 51
11. Dynamo Minsk 62 13 2 8 29 -61 119 180 42
12. Slovan Bratislava 62 6 4 4 40 -114 100 214 32

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 62 31 8 1 13 66 191 125 95
2. Magnitogorsk 62 29 6 2 17 50 182 132 84
3. Kazaň 62 30 4 6 12 26 165 139 82
4. Nižnyj Novgorod 62 13 7 10 15 -17 176 193 64
5. Čeljabinsk 62 9 9 4 27 -49 102 151 58
6. Nižněkamsk 62 7 8 6 27 -34 130 164 52

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 33 10 0 9 116 191 75 106
2. Yaroslavl 62 28 6 6 10 41 159 118 86
3. Sochi 62 9 10 9 15 -8 146 154 67
4. Vitiaz Chekhov 62 18 5 7 20 -35 134 169 63
5. Dynamo Minsk 62 13 2 8 29 -61 119 180 42
6. Slovan Bratislava 62 6 4 4 40 -114 100 214 32

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 62 41 4 5 3 129 209 80 103
2. Jokerit Helsinki 62 27 5 6 13 33 197 164 80
3. Dynamo Moskva 62 21 6 6 17 14 153 139 72
4. Spartak Moskva 62 14 7 8 18 -2 156 158 64
5. Dinamo Riga 62 10 8 10 16 -26 129 155 62
6. Čerepovec 62 5 9 5 29 -54 124 178 51

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 62 18 10 10 4 41 190 149 86
2. Omsk 62 19 10 5 13 44 177 133 83
3. Ufa 62 17 7 10 11 18 158 140 72
4. Novosibirsk 62 14 5 6 26 -44 148 192 54
5. Red Star Kunlun 62 18 1 11 20 -48 142 190 51
6. Admiral Vladivostok 62 13 5 5 29 -37 139 176 51
7. Chabarovsk Amur 62 14 3 9 24 -49 126 175 49
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 62 33 10 0 9 116 191 75 106
2. Petrohrad 62 41 4 5 3 129 209 80 103
3. Jekatěrinburg 62 31 8 1 13 66 191 125 95
4. Yaroslavl 62 28 6 6 10 41 159 118 86
5. Barys Astana 62 18 10 10 4 41 190 149 86
6. Magnitogorsk 62 29 6 2 17 50 182 132 84
7. Omsk 62 19 10 5 13 44 177 133 83
8. Kazaň 62 30 4 6 12 26 165 139 82
9. Jokerit Helsinki 62 27 5 6 13 33 197 164 80
10. Dynamo Moskva 62 21 6 6 17 14 153 139 72
11. Ufa 62 17 7 10 11 18 158 140 72
12. Sochi 62 9 10 9 15 -8 146 154 67
13. Spartak Moskva 62 14 7 8 18 -2 156 158 64
14. Nižnyj Novgorod 62 13 7 10 15 -17 176 193 64
15. Vitiaz Chekhov 62 18 5 7 20 -35 134 169 63
16. Dinamo Riga 62 10 8 10 16 -26 129 155 62
17. Čeljabinsk 62 9 9 4 27 -49 102 151 58
18. Novosibirsk 62 14 5 6 26 -44 148 192 54
19. Nižněkamsk 62 7 8 6 27 -34 130 164 52
20. Red Star Kunlun 62 18 1 11 20 -48 142 190 51
21. Admiral Vladivostok 62 13 5 5 29 -37 139 176 51
22. Čerepovec 62 5 9 5 29 -54 124 178 51
23. Chabarovsk Amur 62 14 3 9 24 -49 126 175 49
24. Dynamo Minsk 62 13 2 8 29 -61 119 180 42
25. Slovan Bratislava 62 6 4 4 40 -114 100 214 32

