khl***

CSKA Moskva VS Čeljabinsk


CSKA Moskva

CSKA Moskva


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Čeljabinsk

Čeljabinsk

735****76843

Hranica u/o: U/O typ:

CSKA Moskva (T1) VS Čeljabinsk (T2)

CSKA Moskva

Čeljabinsk

Zaujímavé

CSKA Moskva

  • 73% (36 z 49) výhier mužstva CSKA Moskva.
  • Až 39 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 80%.
  • CSKA Moskva už 3 zápasov v rade neprehrali.
  • CSKA Moskva už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • CSKA Moskva už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Čeljabinsk

  • Z celkového počtu 49 prehralo mužstvo Čeljabinsk až 53% svojích zápasov (26 prehraných zápasov).
  • 37 z celkového počtu 49 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 76%.

H2H

  • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 70%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2018/2019
11.01.2019 17:30 CSKA Moskva Čeljabinsk over 6:0 2:0,2:0,2:0
02.09.2018 14:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
19.12.2017 17:30 CSKA Moskva Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
16.10.2017 16:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
01.02.2017 15:00 Čeljabinsk CSKA Moskva over 4:3 0:0,1:2,3:1
25.08.2016 18:30 CSKA Moskva Čeljabinsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
13.01.2016 15:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:2,0:0
06.09.2015 16:00 CSKA Moskva Čeljabinsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
15.02.2012 16:30 CSKA Moskva Čeljabinsk over 3:5 1:1,2:2,0:2
20.11.2011 12:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1

