Chabarovsk Amur VS Sochi


Chabarovsk Amur

Sochi

Chabarovsk Amur (T1) VS Sochi (T2)

Chabarovsk Amur

Sochi

Zaujímavé

Chabarovsk Amur

  • Až 25 zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 28 zápasov, to je až 89%.
  • Chabarovsk Amur už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Chabarovsk Amur už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Chabarovsk Amur už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Chabarovsk Amur ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Sochi

  • 21 z celkového počtu 28 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 75%.
  • Sochi už 10 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 10 vzájomných zápasov, čo je 80%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
23.10.2019 11:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:1 1:0,0:0,1:1
06.10.2019 16:00 Sochi Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
29.11.2018 10:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:3ppsn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:3
07.09.2018 18:30 Sochi Chabarovsk Amur under 4:1 1:0,3:0,0:1
Rusko / KHL / 2017/2018
06.11.2017 08:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:0 0:0,2:0,0:0
24.08.2017 18:30 Sochi Chabarovsk Amur under 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2016/2017
08.10.2016 09:00 Chabarovsk Amur Sochi under 3:2 1:1,0:0,2:1
06.09.2016 18:30 Sochi Chabarovsk Amur over 7:2 1:0,4:1,2:1
Rusko / KHL / 2015/2016
25.12.2015 17:30 Sochi Chabarovsk Amur over 6:4 2:3,0:0,4:1
27.09.2015 09:00 Chabarovsk Amur Sochi under 1:0 0:0,1:0,0:0

Chabarovsk Amur

5 - 2 - 3

Sochi

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
17.11.19 08:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki under 4:1 0:1,1:0,3:0
13.11.19 10:00 Chabarovsk Amur Petrohrad under 1:3 1:0,0:1,0:2
01.11.19 17:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
30.10.19 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur over 4:3sn 0:2,1:1,2:0,0:0,2:1
28.10.19 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,1:1,0:0
26.10.19 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 1:2 1:1,0:1,0:0
23.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 1:5 0:1,0:3,1:1
17.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl under 2:1 1:0,0:1,1:0
12.10.19 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:2
10.10.19 18:30 Omsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.10.19 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur under 4:1 0:0,1:0,3:1
06.10.19 16:00 Sochi Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
03.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 3:2 2:1,0:1,1:0
28.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
26.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:2 1:0,0:2,0:0
24.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:0,1:0,1:2
20.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.09.19 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
16.09.19 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
14.09.19 13:30 Ufa Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0
11.09.19 11:00 Chabarovsk Amur Barys Astana under 1:3 0:0,1:1,0:2
08.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.19 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
05.09.19 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 0:1,2:1,1:0
03.09.19 14:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.11.19 16:00 Dinamo Riga Sochi under 1:2 1:0,0:0,0:2
15.11.19 15:00 Magnitogorsk Sochi under 1:0 0:0,1:0,0:0
13.11.19 15:00 Jekatěrinburg Sochi over 5:1 1:0,0:1,4:0
03.11.19 15:00 Sochi Red Star Kunlun under 2:0 2:0,0:0,0:0
01.11.19 17:30 Sochi Dinamo Riga under 3:2 0:1,1:0,2:1
29.10.19 17:30 Sochi Ufa under 3:1 0:1,0:0,3:0
25.10.19 11:30 Admiral Vladivostok Sochi under 1:3 0:1,1:1,0:1
23.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Sochi under 2:1 1:0,0:0,1:1
21.10.19 13:30 Red Star Kunlun Sochi under 3:2 2:1,1:0,0:1
18.10.19 18:30 Sochi Novosibirsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.10.19 18:30 Sochi Magnitogorsk over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
13.10.19 16:00 Sochi CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:2,0:0
10.10.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 1:0 0:0,0:0,1:0
08.10.19 17:30 Jokerit Helsinki Sochi under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
06.10.19 16:00 Sochi Chabarovsk Amur under 1:2 0:0,1:1,0:1
04.10.19 18:30 Sochi Omsk over 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
01.10.19 18:30 Dynamo Minsk Sochi under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
29.09.19 16:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 4:1 1:1,3:0,0:0
26.09.19 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 3:4 1:2,1:2,1:0
21.09.19 16:00 Sochi Admiral Vladivostok under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
19.09.19 18:30 Sochi Nižnyj Novgorod over 5:4 1:0,3:1,1:3
17.09.19 18:30 Sochi Petrohrad under 0:1 0:1,0:0,0:0
14.09.19 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Sochi under 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,2:1
10.09.19 18:00 Jaroslavl Sochi under 2:1 0:0,2:0,0:1
07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
06.09.19 18:30 Sochi Dynamo Minsk over 5:4 1:1,2:2,2:1
04.09.19 18:30 Sochi Nižněkamsk under 3:2 0:0,1:0,2:2

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.11.2019 15:00 Ufa Chabarovsk Amur porovnaj tímy
24.11.2019 12:00 Barys Astana Chabarovsk Amur porovnaj tímy
26.11.2019 17:30 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur porovnaj tímy
30.11.2019 08:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva porovnaj tímy
02.12.2019 10:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
04.12.2019 10:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur porovnaj tímy
19.12.2019 15:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Omsk porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Ufa porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Petrohrad Chabarovsk Amur porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
24.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Chabarovsk Amur Barys Astana porovnaj tímy
ukáž viac