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
2. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
3. Magnitogorsk 31 17 2 1 8 33 101 68 43
4. Omsk 31 9 6 3 4 26 93 67 45
5. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
6. Ufa 31 12 3 6 1 24 93 69 42
7. Nižnyj Novgorod 31 11 3 6 2 10 94 84 40
8. Čeljabinsk 31 10 2 3 11 -14 49 63 31
9. Novosibirsk 31 9 4 4 6 10 82 72 38
10. Nižněkamsk 31 1 4 3 16 -23 55 78 21
11. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 75 93 24
12. Admiral Vladivostok 31 12 1 3 11 -8 80 88 31
13. Chabarovsk Amur 31 9 3 5 6 -4 70 74 35

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 17 5 0 4 61 101 40 54
2. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
3. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
4. Jokerit Helsinki 31 17 2 2 6 40 115 75 44
5. Dynamo Moskva 31 12 2 5 5 6 71 65 37
6. Sochi 31 5 5 5 6 1 75 74 35
7. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
8. Vitiaz Chekhov 31 13 1 4 8 -17 73 90 34
9. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
10. Čerepovec 31 5 4 5 8 -16 70 86 31
11. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
12. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
2. Magnitogorsk 31 17 2 1 8 33 101 68 43
3. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
4. Nižnyj Novgorod 31 11 3 6 2 10 94 84 40
5. Čeljabinsk 31 10 2 3 11 -14 49 63 31
6. Nižněkamsk 31 1 4 3 16 -23 55 78 21

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 17 5 0 4 61 101 40 54
2. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
3. Sochi 31 5 5 5 6 1 75 74 35
4. Vitiaz Chekhov 31 13 1 4 8 -17 73 90 34
5. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
6. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
2. Jokerit Helsinki 31 17 2 2 6 40 115 75 44
3. Dynamo Moskva 31 12 2 5 5 6 71 65 37
4. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
5. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
6. Čerepovec 31 5 4 5 8 -16 70 86 31

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
2. Omsk 31 9 6 3 4 26 93 67 45
3. Ufa 31 12 3 6 1 24 93 69 42
4. Novosibirsk 31 9 4 4 6 10 82 72 38
5. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 75 93 24
6. Admiral Vladivostok 31 12 1 3 11 -8 80 88 31
7. Chabarovsk Amur 31 9 3 5 6 -4 70 74 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 17 5 0 4 61 101 40 54
2. Petrohrad 31 18 3 5 -3 56 104 48 53
3. Jekatěrinburg 31 14 5 0 7 24 92 68 48
4. Omsk 31 9 6 3 4 26 93 67 45
5. Yaroslavl 31 15 3 2 6 20 71 51 44
6. Kazaň 31 17 2 2 6 21 90 69 44
7. Jokerit Helsinki 31 17 2 2 6 40 115 75 44
8. Magnitogorsk 31 17 2 1 8 33 101 68 43
9. Ufa 31 12 3 6 1 24 93 69 42
10. Barys Astana 31 12 3 6 1 20 94 74 42
11. Nižnyj Novgorod 31 11 3 6 2 10 94 84 40
12. Novosibirsk 31 9 4 4 6 10 82 72 38
13. Spartak Moskva 31 6 6 2 9 20 96 76 38
14. Dynamo Moskva 31 12 2 5 5 6 71 65 37
15. Sochi 31 5 5 5 6 1 75 74 35
16. Chabarovsk Amur 31 9 3 5 6 -4 70 74 35
17. Dinamo Riga 31 9 3 4 8 -1 64 65 34
18. Vitiaz Chekhov 31 13 1 4 8 -17 73 90 34
19. Čeljabinsk 31 10 2 3 11 -14 49 63 31
20. Čerepovec 31 5 4 5 8 -16 70 86 31
21. Admiral Vladivostok 31 12 1 3 11 -8 80 88 31
22. Red Star Kunlun 31 8 1 4 13 -18 75 93 24
23. Nižněkamsk 31 1 4 3 16 -23 55 78 21
24. Dynamo Minsk 31 9 0 3 16 -27 54 81 21
25. Slovan Bratislava 31 6 2 1 19 -47 58 105 21