CSKA Moskva

7 - 0 - 3

Čeljabinsk

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.01.2019 17:30 CSKA Moskva Magnitogorsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
13.01.2019 15:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
11.01.2019 17:30 CSKA Moskva Čeljabinsk over 6:0 2:0,2:0,2:0
08.01.2019 15:00 Yaroslavl CSKA Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
06.01.2019 15:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva under 1:2 0:1,0:1,1:0
04.01.2019 15:00 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
30.12.2018 15:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.12.2018 17:30 CSKA Moskva Kazaň over 4:2 2:0,1:1,1:1
24.12.2018 17:30 CSKA Moskva Nižněkamsk over 4:3pp 2:2,1:0,0:1,1:0
22.12.2018 15:00 Petrohrad CSKA Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
20.12.2018 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva under 4:1 2:1,1:0,1:0
18.12.2018 17:30 Vitiaz Chekhov CSKA Moskva under 2:0 1:0,1:0,0:0
09.12.2018 15:30 CSKA Moskva Ufa under 3:0 0:0,1:0,2:0
06.12.2018 17:30 CSKA Moskva Omsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
03.12.2018 17:30 Sochi CSKA Moskva under 1:3 0:2,0:0,1:1
01.12.2018 15:00 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:4 2:1,0:3,1:0
28.11.2018 19:30 Dinamo Riga CSKA Moskva under 0:5 0:2,0:1,0:2
26.11.2018 17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov under 3:1 2:0,0:1,1:0
24.11.2018 15:30 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 0:1,1:0,2:0
21.11.2018 17:30 CSKA Moskva Sochi under 2:0 1:0,0:0,1:0
19.11.2018 17:30 CSKA Moskva Slovan Bratislava under 4:0 1:0,2:0,1:0
17.11.2018 15:00 Nižněkamsk CSKA Moskva under 1:2 1:1,0:1,0:0
15.11.2018 17:00 Kazaň CSKA Moskva under 0:5 0:1,0:3,0:1
13.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:0,0:2
05.11.2018 15:00 CSKA Moskva Petrohrad under 3:1 1:1,2:0,0:0
04.11.2018 15:30 CSKA Moskva Jokerit Helsinki under 5:0 2:0,1:0,2:0
30.10.2018 17:30 CSKA Moskva Novosibirsk over 4:2 0:1,2:0,2:1
26.10.2018 18:30 Slovan Bratislava CSKA Moskva over 0:9 0:4,0:3,0:2
21.10.2018 16:00 Petrohrad CSKA Moskva under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,3:4
19.10.2018 18:30 Sochi CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
16.10.2018 18:30 CSKA Moskva Red Star Kunlun over 3:4 0:2,1:1,2:1
14.10.2018 16:00 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 5:0 1:0,3:0,1:0
12.10.2018 18:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,3:1
10.10.2018 18:30 CSKA Moskva Dynamo Moskva over 5:1 1:0,1:1,3:0
07.10.2018 15:00 Omsk CSKA Moskva over 2:4 1:0,1:1,0:3
05.10.2018 14:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.10.2018 15:30 Barys Astana CSKA Moskva under 2:3 0:0,0:1,2:1
01.10.2018 16:00 Ufa CSKA Moskva under 1:2 0:2,0:0,1:0
27.09.2018 18:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
25.09.2018 18:30 CSKA Moskva Sochi under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
21.09.2018 11:30 Chabarovsk Amur CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:2,0:1
19.09.2018 13:30 Red Star Kunlun CSKA Moskva under 0:3 0:2,0:1,0:0
17.09.2018 11:30 Admiral Vladivostok CSKA Moskva over 3:4 1:2,2:0,0:1
13.09.2018 18:30 CSKA Moskva Čerepovec under 1:2 0:1,1:1,0:0
11.09.2018 18:30 CSKA Moskva Yaroslavl under 1:3 0:1,0:2,1:0
08.09.2018 16:00 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 1:3 0:3,0:0,1:0
06.09.2018 16:00 Magnitogorsk CSKA Moskva under 1:2 1:0,0:1,0:1
04.09.2018 16:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva under 3:1 0:0,0:1,3:0
02.09.2018 14:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.01.2019 18:30 Slovan Bratislava Čeljabinsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
13.01.2019 16:00 Dinamo Riga Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
11.01.2019 17:30 CSKA Moskva Čeljabinsk over 6:0 2:0,2:0,2:0
09.01.2019 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 1:0 0:0,0:0,1:0
06.01.2019 13:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 0:2 0:0,0:1,0:1
04.01.2019 12:30 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 3:0 0:0,2:0,1:0
30.12.2018 13:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 0:2 0:0,0:1,0:1
28.12.2018 15:00 Čeljabinsk Barys Astana under 0:3 0:0,0:2,0:1
26.12.2018 15:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
23.12.2018 13:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:2 1:0,2:0,0:2
21.12.2018 17:00 Kazaň Čeljabinsk over 5:3 2:1,2:0,1:2
19.12.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
17.12.2018 17:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
08.12.2018 11:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
06.12.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk under 3:1 1:1,0:0,2:0
04.12.2018 17:30 Omsk Čeljabinsk under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
01.12.2018 13:00 Čeljabinsk Dinamo Riga under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.11.2018 15:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 2:1 0:1,1:0,1:0
24.11.2018 13:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:0,1:3,1:2
22.11.2018 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 3:2 1:1,2:0,0:1
20.11.2018 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 0:3 0:1,0:2,0:0
16.11.2018 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.11.2018 17:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
12.11.2018 17:30 Dynamo Minsk Čeljabinsk under 3:1 2:1,1:0,0:0
04.11.2018 13:00 Čeljabinsk Sochi over 2:4 2:1,0:2,0:1
01.11.2018 14:30 Barys Astana Čeljabinsk over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
30.10.2018 15:00 Čeljabinsk Spartak Moskva under 4:1 3:0,1:1,0:0
27.10.2018 16:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
25.10.2018 18:30 Yaroslavl Čeljabinsk under 1:0 0:0,0:0,0:0
23.10.2018 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
20.10.2018 13:30 Čeljabinsk Omsk under 2:1 0:0,1:0,0:1
18.10.2018 16:00 Čeljabinsk Barys Astana over 4:5 1:0,3:2,0:2
16.10.2018 16:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,3:1
11.10.2018 13:30 Ufa Čeljabinsk under 5:0 0:0,2:0,3:0
09.10.2018 11:30 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
07.10.2018 09:00 Admiral Vladivostok Čeljabinsk over 2:7 1:1,1:3,0:3
05.10.2018 09:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
01.10.2018 16:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.09.2018 14:00 Čeljabinsk Čerepovec under 2:1 1:1,0:0,1:0
27.09.2018 16:00 Čeljabinsk Yaroslavl under 1:2 1:1,0:1,0:0
24.09.2018 16:00 Čeljabinsk Ufa under 0:5 0:1,0:1,0:3
21.09.2018 18:30 Sochi Čeljabinsk over 3:4 1:1,1:1,1:1
19.09.2018 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk over 6:1 2:0,3:0,1:1
17.09.2018 17:30 Jokerit Helsinki Čeljabinsk over 8:0 0:0,5:0,3:0
15.09.2018 14:00 Magnitogorsk Čeljabinsk over 5:6 2:2,2:3,1:1
13.09.2018 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:4 1:2,0:1,0:1
11.09.2018 16:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 1:2 0:0,0:1,1:0
04.09.2018 16:00 Čeljabinsk Slovan Bratislava under 3:0 1:0,1:0,1:0
02.09.2018 14:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 0:3 0:1,0:1,0:1