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.11.2019 17:30 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
22.11.2019 17:30 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
24.11.2019 15:00 Sochi Dinamo Riga porovnaj tímy
27.11.2019 17:30 Petrohrad Sochi porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Nižněkamsk Sochi porovnaj tímy
03.12.2019 17:30 Sochi Dynamo Minsk porovnaj tímy
05.12.2019 17:30 Sochi Jekatěrinburg porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Sochi Barys Astana porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Dynamo Minsk Sochi porovnaj tímy
20.12.2019 17:30 Spartak Moskva Sochi porovnaj tímy
22.12.2019 15:00 Dynamo Moskva Sochi porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Sochi Jokerit Helsinki porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Sochi CSKA Moskva porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Sochi Čeljabinsk porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Sochi Spartak Moskva porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Čeljabinsk Sochi porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Sochi porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dinamo Riga Sochi porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Omsk Sochi porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Sochi Jaroslavl porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Sochi porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Novosibirsk Sochi porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Barys Astana Sochi porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Ufa Sochi porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Sochi Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Sochi Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 CSKA Moskva Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
2. Dynamo Moskva 29 13 2 3 6 14 83 69 37
3. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
4. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
5. Čerepovec 29 -1 5 6 8 -22 55 77 24
6. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
3. Ufa 29 8 4 3 7 6 70 64 35
4. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
5. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
6. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
7. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
8. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
9. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
10. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
11. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
12. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
2. Ufa 29 8 4 3 7 6 70 64 35
3. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
4. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
5. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
6. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
3. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
4. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
5. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
6. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 13 3 3 3 38 84 46 41
2. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
3. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
4. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
5. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
6. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 13 3 3 3 38 84 46 41
2. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
3. Dynamo Moskva 29 13 2 3 6 14 83 69 37
4. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
5. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
6. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
7. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
8. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
9. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
10. Čerepovec 29 -1 5 6 8 -22 55 77 24
11. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23
12. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 19 1 1 4 41 86 45 43
2. CSKA Moskva 28 13 3 3 3 38 84 46 41
3. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
4. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
5. Dynamo Moskva 29 13 2 3 6 14 83 69 37
6. Ufa 29 8 4 3 7 6 70 64 35
7. Vitiaz Chekhov 28 7 4 5 3 2 65 63 35
8. Nižnyj Novgorod 30 4 6 2 10 7 87 80 34
9. Spartak Moskva 29 5 5 4 6 2 75 73 34
10. Barys Astana 26 8 3 5 2 4 53 49 33
11. Magnitogorsk 30 8 3 5 6 2 69 67 33
12. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
13. Novosibirsk 26 12 1 4 4 1 55 54 32
14. Admiral Vladivostok 27 3 6 2 8 -2 60 62 32
15. Jaroslavl 28 9 3 0 13 3 73 70 30
16. Jekatěrinburg 26 4 5 2 8 -1 66 67 30
17. Jokerit Helsinki 26 5 4 4 5 -3 68 71 30
18. Red Star Kunlun 28 7 3 3 9 -5 61 66 29
19. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
20. Sochi 28 8 1 5 8 -15 54 69 25
21. Čerepovec 29 -1 5 6 8 -22 55 77 24
22. Dynamo Minsk 27 2 3 7 5 -24 65 89 23
23. Čeljabinsk 30 6 2 2 16 -27 51 78 22
24. Dinamo Riga 29 4 3 2 15 -36 52 88 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
6. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
3. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
4. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
5. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
6. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
7. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
8. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
11. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
12. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
2. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
3. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
4. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
5. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
6. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
3. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
4. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
5. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
6. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
3. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
4. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
5. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
6. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
3. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
6. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
7. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
8. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
9. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
10. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
11. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
12. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Novosibirsk 13 8 1 1 1 14 32 18 21
4. Vitiaz Chekhov 14 1 4 3 -1 10 35 25 21
5. Nižnyj Novgorod 15 4 3 1 3 13 44 31 21
6. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
7. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
8. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
9. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
10. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
11. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
12. Ufa 13 6 1 1 3 11 34 23 17
13. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
14. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
15. Admiral Vladivostok 13 3 2 2 2 1 28 27 16
16. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
17. Sochi 15 5 1 2 4 -4 37 41 16
18. Barys Astana 13 4 1 3 1 0 28 28 15
19. Dinamo Riga 15 3 2 1 6 -3 28 31 15
20. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
21. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
22. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
23. Spartak Moskva 13 3 1 2 4 -5 32 37 12
24. Čeljabinsk 13 3 0 2 6 -13 27 40 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
2. Dynamo Moskva 13 6 0 1 5 1 36 35 13
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
5. Čerepovec 14 -2 3 2 6 -11 27 38 10
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
3. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
6. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
7. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
8. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
9. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
10. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
11. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
12. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
2. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
2. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
3. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
4. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
5. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
3. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
4. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
5. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
6. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Dynamo Moskva 13 6 0 1 5 1 36 35 13
4. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
5. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
6. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
7. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
8. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
9. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
10. Čerepovec 14 -2 3 2 6 -11 27 38 10
11. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6
12. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 7 2 1 1 26 44 18 23
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
5. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
6. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
7. Kazaň 13 8 0 1 3 18 42 24 17
8. Jokerit Helsinki 14 3 2 3 1 -1 35 36 17
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
11. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
12. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
13. Red Star Kunlun 13 4 1 1 5 -2 32 34 13
14. Dynamo Moskva 13 6 0 1 5 1 36 35 13
15. Magnitogorsk 15 3 1 3 4 -6 31 37 13
16. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
17. Jekatěrinburg 12 3 1 2 3 -4 27 31 12
18. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
19. Jaroslavl 11 3 1 0 6 -2 28 30 10
20. Čerepovec 14 -2 3 2 6 -11 27 38 10
21. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
22. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 12 1 0 4 3 -21 28 49 6