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 17 3 1 6 42 99 57 47
2. Barys Astana 31 6 7 4 3 21 96 75 44
3. Magnitogorsk 31 12 4 1 9 17 81 64 41
4. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
5. Kazaň 31 13 2 4 6 5 75 70 38
6. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
7. Nižnyj Novgorod 31 2 4 4 13 -27 82 109 24
8. Čeljabinsk 31 -1 7 1 16 -35 53 88 27
9. Novosibirsk 31 5 1 2 20 -54 66 120 16
10. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
11. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
12. Admiral Vladivostok 31 1 4 2 18 -29 59 88 20
13. Chabarovsk Amur 31 5 0 4 18 -45 56 101 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Petrohrad 31 23 1 0 6 73 105 32 50
3. Yaroslavl 31 13 3 4 4 21 88 67 42
4. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
5. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
6. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
7. Spartak Moskva 31 8 1 6 9 -22 60 82 26
8. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
9. Dinamo Riga 31 1 5 6 8 -25 65 90 28
10. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
11. Dynamo Minsk 31 4 2 5 13 -34 65 99 21
12. Slovan Bratislava 31 0 2 3 21 -67 42 109 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 31 17 3 1 6 42 99 57 47
2. Magnitogorsk 31 12 4 1 9 17 81 64 41
3. Kazaň 31 13 2 4 6 5 75 70 38
4. Nižnyj Novgorod 31 2 4 4 13 -27 82 109 24
5. Čeljabinsk 31 -1 7 1 16 -35 53 88 27
6. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Yaroslavl 31 13 3 4 4 21 88 67 42
3. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
4. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
5. Dynamo Minsk 31 4 2 5 13 -34 65 99 21
6. Slovan Bratislava 31 0 2 3 21 -67 42 109 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 31 23 1 0 6 73 105 32 50
2. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
3. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
4. Spartak Moskva 31 8 1 6 9 -22 60 82 26
5. Dinamo Riga 31 1 5 6 8 -25 65 90 28
6. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Barys Astana 31 6 7 4 3 21 96 75 44
2. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
3. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
4. Novosibirsk 31 5 1 2 20 -54 66 120 16
5. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
6. Admiral Vladivostok 31 1 4 2 18 -29 59 88 20
7. Chabarovsk Amur 31 5 0 4 18 -45 56 101 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 31 16 5 0 5 55 90 35 52
2. Petrohrad 31 23 1 0 6 73 105 32 50
3. Jekatěrinburg 31 17 3 1 6 42 99 57 47
4. Barys Astana 31 6 7 4 3 21 96 75 44
5. Yaroslavl 31 13 3 4 4 21 88 67 42
6. Magnitogorsk 31 12 4 1 9 17 81 64 41
7. Omsk 31 10 4 2 9 18 84 66 38
8. Kazaň 31 13 2 4 6 5 75 70 38
9. Jokerit Helsinki 31 10 3 4 7 -7 82 89 36
10. Dynamo Moskva 31 9 4 1 12 8 82 74 35
11. Sochi 31 4 5 4 9 -9 71 80 32
12. Nižněkamsk 31 6 4 3 11 -11 75 86 31
13. Ufa 31 5 4 4 10 -6 65 71 30
14. Vitiaz Chekhov 31 5 4 3 12 -18 61 79 29
15. Dinamo Riga 31 1 5 6 8 -25 65 90 28
16. Čeljabinsk 31 -1 7 1 16 -35 53 88 27
17. Red Star Kunlun 31 10 0 7 7 -30 67 97 27
18. Spartak Moskva 31 8 1 6 9 -22 60 82 26
19. Nižnyj Novgorod 31 2 4 4 13 -27 82 109 24
20. Dynamo Minsk 31 4 2 5 13 -34 65 99 21
21. Admiral Vladivostok 31 1 4 2 18 -29 59 88 20
22. Čerepovec 31 0 5 0 21 -38 54 92 20
23. Novosibirsk 31 5 1 2 20 -54 66 120 16
24. Chabarovsk Amur 31 5 0 4 18 -45 56 101 14
25. Slovan Bratislava 31 0 2 3 21 -67 42 109 11