CSKA Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.01.2019 17:30 CSKA Moskva Jekatěrinburg porovnaj tímy
22.01.2019 17:30 Yaroslavl CSKA Moskva porovnaj tímy
26.01.2019 15:00 CSKA Moskva Barys Astana porovnaj tímy
28.01.2019 17:30 CSKA Moskva Dynamo Minsk porovnaj tímy
31.01.2019 17:30 CSKA Moskva Kazaň porovnaj tímy
02.02.2019 15:00 Čerepovec CSKA Moskva porovnaj tímy
04.02.2019 17:30 Dynamo Minsk CSKA Moskva porovnaj tímy
11.02.2019 16:00 Slovan Bratislava CSKA Moskva porovnaj tímy
13.02.2019 16:00 Kazaň CSKA Moskva porovnaj tímy
15.02.2019 16:00 CSKA Moskva Slovan Bratislava porovnaj tímy
18.02.2019 16:00 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
20.02.2019 16:00 CSKA Moskva Yaroslavl porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 CSKA Moskva Dinamo Riga porovnaj tímy

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.01.2019 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
22.01.2019 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk porovnaj tímy
24.01.2019 15:00 Magnitogorsk Čeljabinsk porovnaj tímy
26.01.2019 15:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
30.01.2019 15:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
02.02.2019 13:00 Čeljabinsk Magnitogorsk porovnaj tímy
04.02.2019 15:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki porovnaj tímy
11.02.2019 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk porovnaj tímy
13.02.2019 16:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
15.02.2019 16:00 Čerepovec Čeljabinsk porovnaj tímy
17.02.2019 16:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk porovnaj tímy
19.02.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk porovnaj tímy
22.02.2019 16:00 Čeljabinsk Petrohrad porovnaj tímy

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 50 27 6 1 9 60 156 96 79
2. Omsk 52 15 9 5 9 38 148 110 71
3. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
4. Magnitogorsk 49 21 6 2 12 39 146 107 68
5. Barys Astana 48 16 7 7 4 29 152 123 67
6. Ufa 51 17 5 7 10 26 140 114 61
7. Nižnyj Novgorod 49 12 5 9 9 -10 142 152 53
8. Čeljabinsk 49 5 9 3 20 -38 86 124 49
9. Red Star Kunlun 49 16 1 7 17 -33 111 144 43
10. Novosibirsk 49 12 3 4 23 -38 109 147 40
11. Nižněkamsk 50 5 6 6 21 -27 109 136 40
12. Chabarovsk Amur 48 10 1 8 20 -56 88 144 32
13. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 26 8 0 7 92 148 56 84
2. Petrohrad 48 31 3 5 1 98 163 65 79
3. Yaroslavl 50 20 6 3 12 28 124 96 67
4. Jokerit Helsinki 48 24 3 6 6 35 153 118 66
5. Dynamo Moskva 50 15 6 4 15 9 124 115 58
6. Spartak Moskva 50 11 7 6 13 8 130 122 56
7. Vitiaz Chekhov 49 14 5 4 17 -14 110 124 52
8. Sochi 50 7 7 9 11 -15 121 136 51
9. Dinamo Riga 49 9 5 10 10 -24 100 124 48
10. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38
11. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
12. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 50 27 6 1 9 60 156 96 79
2. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
3. Magnitogorsk 49 21 6 2 12 39 146 107 68
4. Nižnyj Novgorod 49 12 5 9 9 -10 142 152 53
5. Čeljabinsk 49 5 9 3 20 -38 86 124 49
6. Nižněkamsk 50 5 6 6 21 -27 109 136 40

