Čerepovec VS Kazaň


Čerepovec

Kazaň

Čerepovec (T1) VS Kazaň (T2)

Čerepovec

Kazaň

Zaujímavé

Čerepovec

  • Z celkového počtu 30 prehralo mužstvo Čerepovec až 50% svojích zápasov. 15 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Čerepovec je až 11 z celkového počtu 30 zápasov, čo je až 37%.
  • Až 20 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 30 zápasov, to je až 67%.
  • Čerepovec už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Čerepovec už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Čerepovec už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Kazaň

  • 75% (21 z 28) výhier mužstva Kazaň.
  • 18 z celkového počtu 28 zápasov tímu Kazaň skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.
  • Kazaň už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Kazaň už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Kazaň ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Kazaň ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 12 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2019/2020
04.11.2019 15:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:0,0:2,0:0
16.09.2019 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
Rusko / KHL / 2018/2019
03.12.2018 17:00 Kazaň Čerepovec over 4:2 2:2,1:0,1:0
08.10.2018 18:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:2,0:0,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
08.01.2018 15:00 Čerepovec Kazaň over 5:2 2:2,1:0,2:0
14.09.2017 18:00 Kazaň Čerepovec under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
29.12.2016 17:00 Kazaň Čerepovec under 3:2 0:2,3:0,0:0
03.09.2016 16:00 Čerepovec Kazaň under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
25.12.2015 17:30 Čerepovec Kazaň over 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
20.09.2015 16:00 Kazaň Čerepovec under 3:1 1:0,0:1,2:0
Rusko / KHL / 2011/2012
28.01.2012 14:00 Kazaň Čerepovec under 0:1 0:1,0:0,0:0
26.10.2011 17:00 Čerepovec Kazaň under 4:0 2:0,1:0,1:0

Čerepovec

3 - 3 - 6

Kazaň

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.11.19 17:30 Sochi Čerepovec over 4:2 0:2,1:0,3:0
18.11.19 17:30 CSKA Moskva Čerepovec under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14.11.19 17:00 Čerepovec Omsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
12.11.19 17:00 Čerepovec Barys Astana under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
04.11.19 15:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:0,0:2,0:0
02.11.19 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 2:1 1:0,1:0,0:1
31.10.19 17:30 Spartak Moskva Čerepovec under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,4:3
28.10.19 17:00 Čerepovec Petrohrad under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
26.10.19 16:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
24.10.19 18:00 Čerepovec Nižněkamsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
19.10.19 09:00 Admiral Vladivostok Čerepovec over 5:3 1:1,1:2,3:0
17.10.19 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.10.19 13:30 Red Star Kunlun Čerepovec under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
12.10.19 16:30 Čerepovec Magnitogorsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
09.10.19 18:30 Čerepovec Spartak Moskva under 3:2 1:0,1:0,1:2
06.10.19 13:00 Barys Astana Čerepovec over 5:1 2:0,1:1,2:0
04.10.19 16:00 Ufa Čerepovec under 3:1 0:0,1:1,2:0
02.10.19 18:30 Dynamo Moskva Čerepovec under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
28.09.19 16:00 Čerepovec Ufa over 4:3 2:0,1:2,1:1
26.09.19 18:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 3:2sn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
23.09.19 18:00 Čerepovec Dinamo Riga over 6:1 1:0,2:0,3:1
21.09.19 16:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod over 2:4 1:3,0:1,1:0
18.09.19 18:30 Vitiaz Chekhov Čerepovec under 4:1 0:0,3:1,1:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
14.09.19 16:00 Čerepovec Dynamo Moskva under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,2:1
11.09.19 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 1:4 1:1,0:2,0:1
09.09.19 18:30 Čerepovec CSKA Moskva under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.09.19 18:30 Omsk Čerepovec over 1:5 1:0,0:3,0:2
04.09.19 16:00 Magnitogorsk Čerepovec over 4:2 0:1,1:0,3:1
02.09.19 16:00 Jekatěrinburg Čerepovec under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.11.19 13:30 Novosibirsk Kazaň under 1:4 0:1,0:1,1:2
14.11.19 17:00 Kazaň Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
12.11.19 17:30 Kazaň Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
04.11.19 15:00 Čerepovec Kazaň under 0:2 0:0,0:2,0:0
02.11.19 15:30 Nižněkamsk Kazaň over 4:2 1:0,3:0,0:2
30.10.19 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,1:0,1:0
28.10.19 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:1 2:0,1:1,0:0
26.10.19 16:30 Kazaň Barys Astana under 3:2 1:1,1:0,1:1
23.10.19 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
21.10.19 16:00 Jekatěrinburg Kazaň over 1:6 0:2,1:1,0:3
19.10.19 13:30 Ufa Kazaň under 3:1 0:0,2:1,1:0
17.10.19 18:00 Kazaň Jokerit Helsinki over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
14.10.19 18:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:1 0:1,2:0,1:0
11.10.19 18:00 Kazaň CSKA Moskva over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.10.19 18:00 Jaroslavl Kazaň under 0:4 0:1,0:2,0:1
06.10.19 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 2:4 0:0,1:2,1:2
02.10.19 18:00 Kazaň Petrohrad under 2:1 0:0,2:0,0:1
30.09.19 18:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
28.09.19 16:00 Kazaň Red Star Kunlun under 5:0 1:0,1:0,3:0
25.09.19 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
23.09.19 14:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 2:1,2:0,0:1
21.09.19 14:00 Magnitogorsk Kazaň under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.09.19 18:30 Kazaň Nižněkamsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
16.09.19 18:00 Kazaň Čerepovec over 4:3 1:1,2:0,1:2
13.09.19 18:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
07.09.19 16:00 Sochi Kazaň over 3:6 0:3,2:2,1:1
05.09.19 18:00 Jokerit Helsinki Kazaň over 2:5 0:2,1:2,1:1
03.09.19 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 3:2 0:1,1:1,2:0

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.11.2019 17:30 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Čerepovec Dinamo Riga porovnaj tímy
28.11.2019 17:30 Čerepovec Admiral Vladivostok porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Čerepovec Novosibirsk porovnaj tímy
04.12.2019 18:30 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
06.12.2019 17:10 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Čerepovec Jaroslavl porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Petrohrad Čerepovec porovnaj tímy
19.12.2019 17:30 Dynamo Moskva Čerepovec porovnaj tímy
21.12.2019 15:00 Jaroslavl Čerepovec porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Čerepovec Čeljabinsk porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Čerepovec Petrohrad porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Minsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Dinamo Riga Čerepovec porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Čerepovec Jekatěrinburg porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Čerepovec Spartak Moskva porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Spartak Moskva Čerepovec porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Dynamo Minsk Čerepovec porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Sochi Čerepovec porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Nižněkamsk Čerepovec porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Čerepovec Red Star Kunlun porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Novosibirsk Čerepovec porovnaj tímy
17.02.2020 17:00 Čeljabinsk Čerepovec porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Čerepovec Dynamo Moskva porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Čerepovec Sochi porovnaj tímy
ukáž viac

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.11.2019 14:30 Barys Astana Kazaň porovnaj tímy
24.11.2019 12:30 Ufa Kazaň porovnaj tímy
27.11.2019 17:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
29.11.2019 17:00 Kazaň Sochi porovnaj tímy
01.12.2019 15:00 Kazaň Dynamo Moskva porovnaj tímy
04.12.2019 17:30 Petrohrad Kazaň porovnaj tímy
06.12.2019 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň porovnaj tímy
08.12.2019 15:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
21.12.2019 15:00 Kazaň Novosibirsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Ufa Kazaň porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Nižněkamsk Kazaň porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Kazaň Jaroslavl porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kazaň Čeljabinsk porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Kazaň Magnitogorsk porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod porovnaj tímy
12.01.2020 17:00 Admiral Vladivostok Kazaň porovnaj tímy
14.01.2020 17:00 Chabarovsk Amur Kazaň porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Red Star Kunlun Kazaň porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Dynamo Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Jekatěrinburg Kazaň porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Čeljabinsk Kazaň porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Vitiaz Chekhov Kazaň porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Kazaň Dinamo Riga porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kazaň Vitiaz Chekhov porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Omsk Kazaň porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Dinamo Riga Kazaň porovnaj tímy
15.02.2020 17:00 Kazaň Spartak Moskva porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Kazaň Omsk porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Spartak Moskva Kazaň porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Kazaň Dynamo Minsk porovnaj tímy
25.02.2020 17:00 Kazaň Ufa porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Kazaň Jekatěrinburg porovnaj tímy
ukáž viac

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 30 12 3 3 6 15 87 72 39
2. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
3. Spartak Moskva 30 4 6 4 6 3 79 76 36
4. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
5. Čerepovec 30 -1 5 6 9 -24 57 81 24
6. Dinamo Riga 30 4 3 3 14 -37 55 92 23