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 26 8 0 7 92 148 56 84
2. Yaroslavl 50 20 6 3 12 28 124 96 67
3. Vitiaz Chekhov 49 14 5 4 17 -14 110 124 52
4. Sochi 50 7 7 9 11 -15 121 136 51
5. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
6. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 48 31 3 5 1 98 163 65 79
2. Jokerit Helsinki 48 24 3 6 6 35 153 118 66
3. Dynamo Moskva 50 15 6 4 15 9 124 115 58
4. Spartak Moskva 50 11 7 6 13 8 130 122 56
5. Dinamo Riga 49 9 5 10 10 -24 100 124 48
6. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 52 15 9 5 9 38 148 110 71
2. Barys Astana 48 16 7 7 4 29 152 123 67
3. Ufa 51 17 5 7 10 26 140 114 61
4. Red Star Kunlun 49 16 1 7 17 -33 111 144 43
5. Novosibirsk 49 12 3 4 23 -38 109 147 40
6. Chabarovsk Amur 48 10 1 8 20 -56 88 144 32
7. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 49 26 8 0 7 92 148 56 84
2. Petrohrad 48 31 3 5 1 98 163 65 79
3. Jekatěrinburg 50 27 6 1 9 60 156 96 79
4. Omsk 52 15 9 5 9 38 148 110 71
5. Kazaň 51 25 4 4 10 24 134 110 70
6. Magnitogorsk 49 21 6 2 12 39 146 107 68
7. Yaroslavl 50 20 6 3 12 28 124 96 67
8. Barys Astana 48 16 7 7 4 29 152 123 67
9. Jokerit Helsinki 48 24 3 6 6 35 153 118 66
10. Ufa 51 17 5 7 10 26 140 114 61
11. Dynamo Moskva 50 15 6 4 15 9 124 115 58
12. Spartak Moskva 50 11 7 6 13 8 130 122 56
13. Nižnyj Novgorod 49 12 5 9 9 -10 142 152 53
14. Vitiaz Chekhov 49 14 5 4 17 -14 110 124 52
15. Sochi 50 7 7 9 11 -15 121 136 51
16. Čeljabinsk 49 5 9 3 20 -38 86 124 49
17. Dinamo Riga 49 9 5 10 10 -24 100 124 48
18. Red Star Kunlun 49 16 1 7 17 -33 111 144 43
19. Novosibirsk 49 12 3 4 23 -38 109 147 40
20. Nižněkamsk 50 5 6 6 21 -27 109 136 40
21. Čerepovec 50 5 6 4 25 -54 93 147 38
22. Dynamo Minsk 49 10 2 5 25 -48 93 141 33
23. Chabarovsk Amur 48 10 1 8 20 -56 88 144 32
24. Admiral Vladivostok 48 7 3 5 25 -43 103 146 31
25. Slovan Bratislava 51 4 4 3 33 -86 86 172 27

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
2. Omsk 28 7 6 3 3 22 82 60 41
3. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
4. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
5. Barys Astana 25 10 2 5 1 10 74 64 33
6. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
7. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
8. Čeljabinsk 24 8 2 2 8 -10 38 48 26
9. Red Star Kunlun 24 6 1 2 12 -14 55 69 18
10. Novosibirsk 25 9 2 3 6 8 66 58 29
11. Nižněkamsk 24 1 3 3 11 -13 46 59 17
12. Chabarovsk Amur 21 6 1 4 5 -12 40 52 20
13. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 23 14 3 0 3 47 73 26 40
2. Petrohrad 24 13 2 5 -3 33 73 40 39
3. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
4. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
5. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
6. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
7. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
8. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
9. Dinamo Riga 24 7 1 4 7 -11 45 56 22
10. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22
11. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
12. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
2. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
3. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
4. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
5. Čeljabinsk 24 8 2 2 8 -10 38 48 26
6. Nižněkamsk 24 1 3 3 11 -13 46 59 17

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 23 14 3 0 3 47 73 26 40
2. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
3. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
4. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
5. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
6. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 13 2 5 -3 33 73 40 39
2. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
3. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
4. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
5. Dinamo Riga 24 7 1 4 7 -11 45 56 22
6. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 7 6 3 3 22 82 60 41
2. Barys Astana 25 10 2 5 1 10 74 64 33
3. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
4. Red Star Kunlun 24 6 1 2 12 -14 55 69 18
5. Novosibirsk 25 9 2 3 6 8 66 58 29
6. Chabarovsk Amur 21 6 1 4 5 -12 40 52 20
7. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 7 6 3 3 22 82 60 41
2. CSKA Moskva 23 14 3 0 3 47 73 26 40
3. Jekatěrinburg 25 12 4 0 5 21 74 53 40
4. Petrohrad 24 13 2 5 -3 33 73 40 39
5. Kazaň 26 15 2 1 5 19 76 57 39
6. Jokerit Helsinki 25 14 2 2 3 35 93 58 38
7. Ufa 27 12 2 5 1 25 84 59 37
8. Yaroslavl 26 11 3 1 7 11 55 44 35
9. Magnitogorsk 25 13 2 1 6 25 83 58 35
10. Barys Astana 25 10 2 5 1 10 74 64 33
11. Nižnyj Novgorod 27 10 2 5 3 6 82 76 33
12. Spartak Moskva 25 3 6 2 6 20 79 59 32
13. Vitiaz Chekhov 26 11 1 4 5 -6 63 69 30
14. Novosibirsk 25 9 2 3 6 8 66 58 29
15. Sochi 26 4 4 5 4 -2 65 67 29
16. Čeljabinsk 24 8 2 2 8 -10 38 48 26
17. Dynamo Moskva 21 7 2 3 4 3 48 45 25
18. Dinamo Riga 24 7 1 4 7 -11 45 56 22
19. Čerepovec 24 3 3 4 7 -20 50 70 22
20. Chabarovsk Amur 21 6 1 4 5 -12 40 52 20
21. Dynamo Minsk 26 8 0 2 14 -20 48 68 18
22. Red Star Kunlun 24 6 1 2 12 -14 55 69 18
23. Nižněkamsk 24 1 3 3 11 -13 46 59 17
24. Admiral Vladivostok 21 7 0 3 8 -9 57 66 17
25. Slovan Bratislava 26 4 2 0 18 -43 48 91 16