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 20 1 1 4 44 90 46 45
2. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
3. Ufa 30 9 4 3 7 7 71 64 37
4. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
5. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 -1 65 66 34
6. Magnitogorsk 31 8 3 5 7 1 73 72 33
7. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
8. Novosibirsk 27 12 1 4 5 -2 56 58 32
9. Jekatěrinburg 27 4 5 3 7 -2 68 70 31
10. Red Star Kunlun 29 7 3 3 10 -6 61 67 29
11. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
12. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
2. Ufa 30 9 4 3 7 7 71 64 37
3. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
4. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 -1 65 66 34
5. Red Star Kunlun 29 7 3 3 10 -6 61 67 29
6. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 20 1 1 4 44 90 46 45
2. Magnitogorsk 31 8 3 5 7 1 73 72 33
3. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
4. Novosibirsk 27 12 1 4 5 -2 56 58 32
5. Jekatěrinburg 27 4 5 3 7 -2 68 70 31
6. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
2. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
3. Vitiaz Chekhov 29 7 4 6 2 1 67 66 36
4. Jaroslavl 29 9 3 1 12 2 76 74 31
5. Sochi 29 9 1 5 8 -13 58 71 27
6. Dynamo Minsk 28 2 3 7 6 -25 67 92 23

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
2. Dynamo Moskva 30 12 3 3 6 15 87 72 39
3. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
4. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
5. Vitiaz Chekhov 29 7 4 6 2 1 67 66 36
6. Spartak Moskva 30 4 6 4 6 3 79 76 36
7. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
8. Jaroslavl 29 9 3 1 12 2 76 74 31
9. Sochi 29 9 1 5 8 -13 58 71 27
10. Čerepovec 30 -1 5 6 9 -24 57 81 24
11. Dinamo Riga 30 4 3 3 14 -37 55 92 23
12. Dynamo Minsk 28 2 3 7 6 -25 67 92 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 20 1 1 4 44 90 46 45
2. CSKA Moskva 29 12 4 3 3 39 87 48 43
3. Omsk 29 12 3 4 3 17 75 58 40
4. Dynamo Moskva 30 12 3 3 6 15 87 72 39
5. Petrohrad 30 3 7 4 5 11 72 61 38
6. Ufa 30 9 4 3 7 7 71 64 37
7. Nižnyj Novgorod 31 5 6 2 10 8 90 82 36
8. Vitiaz Chekhov 29 7 4 6 2 1 67 66 36
9. Spartak Moskva 30 4 6 4 6 3 79 76 36
10. Barys Astana 27 7 4 5 2 5 56 51 35
11. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 -1 65 66 34
12. Magnitogorsk 31 8 3 5 7 1 73 72 33
13. Nižněkamsk 31 5 5 3 10 -3 77 80 33
14. Novosibirsk 27 12 1 4 5 -2 56 58 32
15. Jokerit Helsinki 27 6 4 4 5 0 73 73 32
16. Jaroslavl 29 9 3 1 12 2 76 74 31
17. Jekatěrinburg 27 4 5 3 7 -2 68 70 31
18. Red Star Kunlun 29 7 3 3 10 -6 61 67 29
19. Sochi 29 9 1 5 8 -13 58 71 27
20. Chabarovsk Amur 28 9 1 4 9 -10 49 59 26
21. Čerepovec 30 -1 5 6 9 -24 57 81 24
22. Dinamo Riga 30 4 3 3 14 -37 55 92 23
23. Dynamo Minsk 28 2 3 7 6 -25 67 92 23
24. Čeljabinsk 31 6 2 2 17 -30 53 83 22