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 15 2 1 4 39 82 43 39
2. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
3. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
4. Magnitogorsk 24 8 4 1 6 14 63 49 33
5. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
6. Ufa 24 5 3 2 9 1 56 55 24
7. Nižnyj Novgorod 22 2 3 4 6 -16 60 76 20
8. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
9. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
10. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11
11. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23
12. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
13. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
3. Yaroslavl 24 9 3 2 5 17 69 52 32
4. Jokerit Helsinki 23 10 1 4 3 0 60 60 28
5. Dynamo Moskva 29 8 4 1 11 6 76 70 33
6. Spartak Moskva 25 8 1 4 7 -12 51 63 24
7. Vitiaz Chekhov 23 3 4 0 12 -8 47 55 22
8. Sochi 24 3 3 4 7 -13 56 69 22
9. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
10. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16
11. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
12. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11

Charlamovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 25 15 2 1 4 39 82 43 39
2. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
3. Magnitogorsk 24 8 4 1 6 14 63 49 33
4. Nižnyj Novgorod 22 2 3 4 6 -16 60 76 20
5. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
6. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23

Tarasovova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Yaroslavl 24 9 3 2 5 17 69 52 32
3. Vitiaz Chekhov 23 3 4 0 12 -8 47 55 22
4. Sochi 24 3 3 4 7 -13 56 69 22
5. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
6. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11

Bobrovská divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
2. Jokerit Helsinki 23 10 1 4 3 0 60 60 28
3. Dynamo Moskva 29 8 4 1 11 6 76 70 33
4. Spartak Moskva 25 8 1 4 7 -12 51 63 24
5. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
6. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16

Černyševova divízia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
2. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
3. Ufa 24 5 3 2 9 1 56 55 24
4. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
5. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11
6. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
7. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 12 5 0 4 45 75 30 44
2. Petrohrad 24 18 1 0 4 65 90 25 40
3. Jekatěrinburg 25 15 2 1 4 39 82 43 39
4. Barys Astana 23 6 5 2 3 19 78 59 34
5. Magnitogorsk 24 8 4 1 6 14 63 49 33
6. Dynamo Moskva 29 8 4 1 11 6 76 70 33
7. Yaroslavl 24 9 3 2 5 17 69 52 32
8. Kazaň 25 10 2 3 5 5 58 53 31
9. Omsk 24 8 3 2 6 16 66 50 30
10. Jokerit Helsinki 23 10 1 4 3 0 60 60 28
11. Dinamo Riga 25 2 4 6 3 -13 55 68 26
12. Red Star Kunlun 25 10 0 5 5 -19 56 75 25
13. Ufa 24 5 3 2 9 1 56 55 24
14. Spartak Moskva 25 8 1 4 7 -12 51 63 24
15. Čeljabinsk 25 -3 7 1 12 -28 48 76 23
16. Nižněkamsk 26 4 3 3 10 -14 63 77 23
17. Vitiaz Chekhov 23 3 4 0 12 -8 47 55 22
18. Sochi 24 3 3 4 7 -13 56 69 22
19. Nižnyj Novgorod 22 2 3 4 6 -16 60 76 20
20. Čerepovec 26 2 3 0 18 -34 43 77 16
21. Dynamo Minsk 23 2 2 3 11 -28 45 73 15
22. Admiral Vladivostok 27 0 3 2 17 -34 46 80 14
23. Chabarovsk Amur 27 4 0 4 15 -44 48 92 12
24. Slovan Bratislava 25 0 2 3 15 -43 38 81 11
25. Novosibirsk 24 3 1 1 17 -46 43 89 11