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
2. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
3. Spartak Moskva 14 2 2 2 4 -4 36 40 14
4. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
5. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
6. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
3. Ufa 14 7 1 1 3 12 35 23 19
4. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
5. Admiral Vladivostok 14 4 2 2 2 2 33 31 18
6. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
7. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
8. Novosibirsk 14 8 1 1 2 11 33 22 21
9. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
10. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
11. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
12. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
2. Ufa 14 7 1 1 3 12 35 23 19
3. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
4. Admiral Vladivostok 14 4 2 2 2 2 33 31 18
5. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
6. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
3. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
4. Novosibirsk 14 8 1 1 2 11 33 22 21
5. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
6. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
3. Vitiaz Chekhov 15 1 4 4 -2 9 37 28 22
4. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
5. Sochi 16 6 1 2 4 -2 41 43 18
6. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
4. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
5. Vitiaz Chekhov 15 1 4 4 -2 9 37 28 22
6. Spartak Moskva 14 2 2 2 4 -4 36 40 14
7. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
8. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
9. Sochi 16 6 1 2 4 -2 41 43 18
10. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
11. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16
12. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 11 1 0 1 23 44 21 26
2. Dynamo Moskva 16 7 2 2 1 13 47 34 24
3. Nižnyj Novgorod 16 5 3 1 3 14 47 33 23
4. Vitiaz Chekhov 15 1 4 4 -2 9 37 28 22
5. Novosibirsk 14 8 1 1 2 11 33 22 21
6. Omsk 13 9 0 2 0 7 36 29 20
7. Magnitogorsk 15 5 2 2 2 8 38 30 20
8. Jaroslavl 17 6 2 0 7 5 45 40 20
9. Ufa 14 7 1 1 3 12 35 23 19
10. Nižněkamsk 14 3 3 1 3 8 44 36 19
11. CSKA Moskva 14 6 1 2 2 12 40 28 18
12. Admiral Vladivostok 14 4 2 2 2 2 33 31 18
13. Jekatěrinburg 14 1 4 0 5 3 39 36 18
14. Sochi 16 6 1 2 4 -2 41 43 18
15. Chabarovsk Amur 14 8 0 1 4 1 27 26 17
16. Barys Astana 14 3 2 3 1 1 31 30 17
17. Dynamo Minsk 15 1 3 3 2 -3 37 40 17
18. Red Star Kunlun 15 3 2 2 4 -3 29 32 16
19. Dinamo Riga 16 3 2 2 5 -4 31 35 16
20. Petrohrad 14 2 2 3 2 0 33 33 15
21. Čerepovec 15 1 2 4 2 -11 28 39 14
22. Spartak Moskva 14 2 2 2 4 -4 36 40 14
23. Jokerit Helsinki 12 2 2 1 4 -2 33 35 13
24. Čeljabinsk 14 3 0 2 7 -16 29 45 8

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 14 5 1 1 5 2 40 38 15
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
5. Čerepovec 15 -2 3 2 7 -13 29 42 10
6. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 9 0 1 3 21 46 25 19
2. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
3. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
4. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
5. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
6. Magnitogorsk 16 3 1 3 5 -7 35 42 13
7. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
8. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
9. Jekatěrinburg 13 3 1 3 2 -5 29 34 13
10. Red Star Kunlun 14 4 1 1 6 -3 32 35 13
11. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
12. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
2. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
3. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
4. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
5. Red Star Kunlun 14 4 1 1 6 -3 32 35 13
6. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 14 9 0 1 3 21 46 25 19
2. Magnitogorsk 16 3 1 3 5 -7 35 42 13
3. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
4. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
5. Jekatěrinburg 13 3 1 3 2 -5 29 34 13
6. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
3. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
4. Jaroslavl 12 3 1 1 5 -3 31 34 11
5. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
6. Dynamo Minsk 13 1 0 4 4 -22 30 52 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Dynamo Moskva 14 5 1 1 5 2 40 38 15
3. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
4. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
5. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
6. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
7. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
8. Jaroslavl 12 3 1 1 5 -3 31 34 11
9. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
10. Čerepovec 15 -2 3 2 7 -13 29 42 10
11. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
12. Dynamo Minsk 13 1 0 4 4 -22 30 52 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 15 6 3 1 1 27 47 20 25
2. Petrohrad 16 1 5 1 3 11 39 28 23
3. Spartak Moskva 16 2 4 2 2 7 43 36 22
4. Omsk 16 3 3 2 3 10 39 29 20
5. Kazaň 14 9 0 1 3 21 46 25 19
6. Jokerit Helsinki 15 4 2 3 1 2 40 38 19
7. Barys Astana 13 4 2 2 1 4 25 21 18
8. Ufa 16 2 3 2 4 -5 36 41 18
9. Admiral Vladivostok 14 0 4 0 6 -3 32 35 16
10. Dynamo Moskva 14 5 1 1 5 2 40 38 15
11. Vitiaz Chekhov 14 6 0 2 4 -8 30 38 14
12. Čeljabinsk 17 3 2 0 10 -14 24 38 14
13. Nižněkamsk 17 2 2 2 7 -11 33 44 14
14. Jekatěrinburg 13 3 1 3 2 -5 29 34 13
15. Red Star Kunlun 14 4 1 1 6 -3 32 35 13
16. Magnitogorsk 16 3 1 3 5 -7 35 42 13
17. Nižnyj Novgorod 15 0 3 1 7 -6 43 49 13
18. Jaroslavl 12 3 1 1 5 -3 31 34 11
19. Novosibirsk 13 4 0 3 3 -13 23 36 11
20. Čerepovec 15 -2 3 2 7 -13 29 42 10
21. Sochi 13 3 0 3 4 -11 17 28 9
22. Chabarovsk Amur 14 1 1 3 5 -11 22 33 9
23. Dinamo Riga 14 1 1 1 9 -33 24 57 7
24. Dynamo Minsk 13 1 0 4 4 -22 30 52 6